Grupa A
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | 12 | 29 | 349 | 290 | 59 | 10 | 1 | 0 | 2 |
2 | Enea Orlęta Zwoleń | 12 | 28 | 368 | 312 | 56 | 9 | 0 | 1 | 3 |
3 | Pabiks IMPACT Pabianice | 12 | 27 | 377 | 308 | 69 | 9 | 1 | 1 | 3 |
4 | Warszawianka Warszawa | 12 | 12 | 325 | 345 | -20 | 4 | 0 | 0 | 8 |
5 | AZS UMCS Lublin | 12 | 12 | 320 | 369 | -49 | 4 | 1 | 1 | 8 |
6 | KKS Włókniarz Konstantynów | 12 | 10 | 300 | 347 | -47 | 3 | 0 | 1 | 9 |
7 | SMS ZPRP Płock | 12 | 8 | 333 | 401 | -68 | 3 | 1 | 0 | 9 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pabiks IMPACT Pabianice | AZS UMCS Lublin | Pabianice | 2019-11-03 | 29:24 | 18:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Uniwersytet Radom | KKS Włókniarz Konstantynów | Radom | 2019-11-02 | 29:19 | 14:8 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Płock | Warszawianka Warszawa | Płock | 2019-09-14 | 34:24 | 17:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | Warszawianka Warszawa | Zwoleń | 2019-09-22 | 29:27 | 16:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów | SMS ZPRP Płock | Konstantynów Łódzki | 2019-09-21 | 26:21 | 11:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pabiks IMPACT Pabianice | KS Uniwersytet Radom | Pabianice | 2019-09-21 | 25:25 | 11:13 | 180 | 9:10 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | Enea Orlęta Zwoleń | Lublin | 2019-11-12 | 25:25 | 15:14 | 150 | 4:3 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Płock | Pabiks IMPACT Pabianice | Płock | 2019-09-28 | 27:45 | 14:17 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka Warszawa | KKS Włókniarz Konstantynów | Warszawa | 2019-09-28 | 33:28 | 17:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | KKS Włókniarz Konstantynów | Zwoleń | 2019-10-06 | 30:21 | 16:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pabiks IMPACT Pabianice | Warszawianka Warszawa | Pabianice | 2019-10-05 | 32:27 | 11:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMCS Lublin | KS Uniwersytet Radom | Lublin | 2019-10-05 | 25:36 | 8:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | KS Uniwersytet Radom | Zwoleń | 2019-10-13 | 26:23 | 12:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Płock | AZS UMCS Lublin | Płock | 2019-10-12 | 35:37 | 17:13 | 152 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | Pabiks IMPACT Pabianice | Konstantynów Łódzki | 2019-10-12 | 23:26 | 10:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | Pabiks IMPACT Pabianice | Zwoleń | 2019-10-20 | 26:39 | 13:18 | 160 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMCS Lublin | Warszawianka Warszawa | Lublin | 2019-10-19 | 24:25 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Uniwersytet Radom | SMS ZPRP Płock | Radom | 2019-10-19 | 28:23 | 13:8 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP Płock | Enea Orlęta Zwoleń | Płock | 2019-10-26 | 24:38 | 14:20 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warszawianka Warszawa | KS Uniwersytet Radom | Warszawa | 2019-11-25 | 23:30 | 14:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | AZS UMCS Lublin | Konstantynów Łódzki | 2019-10-26 | 23:29 | 14:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | Pabiks IMPACT Pabianice | Lublin | 2019-11-09 | 23:23 | 14:12 | 70 | 3:5 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów | KS Uniwersytet Radom | Konstantynów Łódzki | 2019-11-09 | 25:24 | 8:12 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka Warszawa | SMS ZPRP Płock | Warszawa | 2019-11-09 | 31:25 | 14:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń | Warszawa | 2019-11-16 | 25:30 | 13:13 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Płock | KKS Włókniarz Konstantynów | Płock | 2019-11-16 | 28:28 | 11:13 | 100 | 4:3 | Szczegóły |
3 | KS Uniwersytet Radom | Pabiks IMPACT Pabianice | Radom | 2019-11-16 | 27:24 | 12:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | AZS UMCS Lublin | Zwoleń | 2019-11-23 | 30:19 | 12:12 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pabiks IMPACT Pabianice | SMS ZPRP Płock | Pabianice | 2019-11-24 | 40:29 | 20:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | Warszawianka Warszawa | Konstantynów Łódzki | 2019-11-23 | 29:22 | 11:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Włókniarz Konstantynów | Enea Orlęta Zwoleń | Konstantynów Łódzki | 2019-11-30 | 24:35 | 12:20 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warszawianka Warszawa | Pabiks IMPACT Pabianice | Warszawa | 2019-11-30 | 20:31 | 9:18 | 45 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Uniwersytet Radom | AZS UMCS Lublin | Radom | 2019-11-30 | 34:21 | 16:9 | 89 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | Enea Orlęta Zwoleń | Radom | 2019-12-07 | 33:27 | 15:11 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMCS Lublin | SMS ZPRP Płock | Lublin | 2019-12-08 | 34:40 | 15:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pabiks IMPACT Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów | Pabianice | 2019-12-08 | 34:25 | 13:8 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pabiks IMPACT Pabianice | Enea Orlęta Zwoleń | Pabianice | 2019-12-14 | 29:32 | 12:19 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warszawianka Warszawa | AZS UMCS Lublin | Warszawa | 2019-12-14 | 40:23 | 21:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Płock | KS Uniwersytet Radom | Płock | 2019-12-14 | 24:30 | 12:15 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | SMS ZPRP Płock | Zwoleń | 2019-12-21 | 40:23 | 16:13 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Uniwersytet Radom | Warszawianka Warszawa | Radom | 2019-12-22 | 30:28 | 14:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMCS Lublin | KKS Włókniarz Konstantynów | Lublin | 2019-12-22 | 36:29 | 20:15 | 23 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa B
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | 12 | 30 | 362 | 300 | 62 | 10 | 0 | 0 | 2 |
2 | SPR ROKiS Radzymin | 12 | 27 | 349 | 303 | 46 | 9 | 0 | 0 | 3 |
3 | UKS Olimpia Biała Podlaska | 12 | 27 | 401 | 318 | 83 | 9 | 0 | 0 | 3 |
4 | UMKS Trójka Ostrołęka | 12 | 22 | 330 | 325 | 5 | 7 | 0 | 1 | 5 |
5 | AZS-AWF Warszawa | 12 | 9 | 313 | 382 | -69 | 3 | 0 | 0 | 9 |
6 | Bestios Białystok | 12 | 7 | 314 | 370 | -56 | 3 | 2 | 0 | 9 |
7 | SPR Nowe Piekuty | 12 | 4 | 293 | 364 | -71 | 1 | 0 | 1 | 11 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | AZS-AWF Warszawa | Biała Podlaska | 2019-09-14 | 42:24 | 23:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Nowe Piekuty | Dąbrowa Białostocka | 2019-09-15 | 32:18 | 17:7 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Bestios Białystok | SPR ROKiS Radzymin | Białystok | 2019-09-15 | 25:28 | 11:12 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | UMKS Trójka Ostrołęka | Radzymin | 2019-09-21 | 29:23 | 14:11 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | SPR Nowe Piekuty | Białystok | 2019-09-21 | 24:24 | 13:13 | 200 | 7:6 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Warszawa | 2019-09-21 | 20:26 | 8:13 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Biała Podlaska | 2019-09-28 | 28:27 | 14:12 | 140 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | AZS-AWF Warszawa | Białystok | 2019-09-29 | 30:32 | 16:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UMKS Trójka Ostrołęka | SPR Nowe Piekuty | Ostrołęka | 2019-09-28 | 27:18 | 15:10 | 85 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | SPR ROKiS Radzymin | Biała Podlaska | 2019-10-06 | 19:20 | 11:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka | Warszawa | 2019-10-05 | 20:24 | 9:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Bestios Białystok | Dąbrowa Białostocka | 2019-10-05 | 30:23 | 14:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Bestios Białystok | Biała Podlaska | 2019-10-12 | 33:28 | 18:11 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Ostrołęka | 2019-10-12 | 30:29 | 14:14 | 85 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR ROKiS Radzymin | SPR Nowe Piekuty | Radzymin | 2019-10-12 | 34:23 | 18:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | SPR Nowe Piekuty | Biała Podlaska | 2019-10-19 | 41:24 | 23:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | SPR ROKiS Radzymin | Warszawa | 2019-10-19 | 21:27 | 8:13 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Bestios Białystok | UMKS Trójka Ostrołęka | Białystok | 2019-10-19 | 26:34 | 10:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | UKS Olimpia Biała Podlaska | Ostrołęka | 2019-10-26 | 25:29 | 14:14 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR ROKiS Radzymin | Dąbrowa Białostocka | 2019-10-26 | 33:22 | 13:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | AZS-AWF Warszawa | Rudka | 2019-10-27 | 24:26 | 12:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | UKS Olimpia Biała Podlaska | Warszawa | 2019-11-10 | 22:38 | 10:17 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Nowe Piekuty | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Rudka | 2019-11-10 | 20:26 | 9:16 | 90 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR ROKiS Radzymin | Bestios Białystok | Radzymin | 2019-11-09 | 32:23 | 14:11 | 77 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | SPR ROKiS Radzymin | Ostrołęka | 2019-11-16 | 28:27 | 14:11 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Nowe Piekuty | Bestios Białystok | Rudka | 2019-11-16 | 33:23 | 13:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS-AWF Warszawa | Dąbrowa Białostocka | 2019-11-17 | 31:28 | 14:13 | 210 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UKS Olimpia Biała Podlaska | Dąbrowa Białostocka | 2019-11-27 | 34:31 | 16:18 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | Bestios Białystok | Warszawa | 2019-11-23 | 30:33 | 17:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | UMKS Trójka Ostrołęka | Siemiatycze | 2019-11-24 | 22:23 | 9:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR ROKiS Radzymin | UKS Olimpia Biała Podlaska | Radzymin | 2019-11-30 | 32:27 | 19:12 | 68 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | AZS-AWF Warszawa | Ostrołęka | 2019-11-30 | 40:28 | 17:11 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Bestios Białystok | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Białystok | 2019-11-30 | 25:34 | 10:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bestios Białystok | UKS Olimpia Biała Podlaska | Białystok | 2019-12-08 | 28:34 | 17:16 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka | Dąbrowa Białostocka | 2019-12-07 | 32:28 | 15:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | SPR ROKiS Radzymin | Rudka | 2019-12-08 | 25:34 | 11:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | UKS Olimpia Biała Podlaska | Siemiatycze | 2019-12-14 | 32:40 | 17:20 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR ROKiS Radzymin | AZS-AWF Warszawa | Radzymin | 2019-12-15 | 37:28 | 15:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UMKS Trójka Ostrołęka | Bestios Białystok | Ostrołęka | 2019-12-14 | 26:26 | 14:14 | 120 | 3:5 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | UMKS Trójka Ostrołęka | Biała Podlaska | 2019-12-21 | 39:22 | 16:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR ROKiS Radzymin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Radzymin | 2019-12-21 | 27:28 | 14:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | SPR Nowe Piekuty | Warszawa | 2019-12-21 | 34:30 | 14:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa P
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | 7 | 15 | 233 | 207 | 26 | 5 | 0 | 0 | 2 |
2 | AZS-AWF Warszawa | 7 | 12 | 205 | 208 | -3 | 4 | 0 | 0 | 3 |
3 | Bestios Białystok | 7 | 11 | 195 | 203 | -8 | 4 | 1 | 0 | 3 |
4 | SPR Nowe Piekuty | 7 | 10 | 189 | 196 | -7 | 3 | 0 | 1 | 4 |
5 | SMS ZPRP Płock | 7 | 8 | 216 | 215 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 |
6 | KKS Włókniarz Konstantynów | 7 | 7 | 181 | 190 | -9 | 2 | 0 | 1 | 5 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | SMS ZPRP Płock | Warszawa | 2020-01-25 | 33:31 | 16:15 | 137 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | AZS UMCS Lublin | Białystok | 2020-02-15 | 31:28 | 14:11 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | KKS Włókniarz Konstantynów | Siemiatycze | 2020-01-25 | 27:23 | 15:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | SPR Nowe Piekuty | Lublin | 2020-02-08 | 38:22 | 17:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów | AZS-AWF Warszawa | Konstantynów Łódzki | 2020-02-08 | 29:23 | 14:12 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Płock | Bestios Białystok | Płock | 2020-02-08 | 33:28 | 18:14 | 43 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | AZS UMCS Lublin | Warszawa | 2020-03-07 | 27:31 | 11:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | KKS Włókniarz Konstantynów | Białystok | 2020-03-07 | 26:23 | 12:6 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | SMS ZPRP Płock | Rudka | 2020-03-08 | 29:28 | 14:15 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa F
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | 10 | 26 | 298 | 260 | 38 | 9 | 1 | 0 | 1 |
2 | Pabiks IMPACT Pabianice | 10 | 19 | 300 | 271 | 29 | 6 | 0 | 1 | 4 |
3 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | 10 | 18 | 292 | 273 | 19 | 6 | 0 | 0 | 4 |
4 | Enea Orlęta Zwoleń | 10 | 18 | 286 | 308 | -22 | 6 | 0 | 0 | 4 |
5 | UKS Olimpia Biała Podlaska | 10 | 15 | 301 | 274 | 27 | 5 | 0 | 0 | 5 |
6 | Warszawianka Warszawa | 10 | 9 | 255 | 276 | -21 | 3 | 0 | 0 | 7 |
7 | SPR ROKiS Radzymin | 10 | 9 | 260 | 276 | -16 | 3 | 0 | 0 | 7 |
8 | UMKS Trójka Ostrołęka | 10 | 6 | 263 | 317 | -54 | 2 | 0 | 0 | 8 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | UMKS Trójka Ostrołęka | Radom | 2020-02-01 | 35:23 | 19:10 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Warszawianka Warszawa | Dąbrowa Białostocka | 2020-01-25 | 20:29 | 9:15 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR ROKiS Radzymin | Pabiks IMPACT Pabianice | Radzymin | 2020-02-01 | 23:28 | 13:14 | 160 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Enea Orlęta Zwoleń | Biała Podlaska | 2020-01-26 | 43:28 | 15:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | SPR ROKiS Radzymin | Radom | 2020-02-08 | 36:29 | 20:14 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Enea Orlęta Zwoleń | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Zwoleń | 2020-02-09 | 30:33 | 13:18 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pabiks IMPACT Pabianice | UMKS Trójka Ostrołęka | Pabianice | 2020-02-08 | 41:30 | 19:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Warszawianka Warszawa | UKS Olimpia Biała Podlaska | Warszawa | 2020-02-08 | 24:25 | 13:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | KS Uniwersytet Radom | Biała Podlaska | 2020-02-22 | 29:30 | 15:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Pabiks IMPACT Pabianice | Dąbrowa Białostocka | 2020-02-22 | 30:19 | 14:12 | 210 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | UMKS Trójka Ostrołęka | Zwoleń | 2020-02-22 | 32:31 | 15:18 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR ROKiS Radzymin | Warszawianka Warszawa | Radzymin | 2020-02-23 | 26:28 | 13:16 | 196 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Radom | 2020-03-07 | 29:26 | 17:13 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Enea Orlęta Zwoleń | SPR ROKiS Radzymin | Zwoleń | 2020-03-07 | 26:25 | 12:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pabiks IMPACT Pabianice | UKS Olimpia Biała Podlaska | Pabianice | 2020-03-07 | 32:31 | 18:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Warszawianka Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka | Warszawa | 2020-03-07 | 24:23 | 14:12 | 70 | 0:0 | Szczegóły |