Grupa A
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | 14 | 32 | 426 | 368 | 58 | 10 | 0 | 2 | 4 |
2 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | 14 | 30 | 338 | 313 | 25 | 11 | 3 | 0 | 3 |
3 | Hutchinson Anilana Łódź | 14 | 29 | 398 | 346 | 52 | 9 | 0 | 2 | 5 |
4 | Azoty-Puławy II | 14 | 29 | 474 | 396 | 78 | 10 | 1 | 0 | 4 |
5 | AZS UMCS Lublin | 14 | 21 | 371 | 376 | -5 | 7 | 0 | 0 | 7 |
6 | UKS Olimpia Biała Podlaska | 14 | 12 | 450 | 464 | -14 | 4 | 1 | 1 | 10 |
7 | KKS Włókniarz Konstantynów | 14 | 10 | 375 | 430 | -55 | 3 | 0 | 1 | 11 |
8 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | 14 | 5 | 358 | 497 | -139 | 2 | 1 | 0 | 12 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS Włókniarz Konstantynów | UKS Olimpia Biała Podlaska | Konstantynów | 2018-09-15 | 29:27 | 17:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Hutchinson Anilana Łódź | AZS UMCS Lublin | Łódź | 2018-09-26 | 30:24 | 21:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Azoty-Puławy II | Pabianice | 2018-09-15 | 27:25 | 11:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Enea Orlęta Zwoleń | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Zwoleń | 2018-09-15 | 29:24 | 12:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Biała Podlaska | 2018-09-22 | 43:29 | 23:18 | 130 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Enea Orlęta Zwoleń | Pabianice | 2018-09-23 | 24:26 | 8:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMCS Lublin | Azoty-Puławy II | Lublin | 2018-09-23 | 27:39 | 13:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KKS Włókniarz Konstantynów | Hutchinson Anilana Łódź | Konstantynów | 2018-09-22 | 30:26 | 15:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutchinson Anilana Łódź | UKS Olimpia Biała Podlaska | Łódź | 2018-09-29 | 32:24 | 20:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów | Azoty-Puławy II | Konstantynów | 2018-09-29 | 24:30 | 14:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | AZS UMCS Lublin | Zwoleń | 2018-09-29 | 36:25 | 16:13 | 201 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Piotrków Trybunalski | 2018-09-29 | 21:27 | 10:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Biała Podlaska | 2018-10-06 | 33:34 | 19:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMCS Lublin | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Lublin | 2018-10-06 | 27:26 | 17:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | Enea Orlęta Zwoleń | Konstantynów | 2018-10-06 | 25:27 | 15:14 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Hutchinson Anilana Łódź | Azoty-Puławy II | Łódź | 2018-10-06 | 28:27 | 14:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Azoty-Puławy II | UKS Olimpia Biała Podlaska | Puławy | 2018-10-14 | 33:31 | 18:17 | 170 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Enea Orlęta Zwoleń | Hutchinson Anilana Łódź | Zwoleń | 2018-10-13 | 29:24 | 15:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KKS Włókniarz Konstantynów | Piotrków Trybunalski | 2018-10-13 | 30:29 | 11:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | AZS UMCS Lublin | Pabianice | 2018-10-14 | 26:23 | 13:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | AZS UMCS Lublin | Biała Podlaska | 2018-10-19 | 26:27 | 12:15 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów | Pabianice | 2018-10-20 | 29:25 | 20:12 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Hutchinson Anilana Łódź | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Łódź | 2018-10-20 | 37:22 | 17:10 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Azoty-Puławy II | Enea Orlęta Zwoleń | Puławy | 2018-10-20 | 26:26 | 10:14 | 294 | 3:1 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | UKS Olimpia Biała Podlaska | Zwoleń | 2018-10-27 | 42:32 | 25:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Azoty-Puławy II | Piotrków Trybunalski | 2018-10-27 | 28:39 | 8:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Hutchinson Anilana Łódź | Pabianice | 2018-10-27 | 21:21 | 10:15 | 295 | 4:3 | Szczegóły |
4 | AZS UMCS Lublin | KKS Włókniarz Konstantynów | Lublin | 2018-10-27 | 30:25 | 13:9 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | KKS Włókniarz Konstantynów | Biała Podlaska | 2018-11-04 | 37:37 | 17:23 | 120 | 4:3 | Szczegóły |
2 | AZS UMCS Lublin | Hutchinson Anilana Łódź | Lublin | 2018-11-03 | 29:23 | 14:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Azoty-Puławy II | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Puławy | 2018-11-06 | 32:24 | 22:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Enea Orlęta Zwoleń | Piotrków Trybunalski | 2018-11-03 | 21:31 | 11:17 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | UKS Olimpia Biała Podlaska | Piotrków Trybunalski | 2018-11-11 | 30:39 | 14:19 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Enea Orlęta Zwoleń | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Zwoleń | 2018-11-10 | 25:25 | 11:11 | 200 | 3:5 | Szczegóły |
3 | Azoty-Puławy II | AZS UMCS Lublin | Puławy | 2018-11-10 | 33:31 | 13:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Hutchinson Anilana Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów | Łódź | 2018-11-07 | 37:20 | 21:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Hutchinson Anilana Łódź | Biała Podlaska | 2018-11-18 | 29:37 | 19:20 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Azoty-Puławy II | KKS Włókniarz Konstantynów | Puławy | 2018-11-18 | 34:22 | 17:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMCS Lublin | Enea Orlęta Zwoleń | Lublin | 2018-11-17 | 24:32 | 8:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Pabianice | 2018-11-18 | 34:19 | 17:11 | 143 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | UKS Olimpia Biała Podlaska | Pabianice | 2018-11-24 | 30:30 | 18:11 | 0 | 9:8 | Szczegóły |
2 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | AZS UMCS Lublin | Piotrków Trybunalski | 2018-11-24 | 19:42 | 9:20 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | KKS Włókniarz Konstantynów | Zwoleń | 2018-11-24 | 35:26 | 19:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Azoty-Puławy II | Hutchinson Anilana Łódź | Puławy | 2018-11-23 | 33:34 | 19:19 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Azoty-Puławy II | Biała Podlaska | 2018-12-02 | 36:42 | 19:22 | 160 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Hutchinson Anilana Łódź | Enea Orlęta Zwoleń | Łódź | 2018-12-01 | 24:23 | 12:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Konstantynów | 2018-11-30 | 34:31 | 18:13 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMCS Lublin | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Lublin | 2018-12-02 | 0:10 | 0:0 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | UKS Olimpia Biała Podlaska | Lublin | 2018-12-09 | 32:25 | 17:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Konstantynów | 2018-12-06 | 23:27 | 10:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Hutchinson Anilana Łódź | Piotrków Trybunalski | 2018-12-09 | 35:35 | 19:15 | 50 | 2:0 | Szczegóły |
4 | Enea Orlęta Zwoleń | Azoty-Puławy II | Zwoleń | 2018-12-08 | 35:30 | 20:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Enea Orlęta Zwoleń | Biała Podlaska | 2018-12-15 | 38:30 | 19:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Azoty-Puławy II | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Puławy | 2018-12-15 | 51:23 | 28:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Hutchinson Anilana Łódź | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Łódź | 2018-12-15 | 10:0 | 0:0 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KKS Włókniarz Konstantynów | AZS UMCS Lublin | Konstantynów | 2018-12-16 | 26:30 | 11:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa B
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | 14 | 35 | 398 | 344 | 54 | 12 | 1 | 0 | 2 |
2 | AZS-AWF Warszawa | 14 | 30 | 408 | 353 | 55 | 10 | 0 | 0 | 4 |
3 | SPR Handball Płock | 14 | 29 | 365 | 323 | 42 | 10 | 2 | 1 | 4 |
4 | UMKS Trójka Ostrołęka | 14 | 22 | 374 | 353 | 21 | 7 | 0 | 1 | 7 |
5 | KS Warszawianka | 14 | 18 | 350 | 336 | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 |
6 | Bestios Białystok | 14 | 15 | 331 | 383 | -52 | 5 | 1 | 1 | 9 |
7 | TS Siemiatycze | 14 | 10 | 301 | 372 | -71 | 3 | 0 | 1 | 11 |
8 | SPR Nowe Piekuty | 14 | 9 | 363 | 426 | -63 | 3 | 0 | 0 | 11 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Warszawianka | SPR Handball Płock | Warszawa | 2018-09-15 | 10:0 | 0:0 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Warszawa | 2018-09-15 | 32:20 | 15:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Bestios Białystok | SPR Nowe Piekuty | Białystok | 2018-09-15 | 31:28 | 14:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UMKS Trójka Ostrołęka | TS Siemiatycze | Ostrołęka | 2018-09-15 | 23:19 | 12:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS Siemiatycze | SPR Handball Płock | Siemiatycze | 2018-09-22 | 23:23 | 12:9 | 176 | 4:5 | Szczegóły |
2 | SPR Nowe Piekuty | UMKS Trójka Ostrołęka | Rudka | 2018-09-22 | 22:24 | 14:9 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Bestios Białystok | Dąbrowa Białostocka | 2018-09-22 | 26:26 | 14:13 | 100 | 3:1 | Szczegóły |
4 | KS Warszawianka | AZS-AWF Warszawa | Warszawa | 2018-09-22 | 23:26 | 13:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | SPR Handball Płock | Warszawa | 2018-09-29 | 24:25 | 15:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | KS Warszawianka | Białystok | 2018-09-29 | 24:22 | 10:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Ostrołęka | 2018-09-29 | 25:28 | 11:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | TS Siemiatycze | SPR Nowe Piekuty | Siemiatycze | 2018-09-29 | 26:30 | 12:14 | 185 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | SPR Nowe Piekuty | Płock | 2018-10-07 | 38:25 | 20:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | TS Siemiatycze | Dąbrowa Białostocka | 2018-10-06 | 30:15 | 15:8 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UMKS Trójka Ostrołęka | KS Warszawianka | Ostrołęka | 2018-10-06 | 29:18 | 14:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS-AWF Warszawa | Bestios Białystok | Warszawa | 2018-10-07 | 40:24 | 22:12 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bestios Białystok | SPR Handball Płock | Białystok | 2018-10-13 | 18:26 | 7:13 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | AZS-AWF Warszawa | Ostrołęka | 2018-10-14 | 34:30 | 20:12 | 140 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Warszawianka | TS Siemiatycze | Warszawa | 2018-10-13 | 20:22 | 9:13 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Nowe Piekuty | Dąbrowa Białostocka | 2018-10-12 | 33:29 | 17:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Płock | 2018-10-21 | 34:26 | 14:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | SPR Nowe Piekuty | Warszawa | 2018-10-20 | 35:27 | 18:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | TS Siemiatycze | Warszawa | 2018-10-20 | 36:21 | 16:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Bestios Białystok | UMKS Trójka Ostrołęka | Białystok | 2018-10-20 | 0:10 | 0:0 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | SPR Handball Płock | Ostrołęka | 2018-10-27 | 29:32 | 14:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | TS Siemiatycze | Bestios Białystok | Siemiatycze | 2018-10-28 | 27:22 | 13:8 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | AZS-AWF Warszawa | Rudka | 2018-10-28 | 35:28 | 17:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KS Warszawianka | Dąbrowa Białostocka | 2018-10-27 | 29:25 | 12:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | KS Warszawianka | Płock | 2018-11-04 | 33:21 | 16:10 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS-AWF Warszawa | Dąbrowa Białostocka | 2018-11-03 | 29:26 | 16:14 | 240 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | Bestios Białystok | Nowe Piekuty | 2018-11-04 | 28:33 | 10:19 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | TS Siemiatycze | UMKS Trójka Ostrołęka | Siemiatycze | 2018-11-04 | 23:35 | 10:17 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | TS Siemiatycze | Płock | 2018-11-10 | 26:20 | 13:8 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UMKS Trójka Ostrołęka | SPR Nowe Piekuty | Ostrołęka | 2018-11-10 | 32:24 | 16:8 | 190 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Bestios Białystok | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Białystok | 2018-11-10 | 22:36 | 11:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS-AWF Warszawa | KS Warszawianka | Warszawa | 2018-11-10 | 28:27 | 16:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | AZS-AWF Warszawa | Płock | 2018-11-18 | 20:25 | 9:11 | 183 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | Bestios Białystok | Warszawa | 2018-11-17 | 33:25 | 20:15 | 90 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka | Dąbrowa Białostocka | 2018-11-17 | 36:28 | 16:15 | 190 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Nowe Piekuty | TS Siemiatycze | Nowe Piekuty | 2018-11-18 | 25:20 | 11:6 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | SPR Handball Płock | Nowe Piekuty | 2018-11-24 | 20:35 | 6:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | TS Siemiatycze | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Siemiatycze | 2018-11-21 | 21:24 | 10:12 | 125 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Warszawianka | UMKS Trójka Ostrołęka | Warszawa | 2018-11-24 | 31:26 | 16:12 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Bestios Białystok | AZS-AWF Warszawa | Białystok | 2018-11-24 | 24:29 | 10:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | Bestios Białystok | Płock | 2018-12-02 | 27:27 | 15:9 | 100 | 3:4 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka | Warszawa | 2018-12-01 | 31:25 | 15:10 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
3 | TS Siemiatycze | KS Warszawianka | Siemiatycze | 2018-12-01 | 18:31 | 5:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Nowe Piekuty | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Nowe Piekuty | 2018-11-27 | 20:30 | 9:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Handball Płock | Dąbrowa Białostocka | 2019-01-20 | 29:20 | 15:9 | 240 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Nowe Piekuty | KS Warszawianka | Nowe Piekuty | 2018-12-09 | 27:33 | 12:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | TS Siemiatycze | AZS-AWF Warszawa | Siemiatycze | 2018-12-09 | 23:25 | 12:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UMKS Trójka Ostrołęka | Bestios Białystok | Ostrołęka | 2018-12-08 | 28:33 | 13:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | UMKS Trójka Ostrołęka | Płock | 2018-12-15 | 26:26 | 12:13 | 80 | 4:3 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | TS Siemiatycze | Białystok | 2018-12-15 | 22:23 | 13:12 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | SPR Nowe Piekuty | Warszawa | 2018-12-15 | 28:23 | 15:0 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Warszawianka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Warszawa | 2019-01-05 | 21:22 | 9:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa P
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | 14 | 35 | 392 | 322 | 70 | 12 | 1 | 0 | 2 |
2 | UKS Olimpia Biała Podlaska | 14 | 31 | 458 | 389 | 69 | 11 | 2 | 0 | 3 |
3 | KS Warszawianka | 14 | 23 | 367 | 340 | 27 | 7 | 0 | 2 | 7 |
4 | TS Siemiatycze | 14 | 23 | 337 | 348 | -11 | 8 | 1 | 0 | 6 |
5 | Bestios Białystok | 14 | 21 | 399 | 418 | -19 | 7 | 0 | 0 | 7 |
6 | KKS Włókniarz Konstantynów | 14 | 16 | 390 | 383 | 7 | 5 | 0 | 1 | 9 |
7 | SPR Nowe Piekuty | 14 | 15 | 370 | 420 | -50 | 5 | 0 | 0 | 9 |
8 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | 14 | 4 | 384 | 477 | -93 | 1 | 0 | 1 | 13 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Nowe Piekuty | AZS UMCS Lublin | Rudka | 2019-02-09 | 20:30 | 9:10 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Warszawa | 2019-02-09 | 35:26 | 14:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Bestios Białystok | KKS Włókniarz Konstantynów | Białystok | 2019-02-09 | 35:28 | 19:12 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
4 | TS Siemiatycze | UKS Olimpia Biała Podlaska | Siemiatycze | 2019-03-06 | 0:10 | 0:0 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | Bestios Białystok | Lublin | 2019-02-17 | 29:25 | 15:11 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Olimpia Biała Podlaska | KS Warszawianka | Biała Podlaska | 2019-04-07 | 36:28 | 17:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | SPR Nowe Piekuty | Konstantynów Łódzki | 2019-03-09 | 32:10 | 11:4 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | TS Siemiatycze | Piotrków Trybunalski | 2019-02-16 | 30:30 | 17:13 | 40 | 1:3 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | TS Siemiatycze | Lublin | 2019-02-23 | 29:26 | 12:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | KKS Włókniarz Konstantynów | Warszawa | 2019-02-23 | 26:24 | 11:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | UKS Olimpia Biała Podlaska | Rudka | 2019-02-24 | 27:31 | 15:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Bestios Białystok | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Białystok | 2019-02-23 | 33:25 | 16:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | KS Warszawianka | Lublin | 2019-03-03 | 22:22 | 11:12 | 50 | 4:3 | Szczegóły |
2 | UKS Olimpia Biała Podlaska | Bestios Białystok | Biała Podlaska | 2019-03-09 | 51:29 | 26:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | TS Siemiatycze | Konstantynów Łódzki | 2019-03-02 | 24:27 | 11:13 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | SPR Nowe Piekuty | Piotrków Trybunalski | 2019-03-02 | 28:31 | 13:14 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMCS Lublin | SPR Nowe Piekuty | Lublin | 2019-03-17 | 32:25 | 17:13 | 58 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KS Warszawianka | Piotrków Trybunalski | 2019-03-17 | 27:33 | 13:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KKS Włókniarz Konstantynów | Bestios Białystok | Konstantynów Łódzki | 2019-03-16 | 30:21 | 17:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS Olimpia Biała Podlaska | TS Siemiatycze | Biała Podlaska | 2019-03-16 | 31:29 | 20:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bestios Białystok | AZS UMCS Lublin | Białystok | 2019-03-23 | 30:28 | 17:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | UKS Olimpia Biała Podlaska | Warszawa | 2019-03-23 | 25:25 | 12:14 | 40 | 1:3 | Szczegóły |
3 | SPR Nowe Piekuty | KKS Włókniarz Konstantynów | Rudka | 2019-03-23 | 25:23 | 12:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | TS Siemiatycze | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Siemiatycze | 2019-03-24 | 32:28 | 19:10 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS Siemiatycze | AZS UMCS Lublin | Siemiatycze | 2019-03-28 | 27:24 | 14:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KKS Włókniarz Konstantynów | KS Warszawianka | Konstantynów Łódzki | 2019-03-30 | 27:24 | 12:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS Olimpia Biała Podlaska | SPR Nowe Piekuty | Biała Podlaska | 2019-03-30 | 41:32 | 21:13 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Bestios Białystok | Piotrków Trybunalski | 2019-03-30 | 30:34 | 13:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Warszawianka | AZS UMCS Lublin | Warszawa | 2019-04-04 | 0:10 | 0:0 | 47 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Bestios Białystok | UKS Olimpia Biała Podlaska | Białystok | 2019-04-06 | 35:36 | 18:19 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | TS Siemiatycze | KKS Włókniarz Konstantynów | Siemiatycze | 2019-04-06 | 30:22 | 13:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Nowe Piekuty | MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Rudka | 2019-04-06 | 35:25 | 21:16 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa F
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutchinson Anilana Łódź | 14 | 30 | 379 | 364 | 15 | 10 | 1 | 1 | 4 |
2 | Azoty-Puławy II | 14 | 29 | 436 | 386 | 50 | 10 | 1 | 0 | 4 |
3 | Enea Orlęta Zwoleń | 14 | 28 | 417 | 393 | 24 | 9 | 1 | 2 | 5 |
4 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | 14 | 25 | 349 | 349 | 0 | 9 | 2 | 0 | 5 |
5 | SPR Handball Płock | 14 | 17 | 398 | 409 | -11 | 6 | 1 | 0 | 8 |
6 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | 14 | 15 | 360 | 390 | -30 | 5 | 0 | 0 | 9 |
7 | AZS-AWF Warszawa | 14 | 12 | 395 | 409 | -14 | 4 | 0 | 0 | 10 |
8 | UMKS Trójka Ostrołęka | 14 | 12 | 400 | 434 | -34 | 3 | 0 | 3 | 11 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | UMKS Trójka Ostrołęka | Zwoleń | 2019-02-09 | 36:36 | 16:19 | 150 | 3:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Azoty-Puławy II | Dąbrowa Białostocka | 2019-02-09 | 20:27 | 5:14 | 270 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS-AWF Warszawa | Hutchinson Anilana Łódź | Warszawa | 2019-02-10 | 31:32 | 15:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Handball Płock | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Płock | 2019-02-10 | 24:30 | 13:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | AZS-AWF Warszawa | Zwoleń | 2019-02-16 | 35:28 | 21:15 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Pabianice | 2019-03-09 | 28:23 | 14:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Hutchinson Anilana Łódź | UMKS Trójka Ostrołęka | Łódź | 2019-02-17 | 31:27 | 18:14 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Azoty-Puławy II | SPR Handball Płock | Puławy | 2019-02-17 | 33:32 | 17:11 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Handball Płock | Enea Orlęta Zwoleń | Płock | 2019-02-23 | 31:26 | 14:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Hutchinson Anilana Łódź | Dąbrowa Białostocka | 2019-02-23 | 28:26 | 12:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UMKS Trójka Ostrołęka | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Ostrołęka | 2019-02-23 | 29:28 | 18:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS-AWF Warszawa | Azoty-Puławy II | Warszawa | 2019-02-24 | 29:33 | 13:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Zwoleń | 2019-03-02 | 30:24 | 11:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | AZS-AWF Warszawa | Pabianice | 2019-03-02 | 27:24 | 15:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Hutchinson Anilana Łódź | SPR Handball Płock | Łódź | 2019-03-02 | 29:28 | 17:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Azoty-Puławy II | UMKS Trójka Ostrołęka | Puławy | 2019-03-02 | 38:25 | 17:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UMKS Trójka Ostrołęka | Enea Orlęta Zwoleń | Ostrołęka | 2019-03-16 | 31:33 | 13:15 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Azoty-Puławy II | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Puławy | 2019-03-17 | 30:25 | 13:13 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Hutchinson Anilana Łódź | AZS-AWF Warszawa | Łódź | 2019-03-16 | 36:30 | 21:9 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | SPR Handball Płock | Pabianice | 2019-03-16 | 33:32 | 15:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS-AWF Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń | Warszawa | 2019-03-23 | 31:28 | 14:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Dąbrowa Białostocka | 2019-03-23 | 19:28 | 2:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UMKS Trójka Ostrołęka | Hutchinson Anilana Łódź | Ostrołęka | 2019-03-23 | 32:32 | 17:18 | 70 | 3:5 | Szczegóły |
4 | SPR Handball Płock | Azoty-Puławy II | Płock | 2019-03-23 | 33:38 | 14:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enea Orlęta Zwoleń | SPR Handball Płock | Zwoleń | 2019-03-30 | 37:32 | 18:16 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Hutchinson Anilana Łódź | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Łódź | 2019-03-30 | 28:26 | 12:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pabiks FormauDyBy Pabianice | UMKS Trójka Ostrołęka | Pabianice | 2019-03-30 | 20:28 | 14:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Azoty-Puławy II | AZS-AWF Warszawa | Puławy | 2019-03-30 | 31:23 | 15:15 | 152 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Enea Orlęta Zwoleń | Dąbrowa Białostocka | 2019-04-06 | 27:28 | 20:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS-AWF Warszawa | Pabiks FormauDyBy Pabianice | Warszawa | 2019-04-06 | 31:34 | 19:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Handball Płock | Hutchinson Anilana Łódź | Płock | 2019-04-06 | 29:24 | 15:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UMKS Trójka Ostrołęka | Azoty-Puławy II | Ostrołęka | 2019-04-06 | 25:33 | 14:16 | 120 | 0:0 | Szczegóły |