Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP II Gdańsk | 20 | 57 | 710 | 456 | 254 | 19 | 0 | 0 | 1 |
2 | Sambor Latocha Agropom Tczew | 20 | 51 | 646 | 489 | 157 | 17 | 0 | 0 | 3 |
3 | MKS Brodnica | 20 | 42 | 573 | 518 | 55 | 14 | 1 | 1 | 6 |
4 | Tytani Wejherowo | 20 | 42 | 601 | 501 | 100 | 14 | 0 | 0 | 6 |
5 | KPR Gryfino | 20 | 41 | 606 | 538 | 68 | 14 | 1 | 0 | 6 |
6 | KS Jeziorak Iława | 20 | 27 | 551 | 555 | -4 | 9 | 1 | 1 | 11 |
7 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | 20 | 19 | 481 | 553 | -72 | 6 | 0 | 1 | 14 |
8 | MLKS Borowiak Czersk | 20 | 16 | 490 | 580 | -90 | 5 | 1 | 2 | 15 |
9 | KU AZS UKW Bydgoszcz | 20 | 14 | 550 | 637 | -87 | 5 | 1 | 0 | 15 |
10 | AZS UMK Toruń | 20 | 12 | 500 | 663 | -163 | 4 | 1 | 1 | 16 |
11 | MKS MOSiR Kętrzyn | 20 | 9 | 448 | 666 | -218 | 3 | 0 | 0 | 17 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Gryfino | Tytani Wejherowo | Gryfino | 2017-12-16 | 28:21 | 15:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP II Gdańsk | KS Jeziorak Iława | Gdańsk | 2017-09-24 | 29:20 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | MKS MOSiR Kętrzyn | Toruń | 2017-09-24 | 31:26 | 15:8 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | MKS Brodnica | Olsztyn | 2017-09-24 | 26:27 | 9:15 | 194 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Sambor Latocha Agropom Tczew | Bydgoszcz | 2017-11-11 | 20:39 | 9:15 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MLKS Borowiak Czersk | KS Jeziorak Iława | Czersk | 2017-09-30 | 18:23 | 7:11 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | SMS ZPRP II Gdańsk | Olsztyn | 2017-10-01 | 18:30 | 9:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | MKS Brodnica | Toruń | 2017-10-01 | 25:34 | 10:14 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS MOSiR Kętrzyn | Tytani Wejherowo | Kętrzyn | 2017-09-30 | 17:31 | 7:16 | 157 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sambor Latocha Agropom Tczew | KPR Gryfino | Tczew | 2017-10-01 | 29:22 | 13:11 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Brodnica | MKS MOSiR Kętrzyn | Brodnica | 2017-10-07 | 39:20 | 22:8 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | KS Jeziorak Iława | Bydgoszcz | 2017-10-07 | 31:31 | 19:12 | 159 | 4:2 | Szczegóły |
3 | Tytani Wejherowo | Sambor Latocha Agropom Tczew | Wejherowo | 2017-10-07 | 25:28 | 15:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MLKS Borowiak Czersk | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Czersk | 2017-10-08 | 18:21 | 10:11 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP II Gdańsk | AZS UMK Toruń | Gdańsk | 2017-10-08 | 37:16 | 15:7 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS MOSiR Kętrzyn | Sambor Latocha Agropom Tczew | Kętrzyn | 2017-10-14 | 14:41 | 7:19 | 121 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Jeziorak Iława | KPR Gryfino | Iława | 2017-10-14 | 24:33 | 9:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Olsztyn | 2017-10-14 | 24:20 | 17:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UMK Toruń | MLKS Borowiak Czersk | Toruń | 2017-10-14 | 31:31 | 17:15 | 100 | 5:4 | Szczegóły |
5 | MKS Brodnica | SMS ZPRP II Gdańsk | Brodnica | 2017-10-14 | 20:31 | 10:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP II Gdańsk | MKS MOSiR Kętrzyn | Gdańsk | 2017-10-22 | 40:19 | 20:9 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MLKS Borowiak Czersk | MKS Brodnica | Czersk | 2017-10-22 | 23:33 | 10:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | AZS UMK Toruń | Bydgoszcz | 2017-10-21 | 24:29 | 11:11 | 201 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Gryfino | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Gryfino | 2017-10-21 | 26:21 | 13:7 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Tytani Wejherowo | KS Jeziorak Iława | Wjherowo | 2017-10-21 | 31:28 | 16:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Jeziorak Iława | Sambor Latocha Agropom Tczew | Iława | 2017-10-28 | 35:37 | 16:19 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Tytani Wejherowo | Olsztyn | 2017-10-28 | 21:26 | 10:11 | 36 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | KPR Gryfino | Toruń | 2017-10-28 | 27:28 | 14:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Brodnica | KU AZS UKW Bydgoszcz | Brodnica | 2017-10-29 | 28:27 | 15:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP II Gdańsk | MLKS Borowiak Czersk | Gdańsk | 2017-10-28 | 43:20 | 24:12 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MLKS Borowiak Czersk | MKS MOSiR Kętrzyn | Czersk | 2017-11-04 | 29:19 | 16:6 | 189 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | SMS ZPRP II Gdańsk | Bydgoszcz | 2017-11-04 | 24:28 | 12:11 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KPR Gryfino | MKS Brodnica | Gryfino | 2017-11-04 | 25:25 | 15:12 | 0 | 4:2 | Szczegóły |
4 | Tytani Wejherowo | AZS UMK Toruń | Wejherowo | 2017-11-04 | 29:24 | 13:9 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sambor Latocha Agropom Tczew | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Tczew | 2017-11-05 | 32:21 | 19:8 | 149 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS MOSiR Kętrzyn | KS Jeziorak Iława | Kętrzyn | 2017-11-18 | 18:33 | 6:18 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | Sambor Latocha Agropom Tczew | Toruń | 2017-11-18 | 23:39 | 12:20 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Brodnica | Tytani Wejherowo | Brodnica | 2017-11-18 | 23:32 | 9:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP II Gdańsk | KPR Gryfino | Gdańsk | 2017-11-19 | 35:25 | 15:14 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MLKS Borowiak Czersk | Bydgoszcz | 2017-11-18 | 26:31 | 12:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS MOSiR Kętrzyn | Bydgoszcz | 2017-11-25 | 24:29 | 13:11 | 115 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Gryfino | MLKS Borowiak Czersk | Gryfino | 2017-11-25 | 39:28 | 16:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Tytani Wejherowo | SMS ZPRP II Gdańsk | Wejherowo | 2017-11-25 | 25:29 | 12:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sambor Latocha Agropom Tczew | MKS Brodnica | Tczew | 2017-11-28 | 31:36 | 15:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Jeziorak Iława | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Iława | 2018-01-20 | 22:22 | 12:14 | 290 | 4:2 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS MOSiR Kętrzyn | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Kętrzyn | 2017-12-02 | 24:35 | 10:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | KS Jeziorak Iława | Toruń | 2017-12-02 | 28:31 | 12:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP II Gdańsk | Sambor Latocha Agropom Tczew | Gdańsk | 2017-12-03 | 26:25 | 14:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MLKS Borowiak Czersk | Tytani Wejherowo | Czersk | 2017-12-02 | 24:28 | 13:13 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | KPR Gryfino | Bydgoszcz | 2017-12-02 | 23:28 | 13:16 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Gryfino | MKS MOSiR Kętrzyn | Gryfino | 2017-12-09 | 38:23 | 17:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Tytani Wejherowo | Bydgoszcz | 2017-12-09 | 29:30 | 14:10 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sambor Latocha Agropom Tczew | MLKS Borowiak Czersk | Tczew | 2017-12-10 | 34:24 | 18:8 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Jeziorak Iława | MKS Brodnica | Iława | 2017-12-09 | 27:25 | 10:6 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | AZS UMK Toruń | Olsztyn | 2017-12-09 | 27:22 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS MOSiR Kętrzyn | AZS UMK Toruń | Kętrzyn | 2018-03-03 | 30:29 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Brodnica | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Brodnica | 2018-01-25 | 28:24 | 16:13 | 170 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Jeziorak Iława | SMS ZPRP II Gdańsk | Iława | 2018-01-27 | 24:41 | 11:20 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sambor Latocha Agropom Tczew | KU AZS UKW Bydgoszcz | Tczew | 2018-01-28 | 31:32 | 15:18 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Tytani Wejherowo | KPR Gryfino | Wejherowo | 2018-01-27 | 34:31 | 15:18 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Brodnica | AZS UMK Toruń | Brodnica | 2018-02-10 | 31:17 | 12:9 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP II Gdańsk | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Gdańsk | 2018-02-10 | 46:21 | 21:9 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Jeziorak Iława | MLKS Borowiak Czersk | Iława | 2018-02-10 | 26:17 | 11:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Gryfino | Sambor Latocha Agropom Tczew | Gryfino | 2018-02-10 | 24:28 | 8:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Tytani Wejherowo | MKS MOSiR Kętrzyn | Wejherowo | 2018-02-10 | 40:20 | 16:6 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS MOSiR Kętrzyn | MKS Brodnica | Kętrzyn | 2018-02-17 | 25:31 | 9:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | SMS ZPRP II Gdańsk | Toruń | 2018-02-17 | 21:43 | 11:22 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Jeziorak Iława | KU AZS UKW Bydgoszcz | Iława | 2018-02-17 | 32:35 | 16:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | MLKS Borowiak Czersk | Olsztyn | 2018-02-17 | 22:18 | 14:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sambor Latocha Agropom Tczew | Tytani Wejherowo | Tczew | 2018-02-18 | 24:19 | 12:7 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sambor Latocha Agropom Tczew | MKS MOSiR Kętrzyn | Tczew | 2018-02-25 | 42:19 | 20:9 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Gryfino | KS Jeziorak Iława | Gryfino | 2018-02-24 | 38:27 | 20:12 | 16 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Bydgoszcz | 2018-02-25 | 29:30 | 13:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MLKS Borowiak Czersk | AZS UMK Toruń | Czersk | 2018-02-24 | 30:30 | 13:13 | 200 | 5:4 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP II Gdańsk | MKS Brodnica | Gdańsk | 2018-02-25 | 36:24 | 15:12 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Jeziorak Iława | Tytani Wejherowo | Iława | 2018-03-10 | 22:23 | 8:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | KPR Gryfino | Olsztyn | 2018-03-10 | 27:36 | 13:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UMK Toruń | KU AZS UKW Bydgoszcz | Toruń | 2018-03-11 | 25:38 | 12:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Brodnica | MLKS Borowiak Czersk | Brodnica | 2018-03-10 | 27:27 | 11:10 | 150 | 4:3 | Szczegóły |
5 | MKS MOSiR Kętrzyn | SMS ZPRP II Gdańsk | Kętrzyn | 2018-03-10 | 23:41 | 11:20 | 101 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tytani Wejherowo | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Wejherowo | 2018-03-24 | 34:18 | 13:9 | 249 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Sambor Latocha Agropom Tczew | KS Jeziorak Iława | Tczew | 2018-03-24 | 27:22 | 12:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KPR Gryfino | AZS UMK Toruń | Gryfino | 2018-03-24 | 41:20 | 19:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MLKS Borowiak Czersk | SMS ZPRP II Gdańsk | Czersk | 2018-03-24 | 22:34 | 9:20 | 205 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS Brodnica | Bydgoszcz | 2018-03-24 | 23:30 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Sambor Latocha Agropom Tczew | Olsztyn | 2018-04-07 | 24:31 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UMK Toruń | Tytani Wejherowo | Toruń | 2018-04-08 | 24:37 | 10:18 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Brodnica | KPR Gryfino | Brodnica | 2018-03-17 | 27:25 | 12:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP II Gdańsk | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gdańsk | 2018-04-08 | 43:21 | 20:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS MOSiR Kętrzyn | MLKS Borowiak Czersk | Kętrzyn | 2018-04-07 | 22:27 | 11:8 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tytani Wejherowo | MKS Brodnica | Wejherowo | 2018-03-03 | 23:34 | 10:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Jeziorak Iława | MKS MOSiR Kętrzyn | Iława | 2018-04-14 | 33:23 | 16:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sambor Latocha Agropom Tczew | AZS UMK Toruń | Tczew | 2018-04-14 | 43:25 | 20:8 | 43 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Gryfino | SMS ZPRP II Gdańsk | Gryfino | 2018-04-14 | 33:40 | 13:21 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MLKS Borowiak Czersk | KU AZS UKW Bydgoszcz | Czersk | 2018-04-14 | 33:31 | 14:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MLKS Borowiak Czersk | KPR Gryfino | Czersk | 2018-04-21 | 23:26 | 14:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS MOSiR Kętrzyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Kętrzyn | 2018-04-21 | 29:34 | 13:16 | 39 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Brodnica | Sambor Latocha Agropom Tczew | Brodnica | 2018-04-22 | 24:26 | 12:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | KS Jeziorak Iława | Olsztyn | 2018-04-22 | 28:30 | 17:16 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP II Gdańsk | Tytani Wejherowo | Gdańsk | 2018-04-22 | 33:29 | 15:16 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tytani Wejherowo | MLKS Borowiak Czersk | Wejherowo | 2018-04-28 | 32:18 | 18:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS Szczypiorniak Olsztyn | MKS MOSiR Kętrzyn | Olsztyn | 2018-04-27 | 23:25 | 10:17 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Jeziorak Iława | AZS UMK Toruń | Iława | 2018-04-28 | 36:24 | 19:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sambor Latocha Agropom Tczew | SMS ZPRP II Gdańsk | Tczew | 2018-04-25 | 26:25 | 14:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KPR Gryfino | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gryfino | 2018-04-28 | 35:33 | 19:15 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UMK Toruń | UKS Szczypiorniak Olsztyn | Toruń | 2018-03-18 | 29:28 | 14:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Brodnica | KS Jeziorak Iława | Brodnica | 2018-04-05 | 27:25 | 12:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MLKS Borowiak Czersk | Sambor Latocha Agropom Tczew | Czersk | 2018-05-05 | 29:33 | 12:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Tytani Wejherowo | KU AZS UKW Bydgoszcz | Wejherowo | 2018-05-05 | 52:26 | 24:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS MOSiR Kętrzyn | KPR Gryfino | Kętrzyn | 2018-03-11 | 23:25 | 13:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |