Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1USAR Kwidzyn26529459452600
2Tytani Wejherowo26438938932114
3MKS Grudziądz26408718712006
4MKS HENRI LLOYD Brodnica26368858851808
5SMS ZPRP Gdańsk II26368738731808
6KPR Gryfino26357647641718
7KS Szczypiorniak Gniezno262769669613112
8ITS Jeziorak Iława26197097098315
9KU AZS UKW Bydgoszcz26177237238117
10Latocha Agropom Gniew26167297296416
11KS Szczypiorniak Olsztyn26157007007118
12MLKS Borowiak Czersk26127017015219
13MKS MOSiR Kętrzyn2696996994121
14AZS UMK Toruń2676666663122
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR GryfinoLatocha Agropom GniewGryfino2018-09-1534:2215:600:0Szczegóły
2MKS GrudziądzSMS ZPRP Gdańsk IIGrudziądz2018-09-1326:3011:161000:0Szczegóły
3KS Szczypiorniak OlsztynAZS UMK ToruńOlsztyn2018-09-1632:2015:10400:0Szczegóły
4MKS HENRI LLOYD BrodnicaMKS MOSiR KętrzynBrodnica2018-09-1540:1917:91200:0Szczegóły
5Tytani WejherowoKS Szczypiorniak GnieznoWejherowo2018-11-0325:2213:122980:0Szczegóły
6USAR KwidzynKU AZS UKW BydgoszczKwidzyn2018-09-1534:2981:142990:0Szczegóły
7MLKS Borowiak CzerskITS Jeziorak IławaCzersk2018-09-1628:2616:131500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewITS Jeziorak IławaGniew2018-09-2327:3714:17760:0Szczegóły
2KU AZS UKW BydgoszczMLKS Borowiak CzerskBydgoszcz2018-09-2233:2317:14500:0Szczegóły
3KS Szczypiorniak GnieznoUSAR KwidzynGniezno2018-09-2326:2913:122000:0Szczegóły
4MKS MOSiR KętrzynTytani WejherowoKętrzyn2018-09-2219:328:18500:0Szczegóły
5MKS HENRI LLOYD BrodnicaAZS UMK ToruńBrodnica2018-09-2244:2423:141500:0Szczegóły
6SMS ZPRP Gdańsk IIKS Szczypiorniak OlsztynGdańsk2018-09-2336:2124:12700:0Szczegóły
7KPR GryfinoMKS GrudziądzGryfino2018-09-2235:2616:141200:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS GrudziądzLatocha Agropom GniewGrudziądz2018-09-2931:2318:1000:0Szczegóły
2KS Szczypiorniak OlsztynKPR GryfinoOlsztyn2018-09-3026:3013:13700:0Szczegóły
3MKS HENRI LLOYD BrodnicaSMS ZPRP Gdańsk IIBrodnica2018-09-2724:268:900:0Szczegóły
4Tytani WejherowoAZS UMK ToruńWejherowo2018-09-2945:2523:52900:0Szczegóły
5USAR KwidzynMKS MOSiR KętrzynKwidzyn2018-09-2941:1918:122990:0Szczegóły
6MLKS Borowiak CzerskKS Szczypiorniak GnieznoCzersk2018-09-2926:2413:132200:0Szczegóły
7ITS Jeziorak IławaKU AZS UKW BydgoszczIława2018-09-2929:2715:71200:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewKU AZS UKW BydgoszczGniew2018-10-0726:268:12464:3Szczegóły
2KS Szczypiorniak GnieznoITS Jeziorak IławaGniezno2018-10-0629:2219:141200:0Szczegóły
3MKS MOSiR KętrzynMLKS Borowiak CzerskKętrzyn2018-10-0621:317:14400:0Szczegóły
4AZS UMK ToruńUSAR KwidzynToruń2018-10-0620:399:20300:0Szczegóły
5SMS ZPRP Gdańsk IITytani WejherowoGdańsk2018-10-0728:3513:111000:0Szczegóły
6KPR GryfinoMKS HENRI LLOYD BrodnicaGryfino2018-10-0624:2311:121200:0Szczegóły
7MKS GrudziądzKS Szczypiorniak OlsztynGrudziądz2018-10-0629:2115:112000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Szczypiorniak OlsztynLatocha Agropom GniewOlsztyn2018-10-1424:3312:13550:0Szczegóły
2MKS HENRI LLOYD BrodnicaMKS GrudziądzBrodnica2018-10-1343:3719:1600:0Szczegóły
3Tytani WejherowoKPR GryfinoWejherowo2018-10-1334:2813:122500:0Szczegóły
4USAR KwidzynSMS ZPRP Gdańsk IIKwidzyn2018-10-1439:2421:132900:0Szczegóły
5MLKS Borowiak CzerskAZS UMK ToruńCzersk2018-10-1328:3215:131500:0Szczegóły
6ITS Jeziorak IławaMKS MOSiR KętrzynIława2018-10-1336:2818:151500:0Szczegóły
7KU AZS UKW BydgoszczKS Szczypiorniak GnieznoBydgoszcz2018-10-1317:2811:111000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewKS Szczypiorniak GnieznoGniew2018-10-2119:277:121000:0Szczegóły
2MKS MOSiR KętrzynKU AZS UKW BydgoszczKętrzyn2018-10-2029:3211:81530:0Szczegóły
3AZS UMK ToruńITS Jeziorak IławaToruń2018-10-2128:3613:18400:0Szczegóły
4SMS ZPRP Gdańsk IIMLKS Borowiak CzerskGdańsk2018-10-2134:1922:9500:0Szczegóły
5KPR GryfinoUSAR KwidzynGryfino2018-10-2027:3213:161200:0Szczegóły
6MKS GrudziądzTytani WejherowoGrudziądz2018-10-2033:3514:152500:0Szczegóły
7KS Szczypiorniak OlsztynMKS HENRI LLOYD BrodnicaOlsztyn2018-10-2026:2414:13600:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS HENRI LLOYD BrodnicaLatocha Agropom GniewBrodnica2018-10-2741:3014:142500:0Szczegóły
2Tytani WejherowoKS Szczypiorniak OlsztynWejherowo2018-10-2734:2415:132500:0Szczegóły
3MKS GrudziądzUSAR KwidzynGrudziądz2018-10-2725:3412:142500:0Szczegóły
4MLKS Borowiak CzerskKPR GryfinoCzersk2018-10-2726:3110:151000:0Szczegóły
5ITS Jeziorak IławaSMS ZPRP Gdańsk IIIława2018-10-2523:3314:152500:0Szczegóły
6KU AZS UKW BydgoszczAZS UMK ToruńBydgoszcz2018-10-2828:2214:10800:0Szczegóły
7KS Szczypiorniak GnieznoMKS MOSiR KętrzynGniezno2018-10-2835:2120:72000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewMKS MOSiR KętrzynGniew2018-11-1135:3213:14500:0Szczegóły
2AZS UMK ToruńKS Szczypiorniak GnieznoToruń2018-11-1128:3314:191000:0Szczegóły
3SMS ZPRP Gdańsk IIKU AZS UKW BydgoszczGdańsk2018-11-1140:2717:121000:0Szczegóły
4KPR GryfinoITS Jeziorak IławaGryfino2018-11-1024:219:101000:0Szczegóły
5MKS GrudziądzMLKS Borowiak CzerskGrudziądz2018-11-1035:2819:102000:0Szczegóły
6KS Szczypiorniak OlsztynUSAR KwidzynOlsztyn2018-11-1125:3814:171000:0Szczegóły
7MKS HENRI LLOYD BrodnicaTytani WejherowoBrodnica2018-11-1030:3911:221500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tytani WejherowoLatocha Agropom GniewWejherowo2018-11-1738:2418:122980:0Szczegóły
2USAR KwidzynMKS HENRI LLOYD BrodnicaKwidzyn2018-11-1734:3218:192990:0Szczegóły
3MLKS Borowiak CzerskKS Szczypiorniak OlsztynCzersk2018-11-1726:2814:151200:0Szczegóły
4ITS Jeziorak IławaMKS GrudziądzIława2018-11-1730:3711:231200:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczKPR GryfinoBydgoszcz2018-11-1824:2812:13700:0Szczegóły
6KS Szczypiorniak GnieznoSMS ZPRP Gdańsk IIGniezno2018-11-1818:2212:81500:0Szczegóły
7MKS MOSiR KętrzynAZS UMK ToruńKętrzyn2018-11-1741:2419:131500:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewAZS UMK ToruńGniew2018-11-2536:2817:14700:0Szczegóły
2SMS ZPRP Gdańsk IIMKS MOSiR KętrzynGdańsk2018-11-2450:2629:13590:0Szczegóły
3KPR GryfinoKS Szczypiorniak GnieznoGryfino2018-11-2434:2615:101200:0Szczegóły
4MKS GrudziądzKU AZS UKW BydgoszczGrudziądz2018-11-2443:2823:172500:0Szczegóły
5KS Szczypiorniak OlsztynITS Jeziorak IławaOlsztyn2018-11-2225:2513:161003:4Szczegóły
6MKS HENRI LLOYD BrodnicaMLKS Borowiak CzerskBrodnica2018-12-2225:219:112110:0Szczegóły
7Tytani WejherowoUSAR KwidzynWejherowo2018-11-2427:2815:132980:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1USAR KwidzynLatocha Agropom GniewKwidzyn2018-12-0136:1618:500:0Szczegóły
2MLKS Borowiak CzerskTytani WejherowoCzersk2018-12-0128:3313:142000:0Szczegóły
3ITS Jeziorak IławaMKS HENRI LLOYD BrodnicaIława2018-12-0126:2814:142500:0Szczegóły
4KU AZS UKW BydgoszczKS Szczypiorniak OlsztynBydgoszcz2018-12-0129:2816:9500:0Szczegóły
5KS Szczypiorniak GnieznoMKS GrudziądzGniezno2018-12-0224:259:131500:0Szczegóły
6MKS MOSiR KętrzynKPR GryfinoKętrzyn2018-12-0129:4312:2100:0Szczegóły
7AZS UMK ToruńSMS ZPRP Gdańsk IIToruń2018-11-2818:3810:1800:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewSMS ZPRP Gdańsk IIGniew2018-12-0928:4115:141000:0Szczegóły
2KPR GryfinoAZS UMK ToruńGryfino2018-12-0830:1517:41000:0Szczegóły
3MKS GrudziądzMKS MOSiR KętrzynGrudziądz2018-12-0841:1711:72000:0Szczegóły
4KS Szczypiorniak OlsztynKS Szczypiorniak GnieznoOlsztyn2018-12-0926:2911:14500:0Szczegóły
5MKS HENRI LLOYD BrodnicaKU AZS UKW BydgoszczBrodnica2018-12-0847:2423:412500:0Szczegóły
6Tytani WejherowoITS Jeziorak IławaWejherowo2018-12-0832:2615:112970:0Szczegóły
7USAR KwidzynMLKS Borowiak CzerskKwidzyn2018-12-0934:2224:132500:0Szczegóły
13. kolejki
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewMLKS Borowiak CzerskGniew2018-12-1635:3719:17800:0Szczegóły
2ITS Jeziorak IławaUSAR KwidzynIława2018-12-1516:318:132000:0Szczegóły
3KU AZS UKW BydgoszczTytani WejherowoBydgoszcz2018-12-1531:4414:181000:0Szczegóły
4KS Szczypiorniak GnieznoMKS HENRI LLOYD BrodnicaGniezno2018-12-1624:3310:13820:0Szczegóły
5MKS MOSiR KętrzynKS Szczypiorniak OlsztynKętrzyn2018-12-1635:3219:141000:0Szczegóły
6AZS UMK ToruńMKS GrudziądzToruń2018-12-1628:4313:221000:0Szczegóły
7SMS ZPRP Gdańsk IIKPR GryfinoGdańsk2018-12-1534:3118:1500:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewKPR GryfinoGniew2019-01-2724:2411:131303:5Szczegóły
2SMS ZPRP Gdańsk IIMKS GrudziądzGdańsk2019-01-2728:3113:121000:0Szczegóły
3AZS UMK ToruńKS Szczypiorniak OlsztynToruń2019-01-2723:2712:15500:0Szczegóły
4MKS MOSiR KętrzynMKS HENRI LLOYD BrodnicaKętrzyn2019-01-2628:3614:18700:0Szczegóły
5KS Szczypiorniak GnieznoTytani WejherowoGniezno2019-01-2619:277:121000:0Szczegóły
6KU AZS UKW BydgoszczUSAR KwidzynBydgoszcz2019-01-2623:4312:23800:0Szczegóły
7ITS Jeziorak IławaMLKS Borowiak CzerskIława2019-01-2626:2415:121500:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ITS Jeziorak IławaLatocha Agropom GniewIława2019-02-0226:2613:131802:0Szczegóły
2MLKS Borowiak CzerskKU AZS UKW BydgoszczCzersk2019-01-3031:2717:142500:0Szczegóły
3USAR KwidzynKS Szczypiorniak GnieznoKwidzyn2019-02-0237:2219:112900:0Szczegóły
4Tytani WejherowoMKS MOSiR KętrzynWejherowo2019-02-0244:1918:102900:0Szczegóły
5AZS UMK ToruńMKS HENRI LLOYD BrodnicaToruń2019-02-0224:369:20200:0Szczegóły
6KS Szczypiorniak OlsztynSMS ZPRP Gdańsk IIOlsztyn2019-02-0237:3218:162000:0Szczegóły
7MKS GrudziądzKPR GryfinoGrudziądz2019-02-0225:1911:152500:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewMKS GrudziądzGniew2019-02-1023:3111:131000:0Szczegóły
2KPR GryfinoKS Szczypiorniak OlsztynGryfino2019-02-0931:1616:71000:0Szczegóły
3SMS ZPRP Gdańsk IIMKS HENRI LLOYD BrodnicaGdańsk2019-01-1221:3610:141000:0Szczegóły
4AZS UMK ToruńTytani WejherowoToruń2019-02-1021:428:23600:0Szczegóły
5MKS MOSiR KętrzynUSAR KwidzynKętrzyn2019-02-0932:3715:211500:0Szczegóły
6KS Szczypiorniak GnieznoMLKS Borowiak CzerskGniezno2019-02-0935:2225:11700:0Szczegóły
7KU AZS UKW BydgoszczITS Jeziorak IławaBydgoszcz2019-02-0927:2418:7500:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KU AZS UKW BydgoszczLatocha Agropom GniewBydgoszcz2019-02-1726:3416:12600:0Szczegóły
2ITS Jeziorak IławaKS Szczypiorniak GnieznoIława2019-02-1618:246:142000:0Szczegóły
3MLKS Borowiak CzerskMKS MOSiR KętrzynCzersk2019-02-1628:2814:142003:4Szczegóły
4USAR KwidzynAZS UMK ToruńKwidzyn2019-02-1640:2122:72500:0Szczegóły
5Tytani WejherowoSMS ZPRP Gdańsk IIWejherowo2019-02-2033:2713:112980:0Szczegóły
6MKS HENRI LLOYD BrodnicaKPR GryfinoBrodnica2019-02-1631:2512:102500:0Szczegóły
7KS Szczypiorniak OlsztynMKS GrudziądzOlsztyn2019-02-1925:3713:181500:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewKS Szczypiorniak OlsztynGniew2019-02-2432:3118:16500:0Szczegóły
2MKS GrudziądzMKS HENRI LLOYD BrodnicaGrudziądz2019-02-2330:1816:62800:0Szczegóły
3KPR GryfinoTytani WejherowoGryfino2019-02-2328:2115:1100:0Szczegóły
4SMS ZPRP Gdańsk IIUSAR KwidzynGdańsk2019-02-2331:3818:19700:0Szczegóły
5AZS UMK ToruńMLKS Borowiak CzerskToruń2019-02-2425:2513:14834:3Szczegóły
6MKS MOSiR KętrzynITS Jeziorak IławaKętrzyn2019-02-2324:3611:151200:0Szczegóły
7KS Szczypiorniak GnieznoKU AZS UKW BydgoszczGniezno2019-02-2322:1615:111000:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Szczypiorniak GnieznoLatocha Agropom GniewGniezno2019-03-0225:2515:111502:3Szczegóły
2KU AZS UKW BydgoszczMKS MOSiR KętrzynBydgoszcz2019-03-0237:2913:11500:0Szczegóły
3ITS Jeziorak IławaAZS UMK ToruńIława2019-03-0232:2715:102000:0Szczegóły
4MLKS Borowiak CzerskSMS ZPRP Gdańsk IICzersk2019-03-0236:4216:252500:0Szczegóły
5USAR KwidzynKPR GryfinoKwidzyn2019-03-0238:2215:72500:0Szczegóły
6Tytani WejherowoMKS GrudziądzWejherowo2019-03-0227:2815:162920:0Szczegóły
7MKS HENRI LLOYD BrodnicaKS Szczypiorniak OlsztynBrodnica2019-03-0246:2421:900:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewMKS HENRI LLOYD BrodnicaGniew2019-03-1027:4811:211000:0Szczegóły
2KS Szczypiorniak OlsztynTytani WejherowoOlsztyn2019-03-0929:4117:221500:0Szczegóły
3USAR KwidzynMKS GrudziądzKwidzyn2019-03-0930:2616:132900:0Szczegóły
4KPR GryfinoMLKS Borowiak CzerskGryfino2019-03-0939:3322:14800:0Szczegóły
5SMS ZPRP Gdańsk IIITS Jeziorak IławaGdańsk2019-03-1033:2715:141000:0Szczegóły
6AZS UMK ToruńKU AZS UKW BydgoszczToruń2019-03-1031:4118:221500:0Szczegóły
7MKS MOSiR KętrzynKS Szczypiorniak GnieznoKętrzyn2019-03-0923:2711:121000:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS MOSiR KętrzynLatocha Agropom GniewKętrzyn2019-03-1633:3017:141200:0Szczegóły
2KS Szczypiorniak GnieznoAZS UMK ToruńGniezno2019-03-1637:2619:12700:0Szczegóły
3KU AZS UKW BydgoszczSMS ZPRP Gdańsk IIBydgoszcz2019-03-1630:3514:19600:0Szczegóły
4ITS Jeziorak IławaKPR GryfinoIława2019-03-1627:2813:152800:0Szczegóły
5MLKS Borowiak CzerskMKS GrudziądzCzersk2019-03-1627:4216:191000:0Szczegóły
6USAR KwidzynKS Szczypiorniak OlsztynKwidzyn2019-03-1445:2527:122500:0Szczegóły
7Tytani WejherowoMKS HENRI LLOYD BrodnicaWejherowo2019-03-1634:3116:152980:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewTytani WejherowoGniew2019-03-2433:3513:19600:0Szczegóły
2MKS HENRI LLOYD BrodnicaUSAR KwidzynBrodnica2019-03-2328:3515:171800:0Szczegóły
3KS Szczypiorniak OlsztynMLKS Borowiak CzerskOlsztyn2019-03-2332:2816:101000:0Szczegóły
4MKS GrudziądzITS Jeziorak IławaGrudziądz2019-03-2345:3024:182000:0Szczegóły
5KPR GryfinoKU AZS UKW BydgoszczGryfino2019-03-2330:2516:9800:0Szczegóły
6SMS ZPRP Gdańsk IIKS Szczypiorniak GnieznoGdańsk2019-03-2430:2515:141000:0Szczegóły
7AZS UMK ToruńMKS MOSiR KętrzynToruń2019-03-2439:3215:141000:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UMK ToruńLatocha Agropom GniewToruń2019-03-3136:3318:20300:0Szczegóły
2MKS MOSiR KętrzynSMS ZPRP Gdańsk IIKętrzyn2019-03-3034:3318:161700:0Szczegóły
3KS Szczypiorniak GnieznoKPR GryfinoGniezno2019-03-3031:2818:111000:0Szczegóły
4KU AZS UKW BydgoszczMKS GrudziądzBydgoszcz2019-03-3027:3412:16500:0Szczegóły
5ITS Jeziorak IławaKS Szczypiorniak OlsztynIława2019-03-3034:2516:121300:0Szczegóły
6MLKS Borowiak CzerskMKS HENRI LLOYD BrodnicaCzersk2019-03-3027:3713:211100:0Szczegóły
7USAR KwidzynTytani WejherowoKwidzyn2019-03-3034:2718:142990:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Latocha Agropom GniewUSAR KwidzynGniew2019-04-0726:3613:16500:0Szczegóły
2Tytani WejherowoMLKS Borowiak CzerskWejherowo2019-04-0642:1818:122980:0Szczegóły
3MKS HENRI LLOYD BrodnicaITS Jeziorak IławaBrodnica2019-04-0731:2718:161310:0Szczegóły
4KS Szczypiorniak OlsztynKU AZS UKW BydgoszczOlsztyn2019-04-0629:3214:1600:0Szczegóły
5MKS GrudziądzKS Szczypiorniak GnieznoGrudziądz2019-04-0638:2917:162000:0Szczegóły
6KPR GryfinoMKS MOSiR KętrzynGryfino2019-04-0636:2219:13500:0Szczegóły
7SMS ZPRP Gdańsk IIAZS UMK ToruńGdańsk2019-04-0749:3027:11500:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP Gdańsk IILatocha Agropom GniewGdańsk2019-04-1240:2821:11500:0Szczegóły
2AZS UMK ToruńKPR GryfinoToruń2019-04-1429:3318:18500:0Szczegóły
3MKS MOSiR KętrzynMKS GrudziądzKętrzyn2019-04-1326:3412:19800:0Szczegóły
4KS Szczypiorniak GnieznoKS Szczypiorniak OlsztynGniezno2019-04-1833:2516:131000:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczMKS HENRI LLOYD BrodnicaBydgoszcz2019-04-1326:3713:19500:0Szczegóły
6ITS Jeziorak IławaTytani WejherowoIława2019-04-1320:2010:112003:4Szczegóły
7MLKS Borowiak CzerskUSAR KwidzynCzersk2019-04-1329:4416:221000:0Szczegóły
26. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MLKS Borowiak CzerskLatocha Agropom GniewCzersk2019-04-1830:3412:141500:0Szczegóły
2USAR KwidzynITS Jeziorak IławaKwidzyn2019-04-2739:2918:172000:0Szczegóły
3Tytani WejherowoKU AZS UKW BydgoszczWejherowo2019-04-2747:3124:1600:0Szczegóły
4MKS HENRI LLOYD BrodnicaKS Szczypiorniak GnieznoBrodnica2019-04-2736:2219:111300:0Szczegóły
5KS Szczypiorniak OlsztynMKS MOSiR KętrzynOlsztyn2019-04-2337:3318:181000:0Szczegóły
6MKS GrudziądzAZS UMK ToruńGrudziądz2019-04-2739:2217:1300:0Szczegóły
7KPR GryfinoSMS ZPRP Gdańsk IIGryfino2019-04-2722:3612:20700:0Szczegóły