Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimp Grodków | 26 | 69 | 774 | 585 | 189 | 23 | 1 | 1 | 3 |
2 | KS Forza Wrocław | 26 | 66 | 783 | 596 | 187 | 22 | 0 | 0 | 4 |
3 | TS Zew Świebodzin | 26 | 51 | 675 | 633 | 42 | 17 | 0 | 0 | 9 |
4 | SKF KPR Sparta Oborniki | 26 | 51 | 715 | 649 | 66 | 16 | 0 | 3 | 10 |
5 | LKS OSiR Komprachcice | 26 | 46 | 779 | 736 | 43 | 15 | 0 | 1 | 11 |
6 | Śląsk Wrocław Handball Team | 26 | 43 | 707 | 721 | -14 | 14 | 1 | 2 | 12 |
7 | SPR Bór Oborniki Śląskie | 26 | 40 | 787 | 773 | 14 | 13 | 0 | 1 | 13 |
8 | MKS Tęcza Kościan | 26 | 39 | 736 | 729 | 7 | 14 | 3 | 0 | 12 |
9 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | 26 | 31 | 655 | 675 | -20 | 10 | 0 | 1 | 16 |
10 | SSRiR Start Konin | 26 | 28 | 674 | 713 | -39 | 10 | 3 | 1 | 16 |
11 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | 26 | 27 | 618 | 731 | -113 | 9 | 0 | 0 | 17 |
12 | MKS Żagiew Dzierżoniów | 26 | 27 | 707 | 744 | -37 | 10 | 3 | 0 | 16 |
13 | MKST Astra Nowa Sól | 26 | 19 | 651 | 771 | -120 | 7 | 3 | 1 | 19 |
14 | SKS Orlik Brzeg | 26 | 9 | 662 | 867 | -205 | 2 | 0 | 3 | 24 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | TS Zew Świebodzin | Dzierżoniów | 2017-09-24 | 20:21 | 13:11 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Forza Wrocław | SPR Bór Oborniki Śląskie | Wrocław | 2017-09-23 | 25:29 | 14:15 | 105 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | SSRiR Start Konin | Kąty Wrocławskie | 2017-09-23 | 24:25 | 13:10 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKST Astra Nowa Sól | LKS OSiR Komprachcice | Nowa Sól | 2017-09-23 | 22:29 | 10:13 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Olimp Grodków | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Grodków | 2017-09-23 | 33:16 | 19:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Śląsk Wrocław Handball Team | SKS Orlik Brzeg | Wrocław | 2017-09-23 | 34:23 | 16:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SKF KPR Sparta Oborniki | MKS Tęcza Kościan | Oborniki | 2017-09-23 | 32:27 | 16:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | MKS Tęcza Kościan | Dzierżoniów | 2017-09-30 | 22:24 | 12:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SKF KPR Sparta Oborniki | SKS Orlik Brzeg | Oborniki | 2017-09-30 | 36:19 | 24:8 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Śląsk Wrocław Handball Team | Legnica | 2017-09-30 | 16:24 | 7:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | LKS OSiR Komprachcice | Olimp Grodków | Komprachcice | 2017-10-01 | 26:30 | 15:15 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SSRiR Start Konin | MKST Astra Nowa Sól | Konin | 2017-10-01 | 23:23 | 11:11 | 100 | 5:4 | Szczegóły |
6 | SPR Bór Oborniki Śląskie | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Oborniki Śląskie | 2017-09-29 | 31:26 | 15:15 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
7 | TS Zew Świebodzin | KS Forza Wrocław | Świebodzin | 2017-10-01 | 20:26 | 10:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Forza Wrocław | MKS Żagiew Dzierżoniów | Wrocław | 2017-10-07 | 35:20 | 16:9 | 86 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | TS Zew Świebodzin | Kąty Wrocławskie | 2017-10-07 | 21:30 | 8:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKST Astra Nowa Sól | SPR Bór Oborniki Śląskie | Nowa Sól | 2017-10-07 | 32:28 | 16:15 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Olimp Grodków | SSRiR Start Konin | Grodków | 2017-10-07 | 30:19 | 15:8 | 230 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Śląsk Wrocław Handball Team | LKS OSiR Komprachcice | Wrocław | 2017-10-07 | 29:32 | 14:15 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
6 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | SKF KPR Sparta Oborniki | Legnica | 2017-10-07 | 20:29 | 8:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Tęcza Kościan | SKS Orlik Brzeg | Kościan | 2017-10-08 | 36:29 | 20:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | SKS Orlik Brzeg | Dzierżoniów | 2017-10-14 | 32:22 | 13:13 | 149 | 0:0 | Szczegóły |
2 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | MKS Tęcza Kościan | Legnica | 2017-10-14 | 17:24 | 9:10 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | LKS OSiR Komprachcice | SKF KPR Sparta Oborniki | Komprachcice | 2017-10-14 | 23:29 | 13:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SSRiR Start Konin | Śląsk Wrocław Handball Team | Konin | 2017-10-15 | 33:33 | 17:14 | 200 | 3:4 | Szczegóły |
5 | SPR Bór Oborniki Śląskie | Olimp Grodków | Oborniki Śląskie | 2017-10-13 | 20:33 | 11:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | TS Zew Świebodzin | MKST Astra Nowa Sól | Świebodzin | 2017-10-14 | 24:18 | 14:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KS Forza Wrocław | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Wrocław | 2017-10-15 | 26:24 | 12:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | MKS Żagiew Dzierżoniów | Kąty Wrocławskie | 2017-10-22 | 25:25 | 13:10 | 150 | 4:5 | Szczegóły |
2 | MKST Astra Nowa Sól | KS Forza Wrocław | Nowa Sól | 2017-10-21 | 17:27 | 9:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Olimp Grodków | TS Zew Świebodzin | Grodków | 2017-10-21 | 31:18 | 14:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Śląsk Wrocław Handball Team | SPR Bór Oborniki Śląskie | Wrocław | 2017-10-20 | 24:39 | 12:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SKF KPR Sparta Oborniki | SSRiR Start Konin | Oborniki | 2017-10-21 | 35:24 | 17:9 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Tęcza Kościan | LKS OSiR Komprachcice | Kościan | 2017-10-21 | 33:32 | 18:16 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SKS Orlik Brzeg | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Brzeg | 2017-10-21 | 25:30 | 9:13 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Dzierżoniów | 2017-10-29 | 24:22 | 13:10 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
2 | LKS OSiR Komprachcice | SKS Orlik Brzeg | Komprachcice | 2017-10-29 | 33:20 | 19:5 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SSRiR Start Konin | MKS Tęcza Kościan | Konin | 2017-10-29 | 32:26 | 15:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Bór Oborniki Śląskie | SKF KPR Sparta Oborniki | Oborniki Śląskie | 2017-10-30 | 21:28 | 10:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | TS Zew Świebodzin | Śląsk Wrocław Handball Team | Świebodzin | 2017-10-29 | 26:29 | 13:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Forza Wrocław | Olimp Grodków | Wrocław | 2017-10-29 | 30:24 | 16:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | MKST Astra Nowa Sól | Kąty Wrocławskie | 2017-10-29 | 25:22 | 13:11 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKST Astra Nowa Sól | MKS Żagiew Dzierżoniów | Nowa Sól | 2017-11-05 | 36:29 | 21:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Olimp Grodków | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Grodków | 2017-11-05 | 24:22 | 10:7 | 292 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław Handball Team | KS Forza Wrocław | Wrocław | 2017-11-05 | 20:25 | 11:13 | 190 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SKF KPR Sparta Oborniki | TS Zew Świebodzin | Oborniki | 2017-11-05 | 29:24 | 15:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Tęcza Kościan | SPR Bór Oborniki Śląskie | Kościan | 2017-11-05 | 40:26 | 17:11 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SKS Orlik Brzeg | SSRiR Start Konin | Brzeg | 2017-11-05 | 27:26 | 17:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | LKS OSiR Komprachcice | Legnica | 2017-11-05 | 26:35 | 14:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | LKS OSiR Komprachcice | Dzierżoniów | 2017-11-11 | 28:31 | 12:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SSRiR Start Konin | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Konin | 2017-11-12 | 31:19 | 16:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Bór Oborniki Śląskie | SKS Orlik Brzeg | Oborniki Śląskie | 2017-11-11 | 27:25 | 15:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | TS Zew Świebodzin | MKS Tęcza Kościan | Świebodzin | 2017-11-11 | 30:24 | 19:10 | 93 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Forza Wrocław | SKF KPR Sparta Oborniki | Wrocław | 2017-11-12 | 27:21 | 14:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Śląsk Wrocław Handball Team | Kąty Wrocławskie | 2017-11-11 | 22:24 | 9:13 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKST Astra Nowa Sól | Olimp Grodków | Nowa Sól | 2017-11-12 | 20:26 | 11:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimp Grodków | MKS Żagiew Dzierżoniów | Grodków | 2017-11-18 | 29:20 | 13:8 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław Handball Team | MKST Astra Nowa Sól | Wrocław | 2017-11-18 | 32:25 | 16:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SKF KPR Sparta Oborniki | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Oborniki | 2017-11-18 | 26:23 | 13:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Tęcza Kościan | KS Forza Wrocław | Kościan | 2017-11-18 | 23:31 | 11:19 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SKS Orlik Brzeg | TS Zew Świebodzin | Brzeg | 2017-11-18 | 19:24 | 8:11 | 90 | 0:0 | Szczegóły |
6 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | SPR Bór Oborniki Śląskie | Legnica | 2017-11-18 | 25:24 | 16:10 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
7 | LKS OSiR Komprachcice | SSRiR Start Konin | Komprachcice | 2017-11-18 | 31:28 | 17:12 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | SSRiR Start Konin | Dzierżoniów | 2017-11-26 | 32:26 | 17:9 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Bór Oborniki Śląskie | LKS OSiR Komprachcice | Oborniki Śląskie | 2017-11-26 | 29:28 | 12:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | TS Zew Świebodzin | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Świebodzin | 2017-11-26 | 36:21 | 20:7 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Forza Wrocław | SKS Orlik Brzeg | Wrocław | 2017-11-26 | 45:24 | 22:13 | 90 | 0:0 | Szczegóły |
5 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | MKS Tęcza Kościan | Kąty Wrocławskie | 2017-11-26 | 28:23 | 15:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKST Astra Nowa Sól | SKF KPR Sparta Oborniki | Nowa Sól | 2017-11-27 | 23:32 | 9:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Olimp Grodków | Śląsk Wrocław Handball Team | Grodków | 2017-11-26 | 34:19 | 18:5 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław Handball Team | MKS Żagiew Dzierżoniów | Wrocław | 2017-12-02 | 28:25 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SKF KPR Sparta Oborniki | Olimp Grodków | Oborniki | 2017-12-02 | 26:26 | 13:12 | 299 | 2:4 | Szczegóły |
3 | MKS Tęcza Kościan | MKST Astra Nowa Sól | Kościan | 2017-12-02 | 35:24 | 17:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SKS Orlik Brzeg | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Brzeg | 2017-12-02 | 29:36 | 16:18 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
5 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | KS Forza Wrocław | Legnica | 2017-12-02 | 16:31 | 6:17 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
6 | LKS OSiR Komprachcice | TS Zew Świebodzin | Komprachcice | 2017-12-02 | 33:18 | 15:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SSRiR Start Konin | SPR Bór Oborniki Śląskie | Konin | 2017-12-02 | 30:32 | 20:20 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | SPR Bór Oborniki Śląskie | Dzierżoniów | 2017-12-09 | 30:38 | 13:18 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | TS Zew Świebodzin | SSRiR Start Konin | Świebodzin | 2017-12-09 | 32:25 | 16:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Forza Wrocław | LKS OSiR Komprachcice | Wrocław | 2017-12-09 | 25:22 | 12:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Kąty Wrocławskie | 2017-12-09 | 21:18 | 10:6 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKST Astra Nowa Sól | SKS Orlik Brzeg | Nowa Sól | 2017-12-09 | 26:26 | 13:14 | 100 | 4:3 | Szczegóły |
6 | Olimp Grodków | MKS Tęcza Kościan | Grodków | 2017-12-10 | 28:28 | 14:17 | 220 | 4:5 | Szczegóły |
7 | Śląsk Wrocław Handball Team | SKF KPR Sparta Oborniki | Wrocław | 2017-12-09 | 28:22 | 12:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKF KPR Sparta Oborniki | MKS Żagiew Dzierżoniów | Oborniki | 2017-12-16 | 33:24 | 20:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Tęcza Kościan | Śląsk Wrocław Handball Team | Kościan | 2017-12-16 | 24:24 | 15:12 | 200 | 4:3 | Szczegóły |
3 | SKS Orlik Brzeg | Olimp Grodków | Brzeg | 2017-12-16 | 32:45 | 13:23 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | MKST Astra Nowa Sól | Legnica | 2017-12-16 | 27:26 | 16:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | LKS OSiR Komprachcice | Kąty Wrocławskie | 2017-12-16 | 32:23 | 14:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SSRiR Start Konin | KS Forza Wrocław | Konin | 2017-12-16 | 25:27 | 12:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SPR Bór Oborniki Śląskie | TS Zew Świebodzin | Oborniki Śląskie | 2017-12-16 | 36:23 | 19:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS Zew Świebodzin | MKS Żagiew Dzierżoniów | Świebodzin | 2018-01-20 | 27:24 | 13:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Bór Oborniki Śląskie | KS Forza Wrocław | Oborniki Śląskie | 2018-01-20 | 27:28 | 15:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SSRiR Start Konin | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Konin | 2018-01-20 | 24:22 | 15:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | LKS OSiR Komprachcice | MKST Astra Nowa Sól | Komprachcice | 2018-01-20 | 39:32 | 20:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Olimp Grodków | Legnica | 2018-01-20 | 22:34 | 16:18 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SKS Orlik Brzeg | Śląsk Wrocław Handball Team | Brzeg | 2018-01-21 | 31:34 | 17:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Tęcza Kościan | SKF KPR Sparta Oborniki | Kościan | 2018-01-20 | 27:27 | 14:13 | 250 | 3:2 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Tęcza Kościan | MKS Żagiew Dzierżoniów | Kościan | 2018-01-28 | 31:28 | 14:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SKS Orlik Brzeg | SKF KPR Sparta Oborniki | Brzeg | 2018-01-28 | 28:35 | 13:20 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław Handball Team | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Wrocław | 2018-01-28 | 33:29 | 20:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Olimp Grodków | LKS OSiR Komprachcice | Grodków | 2018-01-28 | 31:29 | 16:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKST Astra Nowa Sól | SSRiR Start Konin | Nowa Sól | 2018-01-28 | 26:22 | 10:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | SPR Bór Oborniki Śląskie | Kąty Wrocławskie | 2018-01-28 | 23:28 | 16:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KS Forza Wrocław | TS Zew Świebodzin | Wrocław | 2018-01-28 | 24:20 | 12:7 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | KS Forza Wrocław | Dzierżoniów | 2018-02-10 | 23:31 | 10:15 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
2 | TS Zew Świebodzin | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Świebodzin | 2018-02-10 | 20:21 | 7:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Bór Oborniki Śląskie | MKST Astra Nowa Sól | Oborniki Śląskie | 2018-02-11 | 35:35 | 18:10 | 200 | 4:5 | Szczegóły |
4 | SSRiR Start Konin | Olimp Grodków | Konin | 2018-02-10 | 22:24 | 15:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | LKS OSiR Komprachcice | Śląsk Wrocław Handball Team | Komprachcice | 2018-02-10 | 31:25 | 10:8 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SKF KPR Sparta Oborniki | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Oborniki | 2018-02-10 | 21:23 | 10:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SKS Orlik Brzeg | MKS Tęcza Kościan | Brzeg | 2018-02-10 | 29:27 | 12:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKS Orlik Brzeg | MKS Żagiew Dzierżoniów | Brzeg | 2018-02-17 | 31:31 | 17:15 | 100 | 4:5 | Szczegóły |
2 | MKS Tęcza Kościan | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Kościan | 2018-02-17 | 28:30 | 16:15 | 298 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SKF KPR Sparta Oborniki | LKS OSiR Komprachcice | Oborniki | 2018-02-17 | 27:26 | 18:14 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Śląsk Wrocław Handball Team | SSRiR Start Konin | Wrocław | 2018-02-17 | 30:33 | 12:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Olimp Grodków | SPR Bór Oborniki Śląskie | Grodków | 2018-02-17 | 35:28 | 16:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKST Astra Nowa Sól | TS Zew Świebodzin | Nowa Sól | 2018-02-17 | 20:22 | 9:9 | 190 | 0:0 | Szczegóły |
7 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | KS Forza Wrocław | Kąty Wrocławskie | 2018-02-17 | 20:32 | 10:17 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Dzierżoniów | 2018-02-24 | 32:26 | 17:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Forza Wrocław | MKST Astra Nowa Sól | Wrocław | 2018-02-25 | 44:24 | 19:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | TS Zew Świebodzin | Olimp Grodków | Świebodzin | 2018-02-24 | 25:21 | 14:12 | 170 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Bór Oborniki Śląskie | Śląsk Wrocław Handball Team | Oborniki Śląskie | 2018-02-24 | 32:22 | 14:9 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SSRiR Start Konin | SKF KPR Sparta Oborniki | Konin | 2018-02-24 | 25:25 | 14:14 | 150 | 3:0 | Szczegóły |
6 | LKS OSiR Komprachcice | MKS Tęcza Kościan | Komprachcice | 2018-02-24 | 17:32 | 5:18 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
7 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | SKS Orlik Brzeg | Legnica | 2018-02-24 | 31:27 | 17:15 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | MKS Żagiew Dzierżoniów | Legnica | 2018-03-21 | 27:23 | 14:10 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SKS Orlik Brzeg | LKS OSiR Komprachcice | Brzeg | 2018-03-04 | 34:37 | 12:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Tęcza Kościan | SSRiR Start Konin | Kościan | 2018-03-04 | 30:20 | 15:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SKF KPR Sparta Oborniki | SPR Bór Oborniki Śląskie | Oborniki | 2018-03-04 | 35:29 | 20:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Śląsk Wrocław Handball Team | TS Zew Świebodzin | Wrocław | 2018-03-04 | 30:21 | 14:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Olimp Grodków | KS Forza Wrocław | Grodków | 2018-03-04 | 29:19 | 10:10 | 295 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKST Astra Nowa Sól | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Nowa Sól | 2018-03-04 | 21:28 | 12:16 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | MKST Astra Nowa Sól | Dzierżoniów | 2018-03-11 | 36:23 | 18:12 | 148 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Olimp Grodków | Kąty Wrocławskie | 2018-03-11 | 16:26 | 8:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Forza Wrocław | Śląsk Wrocław Handball Team | Wrocław | 2018-03-11 | 31:22 | 14:9 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
4 | TS Zew Świebodzin | SKF KPR Sparta Oborniki | Świebodzin | 2018-03-11 | 30:19 | 17:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SPR Bór Oborniki Śląskie | MKS Tęcza Kościan | Oborniki Śląskie | 2018-03-11 | 36:38 | 16:19 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SSRiR Start Konin | SKS Orlik Brzeg | Konin | 2018-03-11 | 33:21 | 16:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | LKS OSiR Komprachcice | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Komprachcice | 2018-03-11 | 39:32 | 19:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS OSiR Komprachcice | MKS Żagiew Dzierżoniów | Komprachcice | 2018-03-18 | 33:27 | 18:16 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | SSRiR Start Konin | Legnica | 2018-03-18 | 22:21 | 10:10 | 131 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SKS Orlik Brzeg | SPR Bór Oborniki Śląskie | Brzeg | 2018-03-18 | 27:36 | 14:17 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Tęcza Kościan | TS Zew Świebodzin | Kościan | 2018-03-18 | 23:32 | 11:13 | 99 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SKF KPR Sparta Oborniki | KS Forza Wrocław | Oborniki | 2018-03-18 | 24:21 | 13:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Śląsk Wrocław Handball Team | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Wrocław | 2018-03-18 | 28:27 | 18:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Olimp Grodków | MKST Astra Nowa Sól | Grodków | 2018-03-18 | 39:23 | 19:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | Olimp Grodków | Dzierżoniów | 2018-03-25 | 24:28 | 11:12 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKST Astra Nowa Sól | Śląsk Wrocław Handball Team | Nowa Sól | 2018-03-25 | 29:30 | 15:18 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | SKF KPR Sparta Oborniki | Kąty Wrocławskie | 2018-03-24 | 21:24 | 12:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Forza Wrocław | MKS Tęcza Kościan | Wrocław | 2018-03-24 | 38:20 | 22:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | TS Zew Świebodzin | SKS Orlik Brzeg | Świebodzin | 2018-03-24 | 31:23 | 17:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SPR Bór Oborniki Śląskie | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Oborniki Śląskie | 2018-03-24 | 33:32 | 15:16 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SSRiR Start Konin | LKS OSiR Komprachcice | Konin | 2018-03-24 | 27:27 | 15:11 | 250 | 4:1 | Szczegóły |
23. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSRiR Start Konin | MKS Żagiew Dzierżoniów | Konin | 2018-04-07 | 32:29 | 21:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | LKS OSiR Komprachcice | SPR Bór Oborniki Śląskie | Komprachcice | 2018-04-07 | 35:33 | 21:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | TS Zew Świebodzin | Legnica | 2018-04-07 | 23:29 | 11:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SKS Orlik Brzeg | KS Forza Wrocław | Brzeg | 2018-04-07 | 25:44 | 10:19 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Tęcza Kościan | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Kościan | 2018-04-07 | 24:26 | 13:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SKF KPR Sparta Oborniki | MKST Astra Nowa Sól | Oborniki | 2018-04-07 | 30:21 | 15:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Śląsk Wrocław Handball Team | Olimp Grodków | Wrocław | 2018-04-07 | 21:26 | 11:14 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
24. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | Śląsk Wrocław Handball Team | Dzierżoniów | 2018-04-15 | 27:27 | 13:15 | 200 | 4:3 | Szczegóły |
2 | Olimp Grodków | SKF KPR Sparta Oborniki | Grodków | 2018-04-14 | 28:21 | 14:10 | 113 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKST Astra Nowa Sól | MKS Tęcza Kościan | Nowa Sól | 2018-04-14 | 29:26 | 18:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | SKS Orlik Brzeg | Kąty Wrocławskie | 2018-04-15 | 39:26 | 20:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Forza Wrocław | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Wrocław | 2018-04-14 | 29:21 | 16:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | TS Zew Świebodzin | LKS OSiR Komprachcice | Świebodzin | 2018-04-14 | 27:19 | 12:9 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SPR Bór Oborniki Śląskie | SSRiR Start Konin | Oborniki Śląskie | 2018-04-15 | 26:20 | 13:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
25. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Bór Oborniki Śląskie | MKS Żagiew Dzierżoniów | Oborniki Śląskie | 2018-04-22 | 33:37 | 15:15 | 140 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SSRiR Start Konin | TS Zew Świebodzin | Konin | 2018-04-22 | 23:28 | 11:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | LKS OSiR Komprachcice | KS Forza Wrocław | Komprachcice | 2018-04-21 | 31:30 | 15:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Legnica | 2018-04-21 | 26:27 | 15:13 | 57 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SKS Orlik Brzeg | MKST Astra Nowa Sól | Brzeg | 2018-04-21 | 30:30 | 14:17 | 20 | 3:5 | Szczegóły |
6 | MKS Tęcza Kościan | Olimp Grodków | Kościan | 2018-04-21 | 29:31 | 17:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SKF KPR Sparta Oborniki | Śląsk Wrocław Handball Team | Oborniki | 2018-04-21 | 24:26 | 12:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
26. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Żagiew Dzierżoniów | SKF KPR Sparta Oborniki | Dzierżoniów | 2018-04-28 | 35:25 | 19:12 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław Handball Team | MKS Tęcza Kościan | Wrocław | 2018-04-28 | 31:34 | 17:15 | 17 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Olimp Grodków | SKS Orlik Brzeg | Grodków | 2018-04-24 | 29:10 | 13:4 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKST Astra Nowa Sól | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | Nowa Sól | 2018-04-26 | 24:27 | 14:11 | 67 | 0:0 | Szczegóły |
5 | LKS OSiR Komprachcice | UKS GOKiS Kąty Wrocławskie | Komprachcice | 2018-04-28 | 38:30 | 15:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Forza Wrocław | SSRiR Start Konin | Wrocław | 2018-04-28 | 32:25 | 20:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | TS Zew Świebodzin | SPR Bór Oborniki Śląskie | Świebodzin | 2018-04-28 | 37:31 | 19:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |