Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1CKS Jurand Ciechanów18305735731341
2SPR ROKiS Radzymin18244824821125
3Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka18234274271116
4AZS UMCS Lublin18215015011017
5KS AZS AWF Warszawa1818481481909
6UMKS Trójka Ostrołęka1817499499819
7SPR Pabiks Pabianice1816483483729
8KS Warszawianka Warszawa18134394396111
9KKS Włókniarz Konstantynów18114124125112
10TS Siemiatycze1874084083114
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1UMKS Trójka OstrołękaSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaOstrołęka2017-09-2420:2510:13800:0Szczegóły
2KS Warszawianka WarszawaCKS Jurand CiechanówWarszawa2017-09-2428:3113:161000:0Szczegóły
3AZS UMCS LublinKKS Włókniarz KonstantynówLublin2017-09-2428:1613:121000:0Szczegóły
4KS AZS AWF WarszawaSPR ROKiS RadzyminWarszawa2017-09-2424:349:161500:0Szczegóły
5TS SiemiatyczeSPR Pabiks PabianiceSiematycze2017-10-2224:3613:162150:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaSPR Pabiks PabianiceDąbrowa Białostocka2017-10-0128:2813:131504:5Szczegóły
2SPR ROKiS RadzyminTS SiemiatyczeRadzymin2017-10-0129:2414:111000:0Szczegóły
3KKS Włókniarz KonstantynówKS AZS AWF WarszawaKonstantynów2017-10-0118:2310:101000:0Szczegóły
4CKS Jurand CiechanówAZS UMCS LublinCiechanów2017-10-0133:2918:121500:0Szczegóły
5UMKS Trójka OstrołękaKS Warszawianka WarszawaOstrołęka2017-10-0128:2717:151050:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaKS Warszawianka WarszawaDąbrowa Białostocka2017-10-0820:229:111200:0Szczegóły
2AZS UMCS LublinUMKS Trójka OstrołękaLublin2017-10-0835:1619:71000:0Szczegóły
3KS AZS AWF WarszawaCKS Jurand CiechanówWarszawa2017-10-0835:2716:111000:0Szczegóły
4TS SiemiatyczeKKS Włókniarz KonstantynówSiemiatycze2017-10-0822:268:132000:0Szczegóły
5SPR Pabiks PabianiceSPR ROKiS RadzyminPabianice2017-10-0828:2613:111500:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaSPR ROKiS RadzyminDąbrowa Białostocka2017-10-1420:159:92400:0Szczegóły
2KKS Włókniarz KonstantynówSPR Pabiks PabianiceKonstantynów2017-10-1415:287:131500:0Szczegóły
3CKS Jurand CiechanówTS SiemiatyczeCiechanów2017-10-1436:2316:111550:0Szczegóły
4UMKS Trójka OstrołękaKS AZS AWF WarszawaOstrołęka2017-10-1429:2516:16400:0Szczegóły
5KS Warszawianka WarszawaAZS UMCS LublinWarszawa2017-10-1427:2817:141000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UMCS LublinSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaLublin2017-11-1126:2215:91000:0Szczegóły
2KS AZS AWF WarszawaKS Warszawianka WarszawaWarszawa2017-11-1127:2412:111500:0Szczegóły
3TS SiemiatyczeUMKS Trójka OstrołękaSiemiatycze2017-11-0423:3110:202200:0Szczegóły
4SPR Pabiks PabianiceCKS Jurand CiechanówPabianice2017-11-1230:3013:152504:5Szczegóły
5SPR ROKiS RadzyminKKS Włókniarz KonstantynówRadzymin2017-11-1236:2516:111150:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaKKS Włókniarz KonstantynówDąbrowa Białostocka2017-10-2125:1911:72400:0Szczegóły
2CKS Jurand CiechanówSPR ROKiS RadzyminCiechanów2017-11-1925:2514:142005:3Szczegóły
3UMKS Trójka OstrołękaSPR Pabiks PabianiceOstrołęka2017-11-1924:1913:91300:0Szczegóły
4KS Warszawianka WarszawaTS SiemiatyczeWarszawa2017-11-1822:2410:8500:0Szczegóły
5AZS UMCS LublinKS AZS AWF WarszawaLublin2017-11-1831:269:10500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS AZS AWF WarszawaSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaWarszawa2017-10-2825:2910:13600:0Szczegóły
2TS SiemiatyczeAZS UMCS LublinSiemiatycze2017-10-2921:3011:1400:0Szczegóły
3SPR Pabiks PabianiceKS Warszawianka WarszawaPabianice2017-11-2629:2312:102000:0Szczegóły
4SPR ROKiS RadzyminUMKS Trójka OstrołękaRadzymin2017-10-2826:2211:101200:0Szczegóły
5KKS Włókniarz KonstantynówCKS Jurand CiechanówKonstantynów2017-11-2525:3112:141000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaCKS Jurand CiechanówDąbrowa Białostocka2017-12-0223:3011:142000:0Szczegóły
2UMKS Trójka OstrołękaKKS Włókniarz KonstantynówOstrołęka2017-12-1633:2815:1400:0Szczegóły
3SPR ROKiS RadzyminKS Warszawianka WarszawaRadzymin2017-12-0320:2111:101300:0Szczegóły
4AZS UMCS LublinSPR Pabiks PabianiceLublin2017-12-0333:2313:81000:0Szczegóły
5KS AZS AWF WarszawaTS SiemiatyczeWarszawa2017-12-0229:1512:10600:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1TS SiemiatyczeSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaSiemiatycze2017-11-2215:166:71000:0Szczegóły
2SPR Pabiks PabianiceKS AZS AWF WarszawaPabianice2017-12-1030:2915:161000:0Szczegóły
3SPR ROKiS RadzyminAZS UMCS LublinRadzymin2017-12-1030:2416:12900:0Szczegóły
4KKS Włókniarz KonstantynówKS Warszawianka WarszawaKonstantynów2017-12-0920:227:91100:0Szczegóły
5CKS Jurand CiechanówUMKS Trójka OstrołękaCiechanów2017-12-0939:3420:121200:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaUMKS Trójka OstrołękaDąbrowa Białostocka2018-03-1726:2314:111500:0Szczegóły
2CKS Jurand CiechanówKS Warszawianka WarszawaCiechanów2018-01-2031:2214:102800:0Szczegóły
3KKS Włókniarz KonstantynówAZS UMCS LublinKonstantynów2018-01-1924:2013:81000:0Szczegóły
4SPR ROKiS RadzyminKS AZS AWF WarszawaRadzymin2018-02-1023:2010:9800:0Szczegóły
5SPR Pabiks PabianiceTS SiemiatyczePabianice2018-01-2721:2413:122000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR Pabiks PabianiceSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaPabianice2018-03-2426:3211:181000:0Szczegóły
2TS SiemiatyczeSPR ROKiS RadzyminSiemiatycze2018-02-0320:2312:101000:0Szczegóły
3KS AZS AWF WarszawaKKS Włókniarz KonstantynówWarszawa2018-02-0326:2012:6800:0Szczegóły
4AZS UMCS LublinCKS Jurand CiechanówLublin2018-02-0325:3011:121200:0Szczegóły
5KS Warszawianka WarszawaUMKS Trójka OstrołękaWarszawa2018-02-0429:2514:10700:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Warszawianka WarszawaSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaWarszawa2018-02-1717:255:1500:0Szczegóły
2UMKS Trójka OstrołękaAZS UMCS LublinOstrołęka2018-02-1732:2813:11800:0Szczegóły
3CKS Jurand CiechanówKS AZS AWF WarszawaCiechanów2018-02-1732:2916:132500:0Szczegóły
4KKS Włókniarz KonstantynówTS SiemiatyczeKonstantynów2018-02-1730:2516:161000:0Szczegóły
5SPR ROKiS RadzyminSPR Pabiks PabianiceRadzymin2018-02-1726:1710:41100:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR ROKiS RadzyminSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaRadzymin2018-03-0321:2013:101200:0Szczegóły
2SPR Pabiks PabianiceKKS Włókniarz KonstantynówPabianice2018-03-0323:277:141500:0Szczegóły
3TS SiemiatyczeCKS Jurand CiechanówSiemiatycze2018-03-0325:2511:162003:4Szczegóły
4KS AZS AWF WarszawaUMKS Trójka OstrołękaWarszawa2018-03-0330:2415:12500:0Szczegóły
5AZS UMCS LublinKS Warszawianka WarszawaLublin2018-03-0328:2812:12502:3Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaAZS UMCS LublinDąbrowa Białostocka2018-03-1025:1815:81500:0Szczegóły
2KS Warszawianka WarszawaKS AZS AWF WarszawaWarszawa2018-03-1025:3112:14600:0Szczegóły
3UMKS Trójka OstrołękaTS SiemiatyczeOstrołęka2018-03-1029:2720:131500:0Szczegóły
4CKS Jurand CiechanówSPR Pabiks PabianiceCiechanów2018-03-1033:2717:142000:0Szczegóły
5KKS Włókniarz KonstantynówSPR ROKiS RadzyminKonstantynów2018-03-1016:3210:11500:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KKS Włókniarz KonstantynówSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaKonstantynów2018-04-0718:2210:131000:0Szczegóły
2SPR ROKiS RadzyminCKS Jurand CiechanówRadzymin2018-04-0732:3217:121805:4Szczegóły
3SPR Pabiks PabianiceUMKS Trójka OstrołękaPabianice2018-04-0840:3018:141300:0Szczegóły
4TS SiemiatyczeKS Warszawianka WarszawaSiemiatycze2018-04-0722:2711:141500:0Szczegóły
5KS AZS AWF WarszawaAZS UMCS LublinWarszawa2018-04-0727:3413:15500:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaKS AZS AWF WarszawaDąbrowa Białostocka2018-04-1426:2711:131500:0Szczegóły
2AZS UMCS LublinTS SiemiatyczeLublin2018-04-1429:2413:10200:0Szczegóły
3KS Warszawianka WarszawaSPR Pabiks PabianiceWarszawa2018-04-1432:3015:14500:0Szczegóły
4UMKS Trójka OstrołękaSPR ROKiS RadzyminOstrołęka2018-04-1434:3017:131000:0Szczegóły
5CKS Jurand CiechanówKKS Włókniarz KonstantynówCiechanów2018-04-1536:2819:122500:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CKS Jurand CiechanówSzczypiorniak Dąbrowa BiałostockaCiechanów2018-04-2130:2012:122500:0Szczegóły
2KKS Włókniarz KonstantynówUMKS Trójka OstrołękaKonstantynów2018-04-2129:2915:14504:5Szczegóły
3KS Warszawianka WarszawaSPR ROKiS RadzyminWarszawa2018-04-2118:297:16700:0Szczegóły
4SPR Pabiks PabianiceAZS UMCS LublinPabianice2018-04-2126:2516:111000:0Szczegóły
5TS SiemiatyczeKS AZS AWF WarszawaSiemiatycze2018-04-2230:2214:111500:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Szczypiorniak Dąbrowa BiałostockaTS SiemiatyczeDąbrowa Białostocka2018-04-2523:2010:91500:0Szczegóły
2KS AZS AWF WarszawaSPR Pabiks PabianiceWarszawa2018-04-2826:229:12500:0Szczegóły
3AZS UMCS LublinSPR ROKiS RadzyminLublin2018-04-2830:2514:12770:0Szczegóły
4KS Warszawianka WarszawaKKS Włókniarz KonstantynówWarszawa2018-04-2825:2814:12500:0Szczegóły
5UMKS Trójka OstrołękaCKS Jurand CiechanówOstrołęka2018-04-2836:4217:201800:0Szczegóły