Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR BLEJKAN Gryfino | 18 | 48 | 593 | 394 | 199 | 16 | 0 | 0 | 2 |
2 | KS Szczypiorniak Olsztyn | 18 | 40 | 549 | 490 | 59 | 13 | 0 | 1 | 5 |
3 | MKS Brodnica | 18 | 39 | 622 | 555 | 67 | 13 | 0 | 0 | 5 |
4 | Sambor Latocha Agropom Tczew | 18 | 32 | 542 | 525 | 17 | 11 | 1 | 0 | 7 |
5 | MKS Handball Czersk | 18 | 30 | 608 | 574 | 34 | 10 | 1 | 1 | 8 |
6 | SMS II ZPRP Kwidzyn | 18 | 24 | 547 | 554 | -7 | 8 | 1 | 1 | 10 |
7 | AZS UMK Toruń | 18 | 20 | 511 | 567 | -56 | 6 | 0 | 2 | 12 |
8 | ITS Jeziorak Iława | 18 | 16 | 426 | 484 | -58 | 6 | 3 | 1 | 12 |
9 | KU AZS UKW Bydgoszcz | 18 | 13 | 537 | 674 | -137 | 4 | 0 | 1 | 14 |
10 | UKS Jedynka KODO Morąg | 18 | 8 | 473 | 591 | -118 | 3 | 1 | 0 | 15 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ITS Jeziorak Iława | SMS II ZPRP Kwidzyn | Iława | 2020-10-01 | 29:29 | 14:17 | 150 | 7:8 | Szczegóły |
2 | Sambor Latocha Agropom Tczew | KPR BLEJKAN Gryfino | Tczew | 2020-10-03 | 18:29 | 9:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Handball Czersk | KU AZS UKW Bydgoszcz | Czersk | 2020-10-04 | 48:31 | 25:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Brodnica | AZS UMK Toruń | Brodnica | 2020-10-03 | 35:30 | 15:19 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
5 | UKS Jedynka KODO Morąg | KS Szczypiorniak Olsztyn | Morąg | 2020-10-03 | 25:28 | 12:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | KS Szczypiorniak Olsztyn | Kwidzyn | 2020-10-21 | 20:28 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | UKS Jedynka KODO Morąg | Toruń | 2020-10-10 | 25:25 | 15:13 | 20 | 2:3 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS Brodnica | Bydgoszcz | 2020-10-11 | 35:43 | 18:21 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR BLEJKAN Gryfino | MKS Handball Czersk | Gryfino | 2020-10-10 | 36:25 | 16:9 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
5 | ITS Jeziorak Iława | Sambor Latocha Agropom Tczew | Iława | 2020-10-10 | 22:30 | 9:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sambor Latocha Agropom Tczew | SMS II ZPRP Kwidzyn | Tczew | 2020-10-27 | 35:28 | 14:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Handball Czersk | ITS Jeziorak Iława | Czersk | 2020-12-12 | 27:24 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Brodnica | KPR BLEJKAN Gryfino | Brodnica | 2020-10-17 | 26:36 | 10:21 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS Jedynka KODO Morąg | KU AZS UKW Bydgoszcz | Morąg | 2020-10-17 | 30:31 | 16:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Szczypiorniak Olsztyn | AZS UMK Toruń | Olsztyn | 2020-10-18 | 37:29 | 19:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | AZS UMK Toruń | Kwidzyn | 2020-12-02 | 28:27 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | KS Szczypiorniak Olsztyn | Bydgoszcz | 2020-10-24 | 29:34 | 18:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KPR BLEJKAN Gryfino | UKS Jedynka KODO Morąg | Gryfino | 2020-12-12 | 33:22 | 17:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | ITS Jeziorak Iława | MKS Brodnica | Iława | 2020-10-22 | 28:27 | 7:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Handball Czersk | Sambor Latocha Agropom Tczew | Czersk | 2020-10-24 | 28:28 | 14:16 | 0 | 2:4 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Handball Czersk | SMS II ZPRP Kwidzyn | Czersk | 2020-11-17 | 30:22 | 15:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Brodnica | Sambor Latocha Agropom Tczew | Brodnica | 2020-11-07 | 31:25 | 15:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS Jedynka KODO Morąg | ITS Jeziorak Iława | Morgąg | 2020-11-07 | 23:20 | 8:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Olsztyn | KPR BLEJKAN Gryfino | Olsztyn | 2020-12-19 | 18:23 | 7:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UMK Toruń | KU AZS UKW Bydgoszcz | Toruń | 2020-11-08 | 26:31 | 15:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Kwidzyn | 2020-11-14 | 35:39 | 18:21 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR BLEJKAN Gryfino | AZS UMK Toruń | Gryfino | 2020-11-14 | 38:21 | 18:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | ITS Jeziorak Iława | KS Szczypiorniak Olsztyn | Iława | 2020-12-09 | 25:25 | 16:12 | 0 | 5:4 | Szczegóły |
4 | Sambor Latocha Agropom Tczew | UKS Jedynka KODO Morąg | Tczew | 2020-11-14 | 38:27 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Handball Czersk | MKS Brodnica | Czersk | 2020-11-14 | 29:38 | 18:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Brodnica | SMS II ZPRP Kwidzyn | Brodnica | 2020-11-21 | 36:30 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Jedynka KODO Morąg | MKS Handball Czersk | MORĄG | 2020-11-21 | 29:37 | 10:21 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Olsztyn | Sambor Latocha Agropom Tczew | Olsztyn | 2020-12-12 | 29:26 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMK Toruń | ITS Jeziorak Iława | Toruń | 2020-11-22 | 28:28 | 12:15 | 0 | 1:3 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | KPR BLEJKAN Gryfino | Bydgoszcz | 2020-11-21 | 12:45 | 3:25 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR BLEJKAN Gryfino | SMS II ZPRP Kwidzyn | Gryfino | 2021-01-27 | 30:32 | 16:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | ITS Jeziorak Iława | KU AZS UKW Bydgoszcz | Iława | 2020-11-28 | 24:24 | 14:17 | 0 | 4:1 | Szczegóły |
3 | Sambor Latocha Agropom Tczew | AZS UMK Toruń | Tczew | 2020-11-28 | 35:29 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Handball Czersk | KS Szczypiorniak Olsztyn | Czersk | 2020-11-28 | 37:29 | 18:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Brodnica | UKS Jedynka KODO Morąg | Brodnica | 2020-11-28 | 36:31 | 12:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Jedynka KODO Morąg | SMS II ZPRP Kwidzyn | Morąg | 2020-12-05 | 31:27 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Olsztyn | MKS Brodnica | Olsztyn | 2020-12-06 | 27:25 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | MKS Handball Czersk | Toruń | 2020-12-06 | 31:43 | 12:20 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Sambor Latocha Agropom Tczew | Bydgoszcz | 2020-12-05 | 26:34 | 20:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KPR BLEJKAN Gryfino | ITS Jeziorak Iława | Gryfino | 2020-12-05 | 30:14 | 14:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | ITS Jeziorak Iława | Kwidzyn | 2021-01-30 | 27:21 | 15:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR BLEJKAN Gryfino | Sambor Latocha Agropom Tczew | Gryfino | 2021-01-30 | 35:30 | 18:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS Handball Czersk | Bydgoszcz | 2021-01-30 | 34:38 | 14:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMK Toruń | MKS Brodnica | Toruń | 2021-01-30 | 28:33 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Szczypiorniak Olsztyn | UKS Jedynka KODO Morąg | Olsztyn | 2021-01-30 | 31:22 | 14:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Olsztyn | SMS II ZPRP Kwidzyn | Olsztyn | 2021-03-24 | 31:39 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Jedynka KODO Morąg | AZS UMK Toruń | Morąg | 2021-02-13 | 26:30 | 12:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Brodnica | KU AZS UKW Bydgoszcz | Brodnica | 2021-02-13 | 44:35 | 23:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Handball Czersk | KPR BLEJKAN Gryfino | Czersk | 2021-02-13 | 19:30 | 9:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sambor Latocha Agropom Tczew | ITS Jeziorak Iława | Tczew | 2021-02-07 | 24:20 | 12:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | Sambor Latocha Agropom Tczew | Kwidzyn | 2021-03-04 | 35:29 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | ITS Jeziorak Iława | MKS Handball Czersk | Iława | 2021-02-20 | 22:27 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KPR BLEJKAN Gryfino | MKS Brodnica | GRYFINO | 2021-02-20 | 29:19 | 14:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KU AZS UKW Bydgoszcz | UKS Jedynka KODO Morąg | Bydgoszcz | 2021-02-20 | 34:33 | 15:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UMK Toruń | KS Szczypiorniak Olsztyn | Toruń | 2021-02-28 | 32:28 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMK Toruń | SMS II ZPRP Kwidzyn | Toruń | 2021-05-25 | 34:30 | 16:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Olsztyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Olsztyn | 2021-02-24 | 51:31 | 26:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS Jedynka KODO Morąg | KPR BLEJKAN Gryfino | MORĄG | 2021-02-27 | 21:40 | 10:21 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Brodnica | ITS Jeziorak Iława | Brodnica | 2021-03-02 | 35:33 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sambor Latocha Agropom Tczew | MKS Handball Czersk | Tczew | 2021-02-27 | 34:33 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | MKS Handball Czersk | Kwidzyn | 2021-03-06 | 40:40 | 18:16 | 0 | 1:3 | Szczegóły |
2 | Sambor Latocha Agropom Tczew | MKS Brodnica | Tczew | 2021-03-06 | 28:38 | 12:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | ITS Jeziorak Iława | UKS Jedynka KODO Morąg | Iława | 2021-03-06 | 24:21 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR BLEJKAN Gryfino | KS Szczypiorniak Olsztyn | Gryfino | 2021-04-24 | 24:26 | 9:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | AZS UMK Toruń | Bydgoszcz | 2021-03-06 | 32:40 | 13:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KU AZS UKW Bydgoszcz | SMS II ZPRP Kwidzyn | Bydgoszcz | 2021-05-19 | 26:32 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | KPR BLEJKAN Gryfino | Toruń | 2021-03-14 | 16:37 | 11:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Olsztyn | ITS Jeziorak Iława | Olsztyn | 2021-03-14 | 31:19 | 15:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS Jedynka KODO Morąg | Sambor Latocha Agropom Tczew | MORĄG | 2021-03-13 | 27:31 | 12:20 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Brodnica | MKS Handball Czersk | Brodnica | 2021-03-13 | 46:40 | 24:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | MKS Brodnica | Kwidzyn | 2021-05-12 | 34:38 | 14:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Handball Czersk | UKS Jedynka KODO Morąg | Czersk | 2021-03-20 | 46:30 | 23:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sambor Latocha Agropom Tczew | KS Szczypiorniak Olsztyn | Tczew | 2021-04-29 | 23:28 | 11:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | ITS Jeziorak Iława | AZS UMK Toruń | Iława | 2021-03-21 | 24:25 | 13:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KPR BLEJKAN Gryfino | KU AZS UKW Bydgoszcz | GRYFINO | 2021-03-20 | 46:29 | 25:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | KPR BLEJKAN Gryfino | Kwidzyn | 2021-03-27 | 21:24 | 8:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | ITS Jeziorak Iława | Bydgoszcz | 2021-05-09 | 23:24 | 13:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | Sambor Latocha Agropom Tczew | Toruń | 2021-05-29 | 25:27 | 13:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Olsztyn | MKS Handball Czersk | Olsztyn | 2021-05-09 | 35:31 | 15:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | UKS Jedynka KODO Morąg | MKS Brodnica | MORĄG | 2021-05-08 | 24:42 | 13:21 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS II ZPRP Kwidzyn | UKS Jedynka KODO Morąg | Kwidzyn | 2021-05-22 | 38:26 | 19:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Brodnica | KS Szczypiorniak Olsztyn | Brodnica | 2021-05-15 | 30:33 | 12:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Handball Czersk | AZS UMK Toruń | Czersk | 2021-02-07 | 30:35 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sambor Latocha Agropom Tczew | KU AZS UKW Bydgoszcz | Tczew | 2021-05-15 | 47:35 | 27:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | ITS Jeziorak Iława | KPR BLEJKAN Gryfino | Iława | 2021-05-15 | 25:28 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |