Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USAR Kwidzyn | 26 | 78 | 945 | 649 | 296 | 26 | 0 | 0 | 0 |
2 | Tytani Wejherowo | 26 | 65 | 893 | 684 | 209 | 22 | 1 | 0 | 4 |
3 | MKS Grudziądz | 26 | 60 | 871 | 707 | 164 | 20 | 0 | 0 | 6 |
4 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | 26 | 54 | 885 | 704 | 181 | 18 | 0 | 0 | 8 |
5 | SMS ZPRP Gdańsk II | 26 | 54 | 873 | 742 | 131 | 18 | 0 | 0 | 8 |
6 | KPR Gryfino | 26 | 53 | 764 | 696 | 68 | 18 | 1 | 0 | 8 |
7 | KS Szczypiorniak Gniezno | 26 | 40 | 696 | 678 | 18 | 13 | 0 | 1 | 13 |
8 | ITS Jeziorak Iława | 26 | 29 | 709 | 750 | -41 | 10 | 2 | 1 | 16 |
9 | KU AZS UKW Bydgoszcz | 26 | 25 | 723 | 847 | -124 | 8 | 0 | 1 | 18 |
10 | Latocha Agropom Gniew | 26 | 24 | 729 | 853 | -124 | 8 | 2 | 2 | 18 |
11 | KS Szczypiorniak Olsztyn | 26 | 22 | 700 | 835 | -135 | 7 | 0 | 1 | 19 |
12 | MLKS Borowiak Czersk | 26 | 17 | 701 | 844 | -143 | 5 | 0 | 2 | 21 |
13 | MKS MOSiR Kętrzyn | 26 | 14 | 699 | 926 | -227 | 5 | 1 | 0 | 21 |
14 | AZS UMK Toruń | 26 | 11 | 666 | 939 | -273 | 4 | 1 | 0 | 22 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Gryfino | Latocha Agropom Gniew | Gryfino | 2018-09-15 | 34:22 | 15:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Grudziądz | SMS ZPRP Gdańsk II | Grudziądz | 2018-09-13 | 26:30 | 11:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Olsztyn | AZS UMK Toruń | Olsztyn | 2018-09-16 | 32:20 | 15:10 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | MKS MOSiR Kętrzyn | Brodnica | 2018-09-15 | 40:19 | 17:9 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Tytani Wejherowo | KS Szczypiorniak Gniezno | Wejherowo | 2018-11-03 | 25:22 | 13:12 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
6 | USAR Kwidzyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Kwidzyn | 2018-09-15 | 34:29 | 81:14 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MLKS Borowiak Czersk | ITS Jeziorak Iława | Czersk | 2018-09-16 | 28:26 | 16:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | ITS Jeziorak Iława | Gniew | 2018-09-23 | 27:37 | 14:17 | 76 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MLKS Borowiak Czersk | Bydgoszcz | 2018-09-22 | 33:23 | 17:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Gniezno | USAR Kwidzyn | Gniezno | 2018-09-23 | 26:29 | 13:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS MOSiR Kętrzyn | Tytani Wejherowo | Kętrzyn | 2018-09-22 | 19:32 | 8:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | AZS UMK Toruń | Brodnica | 2018-09-22 | 44:24 | 23:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SMS ZPRP Gdańsk II | KS Szczypiorniak Olsztyn | Gdańsk | 2018-09-23 | 36:21 | 24:12 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KPR Gryfino | MKS Grudziądz | Gryfino | 2018-09-22 | 35:26 | 16:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Grudziądz | Latocha Agropom Gniew | Grudziądz | 2018-09-29 | 31:23 | 18:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Olsztyn | KPR Gryfino | Olsztyn | 2018-09-30 | 26:30 | 13:13 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | SMS ZPRP Gdańsk II | Brodnica | 2018-09-27 | 24:26 | 8:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Tytani Wejherowo | AZS UMK Toruń | Wejherowo | 2018-09-29 | 45:25 | 23:5 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
5 | USAR Kwidzyn | MKS MOSiR Kętrzyn | Kwidzyn | 2018-09-29 | 41:19 | 18:12 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MLKS Borowiak Czersk | KS Szczypiorniak Gniezno | Czersk | 2018-09-29 | 26:24 | 13:13 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
7 | ITS Jeziorak Iława | KU AZS UKW Bydgoszcz | Iława | 2018-09-29 | 29:27 | 15:7 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gniew | 2018-10-07 | 26:26 | 8:12 | 46 | 4:3 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Gniezno | ITS Jeziorak Iława | Gniezno | 2018-10-06 | 29:22 | 19:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS MOSiR Kętrzyn | MLKS Borowiak Czersk | Kętrzyn | 2018-10-06 | 21:31 | 7:14 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMK Toruń | USAR Kwidzyn | Toruń | 2018-10-06 | 20:39 | 9:20 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk II | Tytani Wejherowo | Gdańsk | 2018-10-07 | 28:35 | 13:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KPR Gryfino | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Gryfino | 2018-10-06 | 24:23 | 11:12 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Grudziądz | KS Szczypiorniak Olsztyn | Grudziądz | 2018-10-06 | 29:21 | 15:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Olsztyn | Latocha Agropom Gniew | Olsztyn | 2018-10-14 | 24:33 | 12:13 | 55 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | MKS Grudziądz | Brodnica | 2018-10-13 | 43:37 | 19:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Tytani Wejherowo | KPR Gryfino | Wejherowo | 2018-10-13 | 34:28 | 13:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | USAR Kwidzyn | SMS ZPRP Gdańsk II | Kwidzyn | 2018-10-14 | 39:24 | 21:13 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MLKS Borowiak Czersk | AZS UMK Toruń | Czersk | 2018-10-13 | 28:32 | 15:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | ITS Jeziorak Iława | MKS MOSiR Kętrzyn | Iława | 2018-10-13 | 36:28 | 18:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KU AZS UKW Bydgoszcz | KS Szczypiorniak Gniezno | Bydgoszcz | 2018-10-13 | 17:28 | 11:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | KS Szczypiorniak Gniezno | Gniew | 2018-10-21 | 19:27 | 7:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS MOSiR Kętrzyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Kętrzyn | 2018-10-20 | 29:32 | 11:81 | 53 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | ITS Jeziorak Iława | Toruń | 2018-10-21 | 28:36 | 13:18 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk II | MLKS Borowiak Czersk | Gdańsk | 2018-10-21 | 34:19 | 22:9 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KPR Gryfino | USAR Kwidzyn | Gryfino | 2018-10-20 | 27:32 | 13:16 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Grudziądz | Tytani Wejherowo | Grudziądz | 2018-10-20 | 33:35 | 14:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KS Szczypiorniak Olsztyn | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Olsztyn | 2018-10-20 | 26:24 | 14:13 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Latocha Agropom Gniew | Brodnica | 2018-10-27 | 41:30 | 14:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Tytani Wejherowo | KS Szczypiorniak Olsztyn | Wejherowo | 2018-10-27 | 34:24 | 15:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Grudziądz | USAR Kwidzyn | Grudziądz | 2018-10-27 | 25:34 | 12:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MLKS Borowiak Czersk | KPR Gryfino | Czersk | 2018-10-27 | 26:31 | 10:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | ITS Jeziorak Iława | SMS ZPRP Gdańsk II | Iława | 2018-10-25 | 23:33 | 14:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KU AZS UKW Bydgoszcz | AZS UMK Toruń | Bydgoszcz | 2018-10-28 | 28:22 | 14:10 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KS Szczypiorniak Gniezno | MKS MOSiR Kętrzyn | Gniezno | 2018-10-28 | 35:21 | 20:7 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | MKS MOSiR Kętrzyn | Gniew | 2018-11-11 | 35:32 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | KS Szczypiorniak Gniezno | Toruń | 2018-11-11 | 28:33 | 14:19 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk II | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gdańsk | 2018-11-11 | 40:27 | 17:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Gryfino | ITS Jeziorak Iława | Gryfino | 2018-11-10 | 24:21 | 9:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Grudziądz | MLKS Borowiak Czersk | Grudziądz | 2018-11-10 | 35:28 | 19:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Szczypiorniak Olsztyn | USAR Kwidzyn | Olsztyn | 2018-11-11 | 25:38 | 14:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Tytani Wejherowo | Brodnica | 2018-11-10 | 30:39 | 11:22 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tytani Wejherowo | Latocha Agropom Gniew | Wejherowo | 2018-11-17 | 38:24 | 18:12 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
2 | USAR Kwidzyn | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Kwidzyn | 2018-11-17 | 34:32 | 18:19 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MLKS Borowiak Czersk | KS Szczypiorniak Olsztyn | Czersk | 2018-11-17 | 26:28 | 14:15 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4 | ITS Jeziorak Iława | MKS Grudziądz | Iława | 2018-11-17 | 30:37 | 11:23 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | KPR Gryfino | Bydgoszcz | 2018-11-18 | 24:28 | 12:13 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Szczypiorniak Gniezno | SMS ZPRP Gdańsk II | Gniezno | 2018-11-18 | 18:22 | 12:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS MOSiR Kętrzyn | AZS UMK Toruń | Kętrzyn | 2018-11-17 | 41:24 | 19:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | AZS UMK Toruń | Gniew | 2018-11-25 | 36:28 | 17:14 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk II | MKS MOSiR Kętrzyn | Gdańsk | 2018-11-24 | 50:26 | 29:13 | 59 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KPR Gryfino | KS Szczypiorniak Gniezno | Gryfino | 2018-11-24 | 34:26 | 15:10 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Grudziądz | KU AZS UKW Bydgoszcz | Grudziądz | 2018-11-24 | 43:28 | 23:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Szczypiorniak Olsztyn | ITS Jeziorak Iława | Olsztyn | 2018-11-22 | 25:25 | 13:16 | 100 | 3:4 | Szczegóły |
6 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | MLKS Borowiak Czersk | Brodnica | 2018-12-22 | 25:21 | 9:11 | 211 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Tytani Wejherowo | USAR Kwidzyn | Wejherowo | 2018-11-24 | 27:28 | 15:13 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USAR Kwidzyn | Latocha Agropom Gniew | Kwidzyn | 2018-12-01 | 36:16 | 18:5 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MLKS Borowiak Czersk | Tytani Wejherowo | Czersk | 2018-12-01 | 28:33 | 13:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | ITS Jeziorak Iława | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Iława | 2018-12-01 | 26:28 | 14:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KU AZS UKW Bydgoszcz | KS Szczypiorniak Olsztyn | Bydgoszcz | 2018-12-01 | 29:28 | 16:9 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Szczypiorniak Gniezno | MKS Grudziądz | Gniezno | 2018-12-02 | 24:25 | 9:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS MOSiR Kętrzyn | KPR Gryfino | Kętrzyn | 2018-12-01 | 29:43 | 12:21 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
7 | AZS UMK Toruń | SMS ZPRP Gdańsk II | Toruń | 2018-11-28 | 18:38 | 10:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | SMS ZPRP Gdańsk II | Gniew | 2018-12-09 | 28:41 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Gryfino | AZS UMK Toruń | Gryfino | 2018-12-08 | 30:15 | 17:4 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Grudziądz | MKS MOSiR Kętrzyn | Grudziądz | 2018-12-08 | 41:17 | 11:7 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Olsztyn | KS Szczypiorniak Gniezno | Olsztyn | 2018-12-09 | 26:29 | 11:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | KU AZS UKW Bydgoszcz | Brodnica | 2018-12-08 | 47:24 | 23:41 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Tytani Wejherowo | ITS Jeziorak Iława | Wejherowo | 2018-12-08 | 32:26 | 15:11 | 297 | 0:0 | Szczegóły |
7 | USAR Kwidzyn | MLKS Borowiak Czersk | Kwidzyn | 2018-12-09 | 34:22 | 24:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejki
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | MLKS Borowiak Czersk | Gniew | 2018-12-16 | 35:37 | 19:17 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | ITS Jeziorak Iława | USAR Kwidzyn | Iława | 2018-12-15 | 16:31 | 8:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Tytani Wejherowo | Bydgoszcz | 2018-12-15 | 31:44 | 14:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Gniezno | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Gniezno | 2018-12-16 | 24:33 | 10:13 | 82 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS MOSiR Kętrzyn | KS Szczypiorniak Olsztyn | Kętrzyn | 2018-12-16 | 35:32 | 19:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS UMK Toruń | MKS Grudziądz | Toruń | 2018-12-16 | 28:43 | 13:22 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SMS ZPRP Gdańsk II | KPR Gryfino | Gdańsk | 2018-12-15 | 34:31 | 18:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | KPR Gryfino | Gniew | 2019-01-27 | 24:24 | 11:13 | 130 | 3:5 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk II | MKS Grudziądz | Gdańsk | 2019-01-27 | 28:31 | 13:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | KS Szczypiorniak Olsztyn | Toruń | 2019-01-27 | 23:27 | 12:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS MOSiR Kętrzyn | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Kętrzyn | 2019-01-26 | 28:36 | 14:18 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Szczypiorniak Gniezno | Tytani Wejherowo | Gniezno | 2019-01-26 | 19:27 | 7:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KU AZS UKW Bydgoszcz | USAR Kwidzyn | Bydgoszcz | 2019-01-26 | 23:43 | 12:23 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
7 | ITS Jeziorak Iława | MLKS Borowiak Czersk | Iława | 2019-01-26 | 26:24 | 15:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ITS Jeziorak Iława | Latocha Agropom Gniew | Iława | 2019-02-02 | 26:26 | 13:13 | 180 | 2:0 | Szczegóły |
2 | MLKS Borowiak Czersk | KU AZS UKW Bydgoszcz | Czersk | 2019-01-30 | 31:27 | 17:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | USAR Kwidzyn | KS Szczypiorniak Gniezno | Kwidzyn | 2019-02-02 | 37:22 | 19:11 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Tytani Wejherowo | MKS MOSiR Kętrzyn | Wejherowo | 2019-02-02 | 44:19 | 18:10 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UMK Toruń | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Toruń | 2019-02-02 | 24:36 | 9:20 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Szczypiorniak Olsztyn | SMS ZPRP Gdańsk II | Olsztyn | 2019-02-02 | 37:32 | 18:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Grudziądz | KPR Gryfino | Grudziądz | 2019-02-02 | 25:19 | 11:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | MKS Grudziądz | Gniew | 2019-02-10 | 23:31 | 11:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Gryfino | KS Szczypiorniak Olsztyn | Gryfino | 2019-02-09 | 31:16 | 16:7 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk II | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Gdańsk | 2019-01-12 | 21:36 | 10:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMK Toruń | Tytani Wejherowo | Toruń | 2019-02-10 | 21:42 | 8:23 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS MOSiR Kętrzyn | USAR Kwidzyn | Kętrzyn | 2019-02-09 | 32:37 | 15:21 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Szczypiorniak Gniezno | MLKS Borowiak Czersk | Gniezno | 2019-02-09 | 35:22 | 25:11 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KU AZS UKW Bydgoszcz | ITS Jeziorak Iława | Bydgoszcz | 2019-02-09 | 27:24 | 18:7 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Latocha Agropom Gniew | Bydgoszcz | 2019-02-17 | 26:34 | 16:12 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | ITS Jeziorak Iława | KS Szczypiorniak Gniezno | Iława | 2019-02-16 | 18:24 | 6:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MLKS Borowiak Czersk | MKS MOSiR Kętrzyn | Czersk | 2019-02-16 | 28:28 | 14:14 | 200 | 3:4 | Szczegóły |
4 | USAR Kwidzyn | AZS UMK Toruń | Kwidzyn | 2019-02-16 | 40:21 | 22:7 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Tytani Wejherowo | SMS ZPRP Gdańsk II | Wejherowo | 2019-02-20 | 33:27 | 13:11 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | KPR Gryfino | Brodnica | 2019-02-16 | 31:25 | 12:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KS Szczypiorniak Olsztyn | MKS Grudziądz | Olsztyn | 2019-02-19 | 25:37 | 13:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | KS Szczypiorniak Olsztyn | Gniew | 2019-02-24 | 32:31 | 18:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Grudziądz | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Grudziądz | 2019-02-23 | 30:18 | 16:6 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KPR Gryfino | Tytani Wejherowo | Gryfino | 2019-02-23 | 28:21 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk II | USAR Kwidzyn | Gdańsk | 2019-02-23 | 31:38 | 18:19 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UMK Toruń | MLKS Borowiak Czersk | Toruń | 2019-02-24 | 25:25 | 13:14 | 83 | 4:3 | Szczegóły |
6 | MKS MOSiR Kętrzyn | ITS Jeziorak Iława | Kętrzyn | 2019-02-23 | 24:36 | 11:15 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KS Szczypiorniak Gniezno | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gniezno | 2019-02-23 | 22:16 | 15:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Szczypiorniak Gniezno | Latocha Agropom Gniew | Gniezno | 2019-03-02 | 25:25 | 15:11 | 150 | 2:3 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS MOSiR Kętrzyn | Bydgoszcz | 2019-03-02 | 37:29 | 13:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | ITS Jeziorak Iława | AZS UMK Toruń | Iława | 2019-03-02 | 32:27 | 15:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MLKS Borowiak Czersk | SMS ZPRP Gdańsk II | Czersk | 2019-03-02 | 36:42 | 16:25 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | USAR Kwidzyn | KPR Gryfino | Kwidzyn | 2019-03-02 | 38:22 | 15:7 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Tytani Wejherowo | MKS Grudziądz | Wejherowo | 2019-03-02 | 27:28 | 15:16 | 292 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | KS Szczypiorniak Olsztyn | Brodnica | 2019-03-02 | 46:24 | 21:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Gniew | 2019-03-10 | 27:48 | 11:21 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Olsztyn | Tytani Wejherowo | Olsztyn | 2019-03-09 | 29:41 | 17:22 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | USAR Kwidzyn | MKS Grudziądz | Kwidzyn | 2019-03-09 | 30:26 | 16:13 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Gryfino | MLKS Borowiak Czersk | Gryfino | 2019-03-09 | 39:33 | 22:14 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk II | ITS Jeziorak Iława | Gdańsk | 2019-03-10 | 33:27 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS UMK Toruń | KU AZS UKW Bydgoszcz | Toruń | 2019-03-10 | 31:41 | 18:22 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS MOSiR Kętrzyn | KS Szczypiorniak Gniezno | Kętrzyn | 2019-03-09 | 23:27 | 11:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS MOSiR Kętrzyn | Latocha Agropom Gniew | Kętrzyn | 2019-03-16 | 33:30 | 17:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Szczypiorniak Gniezno | AZS UMK Toruń | Gniezno | 2019-03-16 | 37:26 | 19:12 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | SMS ZPRP Gdańsk II | Bydgoszcz | 2019-03-16 | 30:35 | 14:19 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
4 | ITS Jeziorak Iława | KPR Gryfino | Iława | 2019-03-16 | 27:28 | 13:15 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MLKS Borowiak Czersk | MKS Grudziądz | Czersk | 2019-03-16 | 27:42 | 16:19 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | USAR Kwidzyn | KS Szczypiorniak Olsztyn | Kwidzyn | 2019-03-14 | 45:25 | 27:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Tytani Wejherowo | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Wejherowo | 2019-03-16 | 34:31 | 16:15 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | Tytani Wejherowo | Gniew | 2019-03-24 | 33:35 | 13:19 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | USAR Kwidzyn | Brodnica | 2019-03-23 | 28:35 | 15:17 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Olsztyn | MLKS Borowiak Czersk | Olsztyn | 2019-03-23 | 32:28 | 16:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Grudziądz | ITS Jeziorak Iława | Grudziądz | 2019-03-23 | 45:30 | 24:18 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KPR Gryfino | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gryfino | 2019-03-23 | 30:25 | 16:9 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SMS ZPRP Gdańsk II | KS Szczypiorniak Gniezno | Gdańsk | 2019-03-24 | 30:25 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | AZS UMK Toruń | MKS MOSiR Kętrzyn | Toruń | 2019-03-24 | 39:32 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
23. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMK Toruń | Latocha Agropom Gniew | Toruń | 2019-03-31 | 36:33 | 18:20 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS MOSiR Kętrzyn | SMS ZPRP Gdańsk II | Kętrzyn | 2019-03-30 | 34:33 | 18:16 | 170 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Szczypiorniak Gniezno | KPR Gryfino | Gniezno | 2019-03-30 | 31:28 | 18:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS Grudziądz | Bydgoszcz | 2019-03-30 | 27:34 | 12:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | ITS Jeziorak Iława | KS Szczypiorniak Olsztyn | Iława | 2019-03-30 | 34:25 | 16:12 | 130 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MLKS Borowiak Czersk | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Czersk | 2019-03-30 | 27:37 | 13:21 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
7 | USAR Kwidzyn | Tytani Wejherowo | Kwidzyn | 2019-03-30 | 34:27 | 18:14 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
24. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latocha Agropom Gniew | USAR Kwidzyn | Gniew | 2019-04-07 | 26:36 | 13:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Tytani Wejherowo | MLKS Borowiak Czersk | Wejherowo | 2019-04-06 | 42:18 | 18:12 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | ITS Jeziorak Iława | Brodnica | 2019-04-07 | 31:27 | 18:16 | 131 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Olsztyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Olsztyn | 2019-04-06 | 29:32 | 14:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Grudziądz | KS Szczypiorniak Gniezno | Grudziądz | 2019-04-06 | 38:29 | 17:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KPR Gryfino | MKS MOSiR Kętrzyn | Gryfino | 2019-04-06 | 36:22 | 19:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SMS ZPRP Gdańsk II | AZS UMK Toruń | Gdańsk | 2019-04-07 | 49:30 | 27:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
25. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP Gdańsk II | Latocha Agropom Gniew | Gdańsk | 2019-04-12 | 40:28 | 21:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | KPR Gryfino | Toruń | 2019-04-14 | 29:33 | 18:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS MOSiR Kętrzyn | MKS Grudziądz | Kętrzyn | 2019-04-13 | 26:34 | 12:19 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Szczypiorniak Gniezno | KS Szczypiorniak Olsztyn | Gniezno | 2019-04-18 | 33:25 | 16:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS HENRI LLOYD Brodnica | Bydgoszcz | 2019-04-13 | 26:37 | 13:19 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
6 | ITS Jeziorak Iława | Tytani Wejherowo | Iława | 2019-04-13 | 20:20 | 10:11 | 200 | 3:4 | Szczegóły |
7 | MLKS Borowiak Czersk | USAR Kwidzyn | Czersk | 2019-04-13 | 29:44 | 16:22 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
26. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MLKS Borowiak Czersk | Latocha Agropom Gniew | Czersk | 2019-04-18 | 30:34 | 12:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | USAR Kwidzyn | ITS Jeziorak Iława | Kwidzyn | 2019-04-27 | 39:29 | 18:17 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Tytani Wejherowo | KU AZS UKW Bydgoszcz | Wejherowo | 2019-04-27 | 47:31 | 24:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS HENRI LLOYD Brodnica | KS Szczypiorniak Gniezno | Brodnica | 2019-04-27 | 36:22 | 19:11 | 130 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Szczypiorniak Olsztyn | MKS MOSiR Kętrzyn | Olsztyn | 2019-04-23 | 37:33 | 18:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Grudziądz | AZS UMK Toruń | Grudziądz | 2019-04-27 | 39:22 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KPR Gryfino | SMS ZPRP Gdańsk II | Gryfino | 2019-04-27 | 22:36 | 12:20 | 70 | 0:0 | Szczegóły |