Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1SPR Wisła Sandomierz16284984001402
2AZS AGH Kraków16204764061006
3HLB Buskowianka15203943741005
4NLO SMS II ZPRP Kielce1619512451916
5MOSiR Bochnia1518444427906
6SPR Orzeł Przeworsk1674244633211
7SPR Stal II Mielec1442994282012
8AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce1423364401013
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS Politechnika Świętokrzyska KielceHLB BuskowiankaKielce2019-09-2220:239:101500:0Szczegóły
2NLO SMS II ZPRP KielceSPR Orzeł PrzeworskKielce2019-09-2143:3622:12550:0Szczegóły
3SPR Stal II MielecAZS AGH KrakówMielec2019-10-1923:2614:11500:0Szczegóły
4MOSiR BochniaSPR Wisła SandomierzBochnia2019-09-2124:2715:121200:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaMOSiR BochniaBusko Zdrój2019-09-2924:3310:211840:0Szczegóły
2AZS AGH KrakówSPR Wisła SandomierzKraków2019-09-2825:2315:91500:0Szczegóły
3SPR Orzeł PrzeworskSPR Stal II MielecPrzeworsk2019-09-2834:2619:91800:0Szczegóły
4AZS Politechnika Świętokrzyska KielceNLO SMS II ZPRP KielceKielce2019-09-2821:3310:161200:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NLO SMS II ZPRP KielceHLB BuskowiankaKielce2019-10-0521:2215:71500:0Szczegóły
2SPR Stal II MielecAZS Politechnika Świętokrzyska KielceMielec2019-10-0525:2414:9780:0Szczegóły
3SPR Wisła SandomierzSPR Orzeł PrzeworskSandomierz2019-10-0640:3617:201000:0Szczegóły
4MOSiR BochniaAZS AGH KrakówBochnia2019-10-0633:2715:1300:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaAZS AGH KrakówBusko Zdrój2019-11-0928:2713:122000:0Szczegóły
2SPR Orzeł PrzeworskMOSiR BochniaPrzeworsk2019-10-1231:3716:171500:0Szczegóły
3AZS Politechnika Świętokrzyska KielceSPR Wisła SandomierzKielce2019-10-1330:4013:191700:0Szczegóły
4NLO SMS II ZPRP KielceSPR Stal II MielecKielce2019-10-1135:2519:1100:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Stal II MielecHLB BuskowiankaMielec2019-10-2620:2512:13500:0Szczegóły
2SPR Wisła SandomierzNLO SMS II ZPRP KielceSandomierz2019-11-0335:3017:171500:0Szczegóły
3MOSiR BochniaAZS Politechnika Świętokrzyska KielceBochnia2019-10-2634:2418:9500:0Szczegóły
4AZS AGH KrakówSPR Orzeł PrzeworskKraków2019-10-2733:2216:101500:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaSPR Orzeł PrzeworskBusko Zdrój2019-11-1726:2212:132500:0Szczegóły
2AZS Politechnika Świętokrzyska KielceAZS AGH KrakówKielce2019-11-1525:3411:151000:0Szczegóły
3NLO SMS II ZPRP KielceMOSiR BochniaKielce2019-11-1639:2317:10600:0Szczegóły
4SPR Stal II MielecSPR Wisła SandomierzMielec2019-11-1622:3015:17700:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Wisła SandomierzHLB BuskowiankaSandomierz2019-11-2322:2412:131500:0Szczegóły
2MOSiR BochniaSPR Stal II MielecBochnia2019-11-2337:2517:12750:0Szczegóły
3AZS AGH KrakówNLO SMS II ZPRP KielceKraków2019-11-2338:2420:19500:0Szczegóły
4SPR Orzeł PrzeworskAZS Politechnika Świętokrzyska KielcePrzeworsk2019-11-2330:2114:111800:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaAZS Politechnika Świętokrzyska KielceBusko Zdrój2019-11-2932:2014:52500:0Szczegóły
2SPR Orzeł PrzeworskNLO SMS II ZPRP KielcePrzeworsk2019-11-2730:3017:141004:3Szczegóły
3AZS AGH KrakówSPR Stal II MielecKraków2019-11-3032:1014:4500:0Szczegóły
4SPR Wisła SandomierzMOSiR BochniaSandomierz2019-11-0934:2216:900:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaHLB BuskowiankaBochnia2019-12-1427:2614:132000:0Szczegóły
2SPR Wisła SandomierzAZS AGH KrakówSandomierz2019-12-0829:2313:71500:0Szczegóły
3SPR Stal II MielecSPR Orzeł PrzeworskMielec2019-12-1525:2414:14800:0Szczegóły
4NLO SMS II ZPRP KielceAZS Politechnika Świętokrzyska KielceKielce2019-12-0736:3016:142990:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaNLO SMS II ZPRP KielceBusko Zdrój2020-02-0525:269:132000:0Szczegóły
2AZS Politechnika Świętokrzyska KielceSPR Stal II MielecKielce2020-01-1128:2011:12300:0Szczegóły
3SPR Orzeł PrzeworskSPR Wisła SandomierzPrzeworsk2020-01-1124:3013:122500:0Szczegóły
4AZS AGH KrakówMOSiR BochniaKraków2020-01-1134:2718:132000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS AGH KrakówHLB BuskowiankaKraków2020-01-1831:1716:112000:0Szczegóły
2MOSiR BochniaSPR Orzeł PrzeworskBochnia2020-01-1829:2413:121000:0Szczegóły
3SPR Wisła SandomierzAZS Politechnika Świętokrzyska KielceSandomierz2020-01-1832:2817:111200:0Szczegóły
4SPR Stal II MielecNLO SMS II ZPRP KielceMielec2020-01-1916:417:23500:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaSPR Stal II MielecBusko Zdrój2020-01-2533:2717:12500:0Szczegóły
2NLO SMS II ZPRP KielceSPR Wisła SandomierzKielce2020-01-2526:3312:15500:0Szczegóły
3AZS Politechnika Świętokrzyska KielceMOSiR BochniaKielce2020-01-2520:369:16500:0Szczegóły
4SPR Orzeł PrzeworskAZS AGH KrakówPrzeworsk2020-01-2530:3216:151000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Orzeł PrzeworskHLB BuskowiankaPrzeworsk2020-02-0925:379:152000:0Szczegóły
2AZS AGH KrakówAZS Politechnika Świętokrzyska KielceKraków2020-02-0937:2014:10700:0Szczegóły
3MOSiR BochniaNLO SMS II ZPRP KielceBochnia2020-02-0927:4013:201500:0Szczegóły
4SPR Wisła SandomierzSPR Stal II MielecSandomierz2020-02-0933:1318:61500:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaSPR Wisła SandomierzBusko Zdrój2020-02-1523:2614:112800:0Szczegóły
2SPR Stal II MielecMOSiR BochniaMielec2020-02-1622:2612:13500:0Szczegóły
3NLO SMS II ZPRP KielceAZS AGH KrakówKielce2020-02-1935:2617:17800:0Szczegóły
4AZS Politechnika Świętokrzyska KielceSPR Orzeł PrzeworskKielce2020-02-1625:2812:12300:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec18336204881611
2Viret CMC Zawiercie18326194741602
3PGE VIVE II Kielce18245294421206
4ASPR Zawadzkie1719550534917
5NLO SMS III ZPRP Kielce1817500528828
6SPR Grunwald Ruda Śląska1715500514719
7SPR Górnik Zabrze1694344914111
8MUKS Siódemka Mysłowice1643714912014
9SUMKS Jedynka Myślenice1633344891114
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NLO SMS III ZPRP KielceViret CMC ZawiercieKielce2019-09-2125:3816:221000:0Szczegóły
2MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecASPR ZawadzkieSosnowiec2019-09-2046:4025:192500:0Szczegóły
3MUKS Siódemka MysłowicePGE VIVE II KielceMysłowice2019-09-220:100:000:0Szczegóły
4SPR Grunwald Ruda ŚląskaSPR Górnik ZabrzeRuda Śląska2019-09-2631:3213:131500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PGE VIVE II KielceSPR Grunwald Ruda ŚląskaKielce2019-09-2834:1821:71500:0Szczegóły
2ASPR ZawadzkieMUKS Siódemka MysłowicePawonków2019-09-2937:2818:1300:0Szczegóły
3Viret CMC ZawiercieMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecZawiercie2019-10-1635:3621:192800:0Szczegóły
4NLO SMS III ZPRP KielceSUMKS Jedynka MyśleniceKielce2019-09-2830:1914:91000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecSUMKS Jedynka MyśleniceSosnowiec2019-10-0637:2118:9500:0Szczegóły
2MUKS Siódemka MysłowiceViret CMC ZawiercieMysłowice2019-10-0527:3213:1800:0Szczegóły
3SPR Grunwald Ruda ŚląskaASPR ZawadzkieRuda Śląska2019-10-0633:3516:19630:0Szczegóły
4SPR Górnik ZabrzePGE VIVE II KielceZabrze2019-10-0625:289:132000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ASPR ZawadzkieSPR Górnik ZabrzePawonków2019-10-1338:3022:152000:0Szczegóły
2Viret CMC ZawiercieSPR Grunwald Ruda ŚląskaZawiercie2019-10-1241:3020:122500:0Szczegóły
3SUMKS Jedynka MyśleniceMUKS Siódemka MysłowiceMyślenice2019-10-1324:2812:111000:0Szczegóły
4NLO SMS III ZPRP KielceMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecKielce2019-10-1223:3510:171000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NLO SMS III ZPRP KielceMUKS Siódemka MysłowiceKielce2019-10-2045:3725:19500:0Szczegóły
2SPR Grunwald Ruda ŚląskaSUMKS Jedynka MyśleniceRuda Śląska2019-10-1929:1915:10500:0Szczegóły
3Viret CMC ZawiercieSPR Górnik ZabrzeZawiercie2019-10-2040:2521:82990:0Szczegóły
4PGE VIVE II KielceASPR ZawadzkieKielce2019-10-1935:3716:241000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Viret CMC ZawierciePGE VIVE II KielceZawiercie2019-10-2631:3015:112980:0Szczegóły
2SUMKS Jedynka MyśleniceSPR Górnik ZabrzeMyślenice2019-10-2718:388:201000:0Szczegóły
3NLO SMS III ZPRP KielceSPR Grunwald Ruda ŚląskaKielce2019-10-2625:3613:18500:0Szczegóły
4MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecMUKS Siódemka MysłowiceSosnowiec2019-10-0333:2118:91500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Grunwald Ruda ŚląskaMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecRuda Śląska2019-11-0629:4111:18600:0Szczegóły
2SPR Górnik ZabrzeNLO SMS III ZPRP KielceZabrze2019-11-0927:2814:122500:0Szczegóły
3PGE VIVE II KielceSUMKS Jedynka MyśleniceKielce2019-11-0936:2318:13460:0Szczegóły
4ASPR ZawadzkieViret CMC ZawierciePawonków2019-11-0930:3214:182000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SUMKS Jedynka MyśleniceASPR ZawadzkieMyślenice2019-11-1618:367:17700:0Szczegóły
2NLO SMS III ZPRP KielcePGE VIVE II KielceKielce2019-11-1626:3913:211000:0Szczegóły
3MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecSPR Górnik ZabrzeSosnowiec2019-11-1643:3019:142600:0Szczegóły
4MUKS Siódemka MysłowiceSPR Grunwald Ruda ŚląskaMysłowice2019-11-1624:298:16300:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Górnik ZabrzeMUKS Siódemka MysłowiceZabrze2019-11-2536:3114:14600:0Szczegóły
2PGE VIVE II KielceMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecKielce2019-11-2433:3517:171000:0Szczegóły
3ASPR ZawadzkieNLO SMS III ZPRP KielcePawonków2019-11-2634:3019:161200:0Szczegóły
4SUMKS Jedynka MyśleniceViret CMC ZawiercieMyślenice2019-11-2417:308:12400:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Viret CMC ZawiercieNLO SMS III ZPRP KielceZawiercie2019-11-2838:2219:122200:0Szczegóły
2ASPR ZawadzkieMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecPawonków2019-11-1927:3811:201200:0Szczegóły
3PGE VIVE II KielceMUKS Siódemka MysłowiceKielce2019-12-0135:2317:91000:0Szczegóły
4SPR Górnik ZabrzeSPR Grunwald Ruda ŚląskaZabrze2019-11-2030:3312:141000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Grunwald Ruda ŚląskaPGE VIVE II KielceRuda Śląska2019-12-0725:2615:1200:0Szczegóły
2MUKS Siódemka MysłowiceASPR ZawadzkieMysłowice2019-12-0831:3013:15250:0Szczegóły
3MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecViret CMC ZawiercieSosnowiec2019-12-0738:3520:162000:0Szczegóły
4SUMKS Jedynka MyśleniceNLO SMS III ZPRP KielceMyślenice2019-12-0723:2814:131000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SUMKS Jedynka MyśleniceMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecMyślenice2019-12-1420:3112:18500:0Szczegóły
2Viret CMC ZawiercieMUKS Siódemka MysłowiceZawiercie2019-12-1442:2416:102900:0Szczegóły
3ASPR ZawadzkieSPR Grunwald Ruda ŚląskaPawonków2019-12-1231:3216:14360:0Szczegóły
4PGE VIVE II KielceSPR Górnik ZabrzeKielce2020-01-2242:2023:61000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Górnik ZabrzeASPR ZawadzkieZabrze2020-01-2629:3115:171000:0Szczegóły
2SPR Grunwald Ruda ŚląskaViret CMC ZawiercieRuda Śląska2020-01-1222:327:13800:0Szczegóły
3MUKS Siódemka MysłowiceSUMKS Jedynka MyśleniceMysłowice2020-02-1420:238:10500:0Szczegóły
4MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecNLO SMS III ZPRP KielceSosnowiec2020-01-2333:3216:16850:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MUKS Siódemka MysłowiceNLO SMS III ZPRP KielceMysłowice2020-01-1725:3510:13500:0Szczegóły
2SUMKS Jedynka MyśleniceSPR Grunwald Ruda ŚląskaMyślenice2020-01-1824:2913:131000:0Szczegóły
3SPR Górnik ZabrzeViret CMC ZawiercieZabrze2020-01-1922:3211:191000:0Szczegóły
4ASPR ZawadzkiePGE VIVE II KielcePawonków2020-01-1623:3510:19880:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1PGE VIVE II KielceViret CMC ZawiercieKielce2020-01-2522:3010:161000:0Szczegóły
2SPR Górnik ZabrzeSUMKS Jedynka MyśleniceZabrze2020-01-2523:2311:17504:3Szczegóły
3SPR Grunwald Ruda ŚląskaNLO SMS III ZPRP KielceRuda Śląska2020-02-0527:2918:17800:0Szczegóły
4MUKS Siódemka MysłowiceMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecMysłowice2020-01-2520:308:18200:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecSPR Grunwald Ruda ŚląskaSosnowiec2020-02-0230:3016:131504:2Szczegóły
2NLO SMS III ZPRP KielceSPR Górnik ZabrzeKielce2020-02-1237:3217:161500:0Szczegóły
3SUMKS Jedynka MyślenicePGE VIVE II KielceMyślenice2020-02-0920:2811:1300:0Szczegóły
4Viret CMC ZawiercieASPR ZawadzkieZawiercie2020-01-3040:2818:132000:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ASPR ZawadzkieSUMKS Jedynka MyślenicePawonków2020-02-0435:2019:9200:0Szczegóły
2PGE VIVE II KielceNLO SMS III ZPRP KielceKielce2020-02-0729:2814:11850:0Szczegóły
3SPR Górnik ZabrzeMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecZabrze2020-02-0125:3619:191500:0Szczegóły
4SPR Grunwald Ruda ŚląskaMUKS Siódemka MysłowiceRuda Śląska2020-02-0940:3221:13300:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MUKS Siódemka MysłowiceSPR Górnik ZabrzeMysłowice2020-02-160:100:000:0Szczegóły
2MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecPGE VIVE II KielceSosnowiec2020-02-1820:239:81500:0Szczegóły
3NLO SMS III ZPRP KielceASPR ZawadzkieKielce2020-02-1628:2816:131004:5Szczegóły
4Viret CMC ZawiercieSUMKS Jedynka MyśleniceZawiercie2020-02-1231:2218:91300:0Szczegóły
1. mecz o 11. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Orzeł PrzeworskNLO SMS III ZPRP KielcePrzeworsk2020-03-0728:2613:1350:Szczegóły
2. mecz o 11. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NLO SMS III ZPRP KielceSPR Orzeł PrzeworskPrzeworsk2020-03-0629:2812:131200:0Szczegóły
1. mecz o 9. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HLB BuskowiankaSPR Grunwald Ruda ŚląskaBusko Zdrój2020-03-0729:2714:152500:0Szczegóły
1. mecz o 7. miejsce
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MOSiR BochniaASPR ZawadzkieBochnia2020-03-0729:3014:141200:0Szczegóły
Grupa mistrzowska
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec18336204881611
2Viret CMC Zawiercie18326194741602
3SPR Wisła Sandomierz16284984001402
4PGE VIVE II Kielce18245294421206
5AZS AGH Kraków16204764061006
6NLO SMS II ZPRP Kielce1619512451916
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Wisła SandomierzNLO SMS II ZPRP KielceSandomierz2020-02-2934:2520:121500:0Szczegóły
2AZS AGH KrakówMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecKraków2020-02-2926:3010:201200:0Szczegóły
3PGE VIVE II KielceViret CMC ZawiercieKielce2020-03-0426:3011:141500:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NLO SMS II ZPRP KielceViret CMC ZawiercieKielce2020-03-0828:3012:17800:0Szczegóły
2MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecPGE VIVE II KielceSosnowiec2020-03-0728:1814:122000:0Szczegóły
3SPR Wisła SandomierzAZS AGH KrakówSandomierz2020-03-0730:2513:13850:0Szczegóły