Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1MKS Kalisz26437697582114
2SRS Czuwaj Przemyśl26398118161916
3MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie26388007791907
4KSSPR Końskie26317447361439
5MSPR Siódemka Legnica262871871713211
6Ostrovia Ostrów Wielkopolski262875375414012
7ASPR Zawadzkie262472872311213
8SPR Tarnów262377477310313
9AZS AWF Biała Podlaska262270670710214
10Moto-Jelcz Oława Handball Team26226926919413
11Vive Tauron II Kielce262170770810115
12MTS Chrzanów26207157269215
13KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.26196776858315
14Olimp Grodków2666476682222
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieMoto-Jelcz Oława Handball TeamPiekary Śląskie2016-09-1032:2717:112300:0Szczegóły
2KSSPR KońskieMSPR Siódemka LegnicaKońskie2016-09-1024:2612:134000:0Szczegóły
3AZS AWF Biała PodlaskaSRS Czuwaj PrzemyślBiała Podlaska2016-09-1028:3210:165000:0Szczegóły
4MKS KaliszOstrovia Ostrów WielkopolskiKalisz2016-09-1030:2916:92950:0Szczegóły
5MTS ChrzanówASPR ZawadzkieChrzanów2016-09-1033:2515:92800:0Szczegóły
6SPR TarnówVive Tauron II KielceTarnów2016-09-1030:2313:152900:0Szczegóły
7KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Olimp GrodkówOstrowiec Świętokrzyski2016-09-1036:2117:123200:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamOlimp GrodkówOława2016-09-1727:2012:92500:0Szczegóły
2Vive Tauron II KielceKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Kielce2016-09-1731:3617:222900:0Szczegóły
3ASPR ZawadzkieSPR TarnówZawadzkie2016-09-1730:3319:152500:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiMTS ChrzanówOstrów Wielkopolski2016-09-1739:3222:132900:0Szczegóły
5SRS Czuwaj PrzemyślMKS KaliszPrzemyśl2016-09-1729:2516:162930:0Szczegóły
6MSPR Siódemka LegnicaAZS AWF Biała PodlaskaLegnica2016-09-1731:2316:84000:0Szczegóły
7MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieKSSPR KońskiePiekary Śląskie2016-09-1733:2517:122500:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KSSPR KońskieMoto-Jelcz Oława Handball TeamKońskie2016-09-2422:2913:124000:0Szczegóły
2AZS AWF Biała PodlaskaMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieBiała Podlaska2016-09-2434:2616:123500:0Szczegóły
3MKS KaliszMSPR Siódemka LegnicaKalisz2016-09-2425:2411:122000:0Szczegóły
4MTS ChrzanówSRS Czuwaj PrzemyślChrzanów2016-09-2433:3116:162900:0Szczegóły
5SPR TarnówOstrovia Ostrów WielkopolskiTarnów2016-09-2428:3517:132900:0Szczegóły
6KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.ASPR ZawadzkieOstrowiec Świętokrzyski2016-09-2423:3111:133800:0Szczegóły
7Olimp GrodkówVive Tauron II KielceGrodków2016-09-2424:3011:172700:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamVive Tauron II KielceOława2016-10-0128:2314:121800:0Szczegóły
2ASPR ZawadzkieOlimp GrodkówZawadzkie2016-10-0136:3118:182990:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Ostrów Wielkopolski2016-10-0130:2916:152000:0Szczegóły
4SRS Czuwaj PrzemyślSPR TarnówPrzemyśl2016-10-0136:3117:172650:0Szczegóły
5MSPR Siódemka LegnicaMTS ChrzanówLegnica2016-10-0131:2415:101200:0Szczegóły
6MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieMKS KaliszPiekary Śląskie2016-10-0129:2615:132000:0Szczegóły
7KSSPR KońskieAZS AWF Biała PodlaskaKońskie2016-10-0129:2114:93000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS AWF Biała PodlaskaMoto-Jelcz Oława Handball TeamBiała Podlaska2016-10-0821:2313:95000:0Szczegóły
2MKS KaliszKSSPR KońskieKalisz2016-10-0828:3712:212000:0Szczegóły
3MTS ChrzanówMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieChrzanów2016-10-0836:2619:142800:0Szczegóły
4SPR TarnówMSPR Siódemka LegnicaTarnów2016-10-0838:3216:122000:0Szczegóły
5KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.SRS Czuwaj PrzemyślOstrowiec Świętokrzyski2016-10-0824:3110:173500:0Szczegóły
6Olimp GrodkówOstrovia Ostrów WielkopolskiGrodków2016-10-0821:2411:131500:0Szczegóły
7Vive Tauron II KielceASPR ZawadzkieKielce2016-10-0831:2515:111500:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamASPR ZawadzkieOława2016-10-1526:2615:151000:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiVive Tauron II KielceOstrów Wielkopolski2016-10-1526:2515:142500:0Szczegóły
3SRS Czuwaj PrzemyślOlimp GrodkówPrzemyśl2016-10-1538:3118:152940:0Szczegóły
4MSPR Siódemka LegnicaKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Legnica2016-10-1520:2111:142500:0Szczegóły
5MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieSPR TarnówPiekary Śląskie2016-10-1536:3016:122400:0Szczegóły
6KSSPR KońskieMTS ChrzanówKońskie2016-10-1530:2315:83500:0Szczegóły
7AZS AWF Biała PodlaskaMKS KaliszBiała Podlaska2016-10-1525:2610:166000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS KaliszMoto-Jelcz Oława Handball TeamKalisz2016-10-2227:278:182000:0Szczegóły
2MTS ChrzanówAZS AWF Biała PodlaskaChrzanów2016-10-2224:2613:102500:0Szczegóły
3SPR TarnówKSSPR KońskieTarnów2016-10-2229:2915:142700:0Szczegóły
4KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieOstrowiec Świętokrzyski2016-10-1927:2813:132000:0Szczegóły
5Olimp GrodkówMSPR Siódemka LegnicaGrodków2016-10-2221:3310:172400:0Szczegóły
6Vive Tauron II KielceSRS Czuwaj PrzemyślKielce2016-10-2233:3216:172000:0Szczegóły
7ASPR ZawadzkieOstrovia Ostrów WielkopolskiZawadzkie2016-10-2235:3015:172990:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamOstrovia Ostrów WielkopolskiOława2016-11-0529:2813:151000:0Szczegóły
2SRS Czuwaj PrzemyślASPR ZawadzkiePrzemyśl2016-10-2934:3915:212900:0Szczegóły
3MSPR Siódemka LegnicaVive Tauron II KielceLegnica2016-10-2926:2516:152000:0Szczegóły
4MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieOlimp GrodkówPiekary Śląskie2016-10-2942:2125:102300:0Szczegóły
5KSSPR KońskieKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Końskie2016-10-2928:2013:94200:0Szczegóły
6AZS AWF Biała PodlaskaSPR TarnówBiała Podlaska2016-10-2930:3116:153900:0Szczegóły
7MKS KaliszMTS ChrzanówKalisz2016-10-2933:2216:81600:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MTS ChrzanówMoto-Jelcz Oława Handball TeamChrzanów2016-11-1226:2413:142950:0Szczegóły
2SPR TarnówMKS KaliszTarnów2016-11-1224:3011:182800:0Szczegóły
3KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.AZS AWF Biała PodlaskaOstrowiec Świętokrzyski2016-11-1234:2316:123900:0Szczegóły
4Olimp GrodkówKSSPR KońskieGrodków2016-11-1227:2714:142500:0Szczegóły
5Vive Tauron II KielceMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieKielce2016-11-1228:3114:162000:0Szczegóły
6ASPR ZawadzkieMSPR Siódemka LegnicaZawadzkie2016-11-1231:2718:152500:0Szczegóły
7Ostrovia Ostrów WielkopolskiSRS Czuwaj PrzemyślOstrów Wielkopolski2016-11-1231:3215:192500:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamSRS Czuwaj PrzemyślOława2016-11-1927:2714:131500:0Szczegóły
2MSPR Siódemka LegnicaOstrovia Ostrów WielkopolskiLegnica2016-11-1926:2410:92000:0Szczegóły
3MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieASPR ZawadzkiePiekary Śląskie2016-11-1936:2219:102760:0Szczegóły
4KSSPR KońskieVive Tauron II KielceKońskie2016-11-1938:2521:94500:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaOlimp GrodkówBiała Podlaska2016-11-1934:2315:135000:0Szczegóły
6MKS KaliszKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Kalisz2016-11-1934:2012:92800:0Szczegóły
7MTS ChrzanówSPR TarnówChrzanów2016-11-1932:2519:112800:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR TarnówMoto-Jelcz Oława Handball TeamTarnów2016-11-2629:3414:192950:0Szczegóły
2KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.MTS ChrzanówOstrowiec Świętokrzyski2016-11-2631:2214:122500:0Szczegóły
3Olimp GrodkówMKS KaliszGrodków2016-11-2627:3215:172500:0Szczegóły
4Vive Tauron II KielceAZS AWF Biała PodlaskaKielce2016-11-2627:2512:172000:0Szczegóły
5ASPR ZawadzkieKSSPR KońskieZawadzkie2016-11-2627:2816:182000:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieOstrów Wielkopolski2016-11-2628:2913:122800:0Szczegóły
7SRS Czuwaj PrzemyślMSPR Siódemka LegnicaPrzemyśl2016-11-2632:2513:72920:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamMSPR Siódemka LegnicaOława2016-12-0325:3310:181500:0Szczegóły
2MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieSRS Czuwaj PrzemyślPiekary Śląskie2016-12-0329:2816:132760:0Szczegóły
3KSSPR KońskieOstrovia Ostrów WielkopolskiKońskie2016-12-0324:2512:134500:0Szczegóły
4AZS AWF Biała PodlaskaASPR ZawadzkieBiała Podlaska2016-12-0331:3616:183000:0Szczegóły
5MKS KaliszVive Tauron II KielceKalisz2016-12-0334:3318:192800:0Szczegóły
6MTS ChrzanówOlimp GrodkówChrzanów2016-12-0336:2620:152900:0Szczegóły
7SPR TarnówKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Tarnów2016-12-0323:2312:82000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Moto-Jelcz Oława Handball TeamOstrowiec Świętokrzyski2016-12-1025:319:144200:0Szczegóły
2Olimp GrodkówSPR TarnówGrodków2016-12-1027:348:161500:0Szczegóły
3Vive Tauron II KielceMTS ChrzanówKielce2016-12-1031:2615:131500:0Szczegóły
4ASPR ZawadzkieMKS KaliszZawadzkie2016-12-1028:3417:192900:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiAZS AWF Biała PodlaskaOstrów Wielkopolski2016-12-1029:2414:132500:0Szczegóły
6SRS Czuwaj PrzemyślKSSPR KońskiePrzemyśl2016-12-1035:3117:142900:0Szczegóły
7MSPR Siódemka LegnicaMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieLegnica2016-12-1025:3112:152200:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieOława2017-02-0822:2912:151000:0Szczegóły
2MSPR Siódemka LegnicaKSSPR KońskieLegnica2017-02-0126:2811:13900:0Szczegóły
3SRS Czuwaj PrzemyślAZS AWF Biała PodlaskaPrzemyśl2017-02-2237:3119:172460:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiMKS KaliszOstrów Wielkopolski2017-02-0130:2414:83000:0Szczegóły
5ASPR ZawadzkieMTS ChrzanówZawadzkie2017-01-2833:3216:162900:0Szczegóły
6Vive Tauron II KielceSPR TarnówKielce2017-02-0132:3214:231000:0Szczegóły
7Olimp GrodkówKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Grodków2017-02-0430:1913:102000:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Olimp GrodkówMoto-Jelcz Oława Handball TeamGrodków2017-02-1123:2311:132000:0Szczegóły
2KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Vive Tauron II KielceOstrowiec Świętokrzyski2017-02-1117:216:133280:0Szczegóły
3SPR TarnówASPR ZawadzkieTarnów2017-02-1135:2214:112900:0Szczegóły
4MTS ChrzanówOstrovia Ostrów WielkopolskiChrzanów2017-02-1124:3012:162500:0Szczegóły
5MKS KaliszSRS Czuwaj PrzemyślKalisz2017-02-1131:2617:122000:0Szczegóły
6AZS AWF Biała PodlaskaMSPR Siódemka LegnicaBiała Podlaska2017-02-1122:1911:104000:0Szczegóły
7KSSPR KońskieMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieKońskie2017-02-1132:2914:144800:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamKSSPR KońskieOława2017-02-2231:3317:16350:0Szczegóły
2MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieAZS AWF Biała PodlaskaPiekary Śląskie2017-02-1832:2817:152700:0Szczegóły
3MSPR Siódemka LegnicaMKS KaliszLegnica2017-02-1526:3116:171800:0Szczegóły
4SRS Czuwaj PrzemyślMTS ChrzanówPrzemyśl2017-02-1829:2413:102900:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiSPR TarnówOstrów Wielkopolski2017-02-1831:3014:152800:0Szczegóły
6ASPR ZawadzkieKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Zawadzkie2017-02-1824:2314:112500:0Szczegóły
7Vive Tauron II KielceOlimp GrodkówKielce2017-02-1525:2814:121500:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vive Tauron II KielceMoto-Jelcz Oława Handball TeamKielce2017-02-2527:289:181800:0Szczegóły
2Olimp GrodkówASPR ZawadzkieGrodków2017-02-2621:2413:132500:0Szczegóły
3KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Ostrovia Ostrów WielkopolskiOstrowiec Świętokrzyski2017-02-2628:3013:162500:0Szczegóły
4SPR TarnówSRS Czuwaj PrzemyślTarnów2017-02-2532:3414:152950:0Szczegóły
5MTS ChrzanówMSPR Siódemka LegnicaChrzanów2017-02-2528:2811:152990:0Szczegóły
6MKS KaliszMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieKalisz2017-02-2527:2010:122990:0Szczegóły
7AZS AWF Biała PodlaskaKSSPR KońskieBiała Podlaska2017-02-2526:2613:144000:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamAZS AWF Biała PodlaskaOława2017-03-1321:2715:12300:0Szczegóły
2KSSPR KońskieMKS KaliszKońskie2017-03-0425:2815:124500:0Szczegóły
3MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieMTS ChrzanówPiekary Śląskie2017-03-0432:2916:142600:0Szczegóły
4MSPR Siódemka LegnicaSPR TarnówLegnica2017-03-0128:2613:12850:0Szczegóły
5SRS Czuwaj PrzemyślKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Przemyśl2017-03-0431:3016:152620:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiOlimp GrodkówOstrów Wielkopolski2017-03-0429:2416:132000:0Szczegóły
7ASPR ZawadzkieVive Tauron II KielceZawadzkie2017-04-0827:3011:162900:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ASPR ZawadzkieMoto-Jelcz Oława Handball TeamZawadzkie2017-03-1129:2610:132800:0Szczegóły
2Vive Tauron II KielceOstrovia Ostrów WielkopolskiKielce2017-03-1225:2411:151470:0Szczegóły
3Olimp GrodkówSRS Czuwaj PrzemyślGrodków2017-03-1129:3215:122990:0Szczegóły
4KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.MSPR Siódemka LegnicaOstrowiec Świętokrzyski2017-03-1124:2415:92000:0Szczegóły
5SPR TarnówMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieTarnów2017-03-1129:3015:132500:0Szczegóły
6MTS ChrzanówKSSPR KońskieChrzanów2017-03-1124:2212:112800:0Szczegóły
7MKS KaliszAZS AWF Biała PodlaskaKalisz2017-03-1127:2113:93000:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamMKS KaliszOława2017-03-1819:257:91500:0Szczegóły
2AZS AWF Biała PodlaskaMTS ChrzanówBiała Podlaska2017-03-1826:2113:119000:0Szczegóły
3KSSPR KońskieSPR TarnówKońskie2017-03-1833:2319:94000:0Szczegóły
4MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Piekary Śląskie2017-03-1831:2214:92700:0Szczegóły
5MSPR Siódemka LegnicaOlimp GrodkówLegnica2017-03-1924:2011:52000:0Szczegóły
6SRS Czuwaj PrzemyślVive Tauron II KielcePrzemyśl2017-03-1834:2519:112830:0Szczegóły
7Ostrovia Ostrów WielkopolskiASPR ZawadzkieOstrów Wielkopolski2017-03-1836:3120:152000:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Ostrovia Ostrów WielkopolskiMoto-Jelcz Oława Handball TeamOstrów Wielkopolski2017-03-2526:258:112200:0Szczegóły
2ASPR ZawadzkieSRS Czuwaj PrzemyślZawadzkie2017-03-2523:2413:152500:0Szczegóły
3Vive Tauron II KielceMSPR Siódemka LegnicaKielce2017-03-2529:2720:101300:0Szczegóły
4Olimp GrodkówMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieGrodków2017-03-2528:3216:152500:0Szczegóły
5KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.KSSPR KońskieOstrowiec Świętokrzyski2017-03-2526:2310:154900:0Szczegóły
6SPR TarnówAZS AWF Biała PodlaskaTarnów2017-03-2531:3014:162500:0Szczegóły
7MTS ChrzanówMKS KaliszChrzanów2017-03-2525:2918:142800:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamMTS ChrzanówOława2017-04-0144:2020:7500:0Szczegóły
2MKS KaliszSPR TarnówKalisz2017-04-1234:2217:122500:0Szczegóły
3AZS AWF Biała PodlaskaKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Biała Podlaska2017-04-0125:2112:98000:0Szczegóły
4KSSPR KońskieOlimp GrodkówKońskie2017-04-0133:2718:113000:0Szczegóły
5MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieVive Tauron II KielcePiekary Śląskie2017-04-0138:2317:132300:0Szczegóły
6MSPR Siódemka LegnicaASPR ZawadzkieLegnica2017-03-3135:2317:122000:0Szczegóły
7SRS Czuwaj PrzemyślOstrovia Ostrów WielkopolskiPrzemyśl2017-04-0130:2716:142910:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SRS Czuwaj PrzemyślMoto-Jelcz Oława Handball TeamPrzemyśl2017-04-2227:2511:142870:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiMSPR Siódemka LegnicaOstrów Wielkopolski2017-04-2228:3816:172500:0Szczegóły
3ASPR ZawadzkieMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieZawadzkie2017-04-2232:3119:152990:0Szczegóły
4Vive Tauron II KielceKSSPR KońskieKielce2017-04-2231:2717:101500:0Szczegóły
5Olimp GrodkówAZS AWF Biała PodlaskaGrodków2017-04-2223:3511:141500:0Szczegóły
6KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.MKS KaliszOstrowiec Świętokrzyski2017-04-2226:3013:135000:0Szczegóły
7SPR TarnówMTS ChrzanówTarnów2017-04-2232:2517:142950:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamSPR TarnówOława2017-04-2728:3016:11500:0Szczegóły
2MTS ChrzanówKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Chrzanów2017-04-2931:3113:162800:0Szczegóły
3MKS KaliszOlimp GrodkówKalisz2017-04-2935:2313:132990:0Szczegóły
4AZS AWF Biała PodlaskaVive Tauron II KielceBiała Podlaska2017-04-2927:2514:144500:0Szczegóły
5KSSPR KońskieASPR ZawadzkieKońskie2017-04-2631:2115:93000:0Szczegóły
6MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieOstrovia Ostrów WielkopolskiPiekary Śląskie2017-04-0832:2814:132760:0Szczegóły
7MSPR Siódemka LegnicaSRS Czuwaj PrzemyślLegnica2017-04-2928:3311:141000:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MSPR Siódemka LegnicaMoto-Jelcz Oława Handball TeamLegnica2017-05-1025:2413:141100:0Szczegóły
2SRS Czuwaj PrzemyślMKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskiePrzemyśl2017-05-1333:2716:142970:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiKSSPR KońskieGorzów Wielkopolski2017-05-1329:3411:152000:0Szczegóły
4ASPR ZawadzkieAZS AWF Biała PodlaskaZawadzkie2017-05-1330:3014:132000:0Szczegóły
5Vive Tauron II KielceMKS KaliszKielce2017-05-1321:2711:111000:0Szczegóły
6Olimp GrodkówMTS ChrzanówGrodków2017-05-1325:3214:182280:0Szczegóły
7KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.SPR TarnówOstrowiec Świętokrzyski2017-05-1334:3116:164000:0Szczegóły
26. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Moto-Jelcz Oława Handball TeamKSZO Odlewnia Ostrowiec Św.Oława2017-05-2019:279:17500:0Szczegóły
2SPR TarnówOlimp GrodkówTarnów2017-05-2036:2622:142500:0Szczegóły
3MTS ChrzanówVive Tauron II KielceChrzanów2017-05-2031:2819:102500:0Szczegóły
4MKS KaliszASPR ZawadzkieKalisz2017-05-2037:1819:102990:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaOstrovia Ostrów WielkopolskiBiała-Podlaska2017-05-2033:2712:134000:0Szczegóły
6KSSPR KońskieSRS Czuwaj PrzemyślKońskie2017-05-2025:2411:122500:0Szczegóły
7MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieMSPR Siódemka LegnicaPiekary Śląskie2017-05-2029:3114:132760:0Szczegóły