Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1FC Barcelona Intersport14224594561103
2Croatia Osiguranje Zagrzeb1419391397914
3IK Sävehof1210340340507
4Kadetten Schaffhausen1210366366507
5Chambery Savoie Handball108276276406
6HC Bośnia BH Gas Sarajewo1001951950010
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Croatia Osiguranje ZagrzebIK SävehofZagrzeb2011-09-2930:2616:1230000:0Szczegóły
2FC Barcelona IntersportChambery Savoie HandballBarcelona2011-10-0128:2513:1613000:0Szczegóły
3HC Bośnia BH Gas SarajewoKadetten SchaffhausenSarajewo2011-10-0123:3414:1410000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kadetten SchaffhausenFC Barcelona IntersportSchaffhausen2011-10-0626:3013:1431000:0Szczegóły
2Croatia Osiguranje ZagrzebHC Bośnia BH Gas SarajewoZagrzeb2011-10-0833:1916:970000:0Szczegóły
3Chambery Savoie HandballIK SävehofChambery2011-10-0933:3017:1735000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kadetten SchaffhausenCroatia Osiguranje ZagrzebSchaffhausen2011-10-1327:2814:1431000:0Szczegóły
2FC Barcelona IntersportIK SävehofBarcelona2011-10-1536:2417:1218500:0Szczegóły
3HC Bośnia BH Gas SarajewoChambery Savoie HandballSarajewo2011-10-1518:259:1410000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IK SävehofHC Bośnia BH Gas SarajewoGöteborg2011-10-2024:2013:1121500:0Szczegóły
2Croatia Osiguranje ZagrzebFC Barcelona IntersportZagrzeb2011-10-2230:3114:13130000:0Szczegóły
3Chambery Savoie HandballKadetten SchaffhausenChambery2011-10-2233:2918:1638000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IK SävehofKadetten SchaffhausenGöteborg2011-11-1731:2514:4123000:0Szczegóły
2HC Bośnia BH Gas SarajewoFC Barcelona IntersportSarajewo2011-11-1917:439:2142500:0Szczegóły
3Chambery Savoie HandballCroatia Osiguranje ZagrzebChambery2011-11-2026:2814:1444000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kadetten SchaffhausenIK SävehofSchaffhausen2011-11-2440:3220:1421000:0Szczegóły
2FC Barcelona IntersportHC Bośnia BH Gas SarajewoBarcelona2011-11-2637:1920:1013000:0Szczegóły
3Croatia Osiguranje ZagrzebChambery Savoie HandballZagrzeb2011-11-2628:2014:780000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Barcelona IntersportKadetten SchaffhausenBarcelona2011-12-0333:2918:1514500:0Szczegóły
2HC Bośnia BH Gas SarajewoCroatia Osiguranje ZagrzebSarajewo2011-12-0321:2611:1420000:0Szczegóły
3IK SävehofChambery Savoie HandballGöteborg2011-12-0432:3117:1822000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kadetten SchaffhausenHC Bośnia BH Gas SarajewoSchaffhausen2012-02-0943:1823:816000:0Szczegóły
2Chambery Savoie HandballFC Barcelona IntersportChambery2012-02-1219:3010:1544000:0Szczegóły
3IK SävehofCroatia Osiguranje ZagrzebGöteborg2012-02-1228:2512:1032000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kadetten SchaffhausenChambery Savoie HandballSchaffhausen2012-02-1628:2415:1224000:0Szczegóły
2FC Barcelona IntersportCroatia Osiguranje ZagrzebBarcelona2012-02-1829:3014:1526000:0Szczegóły
3HC Bośnia BH Gas SarajewoIK SävehofSarajewo2012-02-1821:388:1910000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Croatia Osiguranje ZagrzebKadetten SchaffhausenZagrzeb2012-02-2531:2816:1450000:0Szczegóły
2Chambery Savoie HandballHC Bośnia BH Gas SarajewoChambery2012-02-2540:1920:1144000:0Szczegóły
3IK SävehofFC Barcelona IntersportGöteborg2012-02-2626:3911:1941500:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1BM Atletico Madryt16224804731024
2Füchse Berlin1617449438817
3MKB Veszprém KC1214321321705
4Vive Targi Kielce1213345345615
5Czechowskie Niedźwiedzie1010291291343
6Bjerringbro-Silkeborg1002532530010
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vive Targi KielceMKB Veszprém KCKielce2011-10-0225:2910:1740000:0Szczegóły
2Bjerringbro-SilkeborgBM Atletico MadrytHerning2011-10-0227:3016:15103000:0Szczegóły
3Czechowskie NiedźwiedzieFüchse BerlinCzechow2011-10-0231:3115:1820000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKB Veszprém KCBjerringbro-SilkeborgVeszprém2011-10-0832:2517:1150000:0Szczegóły
2Füchse BerlinVive Targi KielceBerlin2011-10-0830:2714:1579000:0Szczegóły
3BM Atletico MadrytCzechowskie NiedźwiedzieMadryt2011-10-0930:3018:1445000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieVive Targi KielceCzechow2011-10-1330:3117:1723000:0Szczegóły
2BM Atletico MadrytMKB Veszprém KCMadryt2011-10-1537:2817:1548500:0Szczegóły
3Bjerringbro-SilkeborgFüchse BerlinSilkeborg2011-10-1625:3014:1420000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKB Veszprém KCCzechowskie NiedźwiedzieVeszprém2011-10-2224:2210:1050000:0Szczegóły
2Vive Targi KielceBjerringbro-SilkeborgKielce2011-10-2337:2921:1440000:0Szczegóły
3Füchse BerlinBM Atletico MadrytBerlin2011-10-2333:3715:1790000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Füchse BerlinMKB Veszprém KCBerlin2011-11-1624:2913:1566500:0Szczegóły
2Vive Targi KielceBM Atletico MadrytKielce2011-11-1629:3714:1940000:0Szczegóły
3Bjerringbro-SilkeborgCzechowskie NiedźwiedzieSilkeborg2011-11-2025:3511:2217000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieBjerringbro-SilkeborgCzechow2011-11-2430:2315:1300:0Szczegóły
2MKB Veszprém KCFüchse BerlinVeszprém2011-11-2724:3310:1550000:0Szczegóły
3BM Atletico MadrytVive Targi KielceMadryt2011-11-2728:2713:1348500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieBM Atletico MadrytCzechow2011-12-0129:2918:1624000:0Szczegóły
2Vive Targi KielceFüchse BerlinKielce2011-12-0432:2915:1740000:0Szczegóły
3Bjerringbro-SilkeborgMKB Veszprém KCSilkeborg2011-12-0419:255:1415000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKB Veszprém KCVive Targi KielceVeszprém2012-02-1121:2413:1250000:0Szczegóły
2BM Atletico MadrytBjerringbro-SilkeborgMadryt2012-02-1131:2715:1338500:0Szczegóły
3Füchse BerlinCzechowskie NiedźwiedzieBerlin2012-02-1231:2817:1986000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czechowskie NiedźwiedzieMKB Veszprém KCCzechow2012-02-1630:2613:1320000:0Szczegóły
2Bjerringbro-SilkeborgVive Targi KielceSilkeborg2012-02-1926:3712:1720000:0Szczegóły
3BM Atletico MadrytFüchse BerlinMadryt2012-02-1932:2713:1265000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Füchse BerlinBjerringbro-SilkeborgBerlin2012-02-2528:2714:1388500:0Szczegóły
2Vive Targi KielceCzechowskie NiedźwiedzieKielce2012-02-2526:2612:1040000:0Szczegóły
3MKB Veszprém KCBM Atletico MadrytVeszprém2012-02-2528:2710:1150000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1HSV Hamburg1219363363912
2RK Cimos Koper1417368375734
3HC Metalurg Skopje1214294294624
4Orlen Wisła Płock129321321417
5St. Petersburg HC105241241217
6HCM Constanta102235235109
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HSV HamburgSt. Petersburg HCHamburg2011-09-2932:2015:1024000:0Szczegóły
2Orlen Wisła PłockHCM ConstantaPłock2011-10-0130:2913:1535000:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeRK Cimos KoperSkopje2011-10-0128:2315:735000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HCM ConstantaHSV HamburgBuzau2011-10-0626:3412:1715000:0Szczegóły
2RK Cimos KoperOrlen Wisła PłockKoper2011-10-0827:2414:1321000:0Szczegóły
3St. Petersburg HCHC Metalurg SkopjeSt. Petersburg2011-10-0925:2510:1115000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HCM ConstantaRK Cimos KoperBuzau2011-10-1325:2714:4115000:0Szczegóły
2Orlen Wisła PłockSt. Petersburg HCPłock2011-10-1630:2617:1135000:0Szczegóły
3HSV HamburgHC Metalurg SkopjeHamburg2011-10-1632:2518:1232500:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1St. Petersburg HCHCM ConstantaSt. Petersburg2011-10-1927:2514:108000:0Szczegóły
2HC Metalurg SkopjeOrlen Wisła PłockSkopje2011-10-2031:2717:1055000:0Szczegóły
3RK Cimos KoperHSV HamburgKoper2011-10-2323:2410:1727000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1St. Petersburg HCRK Cimos KoperSt. Petersburg2011-11-1626:3516:1810000:0Szczegóły
2Orlen Wisła PłockHSV HamburgPłock2011-11-1926:3013:4150000:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeHCM ConstantaSkopje2011-11-1925:1812:867000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HCM ConstantaHC Metalurg SkopjeBuzau2011-11-2420:199:1212000:0Szczegóły
2RK Cimos KoperSt. Petersburg HCKoper2011-11-2630:2313:1015000:0Szczegóły
3HSV HamburgOrlen Wisła PłockHamburg2011-11-2734:2514:1032500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HSV HamburgHCM ConstantaHamburg2011-12-0136:2520:1119500:0Szczegóły
2Orlen Wisła PłockRK Cimos KoperPłock2011-12-0325:2514:1235000:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeSt. Petersburg HCSkopje2011-12-0332:1916:770000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HCM ConstantaOrlen Wisła PłockBuzau2012-02-0919:3412:1512000:0Szczegóły
2RK Cimos KoperHC Metalurg SkopjeKoper2012-02-1122:2211:1120000:0Szczegóły
3St. Petersburg HCHSV HamburgSt. Petersburg2012-02-1225:3613:1715000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HSV HamburgRK Cimos KoperHamburg2012-02-1627:2715:4132000:0Szczegóły
2HCM ConstantaSt. Petersburg HCBuzau2012-02-1624:269:126000:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockHC Metalurg SkopjePłock2012-02-1920:2411:1141000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Cimos KoperHCM ConstantaKoper2012-02-2528:249:1415000:0Szczegóły
2St. Petersburg HCOrlen Wisła PłockSt. Petersburg2012-02-2624:3212:167000:0Szczegóły
3HC Metalurg SkopjeHSV HamburgSkopje2012-02-2623:2514:1269500:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1THW Kiel16274964901231
2AG Kopenhaga16234694721114
3Reale Ademar Leon1417410421815
4Montpellier HB1212357357606
5Pick Szeged106285285307
6RK Partizan Belgrad1002432430010
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Partizan BelgradAG KopenhagaVrsac2011-10-0125:3112:165000:0Szczegóły
2Montpellier HBReale Ademar LeonMontpellier2011-10-0238:3419:1865000:0Szczegóły
3Pick SzegedTHW KielSzeged2011-10-0226:3814:1635000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Reale Ademar LeonRK Partizan BelgradLeon2011-10-0833:2820:2130000:0Szczegóły
2AG KopenhagaPick SzegedBrondby2011-10-0936:2418:1155000:0Szczegóły
3THW KielMontpellier HBKilonia2011-10-0923:2414:10100000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Pick SzegedReale Ademar LeonSzeged2011-10-1531:3516:1620000:0Szczegóły
2Montpellier HBRK Partizan BelgradMontpellier2011-10-1636:2722:1470000:0Szczegóły
3THW KielAG KopenhagaKilonia2011-12-1828:2612:14102500:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Pick SzegedMontpellier HBSzeged2011-11-1938:3518:1735000:0Szczegóły
2Reale Ademar LeonAG KopenhagaLeon2011-11-1928:2614:1250000:0Szczegóły
3THW KielRK Partizan BelgradKilonia2011-11-2036:2817:1880000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Reale Ademar LeonTHW KielLeon2011-10-2228:2812:1552000:0Szczegóły
2AG KopenhagaMontpellier HBBrondby2011-10-2331:2921:1256000:0Szczegóły
3RK Partizan BelgradPick SzegedVrsac2011-10-2323:29113:611000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Partizan BelgradTHW KielBelgrad2011-11-2324:3510:1927000:0Szczegóły
2AG KopenhagaReale Ademar LeonBrondby2011-11-2730:2915:1656000:0Szczegóły
3Montpellier HBPick SzegedMontpellier2011-12-1829:2617:1475000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Pick SzegedAG KopenhagaSzeged2011-12-0431:3417:1935000:0Szczegóły
2Montpellier HBTHW KielMontpellier2011-12-0431:3417:1685000:0Szczegóły
3RK Partizan BelgradReale Ademar LeonBelgrad2011-12-0424:2710:1410000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1THW KielPick SzegedKilonia2012-02-0934:2418:12100000:0Szczegóły
2AG KopenhagaRK Partizan BelgradBrondby2012-02-1229:2318:1156000:0Szczegóły
3Reale Ademar LeonMontpellier HBLeon2012-02-1229:2813:1252000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Pick SzegedRK Partizan BelgradSzeged2012-02-1831:2113:1025000:0Szczegóły
2Montpellier HBAG KopenhagaMontpellier2012-02-1927:3114:1780000:0Szczegóły
3THW KielReale Ademar LeonKilonia2012-02-1938:2819:13100000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AG KopenhagaTHW KielBrondby2012-02-2624:2411:1156000:0Szczegóły
2Reale Ademar LeonPick SzegedLeon2012-02-2631:2571:1035000:0Szczegóły
3RK Partizan BelgradMontpellier HBBelgrad2012-02-2620:307:1610000:0Szczegóły
TOP 16 - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HSV HamburgFüchse BerlinHamburg2012-03-2523:2411:1042000:0Szczegóły
2FC Barcelona IntersportMontpellier HBBarcelona2012-03-2536:2017:867000:0Szczegóły
3THW KielOrlen Wisła PłockKilonia2012-03-1827:2415:1090500:0Szczegóły
4BM Atletico MadrytKadetten SchaffhausenMadryt2012-03-2526:3014:1442000:0Szczegóły
5MKB Veszprém KCReale Ademar LeonVeszprem2012-03-2527:2516:2150000:0Szczegóły
6RK Cimos KoperVive Targi KielceKoper2012-03-2425:2312:1330000:0Szczegóły
7Croatia Osiguranje ZagrzebHC Metalurg SkopjeZagrzeb2012-03-2426:2112:1085000:0Szczegóły
8AG KopenhagaIK SävehofBrondby2012-03-2426:2414:1256000:0Szczegóły
Top 16
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Füchse BerlinHSV HamburgBerlin2012-03-1832:3015:5189000:0Szczegóły
2Montpellier HBFC Barcelona IntersportMontpellier2012-03-1830:2817:1130000:0Szczegóły
3Orlen Wisła PłockTHW KielPłock2012-03-1424:3612:1451000:0Szczegóły
4Kadetten SchaffhausenBM Atletico MadrytSchaffhausen2012-03-1527:3611:034000:0Szczegóły
5Reale Ademar LeonMKB Veszprém KCLeon2012-03-1731:2819:1946000:0Szczegóły
6Vive Targi KielceRK Cimos KoperKielce2012-03-1827:2613:1240000:0Szczegóły
7HC Metalurg SkopjeCroatia Osiguranje ZagrzebSkopje2012-03-1819:187:970000:0Szczegóły
8IK SävehofAG KopenhagaGöteborg2012-03-1925:349:1942000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1FC Barcelona IntersportAG KopenhagaBarcelona2012-04-2836:3317:1753000:0Szczegóły
2Füchse BerlinReale Ademar LeonBerlin2012-04-2929:1813:689000:0Szczegóły
3THW KielCroatia Osiguranje ZagrzebKilonia2012-04-2933:2716:16100000:0Szczegóły
4BM Atletico MadrytRK Cimos KoperMadryt2012-04-2831:2414:13105000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AG KopenhagaFC Barcelona IntersportKopenhaga2012-04-2029:2316:11213000:0Szczegóły
2Reale Ademar LeonFüchse BerlinLeon2012-04-2134:2315:960000:0Szczegóły
3Croatia Osiguranje ZagrzebTHW KielZagrzeb2012-04-2131:3115:12130000:0Szczegóły
4RK Cimos KoperBM Atletico MadrytKoper2012-04-2126:2313:1230000:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1THW KielBM Atletico MadrytKolonia2012-05-2726:2113:10200000:0Szczegóły
Mecz o 3. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Füchse BerlinAG KopenhagaKolonia2012-05-2721:269:13200000:0Szczegóły
Półfinały
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Füchse BerlinTHW KielKolonia2012-05-2624:2512:15200000:0Szczegóły
2BM Atletico MadrytAG KopenhagaKolonia2012-05-2625:2312:15200000:0Szczegóły