Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Piotrkowianin Piotrków Trybunalski22367047001642
2Czuwaj Przemyśl22357467531714
3Gwardia Opole22346776811543
4KSSPR Końskie22327237191444
5GKS Olimpia Piekary Śląskie22206516559211
6AZS Politechnika Radomska22196866909112
7Viret CMC Zawiercie22196045979112
8ASPR Zawadzkie22175935908113
9Ostrovia Ostrów Wielkopolski22176616648113
10ŚKPR Świdnica22165885848014
11AZS AWF Biała Podlaska22115855865116
12MTS Chrzanów2286366354018
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaAZS AWF Biała PodlaskaŚwidnica2011-09-1724:2114:114000:0Szczegóły
2Gwardia OpoleASPR ZawadzkieOpole2011-09-1735:2217:102500:0Szczegóły
3GKS Olimpia Piekary ŚląskieKSSPR KońskiePiekary Śląskie2011-09-1725:3011:152500:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiViret CMC ZawierciePiotrków Trybunalski2011-09-1736:3118:194000:0Szczegóły
5MTS ChrzanówCzuwaj PrzemyślChrzanów2011-09-1735:4019:214500:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiAZS Politechnika RadomskaOstrów Wielkopolski2011-09-1724:2011:94000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaAZS Politechnika RadomskaŚwidnica2011-09-2435:2812:73700:0Szczegóły
2Czuwaj PrzemyślOstrovia Ostrów WielkopolskiPrzemyśl2011-09-2439:3114:123200:0Szczegóły
3Viret CMC ZawiercieMTS ChrzanówZawiercie2011-09-2436:2518:112000:0Szczegóły
4KSSPR KońskiePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiKońskie2011-09-2429:2914:142970:0Szczegóły
5ASPR ZawadzkieGKS Olimpia Piekary ŚląskieZawadzkie2011-09-2427:3711:172500:0Szczegóły
6Gwardia OpoleAZS AWF Biała PodlaskaOpole2011-09-2423:239:101500:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Gwardia OpoleŚKPR ŚwidnicaOpole2011-10-0131:2018:92000:0Szczegóły
2GKS Olimpia Piekary ŚląskieAZS AWF Biała PodlaskaPiekary Śląskie2011-10-0136:2316:142000:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiASPR ZawadzkiePiotrków Trybunalski2011-10-0136:1818:81500:0Szczegóły
4MTS ChrzanówKSSPR KońskieChrzanów2011-10-0128:3716:203000:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiViret CMC ZawiercieOstrów Wielkopolski2011-10-0135:3314:184000:0Szczegóły
6AZS Politechnika RadomskaCzuwaj PrzemyślRadom2011-10-0131:3416:191000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaCzuwaj PrzemyślŚwidnica2011-10-0830:3615:164100:0Szczegóły
2Viret CMC ZawiercieAZS Politechnika RadomskaZawiercie2011-10-0826:3213:175000:0Szczegóły
3KSSPR KońskieOstrovia Ostrów WielkopolskiKońskie2011-10-0838:2621:122800:0Szczegóły
4ASPR ZawadzkieMTS ChrzanówZawadzkie2011-10-0834:2018:122000:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiAZS AWF Biała PodlaskaPiotrków Trybunalski2011-10-0847:2523:123000:0Szczegóły
6GKS Olimpia Piekary ŚląskieGwardia OpolePiekary Śląskie2011-10-0822:3212:162000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GKS Olimpia Piekary ŚląskieŚKPR ŚwidnicaPiekary Śląskie2011-10-1529:2510:122000:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiGwardia OpolePiotrków Trybunalski2011-10-1523:2312:73000:0Szczegóły
3MTS ChrzanówAZS AWF Biała PodlaskaChrzanów2011-10-1535:2516:112000:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiASPR ZawadzkieOstrów Wielkopolski2011-10-1531:2414:112500:0Szczegóły
5AZS Politechnika RadomskaKSSPR KońskieRadom2011-10-1525:409:23700:0Szczegóły
6Czuwaj PrzemyślViret CMC ZawierciePrzemyśl2011-10-1534:2519:135700:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaViret CMC ZawiercieŚwidnica2011-10-2229:2617:02900:0Szczegóły
2KSSPR KońskieCzuwaj PrzemyślKońskie2011-10-2230:3113:122900:0Szczegóły
3ASPR ZawadzkieAZS Politechnika RadomskaZawadzkie2011-10-2231:2512:122500:0Szczegóły
4AZS AWF Biała PodlaskaOstrovia Ostrów WielkopolskiBiała Podlaska2011-10-2228:2912:112900:0Szczegóły
5Gwardia OpoleMTS ChrzanówOpole2011-10-2237:2821:111000:0Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiGKS Olimpia Piekary ŚląskiePiotrków Trybunalski2011-10-2228:2816:142500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiŚKPR ŚwidnicaPiotrków Trybunalski2011-10-2930:2917:134000:0Szczegóły
2MTS ChrzanówGKS Olimpia Piekary ŚląskieChrzanów2011-10-2931:3214:164000:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiGwardia OpoleOstrów Wielkopolski2011-10-2930:3512:223000:0Szczegóły
4AZS Politechnika RadomskaAZS AWF Biała PodlaskaRadom2011-10-2932:2417:111000:0Szczegóły
5Czuwaj PrzemyślASPR ZawadzkiePrzemyśl2011-10-2944:2517:145000:0Szczegóły
6Viret CMC ZawiercieKSSPR KońskieZawiercie2011-10-2935:3216:173200:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaKSSPR KońskieŚwidnica2011-11-1232:3818:213500:0Szczegóły
2ASPR ZawadzkieViret CMC ZawiercieZawadzkie2011-11-1223:2811:112500:0Szczegóły
3AZS AWF Biała PodlaskaCzuwaj PrzemyślBiała Podlaska2011-11-1230:3419:133000:0Szczegóły
4Gwardia OpoleAZS Politechnika RadomskaOpole2011-11-1235:2918:142500:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiGKS Olimpia Piekary ŚląskieOstrów Wielkopolski2011-11-1226:3411:172000:0Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMTS ChrzanówPiotrków Trybunalski2011-11-1238:2920:141500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MTS ChrzanówŚKPR ŚwidnicaChrzanów2011-11-1929:2515:103500:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOstrów Wielkopolski2011-11-1926:3211:153000:0Szczegóły
3AZS Politechnika RadomskaGKS Olimpia Piekary ŚląskieRadom2011-11-1935:4317:211000:0Szczegóły
4Czuwaj PrzemyślGwardia OpolePrzemyśl2011-11-1926:2613:137000:0Szczegóły
5Viret CMC ZawiercieAZS AWF Biała PodlaskaZawiercie2011-11-1927:2316:123000:0Szczegóły
6KSSPR KońskieASPR ZawadzkieKońskie2011-11-1933:2320:103500:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaASPR ZawadzkieŚwidnica2011-11-2625:2612:103500:0Szczegóły
2AZS AWF Biała PodlaskaKSSPR KońskieBiała Podlaska2011-11-2627:2915:123000:0Szczegóły
3Gwardia OpoleViret CMC ZawiercieOpole2011-11-2623:2111:122900:0Szczegóły
4Czuwaj PrzemyślGKS Olimpia Piekary ŚląskiePrzemyśl2011-11-2636:3319:216000:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiAZS Politechnika RadomskaPiotrków Trybunalski2011-11-2633:3019:122000:0Szczegóły
6MTS ChrzanówOstrovia Ostrów WielkopolskiChrzanów2011-11-2638:3020:143000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Ostrovia Ostrów WielkopolskiŚKPR ŚwidnicaOstrów Wielkopolski2011-12-0333:2514:121500:0Szczegóły
2AZS Politechnika RadomskaMTS ChrzanówRadom2011-12-0340:3119:161000:0Szczegóły
3Czuwaj PrzemyślPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPrzemyśl2011-12-0333:2815:196000:0Szczegóły
4Viret CMC ZawiercieGKS Olimpia Piekary ŚląskieZawiercie2011-12-0327:3314:162000:0Szczegóły
5KSSPR KońskieGwardia OpoleKońskie2011-12-0335:2716:133500:0Szczegóły
6ASPR ZawadzkieAZS AWF Biała PodlaskaZawadzkie2011-12-0332:2915:133000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS AWF Biała PodlaskaŚKPR ŚwidnicaBiała Podlaska2011-12-1026:2314:132990:0Szczegóły
2ASPR ZawadzkieGwardia OpoleZawadzkie2011-12-1022:3410:152500:0Szczegóły
3KSSPR KońskieGKS Olimpia Piekary ŚląskieKońskie2011-12-1032:2815:144500:0Szczegóły
4Viret CMC ZawierciePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiZawiercie2011-12-1028:3416:162500:0Szczegóły
5Czuwaj PrzemyślMTS ChrzanówPrzemyśl2011-12-1040:2921:157000:0Szczegóły
6AZS Politechnika RadomskaOstrovia Ostrów WielkopolskiRadom2011-12-1033:3317:191500:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS Politechnika RadomskaŚKPR ŚwidnicaRadom2012-01-2825:2614:131000:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiCzuwaj PrzemyślOstrów Wielkopolski2012-01-2828:3810:194000:0Szczegóły
3MTS ChrzanówViret CMC ZawiercieChrzanów2012-01-2819:2010:83500:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKSSPR KońskiePiotrków Trybunalski2012-01-2834:3417:183000:0Szczegóły
5GKS Olimpia Piekary ŚląskieASPR ZawadzkiePiekary Śląskie2012-01-2838:3519:112000:0Szczegóły
6AZS AWF Biała PodlaskaGwardia OpoleBiała Podlaska2012-01-2825:2817:112900:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaGwardia OpoleŚwidnica2012-02-0423:3012:143500:0Szczegóły
2AZS AWF Biała PodlaskaGKS Olimpia Piekary ŚląskieBiała Podlaska2012-02-0431:3014:122900:0Szczegóły
3ASPR ZawadzkiePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiZawadzkie2012-02-0423:2812:152500:0Szczegóły
4KSSPR KońskieMTS ChrzanówKońskie2012-02-0432:3013:113500:0Szczegóły
5Viret CMC ZawiercieOstrovia Ostrów WielkopolskiZawiercie2012-02-0435:2716:102500:0Szczegóły
6Czuwaj PrzemyślAZS Politechnika RadomskaPrzemyśl2012-02-0439:3823:206000:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Czuwaj PrzemyślŚKPR ŚwidnicaPrzemyśl2012-02-1128:2115:76000:0Szczegóły
2AZS Politechnika RadomskaViret CMC ZawiercieRadom2012-02-1133:2412:121000:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiKSSPR KońskieOstrów Wielkopolski2012-02-1135:3820:173500:0Szczegóły
4MTS ChrzanówASPR ZawadzkieChrzanów2012-02-1127:3315:162500:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiBiała Podlaska2012-02-1122:258:152000:0Szczegóły
6Gwardia OpoleGKS Olimpia Piekary ŚląskieOpole2012-02-1133:1918:102000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaGKS Olimpia Piekary ŚląskieŚwidnica2012-02-1829:2514:132600:0Szczegóły
2Gwardia OpolePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOpole2012-02-1824:2814:153000:0Szczegóły
3AZS AWF Biała PodlaskaMTS ChrzanówBiała Podlaska2012-02-1825:2611:145500:0Szczegóły
4ASPR ZawadzkieOstrovia Ostrów WielkopolskiZawadzkie2012-02-1830:2715:163500:0Szczegóły
5KSSPR KońskieAZS Politechnika RadomskaKońskie2012-02-1834:3018:112000:0Szczegóły
6Viret CMC ZawiercieCzuwaj PrzemyślZawiercie2012-02-1837:3016:161500:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Viret CMC ZawiercieŚKPR ŚwidnicaZawiercie2012-02-2522:2510:122500:0Szczegóły
2Czuwaj PrzemyślKSSPR KońskiePrzemyśl2012-02-2534:2720:124200:0Szczegóły
3AZS Politechnika RadomskaASPR ZawadzkieRadom2012-02-2528:2316:111000:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiAZS AWF Biała PodlaskaOstrów Wielkopolski2012-02-2533:3015:153000:0Szczegóły
5MTS ChrzanówGwardia OpoleChrzanów2012-02-2528:3413:172500:0Szczegóły
6GKS Olimpia Piekary ŚląskiePiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiekary Śląskie2012-02-2524:3011:161500:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiŚwidnica2012-03-0325:3114:194000:0Szczegóły
2GKS Olimpia Piekary ŚląskieMTS ChrzanówPiekary Śląskie2012-03-0329:2719:132000:0Szczegóły
3Gwardia OpoleOstrovia Ostrów WielkopolskiOpole2012-03-0334:3117:163000:0Szczegóły
4AZS AWF Biała PodlaskaAZS Politechnika RadomskaBiała Podlaska2012-03-0328:2510:113000:0Szczegóły
5ASPR ZawadzkieCzuwaj PrzemyślZawadzkie2012-03-0335:3417:152000:0Szczegóły
6KSSPR KońskieViret CMC ZawiercieKońskie2012-03-0327:3113:174000:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KSSPR KońskieŚKPR ŚwidnicaKońskie2012-03-1733:3013:113000:0Szczegóły
2Viret CMC ZawiercieASPR ZawadzkieZawiercie2012-03-1730:2311:103000:0Szczegóły
3Czuwaj PrzemyślAZS AWF Biała PodlaskaPrzemyśl2012-03-1737:3415:184000:0Szczegóły
4AZS Politechnika RadomskaGwardia OpoleRadom2012-03-1734:3218:171500:0Szczegóły
5GKS Olimpia Piekary ŚląskieOstrovia Ostrów WielkopolskiPiekary Śląskie2012-03-1726:2914:131500:0Szczegóły
6MTS ChrzanówPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiChrzanów2012-03-1725:269:133000:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaMTS ChrzanówŚwidnica2012-03-2432:2816:113500:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiOstrovia Ostrów WielkopolskiPiotrków Trybunalski2012-03-2439:2922:123500:0Szczegóły
3GKS Olimpia Piekary ŚląskieAZS Politechnika RadomskaPiekary Śląskie2012-03-2432:3516:181000:0Szczegóły
4Gwardia OpoleCzuwaj PrzemyślOpole2012-03-2437:2516:62960:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaViret CMC ZawiercieBiała Podlaska2012-03-2429:2014:102500:0Szczegóły
6ASPR ZawadzkieKSSPR KońskieZawadzkie2012-03-2429:2913:121500:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ASPR ZawadzkieŚKPR ŚwidnicaZawadzkie2012-03-3131:2315:82700:0Szczegóły
2KSSPR KońskieAZS AWF Biała PodlaskaKońskie2012-03-3140:2823:134500:0Szczegóły
3Viret CMC ZawiercieGwardia OpoleZawiercie2012-03-3119:388:212500:0Szczegóły
4GKS Olimpia Piekary ŚląskieCzuwaj PrzemyślPiekary Śląskie2012-03-3125:2911:141500:0Szczegóły
5AZS Politechnika RadomskaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiRadom2012-03-3137:3522:182500:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiMTS ChrzanówOstrów Wielkopolski2012-03-3137:3014:112500:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ŚKPR ŚwidnicaOstrovia Ostrów WielkopolskiŚwidnica2012-04-1432:3117:141800:0Szczegóły
2MTS ChrzanówAZS Politechnika RadomskaChrzanów2012-04-1438:4119:222000:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiCzuwaj PrzemyślPiotrków Trybunalski2012-04-1434:2513:96000:0Szczegóły
4GKS Olimpia Piekary ŚląskieViret CMC ZawierciePiekary Śląskie2012-04-1423:2312:111500:0Szczegóły
5Gwardia OpoleKSSPR KońskieOpole2012-04-1426:2615:132900:0Szczegóły
6AZS AWF Biała PodlaskaASPR ZawadzkieBiała Podlaska2012-04-1429:2416:113000:0Szczegóły