Grupa A
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | 6 | 18 | 191 | 154 | 37 | 6 | 0 | 0 | 0 |
2 | SPR Nowe Piekuty | 6 | 9 | 173 | 170 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
3 | Bestios Białystok | 6 | 9 | 152 | 167 | -15 | 3 | 0 | 0 | 3 |
4 | UMKS Trójka Ostrołęka | 6 | 0 | 161 | 186 | -25 | 0 | 0 | 0 | 6 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | SPR Nowe Piekuty | Ostrołęka | 2020-09-19 | 29:31 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Bestios Białystok | Dąbrowa Białostocka | 2020-09-19 | 28:22 | 16:13 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | Bestios Białystok | Siemiatycze | 2020-09-26 | 32:26 | 15:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Ostrołęka | 2020-09-25 | 25:32 | 13:13 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Nowe Piekuty | Dąbrowa Białostocka | 2020-10-03 | 35:30 | 14:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | UMKS Trójka Ostrołęka | Białystok | 2020-10-03 | 29:26 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | UMKS Trójka Ostrołęka | Siemiatycze | 2020-10-10 | 37:31 | 17:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Białystok | 2020-10-10 | 28:37 | 11:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bestios Białystok | SPR Nowe Piekuty | Białystok | 2020-10-17 | 19:18 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka | Dąbrowa Białostocka | 2020-11-07 | 29:24 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Siemiatycze | 2020-11-18 | 25:30 | 16:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | Bestios Białystok | Ostrołęka | 2020-10-24 | 26:28 | 11:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa B
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | 6 | 18 | 246 | 127 | 119 | 6 | 0 | 0 | 0 |
2 | MKS Padwa II Zamość | 6 | 9 | 159 | 184 | -25 | 3 | 0 | 0 | 3 |
3 | AZS UMCS Lublin | 6 | 9 | 153 | 168 | -15 | 3 | 0 | 0 | 3 |
4 | UKS Olimpia Biała Podlaska | 6 | 0 | 132 | 211 | -79 | 0 | 0 | 0 | 6 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | UKS Olimpia Biała Podlaska | Lublin | 2020-09-20 | 32:21 | 14:10 | 34 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Padwa II Zamość | Enea Orlęta Zwoleń | Zamość | 2020-09-19 | 23:47 | 12:24 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Enea Orlęta Zwoleń | Biała Podlaska | 2020-09-27 | 21:46 | 13:23 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMCS Lublin | MKS Padwa II Zamość | Lublin | 2020-09-27 | 18:27 | 8:14 | 35 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | MKS Padwa II Zamość | Biała Podlaska | 2020-10-04 | 23:34 | 10:16 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Enea Orlęta Zwoleń | AZS UMCS Lublin | Zwoleń | 2020-10-03 | 30:22 | 15:12 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | AZS UMCS Lublin | Biała Podlaska | 2020-10-11 | 27:32 | 16:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Enea Orlęta Zwoleń | MKS Padwa II Zamość | Zwoleń | 2020-10-10 | 44:24 | 20:10 | 10 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | UKS Olimpia Biała Podlaska | Zwoleń | 2020-10-18 | 41:19 | 20:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Padwa II Zamość | AZS UMCS Lublin | Zamość | 2020-10-18 | 25:31 | 12:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Padwa II Zamość | UKS Olimpia Biała Podlaska | Zamość | 2020-11-07 | 26:21 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMCS Lublin | Enea Orlęta Zwoleń | Lublin | 2020-10-25 | 18:38 | 7:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa C
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | 6 | 18 | 178 | 135 | 43 | 6 | 0 | 0 | 0 |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | 6 | 10 | 176 | 153 | 23 | 3 | 0 | 1 | 3 |
3 | SMS II ZPRP Płock | 6 | 6 | 150 | 173 | -23 | 2 | 0 | 0 | 4 |
4 | MSMS EiS Anilana II Łódź | 6 | 2 | 148 | 191 | -43 | 1 | 1 | 0 | 5 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSMS EiS Anilana II Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Łódź | 2020-09-20 | 37:49 | 12:22 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS II ZPRP Płock | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Płock | 2020-09-19 | 26:34 | 14:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Konstantynów Łódzki | 2020-09-26 | 20:23 | 7:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSMS EiS Anilana II Łódź | SMS II ZPRP Płock | Łódź | 2020-10-01 | 23:30 | 9:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | SMS II ZPRP Płock | Konstantynów Łódzki | 2020-10-03 | 32:18 | 15:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | MSMS EiS Anilana II Łódź | Pabianice | 2020-10-04 | 30:20 | 12:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MSMS EiS Anilana II Łódź | Konstantynów Łódzki | 2020-10-29 | 23:23 | 13:10 | 0 | 3:4 | Szczegóły |
2 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | SMS II ZPRP Płock | Pabianice | 2020-10-10 | 31:25 | 13:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Pabianice | 2020-10-31 | 30:21 | 18:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS II ZPRP Płock | MSMS EiS Anilana II Łódź | Płock | 2020-11-04 | 29:22 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Płock | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Płock | 2020-11-07 | 22:31 | 10:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSMS EiS Anilana II Łódź | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Łódź | 2020-10-24 | 23:30 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa D
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka Warszawa | 6 | 15 | 203 | 145 | 58 | 5 | 0 | 0 | 1 |
2 | SPR ROKiS Radzymin | 6 | 15 | 178 | 146 | 32 | 5 | 0 | 0 | 1 |
3 | AZS-AWF Warszawa | 6 | 6 | 178 | 168 | 10 | 2 | 0 | 0 | 4 |
4 | KPR Zielonka 96 | 6 | 0 | 101 | 201 | -100 | 0 | 0 | 0 | 6 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | AZS-AWF Warszawa | Radzymin | 2019-09-19 | 33:28 | 15:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warszawianka Warszawa | KPR Zielonka 96 | Warszawa | 2020-09-19 | 39:18 | 20:5 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | KPR Zielonka 96 | Radzymin | 2020-09-26 | 31:14 | 15:6 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | Warszawianka Warszawa | Warszawa | 2020-09-26 | 25:28 | 13:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka Warszawa | SPR ROKiS Radzymin | Warszawa | 2020-10-03 | 24:28 | 14:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Zielonka 96 | AZS-AWF Warszawa | Warszawa | 2020-10-05 | 19:32 | 12:10 | 15 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | SPR ROKiS Radzymin | Warszawa | 2020-11-04 | 32:34 | 18:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Zielonka 96 | Warszawianka Warszawa | Radzymin | 2020-10-10 | 19:41 | 8:22 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Zielonka 96 | SPR ROKiS Radzymin | Radzymin | 2020-10-17 | 14:25 | 5:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warszawianka Warszawa | AZS-AWF Warszawa | Warszawa | 2020-10-29 | 37:28 | 15:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | Warszawianka Warszawa | Radzymin | 2020-10-24 | 27:34 | 15:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | KPR Zielonka 96 | Warszawa | 2020-10-24 | 33:17 | 19:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa P
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | 14 | 33 | 408 | 323 | 85 | 11 | 1 | 1 | 3 |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | 14 | 29 | 374 | 377 | -3 | 10 | 1 | 0 | 4 |
3 | Bestios Białystok | 14 | 28 | 389 | 398 | -9 | 9 | 0 | 1 | 5 |
4 | AZS-AWF Warszawa | 14 | 21 | 429 | 411 | 18 | 7 | 1 | 1 | 7 |
5 | SMS II ZPRP Płock | 14 | 21 | 362 | 356 | 6 | 7 | 1 | 1 | 7 |
6 | UKS Olimpia Biała Podlaska | 14 | 14 | 401 | 411 | -10 | 5 | 1 | 0 | 9 |
7 | MSMS EiS Anilana II Łódź | 14 | 14 | 390 | 391 | -1 | 4 | 0 | 2 | 10 |
8 | KPR Zielonka 96 | 14 | 8 | 329 | 415 | -86 | 3 | 1 | 0 | 11 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | AZS-AWF Warszawa | Ostrołęka | 2020-12-20 | 29:27 | 14:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Olimpia Biała Podlaska | SMS II ZPRP Płock | Biała Podlaska | 2020-11-14 | 31:24 | 17:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MSMS EiS Anilana II Łódź | AZS UMCS Lublin | Łódź | 2020-11-14 | 29:31 | 14:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Zielonka 96 | Bestios Białystok | Radzymin | 2020-12-19 | 19:25 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | UKS Olimpia Biała Podlaska | Warszawa | 2020-11-21 | 39:28 | 19:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS II ZPRP Płock | KPR Zielonka 96 | Płock | 2020-11-21 | 21:19 | 14:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMCS Lublin | UMKS Trójka Ostrołęka | Lublin | 2021-04-17 | 36:14 | 16:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Bestios Białystok | MSMS EiS Anilana II Łódź | Białystok | 2020-11-21 | 25:34 | 13:20 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | SMS II ZPRP Płock | Ostrołęka | 2020-11-28 | 31:26 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Bestios Białystok | Biała Podlaska | 2020-11-29 | 33:35 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MSMS EiS Anilana II Łódź | AZS-AWF Warszawa | Łódź | 2020-11-28 | 38:30 | 22:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Zielonka 96 | AZS UMCS Lublin | Marki | 2020-11-29 | 23:24 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | KPR Zielonka 96 | Biała Podlaska | 2020-12-05 | 31:22 | 17:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | MSMS EiS Anilana II Łódź | Ostrołęka | 2020-12-05 | 25:25 | 10:11 | 0 | 5:3 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | AZS UMCS Lublin | Warszawa | 2020-12-09 | 30:30 | 19:14 | 0 | 5:4 | Szczegóły |
4 | Bestios Białystok | SMS II ZPRP Płock | Białystok | 2020-12-05 | 24:33 | 11:20 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Zielonka 96 | UMKS Trójka Ostrołęka | Radzymin | 2020-12-12 | 21:24 | 10:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Olimpia Biała Podlaska | MSMS EiS Anilana II Łódź | Biała Podlaska | 2020-12-13 | 26:28 | 14:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | Bestios Białystok | Warszawa | 2020-12-12 | 28:29 | 14:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMCS Lublin | SMS II ZPRP Płock | Lublin | 0000-00-00 | 0:10 | 0:0 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSMS EiS Anilana II Łódź | KPR Zielonka 96 | Łódź | 2021-01-23 | 29:29 | 13:14 | 0 | 2:4 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | UKS Olimpia Biała Podlaska | Ostrołęka | 2021-01-23 | 26:19 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS II ZPRP Płock | AZS-AWF Warszawa | Płock | 2021-01-23 | 27:27 | 14:11 | 0 | 4:3 | Szczegóły |
4 | Bestios Białystok | AZS UMCS Lublin | Białystok | 2021-01-24 | 31:31 | 14:16 | 0 | 4:5 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka | Warszawa | 2021-01-30 | 28:32 | 15:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS II ZPRP Płock | UKS Olimpia Biała Podlaska | Płock | 2021-01-30 | 26:26 | 14:12 | 0 | 4:5 | Szczegóły |
3 | AZS UMCS Lublin | MSMS EiS Anilana II Łódź | Lublin | 2021-01-30 | 26:22 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Bestios Białystok | KPR Zielonka 96 | Białystok | 2021-02-06 | 24:26 | 10:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | AZS-AWF Warszawa | Biała Podlaska | 2021-02-13 | 32:34 | 11:20 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Zielonka 96 | SMS II ZPRP Płock | Radzymin | 2021-02-14 | 27:35 | 13:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UMKS Trójka Ostrołęka | AZS UMCS Lublin | Ostrołęka | 2021-02-13 | 27:26 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MSMS EiS Anilana II Łódź | Bestios Białystok | Łódź | 2021-02-13 | 22:23 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Płock | UMKS Trójka Ostrołęka | Płock | 2021-03-06 | 29:31 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | UKS Olimpia Biała Podlaska | Białystok | 2021-02-27 | 30:29 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | MSMS EiS Anilana II Łódź | Warszawa | 2021-02-28 | 39:34 | 19:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMCS Lublin | KPR Zielonka 96 | Lublin | 2021-02-27 | 32:23 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Zielonka 96 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Radzymin | 2021-03-14 | 28:43 | 12:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSMS EiS Anilana II Łódź | UMKS Trójka Ostrołęka | Łódź | 2021-03-13 | 31:19 | 17:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMCS Lublin | AZS-AWF Warszawa | Lublin | 2021-03-14 | 40:23 | 21:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS II ZPRP Płock | Bestios Białystok | Płock | 2021-03-13 | 25:34 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | KPR Zielonka 96 | Ostrołęka | 2021-03-21 | 32:23 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSMS EiS Anilana II Łódź | UKS Olimpia Biała Podlaska | Łódź | 2021-03-21 | 23:26 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Bestios Białystok | AZS-AWF Warszawa | Białystok | 2021-03-20 | 27:25 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS II ZPRP Płock | AZS UMCS Lublin | Płock | 2021-03-20 | 18:27 | 9:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Zielonka 96 | MSMS EiS Anilana II Łódź | Radzymin | 2021-03-28 | 33:30 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Olimpia Biała Podlaska | UMKS Trójka Ostrołęka | Biała Podlaska | 2021-03-28 | 29:32 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | SMS II ZPRP Płock | Warszawa | 2021-05-08 | 34:29 | 18:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMCS Lublin | Bestios Białystok | Lublin | 2021-03-27 | 41:25 | 21:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa F
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | 14 | 39 | 410 | 337 | 73 | 13 | 1 | 1 | 1 |
2 | Warszawianka Warszawa | 14 | 30 | 404 | 350 | 54 | 10 | 1 | 1 | 4 |
3 | SPR ROKiS Radzymin | 14 | 29 | 388 | 363 | 25 | 10 | 2 | 1 | 4 |
4 | Enea Orlęta Zwoleń | 14 | 29 | 437 | 342 | 95 | 10 | 1 | 0 | 4 |
5 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | 14 | 17 | 406 | 401 | 5 | 6 | 1 | 0 | 8 |
6 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | 14 | 15 | 347 | 382 | -35 | 4 | 0 | 3 | 10 |
7 | SPR Nowe Piekuty | 14 | 6 | 330 | 429 | -99 | 2 | 0 | 0 | 12 |
8 | MKS Padwa II Zamość | 14 | 3 | 365 | 483 | -118 | 1 | 0 | 0 | 13 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | Warszawianka Warszawa | Siemiatycze | 2020-11-14 | 23:28 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Padwa II Zamość | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Zamość | 2020-11-15 | 26:32 | 11:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Enea Orlęta Zwoleń | Konstantynów Łódzki | 2020-11-14 | 18:32 | 10:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR ROKiS Radzymin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Radzymin | 2020-11-15 | 29:31 | 10:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka Warszawa | MKS Padwa II Zamość | Warszawa | 2020-11-21 | 35:28 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | SPR ROKiS Radzymin | Pabianice | 2020-11-21 | 28:20 | 12:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | SPR Nowe Piekuty | Zwoleń | 2020-11-21 | 35:22 | 16:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Dąbrowa Białostocka | 2020-11-22 | 31:31 | 16:17 | 0 | 3:2 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Siemiatycze | 2020-11-28 | 25:33 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Padwa II Zamość | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Zamość | 2020-11-29 | 25:39 | 13:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Warszawianka Warszawa | Konstantynów Łódzki | 2020-11-28 | 18:25 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR ROKiS Radzymin | Enea Orlęta Zwoleń | Radzymin | 2020-11-28 | 26:22 | 12:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Padwa II Zamość | SPR ROKiS Radzymin | Zamość | 2020-12-06 | 26:30 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Nowe Piekuty | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Siemiatycze | 2020-12-05 | 26:24 | 11:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | Warszawianka Warszawa | Zwoleń | 2020-12-06 | 26:24 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Dąbrowa Białostocka | 2020-12-06 | 28:31 | 15:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | SPR Nowe Piekuty | Radzymin | 2020-12-12 | 29:19 | 15:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Padwa II Zamość | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Zamość | 2020-12-13 | 27:28 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Warszawa | 2020-12-12 | 38:24 | 20:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Enea Orlęta Zwoleń | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Zwoleń | 2020-12-12 | 29:30 | 17:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | SPR ROKiS Radzymin | Konstantynów Łódzki | 2021-03-06 | 22:22 | 12:10 | 0 | 2:4 | Szczegóły |
2 | SPR Nowe Piekuty | MKS Padwa II Zamość | Siemiatycze | 2021-03-07 | 32:29 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Warszawianka Warszawa | Pabianice | 2021-01-23 | 27:20 | 10:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Enea Orlęta Zwoleń | Dąbrowa Białostocka | 2021-01-24 | 24:25 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka Warszawa | SPR Nowe Piekuty | Warszawa | 2021-02-20 | 34:18 | 17:5 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | MKS Padwa II Zamość | Pabianice | 2021-01-30 | 38:24 | 18:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Zwoleń | 2021-02-20 | 34:23 | 18:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR ROKiS Radzymin | Dąbrowa Białostocka | 2021-01-30 | 24:25 | 11:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Padwa II Zamość | Warszawianka Warszawa | Zamość | 2021-02-13 | 24:30 | 9:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR ROKiS Radzymin | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Radzymin | 2021-02-13 | 31:31 | 17:16 | 0 | 3:5 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | Enea Orlęta Zwoleń | Siemiatycze | 2021-02-13 | 20:37 | 10:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Konstantynów Łódzki | 2021-04-10 | 30:28 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | SPR Nowe Piekuty | Pabianice | 2021-02-28 | 26:16 | 13:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | MKS Padwa II Zamość | Dąbrowa Białostocka | 2021-02-27 | 37:29 | 16:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka Warszawa | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Warszawa | 2021-04-24 | 31:27 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Enea Orlęta Zwoleń | SPR ROKiS Radzymin | Zwoleń | 2021-02-28 | 26:31 | 11:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | MKS Padwa II Zamość | Radzymin | 2021-03-13 | 32:27 | 13:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | SPR Nowe Piekuty | Konstantynów Łódzki | 2021-03-13 | 27:24 | 14:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń | Warszawa | 2021-03-24 | 27:27 | 13:15 | 0 | 4:5 | Szczegóły |
4 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Pabianice | 2021-03-13 | 28:25 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | SPR ROKiS Radzymin | Siemiatycze | 2021-03-21 | 24:33 | 12:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MKS Padwa II Zamość | Konstantynów Łódzki | 2021-04-18 | 33:24 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Warszawianka Warszawa | Dąbrowa Białostocka | 2021-04-17 | 25:26 | 14:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Enea Orlęta Zwoleń | Pabianice | 2021-03-20 | 25:24 | 13:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | Radzymin | 2021-03-27 | 25:25 | 15:10 | 0 | 5:4 | Szczegóły |
2 | MKS Padwa II Zamość | SPR Nowe Piekuty | Zamość | 2021-04-09 | 29:26 | 11:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka Warszawa | SPR Pabiks IMPACT Pabianice | Warszawa | 2021-03-27 | 28:28 | 15:16 | 0 | 4:2 | Szczegóły |
4 | Enea Orlęta Zwoleń | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Zwoleń | 2021-03-27 | 29:25 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |