Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | 20 | 49 | 600 | 518 | 82 | 16 | 0 | 1 | 4 |
2 | KS Stal Gorzów | 20 | 46 | 562 | 485 | 77 | 15 | 0 | 1 | 5 |
3 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | 20 | 40 | 551 | 507 | 44 | 14 | 2 | 0 | 6 |
4 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | 20 | 34 | 541 | 508 | 33 | 11 | 1 | 2 | 9 |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | 20 | 33 | 589 | 554 | 35 | 11 | 0 | 0 | 9 |
6 | Gwardia Koszalin | 20 | 32 | 559 | 543 | 16 | 11 | 2 | 1 | 9 |
7 | SPR GKS Żukowo | 20 | 31 | 573 | 563 | 10 | 10 | 0 | 1 | 10 |
8 | MKS Mazur Sierpc | 20 | 27 | 528 | 523 | 5 | 9 | 0 | 0 | 11 |
9 | KS Meble Wójcik Elbląg | 20 | 24 | 569 | 615 | -46 | 8 | 0 | 0 | 12 |
10 | CKS Jurand Ciechanów | 20 | 12 | 554 | 670 | -116 | 4 | 0 | 0 | 16 |
11 | MKS Sambor Tczew | 20 | 2 | 484 | 624 | -140 | 1 | 1 | 0 | 19 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Mazur Sierpc | KS Stal Gorzów | Sierpc | 2018-09-22 | 25:24 | 14:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Nielba Wągrowiec | Gwardia Koszalin | Wągrowiec | 2018-09-22 | 25:23 | 15:11 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR GKS Żukowo | MKS Sambor Tczew | Żukowo | 2018-09-22 | 32:25 | 17:8 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | KS Meble Wójcik Elbląg | Olsztyn | 2018-09-22 | 32:24 | 14:12 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | CKS Jurand Ciechanów | Gdańsk | 2018-09-22 | 24:23 | 8:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Jurand Ciechanów | KS Stal Gorzów | Ciechanów | 2018-09-29 | 27:29 | 11:15 | 270 | 0:0 | Szczegóły |
2 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | SMS ZPRP Gdańsk | Olsztyn | 2018-09-29 | 24:30 | 16:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | KS Meble Wójcik Elbląg | Kościerzyna | 2018-09-29 | 33:21 | 15:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Gwardia Koszalin | SPR GKS Żukowo | Koszalin | 2018-09-29 | 24:21 | 12:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Mazur Sierpc | MKS Nielba Wągrowiec | Sierpc | 2018-09-29 | 24:26 | 15:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Nielba Wągrowiec | KS Stal Gorzów | Wągrowiec | 2018-10-06 | 24:23 | 9:14 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR GKS Żukowo | MKS Mazur Sierpc | Żukowo | 2018-10-07 | 37:28 | 15:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Meble Wójcik Elbląg | MKS Sambor Tczew | Elbląg | 2018-10-05 | 30:22 | 17:7 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Gdańsk | 2018-10-06 | 35:27 | 21:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | CKS Jurand Ciechanów | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Ciechanów | 2018-10-07 | 24:22 | 12:9 | 270 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Gorzów Wielkopolski | 2018-10-13 | 31:29 | 17:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | CKS Jurand Ciechanów | Kościerzyna | 2018-10-13 | 43:23 | 21:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Sambor Tczew | SMS ZPRP Gdańsk | Tczew | 2018-10-13 | 22:30 | 8:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Gwardia Koszalin | KS Meble Wójcik Elbląg | Koszalin | 2018-10-13 | 36:29 | 18:16 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Nielba Wągrowiec | SPR GKS Żukowo | Wągrowiec | 2018-10-13 | 34:28 | 19:15 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR GKS Żukowo | KS Stal Gorzów | Żukowo | 2018-10-20 | 28:30 | 12:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Meble Wójcik Elbląg | MKS Mazur Sierpc | Elbląg | 2018-10-20 | 31:28 | 16:13 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk | Gwardia Koszalin | Gdańsk | 2018-10-20 | 35:22 | 19:9 | 102 | 0:0 | Szczegóły |
4 | CKS Jurand Ciechanów | MKS Sambor Tczew | Ciechanów | 2018-10-20 | 29:24 | 13:10 | 270 | 0:0 | Szczegóły |
5 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Olsztyn | 2018-10-21 | 23:23 | 12:14 | 249 | 3:4 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Gorzów Wielkopolski | 2018-10-27 | 24:28 | 8:14 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Sambor Tczew | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Tczew | 2018-11-03 | 25:26 | 12:11 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Gwardia Koszalin | CKS Jurand Ciechanów | Koszalin | 2018-11-03 | 37:30 | 19:14 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Mazur Sierpc | SMS ZPRP Gdańsk | Sierpc | 2018-11-14 | 27:24 | 14:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Nielba Wągrowiec | KS Meble Wójcik Elbląg | Wągrowiec | 2018-11-04 | 33:30 | 14:15 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Meble Wójcik Elbląg | SPR GKS Żukowo | Elbląg | 2018-12-15 | 28:27 | 10:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Nielba Wągrowiec | Gdańsk | 2018-11-11 | 29:31 | 14:16 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
3 | CKS Jurand Ciechanów | MKS Mazur Sierpc | Ciechanów | 2018-11-10 | 28:34 | 13:16 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Gwardia Koszalin | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Koszalin | 2018-11-10 | 36:30 | 15:13 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | MKS Sambor Tczew | Kościerzyna | 2018-11-10 | 30:22 | 14:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | MKS Sambor Tczew | Gorzów Wielkopolski | 2018-11-17 | 35:17 | 20:8 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Gwardia Koszalin | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Koszalin | 2018-11-17 | 23:26 | 11:14 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Mazur Sierpc | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Sierpc | 2018-11-17 | 27:22 | 12:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Nielba Wągrowiec | CKS Jurand Ciechanów | Wągrowiec | 2018-11-18 | 41:25 | 18:15 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SPR GKS Żukowo | SMS ZPRP Gdańsk | Żukowo | 2018-11-18 | 33:27 | 18:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
9 kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Meble Wójcik Elbląg | KS Stal Gorzów | Elbląg | 2018-11-24 | 25:33 | 15:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | CKS Jurand Ciechanów | SPR GKS Żukowo | Ciechanów | 2018-11-24 | 35:36 | 18:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | MKS Nielba Wągrowiec | Olsztyn | 2018-11-24 | 27:27 | 14:10 | 290 | 5:3 | Szczegóły |
4 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | MKS Mazur Sierpc | Kościerzyna | 2018-11-24 | 27:22 | 13:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Sambor Tczew | Gwardia Koszalin | Tczew | 2018-11-24 | 29:29 | 13:17 | 200 | 3:2 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | Gwardia Koszalin | Gorzów Wielkopolski | 2018-12-01 | 27:19 | 15:11 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Mazur Sierpc | MKS Sambor Tczew | Sierpc | 2018-12-01 | 28:22 | 14:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Nielba Wągrowiec | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Wągrowiec | 2018-12-01 | 22:24 | 11:12 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR GKS Żukowo | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Żukowo | 2018-12-01 | 20:19 | 10:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Meble Wójcik Elbląg | SMS ZPRP Gdańsk | Elbląg | 2018-12-04 | 25:27 | 10:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP Gdańsk | KS Stal Gorzów | Gdańsk | 2018-12-08 | 28:27 | 14:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | CKS Jurand Ciechanów | KS Meble Wójcik Elbląg | Ciechanów | 2018-12-09 | 35:31 | 18:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | SPR GKS Żukowo | Kościerzyna | 2018-12-11 | 29:24 | 12:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Sambor Tczew | MKS Nielba Wągrowiec | Tczew | 2018-12-08 | 27:30 | 11:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Gwardia Koszalin | MKS Mazur Sierpc | Koszalin | 2018-12-08 | 22:25 | 14:11 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | MKS Mazur Sierpc | Gorzów Wielkopolski | 2019-01-25 | 22:20 | 11:7 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Gwardia Koszalin | MKS Nielba Wągrowiec | Koszalin | 2019-01-26 | 22:23 | 14:12 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Sambor Tczew | SPR GKS Żukowo | Tczew | 2019-01-26 | 22:26 | 9:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Meble Wójcik Elbląg | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Elbląg | 2019-01-26 | 26:28 | 13:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | CKS Jurand Ciechanów | SMS ZPRP Gdańsk | Ciechanów | 2019-01-26 | 29:35 | 13:15 | 270 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | CKS Jurand Ciechanów | Gorzów Wielkopolski | 2019-02-08 | 24:22 | 11:7 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Gdańsk | 2019-02-09 | 26:31 | 13:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Meble Wójcik Elbląg | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Elbląg | 2019-02-09 | 31:28 | 13:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR GKS Żukowo | Gwardia Koszalin | Żukowo | 2019-02-09 | 28:28 | 12:14 | 250 | 4:5 | Szczegóły |
5 | MKS Nielba Wągrowiec | MKS Mazur Sierpc | Wągrowiec | 2019-02-09 | 24:22 | 13:10 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | MKS Nielba Wągrowiec | Gorzów Wielkopolski | 2019-02-16 | 30:26 | 14:8 | 592 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Mazur Sierpc | SPR GKS Żukowo | Sierpc | 2019-02-16 | 19:24 | 7:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Sambor Tczew | KS Meble Wójcik Elbląg | Tczew | 2019-02-17 | 30:33 | 17:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | SMS ZPRP Gdańsk | Kościerzyna | 2019-02-20 | 30:29 | 16:12 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
5 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | CKS Jurand Ciechanów | Olsztyn | 2019-02-19 | 36:17 | 19:7 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | KS Stal Gorzów | Olsztyn | 2019-02-23 | 26:34 | 15:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | CKS Jurand Ciechanów | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Ciechanów | 2019-02-23 | 29:36 | 9:21 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Sambor Tczew | 2019-02-23 | 37:26 | 18:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły | |
4 | KS Meble Wójcik Elbląg | Gwardia Koszalin | Elbląg | 2019-02-23 | 37:42 | 19:20 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SPR GKS Żukowo | MKS Nielba Wągrowiec | Żukowo | 2019-02-23 | 24:32 | 12:21 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | SPR GKS Żukowo | Gorzów Wielkopolski | 2019-03-02 | 32:25 | 16:12 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Mazur Sierpc | KS Meble Wójcik Elbląg | Sierpc | 2019-03-02 | 28:29 | 17:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Gwardia Koszalin | SMS ZPRP Gdańsk | Koszalin | 2019-03-09 | 30:28 | 18:14 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Sambor Tczew | CKS Jurand Ciechanów | Tczew | 2019-03-02 | 25:26 | 15:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Kościerzyna | 2019-03-02 | 22:27 | 7:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | KS Stal Gorzów | Kościerzyna | 2019-03-16 | 22:22 | 9:10 | 290 | 3:2 | Szczegóły |
2 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | MKS Sambor Tczew | Olsztyn | 2019-03-16 | 30:23 | 14:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | CKS Jurand Ciechanów | Gwardia Koszalin | Ciechanów | 2019-03-16 | 26:36 | 12:18 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Mazur Sierpc | Gdańsk | 2019-03-16 | 32:28 | 16:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Meble Wójcik Elbląg | MKS Nielba Wągrowiec | Elbląg | 2019-03-16 | 29:36 | 15:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR GKS Żukowo | KS Meble Wójcik Elbląg | Żukowo | 2019-03-24 | 29:31 | 13:19 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Nielba Wągrowiec | SMS ZPRP Gdańsk | Wągrowiec | 2019-03-23 | 31:27 | 14:16 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Mazur Sierpc | CKS Jurand Ciechanów | Sierpc | 2019-03-23 | 36:30 | 18:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Gwardia Koszalin | Olsztyn | 2019-03-24 | 24:24 | 15:14 | 190 | 6:7 | Szczegóły |
5 | MKS Sambor Tczew | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Tczew | 2019-03-23 | 21:28 | 14:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Sambor Tczew | KS Stal Gorzów | Tczew | 2019-03-30 | 27:39 | 13:20 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Gwardia Koszalin | Kościerzyna | 2019-03-30 | 27:26 | 14:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | MKS Mazur Sierpc | Olsztyn | 2019-03-31 | 24:21 | 16:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | CKS Jurand Ciechanów | MKS Nielba Wągrowiec | Ciechanów | 2019-03-30 | 34:47 | 16:24 | 140 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | SPR GKS Żukowo | Gdańsk | 2019-03-30 | 26:37 | 11:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | KS Meble Wójcik Elbląg | Gorzów Wielkopolski | 2019-04-06 | 25:20 | 15:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR GKS Żukowo | CKS Jurand Ciechanów | Żukowo | 2019-04-07 | 38:34 | 19:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Nielba Wągrowiec | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Wągrowiec | 2019-04-06 | 24:25 | 12:10 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Mazur Sierpc | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Sierpc | 2019-04-06 | 25:19 | 12:6 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Gwardia Koszalin | MKS Sambor Tczew | Koszalin | 2019-04-06 | 32:25 | 16:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwardia Koszalin | KS Stal Gorzów | Koszalin | 2019-02-03 | 22:23 | 11:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Sambor Tczew | MKS Mazur Sierpc | Tczew | 2019-04-13 | 30:36 | 12:19 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | MKS Nielba Wągrowiec | Kościerzyna | 2019-03-09 | 25:26 | 13:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | SPR GKS Żukowo | Olsztyn | 2019-04-14 | 36:24 | 19:10 | 291 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | KS Meble Wójcik Elbląg | Gdańsk | 2019-04-13 | 35:23 | 17:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Stal Gorzów | SMS ZPRP Gdańsk | Gorzów Wielkopolski | 2019-04-27 | 28:25 | 15:13 | 630 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Meble Wójcik Elbląg | CKS Jurand Ciechanów | Elbląg | 2019-04-27 | 36:28 | 20:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR GKS Żukowo | Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna | Żukowo | 2019-04-26 | 32:24 | 17:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Nielba Wągrowiec | MKS Sambor Tczew | Wągrowiec | 2019-04-27 | 38:20 | 19:7 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Mazur Sierpc | Gwardia Koszalin | Sierpc | 2019-04-27 | 25:26 | 12:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |