Najlepsi gracze

1. kolejka (19/20 września 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2SCKS Jurand CiechanówMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KS Azoty-Puławy IIAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KS Uniwersytet RadomMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2. kolejka (26/27 września 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Mazur SierpcOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Anilana ŁódźKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3MKS WieluńKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KPR LegionowoSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5SMS ZPRP PłockAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3. kolejka (3/4 października 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SCKS Jurand CiechanówSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KS Azoty-Puławy IIKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KS Uniwersytet RadomMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KS AZS-AWF Biała PodlaskaMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4. kolejka (10/11 października 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Anilana ŁódźKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2MKS WieluńOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KPR LegionowoKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4SMS ZPRP PłockKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5AZS UW WarszawaSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5. kolejka (17/18 października 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Azoty-Puławy IIAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KS Uniwersytet RadomSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KS AZS-AWF Biała PodlaskaMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
6. kolejka (24/25 października 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS WieluńMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KPR LegionowoKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3SMS ZPRP PłockOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4AZS UW WarszawaKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5SCKS Jurand CiechanówKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
7. kolejka (14/15 listopada 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Uniwersytet RadomSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KS AZS-AWF Biała PodlaskaSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4MKS Mazur SierpcKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5Anilana ŁódźMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
8. kolejka (21/22 listopada 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR LegionowoAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2SMS ZPRP PłockMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3AZS UW WarszawaKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4SCKS Jurand CiechanówOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KS Azoty-Puławy IIKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
9. kolejka (28/29 listopada 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła II PłockKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KS AZS-AWF Biała PodlaskaSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3MKS Mazur SierpcAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Anilana ŁódźSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5MKS WieluńKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
10. kolejka (5/6 grudnia 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP PłockMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2AZS UW WarszawaAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3SCKS Jurand CiechanówMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KS Azoty-Puławy IIKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KS Uniwersytet RadomOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
11. kolejka (12/13 grudnia 2020)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS AZS-AWF Biała PodlaskaKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3Anilana ŁódźSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4MKS WieluńAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KPR LegionowoSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
12. kolejka (30/31 stycznia 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR LegionowoAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2MKS WieluńSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3Anilana ŁódźKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4MKS Mazur SierpcKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KS AZS-AWF Biała PodlaskaOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
13. kolejka (13/14 lutego 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła II PłockMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KS Uniwersytet RadomAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KS Azoty-Puławy IIMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4SCKS Jurand CiechanówKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5AZS UW WarszawaSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
14. kolejka (27/28 lutego 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP PłockSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KPR LegionowoKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3MKS WieluńKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Anilana ŁódźOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
15. kolejka (20/21 marca 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS AZS-AWF Biała PodlaskaAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KS Uniwersytet RadomKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KS Azoty-Puławy IISMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5SCKS Jurand CiechanówAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
16. kolejka (27/28 marca 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2SMS ZPRP PłockKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KPR LegionowoOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4MKS WieluńKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5Anilana ŁódźMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
17. kolejka (10/11 kwietnia 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Mazur SierpcMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KS AZS-AWF Biała PodlaskaKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KS Uniwersytet RadomAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KS Azoty-Puławy IISCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
18. kolejka (17/18 kwietnia 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SCKS Jurand CiechanówKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2AZS UW WarszawaOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3SMS ZPRP PłockKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KPR LegionowoMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5MKS WieluńAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
19. kolejka (24 kwietnia 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Anilana ŁódźKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3KS AZS-AWF Biała PodlaskaAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KS Uniwersytet RadomKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
20. kolejka (8/9 maja 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Azoty-Puławy IIOrlen Wisła II Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2SCKS Jurand CiechanówKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3AZS UW WarszawaMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4SMS ZPRP PłockAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5KPR LegionowoMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
21. kolejka (15 maja 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS WieluńSMS ZPRP Płock0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2Anilana ŁódźAZS UW Warszawa0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3MKS Mazur SierpcSCKS Jurand Ciechanów0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4KS AZS-AWF Biała PodlaskaKS Azoty-Puławy II0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockKS Uniwersytet Radom0000-00-000:00:000:0Szczegóły
22. kolejka (22 maja 2021)
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Uniwersytet RadomKS AZS-AWF Biała Podlaska0000-00-000:00:000:0Szczegóły
2KS Azoty-Puławy IIMKS Mazur Sierpc0000-00-000:00:000:0Szczegóły
3SCKS Jurand CiechanówAnilana Łódź0000-00-000:00:000:0Szczegóły
4AZS UW WarszawaMKS Wieluń0000-00-000:00:000:0Szczegóły
5SMS ZPRP PłockKPR Legionowo0000-00-000:00:000:0Szczegóły