Najlepsi gracze

Runda zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1MKS Nielba Wągrowiec15224754751023
2OKPR Warmia Energa Olsztyn15224204201023
3USAR KWIDZYN1419393393914
4SPR GKS Żukowo1317416416814
5MKS Mazur Sierpc1416355355806
6Sokół PORCELANA LUBIANA Kościerzyna1416357357725
7SMS ZPRP Gdańsk1313360360616
8Gwardia Koszalin1412442442608
9KS Meble Wójcik Elbląg1584144143210
10CKS Jurand Ciechanów1463983983011
11Tytani Wejherowo1553873872112
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Mazur SierpcSokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaSierpc2019-10-2620:2110:101500:0Szczegóły
2CKS Jurand CiechanówSPR GKS ŻukowoCiechanów2019-09-2142:3617:152700:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Nielba WągrowiecOlsztyn2019-09-2131:2516:122700:0Szczegóły
4USAR KWIDZYNKS Meble Wójcik ElblągKwidzyn2019-09-2129:3015:134900:0Szczegóły
5Gwardia KoszalinTytani WejherowoKoszalin2019-09-2136:2616:112400:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaTytani WejherowoKościerzyna2019-09-2826:1916:72000:0Szczegóły
2KS Meble Wójcik ElblągGwardia KoszalinElbląg2019-09-2923:2513:122000:0Szczegóły
3MKS Nielba WągrowiecUSAR KWIDZYNWągrowiec2019-09-2836:2416:84500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskOKPR Warmia Energa OlsztynGdańsk2019-09-2823:2613:122000:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcCKS Jurand CiechanówSierpc2019-09-2828:2015:92000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CKS Jurand CiechanówSokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaCiechanów2019-10-0630:3212:132300:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynSPR GKS ŻukowoOlsztyn2019-10-0532:2815:122800:0Szczegóły
3USAR KWIDZYNSMS ZPRP GdańskKwidzyn2019-10-0529:2719:144000:0Szczegóły
4Gwardia KoszalinMKS Nielba WągrowiecKoszalin2019-10-0536:3714:182800:0Szczegóły
5Tytani WejherowoKS Meble Wójcik ElblągWejherowo2019-10-0627:4013:182900:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaKS Meble Wójcik ElblągKościerzyna2019-10-1219:198:112004:3Szczegóły
2MKS Nielba WągrowiecTytani WejherowoWągrowiec2019-10-1234:2816:135000:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskGwardia KoszalinGdańsk2019-10-1238:3623:171000:0Szczegóły
4SPR GKS ŻukowoUSAR KWIDZYNŻukowo2019-10-1243:2822:142000:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcOKPR Warmia Energa OlsztynSierpc2019-10-1223:219:72400:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OKPR Warmia Energa OlsztynCKS Jurand CiechanówOlsztyn2019-10-1932:2317:82990:0Szczegóły
2USAR KWIDZYNMKS Mazur SierpcKwidzyn2019-10-1921:2210:94900:0Szczegóły
3Gwardia KoszalinSPR GKS ŻukowoKoszalin2019-10-1931:3414:162840:0Szczegóły
4Tytani WejherowoSMS ZPRP GdańskWejherowo2019-10-2023:3110:142980:0Szczegóły
5KS Meble Wójcik ElblągMKS Nielba WągrowiecElbląg2019-10-1932:3615:191930:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaMKS Nielba WągrowiecKościerzyna2019-11-0222:2712:162800:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskKS Meble Wójcik ElblągGdańsk2019-11-0629:2914:141004:3Szczegóły
3SPR GKS ŻukowoTytani WejherowoŻukowo2019-11-0229:2915:152997:6Szczegóły
4MKS Mazur SierpcGwardia KoszalinSierpc2019-11-0234:3117:142300:0Szczegóły
5CKS Jurand CiechanówUSAR KWIDZYNCiechanów2019-11-0225:2815:132800:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaOKPR Warmia Energa OlsztynKościerzyna2019-11-0928:2816:152002:4Szczegóły
2Gwardia KoszalinCKS Jurand CiechanówKoszalin2019-11-0931:3217:172800:0Szczegóły
3Tytani WejherowoMKS Mazur SierpcWejherowo2019-11-0921:268:132700:0Szczegóły
4KS Meble Wójcik ElblągSPR GKS ŻukowoElbląg2019-11-1330:3314:141500:0Szczegóły
5MKS Nielba WągrowiecSMS ZPRP GdańskWągrowiec2019-11-0922:268:125500:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaSMS ZPRP GdańskKościerzyna2019-11-1625:3012:162500:0Szczegóły
2SPR GKS ŻukowoMKS Nielba WągrowiecŻukowo2019-11-1635:3215:152500:0Szczegóły
3MKS Mazur SierpcKS Meble Wójcik ElblągSierpc2019-11-1627:1713:72000:0Szczegóły
4CKS Jurand CiechanówTytani WejherowoCiechanów2019-11-1628:2214:112900:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynUSAR KWIDZYNOlsztyn2019-11-1426:2813:122800:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1USAR KWIDZYNSokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaKwidzyn2019-11-2326:2412:114000:0Szczegóły
2Gwardia KoszalinOKPR Warmia Energa OlsztynKoszalin2019-11-2326:2410:122830:0Szczegóły
3KS Meble Wójcik ElblągCKS Jurand CiechanówElbląg2019-11-2334:2816:112000:0Szczegóły
4MKS Nielba WągrowiecMKS Mazur SierpcWągrowiec2019-11-2426:237:104000:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskSPR GKS ŻukowoGdańsk2019-11-2322:239:91000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaSPR GKS ŻukowoKościerzyna2019-11-3028:2412:132000:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcSMS ZPRP GdańskSierpc2019-11-3029:2414:112500:0Szczegóły
3CKS Jurand CiechanówMKS Nielba WągrowiecCiechanów2019-12-0133:3819:172930:0Szczegóły
4Tytani WejherowoOKPR Warmia Energa OlsztynWejherowo2019-11-3022:279:152900:0Szczegóły
5USAR KWIDZYNGwardia KoszalinKwidzyn2019-11-3026:2514:103500:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Gwardia KoszalinSokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaKoszalin2019-12-0737:1915:82800:0Szczegóły
2Tytani WejherowoUSAR KWIDZYNWejherowo2019-12-0730:3611:122980:0Szczegóły
3KS Meble Wójcik ElblągOKPR Warmia Energa OlsztynElbląg2019-12-0826:2815:132500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskCKS Jurand CiechanówGdańsk2019-12-0730:2916:161000:0Szczegóły
5SPR GKS ŻukowoMKS Mazur SierpcŻukowo2019-12-0729:2618:102000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaMKS Mazur SierpcKościerzyna2020-02-0831:2015:92000:0Szczegóły
2SPR GKS ŻukowoCKS Jurand CiechanówŻukowo2020-02-0836:3120:152000:0Szczegóły
3MKS Nielba WągrowiecOKPR Warmia Energa OlsztynWągrowiec2020-02-0827:2715:135506:5Szczegóły
4KS Meble Wójcik ElblągUSAR KWIDZYNElbląg2020-02-0831:3816:192000:0Szczegóły
5Tytani WejherowoGwardia KoszalinWejherowo2020-02-0833:4015:212980:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tytani WejherowoSokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaWejherowo2020-02-1527:2311:122980:0Szczegóły
2Gwardia KoszalinKS Meble Wójcik ElblągKoszalin2020-02-1531:2417:102900:0Szczegóły
3USAR KWIDZYNMKS Nielba WągrowiecKwidzyn2020-02-1529:2913:134502:4Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynSMS ZPRP GdańskOlsztyn2020-02-1830:2414:132170:0Szczegóły
5CKS Jurand CiechanówMKS Mazur SierpcCiechanów2020-02-1520:3610:161500:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaCKS Jurand CiechanówKościerzyna2020-02-2232:2516:102000:0Szczegóły
2SPR GKS ŻukowoOKPR Warmia Energa OlsztynŻukowo2020-02-2226:2812:162500:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskUSAR KWIDZYNGdańsk2020-02-2222:2711:151500:0Szczegóły
4MKS Nielba WągrowiecGwardia KoszalinWągrowiec2020-02-2234:2614:155500:0Szczegóły
5KS Meble Wójcik ElblągTytani WejherowoElbląg2020-02-2227:3012:131000:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Meble Wójcik ElblągSokół PORCELANA LUBIANA KościerzynaElbląg2020-02-2924:2713:101500:0Szczegóły
2Tytani WejherowoMKS Nielba WągrowiecWejherowo2020-02-2931:3419:182980:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Mazur SierpcOlsztyn2020-02-0225:1812:73000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CKS Jurand CiechanówOKPR Warmia Energa OlsztynCiechanów2020-03-0732:3517:172000:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcUSAR KWIDZYNSierpc2020-03-0723:2411:82000:0Szczegóły
3SPR GKS ŻukowoGwardia KoszalinŻukowo2020-03-0740:3118:132900:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskTytani WejherowoGdańsk2020-03-0734:1914:700:0Szczegóły
5MKS Nielba WągrowiecKS Meble Wójcik ElblągWągrowiec2020-03-0738:2817:146000:0Szczegóły