Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Legionowo | 20 | 51 | 615 | 496 | 119 | 17 | 0 | 0 | 3 |
2 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 20 | 48 | 644 | 522 | 122 | 16 | 0 | 0 | 4 |
3 | MKS Wieluń | 20 | 42 | 597 | 501 | 96 | 14 | 0 | 0 | 6 |
4 | SCKS Jurand Ciechanów | 20 | 39 | 603 | 575 | 28 | 13 | 0 | 0 | 7 |
5 | Anilana Łódź | 20 | 37 | 593 | 530 | 63 | 12 | 0 | 1 | 8 |
6 | AZS UW Warszawa | 20 | 35 | 585 | 549 | 36 | 12 | 1 | 0 | 8 |
7 | MKS Mazur Sierpc | 20 | 20 | 517 | 594 | -77 | 6 | 0 | 2 | 14 |
8 | KS Azoty-Puławy II | 20 | 19 | 511 | 635 | -124 | 6 | 0 | 1 | 14 |
9 | KS Uniwersytet Radom | 20 | 19 | 496 | 582 | -86 | 7 | 2 | 0 | 13 |
10 | Orlen Wisła II Płock | 20 | 14 | 560 | 612 | -52 | 5 | 1 | 0 | 15 |
11 | SMS ZPRP Płock | 20 | 6 | 529 | 654 | -125 | 2 | 1 | 1 | 18 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UW Warszawa | KPR Legionowo | Warszawa | 2020-09-19 | 18:30 | 9:14 | 10 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SCKS Jurand Ciechanów | MKS Wieluń | Ciechanów | 2020-09-20 | 31:35 | 14:17 | 140 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Azoty-Puławy II | Anilana Łódź | Puławy | 2020-09-19 | 25:39 | 14:20 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Uniwersytet Radom | MKS Mazur Sierpc | Radom | 2020-09-19 | 27:28 | 14:11 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen Wisła II Płock | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Płock | 2020-09-19 | 27:31 | 11:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Mazur Sierpc | Orlen Wisła II Płock | Sierpc | 2020-09-26 | 32:26 | 17:11 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Anilana Łódź | KS Uniwersytet Radom | Łódź | 2020-09-26 | 36:28 | 18:13 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Wieluń | KS Azoty-Puławy II | Wieluń | 2020-09-26 | 40:21 | 15:12 | 123 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Legionowo | SCKS Jurand Ciechanów | Legionowo | 2020-09-26 | 35:27 | 19:18 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Płock | AZS UW Warszawa | Płock | 2020-09-26 | 26:30 | 9:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCKS Jurand Ciechanów | SMS ZPRP Płock | Ciechanów | 2020-10-03 | 37:32 | 19:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Azoty-Puławy II | KPR Legionowo | Puławy | 2020-11-07 | 25:35 | 8:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Uniwersytet Radom | MKS Wieluń | Radom | 2020-10-03 | 22:32 | 6:17 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen Wisła II Płock | Anilana Łódź | Płock | 2020-10-21 | 27:27 | 12:12 | 0 | 5:3 | Szczegóły |
5 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | MKS Mazur Sierpc | Biała Podlaska | 2020-10-03 | 38:23 | 18:8 | 332 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anilana Łódź | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Łódź | 2020-10-10 | 31:25 | 17:11 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Wieluń | Orlen Wisła II Płock | Wieluń | 2020-10-30 | 35:29 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KPR Legionowo | KS Uniwersytet Radom | Legionowo | 2020-10-11 | 34:22 | 16:11 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Płock | KS Azoty-Puławy II | Płock | 2020-10-10 | 25:28 | 14:14 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UW Warszawa | SCKS Jurand Ciechanów | Warszawa | 2020-10-10 | 40:32 | 22:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UW Warszawa | KS Azoty-Puławy II | Warszawa | 2020-10-17 | 32:22 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Uniwersytet Radom | SMS ZPRP Płock | Radom | 2020-11-11 | 29:24 | 16:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen Wisła II Płock | KPR Legionowo | Płock | 2020-12-09 | 20:21 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | MKS Wieluń | Biała Podlaska | 2020-11-07 | 25:29 | 12:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Mazur Sierpc | Anilana Łódź | Sierpc | 2020-10-17 | 40:30 | 19:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Wieluń | MKS Mazur Sierpc | Wieluń | 2020-10-24 | 33:18 | 16:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Legionowo | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Legionowo | 2020-10-24 | 32:29 | 18:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Płock | Orlen Wisła II Płock | Płock | 2020-11-19 | 25:33 | 10:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UW Warszawa | KS Uniwersytet Radom | Warszawa | 2020-10-24 | 22:30 | 13:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SCKS Jurand Ciechanów | KS Azoty-Puławy II | Ciechanów | 2020-10-24 | 34:18 | 15:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | SCKS Jurand Ciechanów | Radom | 2020-11-14 | 28:31 | 13:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła II Płock | AZS UW Warszawa | Płock | 2020-11-14 | 26:43 | 11:23 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | SMS ZPRP Płock | Biała Podlaska | 2020-11-14 | 43:31 | 18:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Mazur Sierpc | KPR Legionowo | Sierpc | 2020-11-14 | 18:28 | 8:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Anilana Łódź | MKS Wieluń | Łódź | 2020-11-14 | 29:26 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Legionowo | Anilana Łódź | Legionowo | 2020-11-22 | 31:22 | 17:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Płock | MKS Mazur Sierpc | Płock | 2020-11-21 | 30:39 | 13:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UW Warszawa | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Warszawa | 2020-11-21 | 26:33 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SCKS Jurand Ciechanów | Orlen Wisła II Płock | Ciechanów | 2020-11-21 | 24:19 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Azoty-Puławy II | KS Uniwersytet Radom | Puławy | 2020-11-22 | 25:30 | 16:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Wisła II Płock | KS Azoty-Puławy II | Płock | 2020-11-29 | 26:33 | 10:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | SCKS Jurand Ciechanów | Biała Podlaska | 2020-11-28 | 44:28 | 23:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Mazur Sierpc | AZS UW Warszawa | Sierpc | 2020-11-28 | 28:28 | 13:12 | 0 | 3:4 | Szczegóły |
4 | Anilana Łódź | SMS ZPRP Płock | Łódź | 2020-11-28 | 35:29 | 14:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Wieluń | KPR Legionowo | Wieluń | 2020-11-28 | 29:30 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP Płock | MKS Wieluń | Płock | 2020-12-05 | 29:37 | 14:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UW Warszawa | Anilana Łódź | Warszawa | 2020-12-05 | 29:23 | 14:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SCKS Jurand Ciechanów | MKS Mazur Sierpc | Ciechanów | 2020-12-05 | 24:23 | 13:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Azoty-Puławy II | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Puławy | 2020-12-05 | 30:28 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Uniwersytet Radom | Orlen Wisła II Płock | Radom | 2020-12-05 | 31:25 | 16:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | KS Uniwersytet Radom | Biała Podlaska | 2020-12-12 | 30:20 | 17:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Mazur Sierpc | KS Azoty-Puławy II | Sierpc | 2020-12-12 | 31:28 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Anilana Łódź | SCKS Jurand Ciechanów | Łódź | 2020-12-12 | 35:34 | 17:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Wieluń | AZS UW Warszawa | Wieluń | 2020-12-12 | 24:27 | 12:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KPR Legionowo | SMS ZPRP Płock | Legionowo | 2020-12-13 | 37:25 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR Legionowo | AZS UW Warszawa | Legionowo | 2021-02-06 | 30:27 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Wieluń | SCKS Jurand Ciechanów | Wieluń | 2021-01-30 | 24:18 | 11:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Anilana Łódź | KS Azoty-Puławy II | Łódź | 2021-01-30 | 39:21 | 20:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Mazur Sierpc | KS Uniwersytet Radom | Sierpc | 2021-02-20 | 25:25 | 14:14 | 0 | 2:4 | Szczegóły |
5 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Orlen Wisła II Płock | Biała Podlaska | 2021-03-13 | 37:26 | 18:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Wisła II Płock | MKS Mazur Sierpc | Płock | 2021-02-13 | 27:24 | 13:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Uniwersytet Radom | Anilana Łódź | Radom | 2021-02-13 | 17:31 | 9:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Azoty-Puławy II | MKS Wieluń | Puławy | 2021-02-13 | 20:32 | 9:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SCKS Jurand Ciechanów | KPR Legionowo | Ciechanów | 2021-02-13 | 32:31 | 16:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UW Warszawa | SMS ZPRP Płock | Warszawa | 2021-02-13 | 23:20 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP Płock | SCKS Jurand Ciechanów | Płock | 2021-02-27 | 29:40 | 13:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KPR Legionowo | KS Azoty-Puławy II | Legionowo | 2021-02-28 | 39:25 | 18:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Wieluń | KS Uniwersytet Radom | Wieluń | 2021-02-27 | 34:23 | 17:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Anilana Łódź | Orlen Wisła II Płock | Łódź | 2021-02-27 | 34:31 | 17:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Mazur Sierpc | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Sierpc | 2021-02-27 | 28:36 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Anilana Łódź | Biała Podlaska | 2021-03-20 | 30:22 | 17:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła II Płock | MKS Wieluń | Płock | 2021-03-21 | 27:31 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Uniwersytet Radom | KPR Legionowo | Radom | 2021-03-20 | 25:22 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Azoty-Puławy II | SMS ZPRP Płock | Puławy | 2021-03-21 | 26:26 | 11:15 | 0 | 2:4 | Szczegóły |
5 | SCKS Jurand Ciechanów | AZS UW Warszawa | Ciechanów | 2021-03-20 | 36:35 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Azoty-Puławy II | AZS UW Warszawa | Puławy | 2021-03-27 | 27:40 | 13:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Płock | KS Uniwersytet Radom | Płock | 2021-05-06 | 30:30 | 15:12 | 0 | 2:3 | Szczegóły |
3 | KPR Legionowo | Orlen Wisła II Płock | Legionowo | 2021-04-21 | 30:28 | 14:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Wieluń | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Wieluń | 2021-03-27 | 24:28 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Anilana Łódź | MKS Mazur Sierpc | Łódź | 2021-04-29 | 30:24 | 15:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Mazur Sierpc | MKS Wieluń | Sierpc | 2021-04-10 | 21:29 | 12:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | KPR Legionowo | Biała Podlaska | 2021-04-10 | 30:24 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen Wisła II Płock | SMS ZPRP Płock | Płock | 2021-04-30 | 43:26 | 24:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Uniwersytet Radom | AZS UW Warszawa | Radom | 2021-04-10 | 20:34 | 9:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Azoty-Puławy II | SCKS Jurand Ciechanów | Puławy | 2021-04-10 | 26:30 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCKS Jurand Ciechanów | KS Uniwersytet Radom | Ciechanów | 2021-04-17 | 30:22 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UW Warszawa | Orlen Wisła II Płock | Warszawa | 2021-04-17 | 26:25 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Płock | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Płock | 2021-05-12 | 26:33 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KPR Legionowo | MKS Mazur Sierpc | Legionowo | 2021-04-17 | 39:18 | 19:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Wieluń | Anilana Łódź | Wieluń | 2021-04-17 | 22:21 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anilana Łódź | KPR Legionowo | Łódź | 2021-04-24 | 25:26 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Mazur Sierpc | SMS ZPRP Płock | Sierpc | 2021-04-24 | 30:26 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | AZS UW Warszawa | Biała Podlaska | 2021-04-24 | 33:27 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen Wisła II Płock | SCKS Jurand Ciechanów | Płock | 2021-04-25 | 30:38 | 13:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Uniwersytet Radom | KS Azoty-Puławy II | Radom | 2021-04-24 | 15:22 | 5:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Azoty-Puławy II | Orlen Wisła II Płock | Puławy | 2021-05-08 | 36:33 | 18:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SCKS Jurand Ciechanów | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Ciechanów | 2021-05-08 | 22:23 | 9:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UW Warszawa | MKS Mazur Sierpc | Warszawa | 2021-05-08 | 31:19 | 16:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Płock | Anilana Łódź | Płock | 2021-05-08 | 16:24 | 7:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KPR Legionowo | MKS Wieluń | Legionowo | 2021-05-08 | 28:26 | 13:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Wieluń | SMS ZPRP Płock | Wieluń | 2021-05-15 | 24:29 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Anilana Łódź | AZS UW Warszawa | Łódź | 2021-05-15 | 34:22 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Mazur Sierpc | SCKS Jurand Ciechanów | Sierpc | 2021-05-15 | 20:28 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS AZS-AWF Biała Podlaska | KS Azoty-Puławy II | Biała Podlaska | 2021-05-15 | 33:22 | 13:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen Wisła II Płock | KS Uniwersytet Radom | Płock | 2021-05-15 | 32:28 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Uniwersytet Radom | KS AZS-AWF Biała Podlaska | Radom | 2021-05-22 | 24:35 | 9:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Azoty-Puławy II | MKS Mazur Sierpc | Puławy | 2021-05-22 | 31:28 | 18:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SCKS Jurand Ciechanów | Anilana Łódź | Ciechanów | 2021-05-22 | 27:26 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UW Warszawa | MKS Wieluń | Warszawa | 2021-05-22 | 25:31 | 12:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Płock | KPR Legionowo | Płock | 2021-05-22 | 25:33 | 16:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |