Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1SMS ZPRP II Gdańsk20387107101901
2Sambor Latocha Agropom Tczew20346466461703
3MKS Brodnica20285735731325
4Tytani Wejherowo20286016011406
5KPR Gryfino20276066061316
6KS Jeziorak Iława20185515518210
7UKS Szczypiorniak Olsztyn20134814816113
8MLKS Borowiak Czersk20114904904313
9KU AZS UKW Bydgoszcz2095505504115
10AZS UMK Toruń2085005003215
11MKS MOSiR Kętrzyn2064484483017
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR GryfinoTytani WejherowoGryfino2017-12-1628:2115:121000:0Szczegóły
2SMS ZPRP II GdańskKS Jeziorak IławaGdańsk2017-09-2429:2011:1000:0Szczegóły
3AZS UMK ToruńMKS MOSiR KętrzynToruń2017-09-2431:2615:8500:0Szczegóły
4UKS Szczypiorniak OlsztynMKS BrodnicaOlsztyn2017-09-2426:279:151940:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczSambor Latocha Agropom TczewBydgoszcz2017-11-1120:399:151200:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MLKS Borowiak CzerskKS Jeziorak IławaCzersk2017-09-3018:237:112500:0Szczegóły
2UKS Szczypiorniak OlsztynSMS ZPRP II GdańskOlsztyn2017-10-0118:309:13500:0Szczegóły
3AZS UMK ToruńMKS BrodnicaToruń2017-10-0125:3410:14800:0Szczegóły
4MKS MOSiR KętrzynTytani WejherowoKętrzyn2017-09-3017:317:161570:0Szczegóły
5Sambor Latocha Agropom TczewKPR GryfinoTczew2017-10-0129:2213:11800:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS BrodnicaMKS MOSiR KętrzynBrodnica2017-10-0739:2022:82000:0Szczegóły
2KU AZS UKW BydgoszczKS Jeziorak IławaBydgoszcz2017-10-0731:3119:121594:2Szczegóły
3Tytani WejherowoSambor Latocha Agropom TczewWejherowo2017-10-0725:2815:152500:0Szczegóły
4MLKS Borowiak CzerskUKS Szczypiorniak OlsztynCzersk2017-10-0818:2110:112500:0Szczegóły
5SMS ZPRP II GdańskAZS UMK ToruńGdańsk2017-10-0837:1615:7400:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS MOSiR KętrzynSambor Latocha Agropom TczewKętrzyn2017-10-1414:417:191210:0Szczegóły
2KS Jeziorak IławaKPR GryfinoIława2017-10-1424:339:152000:0Szczegóły
3UKS Szczypiorniak OlsztynKU AZS UKW BydgoszczOlsztyn2017-10-1424:2017:101000:0Szczegóły
4AZS UMK ToruńMLKS Borowiak CzerskToruń2017-10-1431:3117:151000:0Szczegóły
5MKS BrodnicaSMS ZPRP II GdańskBrodnica2017-10-1420:3110:132000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP II GdańskMKS MOSiR KętrzynGdańsk2017-10-2240:1920:9300:0Szczegóły
2MLKS Borowiak CzerskMKS BrodnicaCzersk2017-10-2223:3310:152000:0Szczegóły
3KU AZS UKW BydgoszczAZS UMK ToruńBydgoszcz2017-10-2124:2911:112010:0Szczegóły
4KPR GryfinoUKS Szczypiorniak OlsztynGryfino2017-10-2126:2113:71000:0Szczegóły
5Tytani WejherowoKS Jeziorak IławaWjherowo2017-10-2131:2816:132500:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Jeziorak IławaSambor Latocha Agropom TczewIława2017-10-2835:3716:192000:0Szczegóły
2UKS Szczypiorniak OlsztynTytani WejherowoOlsztyn2017-10-2821:2610:11360:0Szczegóły
3AZS UMK ToruńKPR GryfinoToruń2017-10-2827:2814:101500:0Szczegóły
4MKS BrodnicaKU AZS UKW BydgoszczBrodnica2017-10-2928:2715:132000:0Szczegóły
5SMS ZPRP II GdańskMLKS Borowiak CzerskGdańsk2017-10-2843:2024:12600:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MLKS Borowiak CzerskMKS MOSiR KętrzynCzersk2017-11-0429:1916:61890:0Szczegóły
2KU AZS UKW BydgoszczSMS ZPRP II GdańskBydgoszcz2017-11-0424:2812:11800:0Szczegóły
3KPR GryfinoMKS BrodnicaGryfino2017-11-0425:2515:1204:2Szczegóły
4Tytani WejherowoAZS UMK ToruńWejherowo2017-11-0429:2413:92500:0Szczegóły
5Sambor Latocha Agropom TczewUKS Szczypiorniak OlsztynTczew2017-11-0532:2119:81490:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS MOSiR KętrzynKS Jeziorak IławaKętrzyn2017-11-1818:336:181800:0Szczegóły
2AZS UMK ToruńSambor Latocha Agropom TczewToruń2017-11-1823:3912:201500:0Szczegóły
3MKS BrodnicaTytani WejherowoBrodnica2017-11-1823:329:181500:0Szczegóły
4SMS ZPRP II GdańskKPR GryfinoGdańsk2017-11-1935:2515:14300:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczMLKS Borowiak CzerskBydgoszcz2017-11-1826:3112:151000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KU AZS UKW BydgoszczMKS MOSiR KętrzynBydgoszcz2017-11-2524:2913:111150:0Szczegóły
2KPR GryfinoMLKS Borowiak CzerskGryfino2017-11-2539:2816:131000:0Szczegóły
3Tytani WejherowoSMS ZPRP II GdańskWejherowo2017-11-2525:2912:112000:0Szczegóły
4Sambor Latocha Agropom TczewMKS BrodnicaTczew2017-11-2831:3615:171500:0Szczegóły
5KS Jeziorak IławaUKS Szczypiorniak OlsztynIława2018-01-2022:2212:142904:2Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS MOSiR KętrzynUKS Szczypiorniak OlsztynKętrzyn2017-12-0224:3510:162000:0Szczegóły
2AZS UMK ToruńKS Jeziorak IławaToruń2017-12-0228:3112:131000:0Szczegóły
3SMS ZPRP II GdańskSambor Latocha Agropom TczewGdańsk2017-12-0326:2514:15500:0Szczegóły
4MLKS Borowiak CzerskTytani WejherowoCzersk2017-12-0224:2813:131200:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczKPR GryfinoBydgoszcz2017-12-0223:2813:16600:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR GryfinoMKS MOSiR KętrzynGryfino2017-12-0938:2317:111000:0Szczegóły
2KU AZS UKW BydgoszczTytani WejherowoBydgoszcz2017-12-0929:3014:10600:0Szczegóły
3Sambor Latocha Agropom TczewMLKS Borowiak CzerskTczew2017-12-1034:2418:82000:0Szczegóły
4KS Jeziorak IławaMKS BrodnicaIława2017-12-0927:2510:61000:0Szczegóły
5UKS Szczypiorniak OlsztynAZS UMK ToruńOlsztyn2017-12-0927:2213:14500:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS MOSiR KętrzynAZS UMK ToruńKętrzyn2018-03-0330:2915:141000:0Szczegóły
2MKS BrodnicaUKS Szczypiorniak OlsztynBrodnica2018-01-2528:2416:131700:0Szczegóły
3KS Jeziorak IławaSMS ZPRP II GdańskIława2018-01-2724:4111:202800:0Szczegóły
4Sambor Latocha Agropom TczewKU AZS UKW BydgoszczTczew2018-01-2831:3215:181100:0Szczegóły
5Tytani WejherowoKPR GryfinoWejherowo2018-01-2734:3115:182000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS BrodnicaAZS UMK ToruńBrodnica2018-02-1031:1712:9700:0Szczegóły
2SMS ZPRP II GdańskUKS Szczypiorniak OlsztynGdańsk2018-02-1046:2121:9300:0Szczegóły
3KS Jeziorak IławaMLKS Borowiak CzerskIława2018-02-1026:1711:112000:0Szczegóły
4KPR GryfinoSambor Latocha Agropom TczewGryfino2018-02-1024:288:15500:0Szczegóły
5Tytani WejherowoMKS MOSiR KętrzynWejherowo2018-02-1040:2016:62000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS MOSiR KętrzynMKS BrodnicaKętrzyn2018-02-1725:319:171500:0Szczegóły
2AZS UMK ToruńSMS ZPRP II GdańskToruń2018-02-1721:4311:22800:0Szczegóły
3KS Jeziorak IławaKU AZS UKW BydgoszczIława2018-02-1732:3516:1700:0Szczegóły
4UKS Szczypiorniak OlsztynMLKS Borowiak CzerskOlsztyn2018-02-1722:1814:11500:0Szczegóły
5Sambor Latocha Agropom TczewTytani WejherowoTczew2018-02-1824:1912:72000:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sambor Latocha Agropom TczewMKS MOSiR KętrzynTczew2018-02-2542:1920:9500:0Szczegóły
2KPR GryfinoKS Jeziorak IławaGryfino2018-02-2438:2720:12160:0Szczegóły
3KU AZS UKW BydgoszczUKS Szczypiorniak OlsztynBydgoszcz2018-02-2529:3013:141200:0Szczegóły
4MLKS Borowiak CzerskAZS UMK ToruńCzersk2018-02-2430:3013:132005:4Szczegóły
5SMS ZPRP II GdańskMKS BrodnicaGdańsk2018-02-2536:2415:12600:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Jeziorak IławaTytani WejherowoIława2018-03-1022:238:132500:0Szczegóły
2UKS Szczypiorniak OlsztynKPR GryfinoOlsztyn2018-03-1027:3613:15500:0Szczegóły
3AZS UMK ToruńKU AZS UKW BydgoszczToruń2018-03-1125:3812:181000:0Szczegóły
4MKS BrodnicaMLKS Borowiak CzerskBrodnica2018-03-1027:2711:101504:3Szczegóły
5MKS MOSiR KętrzynSMS ZPRP II GdańskKętrzyn2018-03-1023:4111:201010:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tytani WejherowoUKS Szczypiorniak OlsztynWejherowo2018-03-2434:1813:92490:0Szczegóły
2Sambor Latocha Agropom TczewKS Jeziorak IławaTczew2018-03-2427:2212:121000:0Szczegóły
3KPR GryfinoAZS UMK ToruńGryfino2018-03-2441:2019:11500:0Szczegóły
4MLKS Borowiak CzerskSMS ZPRP II GdańskCzersk2018-03-2422:349:202050:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczMKS BrodnicaBydgoszcz2018-03-2423:3013:1500:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1UKS Szczypiorniak OlsztynSambor Latocha Agropom TczewOlsztyn2018-04-0724:3113:14500:0Szczegóły
2AZS UMK ToruńTytani WejherowoToruń2018-04-0824:3710:18800:0Szczegóły
3MKS BrodnicaKPR GryfinoBrodnica2018-03-1727:2512:111500:0Szczegóły
4SMS ZPRP II GdańskKU AZS UKW BydgoszczGdańsk2018-04-0843:2120:101000:0Szczegóły
5MKS MOSiR KętrzynMLKS Borowiak CzerskKętrzyn2018-04-0722:2711:8800:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tytani WejherowoMKS BrodnicaWejherowo2018-03-0323:3410:152500:0Szczegóły
2KS Jeziorak IławaMKS MOSiR KętrzynIława2018-04-1433:2316:111500:0Szczegóły
3Sambor Latocha Agropom TczewAZS UMK ToruńTczew2018-04-1443:2520:8430:0Szczegóły
4KPR GryfinoSMS ZPRP II GdańskGryfino2018-04-1433:4013:211000:0Szczegóły
5MLKS Borowiak CzerskKU AZS UKW BydgoszczCzersk2018-04-1433:3114:152000:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MLKS Borowiak CzerskKPR GryfinoCzersk2018-04-2123:2614:131500:0Szczegóły
2MKS MOSiR KętrzynKU AZS UKW BydgoszczKętrzyn2018-04-2129:3413:16390:0Szczegóły
3MKS BrodnicaSambor Latocha Agropom TczewBrodnica2018-04-2224:2612:142000:0Szczegóły
4UKS Szczypiorniak OlsztynKS Jeziorak IławaOlsztyn2018-04-2228:3017:16300:0Szczegóły
5SMS ZPRP II GdańskTytani WejherowoGdańsk2018-04-2233:2915:161100:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tytani WejherowoMLKS Borowiak CzerskWejherowo2018-04-2832:1818:112000:0Szczegóły
2UKS Szczypiorniak OlsztynMKS MOSiR KętrzynOlsztyn2018-04-2723:2510:17750:0Szczegóły
3KS Jeziorak IławaAZS UMK ToruńIława2018-04-2836:2419:10500:0Szczegóły
4Sambor Latocha Agropom TczewSMS ZPRP II GdańskTczew2018-04-2526:2514:92000:0Szczegóły
5KPR GryfinoKU AZS UKW BydgoszczGryfino2018-04-2835:3319:15400:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UMK ToruńUKS Szczypiorniak OlsztynToruń2018-03-1829:2814:161000:0Szczegóły
2MKS BrodnicaKS Jeziorak IławaBrodnica2018-04-0527:2512:131000:0Szczegóły
3MLKS Borowiak CzerskSambor Latocha Agropom TczewCzersk2018-05-0529:3312:81000:0Szczegóły
4Tytani WejherowoKU AZS UKW BydgoszczWejherowo2018-05-0552:2624:111500:0Szczegóły
5MKS MOSiR KętrzynKPR GryfinoKętrzyn2018-03-1123:2513:131500:0Szczegóły