Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1HBC Nantes20285815811244
2Vardar Skopje18235015011035
3FC Barcelona Lassa16224634631024
4Rhein-Neckar Löwen1617463463655
5MOL-Pick Szeged1615471471718
6IFK Kristianstad1684014013211
7Orlen Wisła Płock147380380239
8RK Prvo plinarsko drustvo Zagrzeb1463493492210
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła PłockVardar SkopjePłock2017-09-1722:269:1347500:0Szczegóły
2IFK KristianstadRK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebKristianstad2017-09-1628:2814:1640400:0Szczegóły
3HBC NantesMOL-Pick SzegedNantes2017-09-1730:2618:1540900:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenFC Barcelona LassaMannheim2017-09-1731:3112:1860590:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Barcelona LassaIFK KristianstadBarcelona2017-09-2331:2915:1222000:0Szczegóły
2Vardar SkopjeHBC NantesSkopje2017-09-2327:2314:1050500:0Szczegóły
3Rhein-Neckar LöwenOrlen Wisła PłockSt. Leon-Rot2017-09-2031:2713:1311520:0Szczegóły
4RK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebMOL-Pick SzegedZagrzeb2017-09-2323:2812:1772370:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła PłockFC Barcelona LassaPłock2017-10-0130:3713:2154000:0Szczegóły
2HBC NantesRhein-Neckar LöwenNantes2017-09-2726:2615:1640100:0Szczegóły
3Vardar SkopjeRK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebSkopje2017-10-0128:2113:1043000:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedIFK KristianstadSzeged2017-10-0136:2720:1132000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Barcelona LassaHBC NantesBarcelona2017-10-0731:2513:1628910:0Szczegóły
2RK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebOrlen Wisła PłockZagrzeb2017-10-0828:2818:1660000:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedVardar SkopjeSzeged2017-10-0726:2614:1332000:0Szczegóły
4IFK KristianstadRhein-Neckar LöwenKristianstad2017-10-0722:3512:1850170:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vardar SkopjeFC Barcelona LassaSkopje2017-10-1427:2416:1255000:0Szczegóły
2HBC NantesIFK KristianstadNantes2017-10-1434:2519:1141240:0Szczegóły
3Rhein-Neckar LöwenRK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebMannheim2017-10-1231:2415:1129450:0Szczegóły
4Orlen Wisła PłockMOL-Pick SzegedPłock2017-10-1127:3312:1535000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOL-Pick SzegedRhein-Neckar LöwenSzeged2017-11-0531:3414:1932000:0Szczegóły
2IFK KristianstadVardar SkopjeKristianstad2017-11-0423:2610:1540300:0Szczegóły
3FC Barcelona LassaRK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebBarcelona2017-11-0432:2217:834100:0Szczegóły
4Orlen Wisła PłockHBC NantesPłock2017-11-0530:3213:1641000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Barcelona LassaRhein-Neckar LöwenBarcelona2017-11-1226:2613:1351540:0Szczegóły
2RK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebVardar SkopjeZagrzeb2017-11-1123:2910:1592000:0Szczegóły
3IFK KristianstadOrlen Wisła PłockKristianstad2017-11-1125:2415:1038590:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedHBC NantesSzeged2017-11-1130:3315:1732000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vardar SkopjeRhein-Neckar LöwenSkopje2017-11-1830:2617:1355000:0Szczegóły
2Orlen Wisła PłockIFK KristianstadPłock2017-11-1925:2513:1340000:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedFC Barcelona LassaSzeged2017-11-1931:2816:1332000:0Szczegóły
4HBC NantesRK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebNantes2017-11-1928:2713:1243190:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IFK KristianstadMOL-Pick SzegedKristianstad2017-11-2633:3216:1341100:0Szczegóły
2Rhein-Neckar LöwenVardar SkopjeMannheim2017-11-2621:2111:1142510:0Szczegóły
3HBC NantesOrlen Wisła PłockNantes2017-11-2532:3018:1240160:0Szczegóły
4RK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebFC Barcelona LassaZagrzeb2017-11-2324:3211:1693570:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vardar SkopjeIFK KristianstadSkopje2017-12-0231:1514:850000:0Szczegóły
2RK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebRhein-Neckar LöwenZagrzeb2017-11-2930:2617:1337380:0Szczegóły
3MOL-Pick SzegedOrlen Wisła PłockSzeged2017-12-0224:2512:1431000:0Szczegóły
4HBC NantesFC Barcelona LassaNantes2017-12-0229:2516:11100000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IFK KristianstadHBC NantesKristianstad2018-02-1026:3112:1338160:0Szczegóły
2Rhein-Neckar LöwenMOL-Pick SzegedSt. Leon-Rot2018-02-1135:3717:1520000:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockRK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebPłock2018-02-1027:2413:1039900:0Szczegóły
4FC Barcelona LassaVardar SkopjeBarcelona2018-02-1029:2815:1442190:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Barcelona LassaOrlen Wisła PłockBarcelona2018-02-1728:2714:1525150:0Szczegóły
2Vardar SkopjeMOL-Pick SzegedSkopje2018-02-1834:3016:1455000:0Szczegóły
3Rhein-Neckar LöwenIFK KristianstadSt. Leon-Rot2018-02-1832:2916:1420000:0Szczegóły
4RK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebHBC NantesZagrzeb2018-02-1723:2212:852730:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IFK KristianstadFC Barcelona LassaKristianstad2018-02-2421:268:1149980:0Szczegóły
2HBC NantesVardar SkopjeNantes2018-02-2527:2618:1244380:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockRhein-Neckar LöwenPłock2018-02-2527:3215:1445000:0Szczegóły
4MOL-Pick SzegedRK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebSzeged2018-02-2430:2811:1532000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vardar SkopjeOrlen Wisła PłockSkopje2018-03-0431:3116:1650000:0Szczegóły
2FC Barcelona LassaMOL-Pick SzegedBarcelona2018-03-0428:2716:1435040:0Szczegóły
3RK Prvo plinarsko drustvo ZagrzebIFK KristianstadZagrzeb2018-03-0424:2710:1058370:0Szczegóły
4Rhein-Neckar LöwenHBC NantesSt. Leon-Rot2018-03-0330:3013:1525000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Paris Saint-Germain Handball18295505501413
2SG Flensburg-Handewitt1823508508954
3Telekom Veszprém HC1620466466925
4THW Kiel1820478478927
5PGE Vive Kielce1819555555837
6Mieszkow Brześć1611426426439
7Celje Pivovarna Laśko1473983983110
8Aalborg Handball1453643642111
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Mieszkow BrześćPGE Vive KielceBrześć2017-09-1628:2515:1128000:0Szczegóły
2Celje Pivovarna LaśkoTelekom Veszprém HCCelje2017-09-1631:3918:1641850:0Szczegóły
3SG Flensburg-HandewittAalborg HandballFlensburg2017-09-1630:2713:1536700:0Szczegóły
4THW KielParis Saint-Germain HandballKilonia2017-09-1722:2510:12100490:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCSG Flensburg-HandewittVeszprem2017-09-2328:2715:1450190:0Szczegóły
2PGE Vive KielceTHW KielKielce2017-09-2432:2118:1140000:0Szczegóły
3Paris Saint-Germain HandballMieszkow BrześćParyż2017-09-2432:2815:1419000:0Szczegóły
4Aalborg HandballCelje Pivovarna LaśkoAalborg2017-09-2432:3015:1333570:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Mieszkow BrześćTelekom Veszprém HCBrześć2017-09-3026:2912:1431000:0Szczegóły
2Celje Pivovarna LaśkoPGE Vive KielceCelje2017-09-3031:2716:1230000:0Szczegóły
3SG Flensburg-HandewittParis Saint-Germain HandballFlensburg2017-09-3033:2913:1455000:0Szczegóły
4THW KielAalborg HandballKilonia2017-09-2727:2613:1289000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCTHW KielVeszprem2017-10-0826:2412:1550190:0Szczegóły
2PGE Vive KielceSG Flensburg-HandewittKielce2017-10-0825:2510:1040180:0Szczegóły
3Paris Saint-Germain HandballCelje Pivovarna LaśkoParyż2017-10-0832:2718:1427000:0Szczegóły
4Aalborg HandballMieszkow BrześćAalborg2017-10-0820:2311:1034170:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PGE Vive KielceTelekom Veszprém HCKielce2017-10-1532:3216:1542000:0Szczegóły
2Aalborg HandballParis Saint-Germain HandballAalborg2017-10-1526:3311:1850200:0Szczegóły
3Celje Pivovarna LaśkoMieszkow BrześćCelje2017-10-1433:3318:1530000:0Szczegóły
4THW KielSG Flensburg-HandewittKilonia2017-10-1520:209:7100490:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCAalborg HandballVeszprem2017-11-0430:2416:1050190:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HandballPGE Vive KielceParyż2017-11-0533:2818:1628370:0Szczegóły
3Mieszkow BrześćTHW KielBrześć2017-11-0424:2514:1234500:0Szczegóły
4SG Flensburg-HandewittCelje Pivovarna LaśkoFlensburg2017-11-0133:2816:1540160:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Aalborg HandballPGE Vive KielceAalborg2017-11-1230:3414:1934540:0Szczegóły
2Mieszkow BrześćSG Flensburg-HandewittBrześć2017-11-1128:3015:1632500:0Szczegóły
3THW KielCelje Pivovarna LaśkoKilonia2017-11-1226:2915:1487000:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HandballTelekom Veszprém HCParyż2017-11-1233:2819:1428000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PGE Vive KielceAalborg HandballKielce2017-11-1828:2715:1440000:0Szczegóły
2SG Flensburg-HandewittMieszkow BrześćFlensburg2017-11-1937:3020:1338550:0Szczegóły
3Celje Pivovarna LaśkoTHW KielCelje2017-11-1927:2814:1546000:0Szczegóły
4Telekom Veszprém HCParis Saint-Germain HandballVeszprem2017-11-1824:2912:1250190:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Aalborg HandballTelekom Veszprém HCAalborg2017-11-2629:2614:1332670:0Szczegóły
2PGE Vive KielceParis Saint-Germain HandballKielce2017-11-2629:3011:1542000:0Szczegóły
3THW KielMieszkow BrześćKilonia2017-11-2533:2315:1090000:0Szczegóły
4Celje Pivovarna LaśkoSG Flensburg-HandewittCelje2017-11-2627:3014:1633500:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCPGE Vive KielceVeszprem2017-12-0231:2615:1550800:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HandballAalborg HandballParyż2017-12-0231:2816:1427400:0Szczegóły
3Mieszkow BrześćCelje Pivovarna LaśkoBrześć2017-12-0229:2415:1431000:0Szczegóły
4SG Flensburg-HandewittTHW KielFlensburg2017-11-2930:3315:1660000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1THW KielTelekom Veszprém HCKilonia2018-02-0722:2014:995000:0Szczegóły
2SG Flensburg-HandewittPGE Vive KielceFlensburg2018-02-1132:3217:2153140:0Szczegóły
3Celje Pivovarna LaśkoParis Saint-Germain HandballCelje2018-02-1126:3113:1756000:0Szczegóły
4Mieszkow BrześćAalborg HandballBrześć2018-02-0723:2310:1231500:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Telekom Veszprém HCMieszkow BrześćVeszprem2018-02-1734:2220:1150000:0Szczegóły
2PGE Vive KielceCelje Pivovarna LaśkoKielce2018-02-1737:3121:1741000:0Szczegóły
3Paris Saint-Germain HandballSG Flensburg-HandewittParyż2018-02-1729:2119:1035000:0Szczegóły
4Aalborg HandballTHW KielAalborg2018-02-1820:2711:1538740:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SG Flensburg-HandewittTelekom Veszprém HCFlensburg2018-02-2531:3116:1655000:0Szczegóły
2THW KielPGE Vive KielceKilonia2018-02-2429:3017:16102850:0Szczegóły
3Mieszkow BrześćParis Saint-Germain HandballBrześć2018-02-2429:2819:1337400:0Szczegóły
4Celje Pivovarna LaśkoAalborg HandballLaśko2018-02-2432:2815:1223700:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PGE Vive KielceMieszkow BrześćKielce2018-03-0333:2820:1740600:0Szczegóły
2Telekom Veszprém HCCelje Pivovarna LaśkoVeszprem2018-03-0329:2213:1150190:0Szczegóły
3Aalborg HandballSG Flensburg-HandewittAalborg2018-03-0424:3111:1543270:0Szczegóły
4Paris Saint-Germain HandballTHW KielParyż2018-03-0429:2916:1133000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Skjern Håndbold16215045041015
2Abanca Ademar Leon1212313313606
3Rk Gorenje Velenje1012271271604
4Elverum Handball Herrer1010287287505
5Kadetten Schaffhausen108263263406
6Dinamo Bukareszt102278278109
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Skjern HåndboldDinamo BukaresztSkjern2017-09-1739:2819:1121200:0Szczegóły
2Rk Gorenje VelenjeAbanca Ademar LeonVelenje2017-09-1723:2212:1010000:0Szczegóły
3Kadetten SchaffhausenElverum Handball HerrerSchaffhausen2017-09-1436:3017:1510500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Abanca Ademar LeonKadetten SchaffhausenLeon2017-09-2429:2814:1325000:0Szczegóły
2Elverum Handball HerrerSkjern HåndboldElverum2017-09-2327:3211:1717900:0Szczegóły
3Dinamo BukaresztRk Gorenje VelenjeBukareszt2017-09-2326:2710:915000:0Szczegóły
3. kolejki
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Abanca Ademar LeonElverum Handball HerrerLeon2017-09-3026:3010:1225000:0Szczegóły
2Rk Gorenje VelenjeSkjern HåndboldVelenje2017-10-0131:2915:1410000:0Szczegóły
3Dinamo BukaresztKadetten SchaffhausenBukareszt2017-09-2729:2814:1217000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Elverum Handball HerrerDinamo BukaresztElverum2017-10-0840:3219:1517600:0Szczegóły
2Kadetten SchaffhausenRk Gorenje VelenjeSchaffhausen2017-10-0531:2814:1413800:0Szczegóły
3Skjern HåndboldAbanca Ademar LeonSkjern2017-10-0833:2518:1528100:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kadetten SchaffhausenSkjern HåndboldSchaffhausen2017-10-1225:249:1311900:0Szczegóły
2Dinamo BukaresztAbanca Ademar LeonBukareszt2017-10-1524:2813:1715000:0Szczegóły
3Elverum Handball HerrerRk Gorenje VelenjeElverum2017-10-1529:2817:1422700:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Skjern HåndboldKadetten SchaffhausenSkjern2017-11-0532:2213:1328630:0Szczegóły
2Abanca Ademar LeonDinamo BukaresztLeon2017-11-0432:2918:1530000:0Szczegóły
3Rk Gorenje VelenjeElverum Handball HerrerVelenje2017-11-0430:2114:1212000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dinamo BukaresztSkjern HåndboldBukareszt2017-11-0923:368:187000:0Szczegóły
2Abanca Ademar LeonRk Gorenje VelenjeLeon2017-11-1128:2415:1320000:0Szczegóły
3Elverum Handball HerrerKadetten SchaffhausenElverum2017-11-0826:2212:924000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kadetten SchaffhausenAbanca Ademar LeonSchaffhausen2017-11-1623:2410:1516200:0Szczegóły
2Skjern HåndboldElverum Handball HerrerSkjern2017-11-1935:2516:1226170:0Szczegóły
3Rk Gorenje VelenjeDinamo BukaresztVelenje2017-11-1633:2917:1510430:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dinamo BukaresztElverum Handball HerrerBukareszt2017-11-2633:3416:168000:0Szczegóły
2Rk Gorenje VelenjeKadetten SchaffhausenVelenje2017-11-2527:2110:1115800:0Szczegóły
3Abanca Ademar LeonSkjern HåndboldLeon2017-11-2526:3112:1340000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Elverum Handball HerrerAbanca Ademar LeonElverum2017-12-0325:3013:1322800:0Szczegóły
2Skjern HåndboldRk Gorenje VelenjeSkjern2017-12-0335:2018:924110:0Szczegóły
3Kadetten SchaffhausenDinamo BukaresztSchaffhausen2017-11-3027:2514:1413100:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Montpellier HB18295305301413
2Motor Zaporoże1217352352732
3Besiktas Stambuł1011293293514
4Sporting CP108293293406
5Czechowskie Niedźwiedzie105271271217
6HC Metalurg Skopje105262262217
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Motor ZaporożeCzechowskie NiedźwiedzieCharków2017-09-1436:2321:1627000:0Szczegóły
2Montpellier HBHC Metalurg SkopjeMontpellier2017-09-1632:2219:1129000:0Szczegóły
3Besiktas StambułSporting CPIzmit2017-09-1726:3015:1710000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Metalurg SkopjeBesiktas StambułSkopje2017-09-2427:3114:1420000:0Szczegóły
2Sporting CPMotor ZaporożeLizbona2017-09-2423:3111:1514100:0Szczegóły
3Czechowskie NiedźwiedzieMontpellier HBCzechow2017-09-2324:2813:149000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Metalurg SkopjeSporting CPSkopje2017-09-3028:2717:1328200:0Szczegóły
2Montpellier HBMotor ZaporożeMontpellier2017-10-0128:2018:1330000:0Szczegóły
3Czechowskie NiedźwiedzieBesiktas StambułCzechow2017-09-3027:2917:1312200:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPCzechowskie NiedźwiedzieLizbona2017-10-0431:3020:176000:0Szczegóły
2Besiktas StambułMontpellier HBIzmit2017-10-0832:3616:2011000:0Szczegóły
3Motor ZaporożeHC Metalurg SkopjeCharków2017-10-0828:2812:1824000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Besiktas StambułMotor ZaporożeIzmit2017-10-1428:2814:179400:0Szczegóły
2Czechowskie NiedźwiedzieHC Metalurg SkopjeCzechow2017-10-1426:3215:1514000:0Szczegóły
3Sporting CPMontpellier HBLizbona2017-10-1529:3311:1915020:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Motor ZaporożeBesiktas StambułZaporoże2017-11-0428:2212:1123000:0Szczegóły
2HC Metalurg SkopjeCzechowskie NiedźwiedzieSkopje2017-11-0526:2912:1725000:0Szczegóły
3Montpellier HBSporting CPMontpellier2017-11-0433:3216:1730000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieMotor ZaporożeCzechow2017-11-1130:3015:1713000:0Szczegóły
2HC Metalurg SkopjeMontpellier HBSkopje2017-11-1221:2714:1625000:0Szczegóły
3Sporting CPBesiktas StambułLizbona2017-11-1134:2717:1211140:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Besiktas StambułHC Metalurg SkopjeIzmit2017-11-1832:2913:1515000:0Szczegóły
2Motor ZaporożeSporting CPZaporoże2017-11-1832:2914:1524000:0Szczegóły
3Montpellier HBCzechowskie NiedźwiedzieMontpellier2017-11-1934:2315:1128500:0Szczegóły
9. kolejki
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieSporting CPCzechow2017-11-2530:2716:1310000:0Szczegóły
2Montpellier HBBesiktas StambułMontpellier2017-11-2628:3314:1928000:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeMotor ZaporożeSkopje2017-11-2522:3011:1620000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPHC Metalurg SkopjeLizbona2017-12-0231:2712:154150:0Szczegóły
2Motor ZaporożeMontpellier HBZaporoże2017-12-0331:3014:1224000:0Szczegóły
3Besiktas StambułCzechowskie NiedźwiedzieIzmit2017-12-0333:2916:1210000:0Szczegóły
Eliminacje dla zespołów z grup C i D - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Montpellier HBAbanca Ademar LeonMontpellier2018-03-0420:1913:830000:0Szczegóły
2Skjern HåndboldMotor ZaporożeSkjern2018-03-0433:2620:1527810:0Szczegóły
Eliminacje dla zespołów z grup C i D
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Abanca Ademar LeonMontpellier HBLeon2018-02-2424:2812:1440000:0Szczegóły
2Motor ZaporożeSkjern HåndboldCharków2018-02-2432:3019:1427000:0Szczegóły
Top 16
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Montpellier HBFC Barcelona LassaMontpellier2018-03-2528:2513:1332000:0Szczegóły
2Skjern HåndboldTelekom Veszprém HCSkjern2018-03-2532:2517:1332000:0Szczegóły
3Mieszkow BrześćHBC NantesBrześć2018-03-2424:3214:1637400:0Szczegóły
4IFK KristianstadSG Flensburg-HandewittKristianstad2018-03-2422:2612:1151780:0Szczegóły
5PGE Vive KielceRhein-Neckar LöwenKielce2018-03-2441:1721:841000:0Szczegóły
6MOL-Pick SzegedTHW KielSzeged2018-04-0128:2712:1332000:0Szczegóły
TOP 16 - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Barcelona LassaMontpellier HBBarcelona2018-03-3130:2815:1451140:0Szczegóły
2Telekom Veszprém HCSkjern HåndboldVeszprem2018-03-3134:2916:1350800:0Szczegóły
3HBC NantesMieszkow BrześćNantes2018-04-0128:2814:1744380:0Szczegóły
4SG Flensburg-HandewittIFK KristianstadFlensburg2018-03-2827:2413:952210:0Szczegóły
5Rhein-Neckar LöwenPGE Vive KielceMannheim2018-04-0130:3618:1644250:0Szczegóły
6THW KielMOL-Pick SzegedKilonia2018-03-2129:2214:1485000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1THW KielVardar SkopjeKilonia2018-04-2228:2912:1495000:0Szczegóły
2PGE Vive KielceParis Saint-Germain HandballKielce2018-04-2128:3410:2242000:0Szczegóły
3SG Flensburg-HandewittMontpellier HBFlensburg2018-04-1828:2817:1545030:0Szczegóły
4HBC NantesSkjern HåndboldNantes2018-04-2233:2718:1246000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vardar SkopjeTHW KielSkopje2018-04-2927:2813:1355000:0Szczegóły
2Paris Saint-Germain HandballPGE Vive KielceParyż2018-04-2835:3217:1535000:0Szczegóły
3Montpellier HBSG Flensburg-HandewittMontpellier2018-04-2929:1714:975000:0Szczegóły
4Skjern HåndboldHBC NantesSkjern2018-04-2927:2712:1532640:0Szczegóły
Półfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HBC NantesParis Saint-Germain HandballKolonia2018-05-2632:2817:14192500:0Szczegóły
2Vardar SkopjeMontpellier HBKolonia2018-05-2627:2811:14192500:0Szczegóły
Mecz o 3. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Paris Saint-Germain HandballVardar SkopjeKolonia2018-05-2729:2814:15192570:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HBC NantesMontpellier HBKolonia2018-05-2727:3213:16192500:0Szczegóły