Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1MKS Nielba Wągrowiec20336006001613
2KS Stal Gorzów20315625621514
3Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna20265515511226
4OKPR Warmia Energa Olsztyn20235415411037
5SMS ZPRP Gdańsk20225895891109
6Gwardia Koszalin2021559559938
7SPR GKS Żukowo20215735731019
8MKS Mazur Sierpc20185285289011
9KS Meble Wójcik Elbląg20165695698012
10CKS Jurand Ciechanów2085545544016
11MKS Sambor Tczew2014844840119
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Mazur SierpcKS Stal GorzówSierpc2018-09-2225:2414:132000:0Szczegóły
2MKS Nielba WągrowiecGwardia KoszalinWągrowiec2018-09-2225:2315:115000:0Szczegóły
3SPR GKS ŻukowoMKS Sambor TczewŻukowo2018-09-2232:2517:82500:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynKS Meble Wójcik ElblągOlsztyn2018-09-2232:2414:122900:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskCKS Jurand CiechanówGdańsk2018-09-2224:238:92000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CKS Jurand CiechanówKS Stal GorzówCiechanów2018-09-2927:2911:152700:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynSMS ZPRP GdańskOlsztyn2018-09-2924:3016:132500:0Szczegóły
3Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaKS Meble Wójcik ElblągKościerzyna2018-09-2933:2115:81000:0Szczegóły
4Gwardia KoszalinSPR GKS ŻukowoKoszalin2018-09-2924:2112:122500:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcMKS Nielba WągrowiecSierpc2018-09-2924:2615:142500:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Nielba WągrowiecKS Stal GorzówWągrowiec2018-10-0624:239:146000:0Szczegóły
2SPR GKS ŻukowoMKS Mazur SierpcŻukowo2018-10-0737:2815:142000:0Szczegóły
3KS Meble Wójcik ElblągMKS Sambor TczewElbląg2018-10-0530:2217:71200:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskSokół Porcelana Lubiana KościerzynaGdańsk2018-10-0635:2721:151500:0Szczegóły
5CKS Jurand CiechanówOKPR Warmia Energa OlsztynCiechanów2018-10-0724:2212:92700:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówOKPR Warmia Energa OlsztynGorzów Wielkopolski2018-10-1331:2917:114000:0Szczegóły
2Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaCKS Jurand CiechanówKościerzyna2018-10-1343:2321:112000:0Szczegóły
3MKS Sambor TczewSMS ZPRP GdańskTczew2018-10-1322:308:151000:0Szczegóły
4Gwardia KoszalinKS Meble Wójcik ElblągKoszalin2018-10-1336:2918:162500:0Szczegóły
5MKS Nielba WągrowiecSPR GKS ŻukowoWągrowiec2018-10-1334:2819:153000:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR GKS ŻukowoKS Stal GorzówŻukowo2018-10-2028:3012:122500:0Szczegóły
2KS Meble Wójcik ElblągMKS Mazur SierpcElbląg2018-10-2031:2816:131200:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskGwardia KoszalinGdańsk2018-10-2035:2219:91020:0Szczegóły
4CKS Jurand CiechanówMKS Sambor TczewCiechanów2018-10-2029:2413:102700:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynSokół Porcelana Lubiana KościerzynaOlsztyn2018-10-2123:2312:142493:4Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówSokół Porcelana Lubiana KościerzynaGorzów Wielkopolski2018-10-2724:288:145000:0Szczegóły
2MKS Sambor TczewOKPR Warmia Energa OlsztynTczew2018-11-0325:2612:111100:0Szczegóły
3Gwardia KoszalinCKS Jurand CiechanówKoszalin2018-11-0337:3019:142900:0Szczegóły
4MKS Mazur SierpcSMS ZPRP GdańskSierpc2018-11-1427:2414:121500:0Szczegóły
5MKS Nielba WągrowiecKS Meble Wójcik ElblągWągrowiec2018-11-0433:3014:155500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Meble Wójcik ElblągSPR GKS ŻukowoElbląg2018-12-1528:2710:142000:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskMKS Nielba WągrowiecGdańsk2018-11-1129:3114:161800:0Szczegóły
3CKS Jurand CiechanówMKS Mazur SierpcCiechanów2018-11-1028:3413:162990:0Szczegóły
4Gwardia KoszalinOKPR Warmia Energa OlsztynKoszalin2018-11-1036:3015:132800:0Szczegóły
5Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaMKS Sambor TczewKościerzyna2018-11-1030:2214:81500:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówMKS Sambor TczewGorzów Wielkopolski2018-11-1735:1720:84000:0Szczegóły
2Gwardia KoszalinSokół Porcelana Lubiana KościerzynaKoszalin2018-11-1723:2611:142800:0Szczegóły
3MKS Mazur SierpcOKPR Warmia Energa OlsztynSierpc2018-11-1727:2212:92000:0Szczegóły
4MKS Nielba WągrowiecCKS Jurand CiechanówWągrowiec2018-11-1841:2518:155000:0Szczegóły
5SPR GKS ŻukowoSMS ZPRP GdańskŻukowo2018-11-1833:2718:132000:0Szczegóły
9 kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Meble Wójcik ElblągKS Stal GorzówElbląg2018-11-2425:3315:18500:0Szczegóły
2CKS Jurand CiechanówSPR GKS ŻukowoCiechanów2018-11-2435:3618:172500:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Nielba WągrowiecOlsztyn2018-11-2427:2714:102905:3Szczegóły
4Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaMKS Mazur SierpcKościerzyna2018-11-2427:2213:152000:0Szczegóły
5MKS Sambor TczewGwardia KoszalinTczew2018-11-2429:2913:172003:2Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówGwardia KoszalinGorzów Wielkopolski2018-12-0127:1915:117000:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcMKS Sambor TczewSierpc2018-12-0128:2214:111000:0Szczegóły
3MKS Nielba WągrowiecSokół Porcelana Lubiana KościerzynaWągrowiec2018-12-0122:2411:125500:0Szczegóły
4SPR GKS ŻukowoOKPR Warmia Energa OlsztynŻukowo2018-12-0120:1910:102000:0Szczegóły
5KS Meble Wójcik ElblągSMS ZPRP GdańskElbląg2018-12-0425:2710:12500:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP GdańskKS Stal GorzówGdańsk2018-12-0828:2714:121500:0Szczegóły
2CKS Jurand CiechanówKS Meble Wójcik ElblągCiechanów2018-12-0935:3118:102500:0Szczegóły
3Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaSPR GKS ŻukowoKościerzyna2018-12-1129:2412:152000:0Szczegóły
4MKS Sambor TczewMKS Nielba WągrowiecTczew2018-12-0827:3011:131000:0Szczegóły
5Gwardia KoszalinMKS Mazur SierpcKoszalin2018-12-0822:2514:112800:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówMKS Mazur SierpcGorzów Wielkopolski2019-01-2522:2011:74000:0Szczegóły
2Gwardia KoszalinMKS Nielba WągrowiecKoszalin2019-01-2622:2314:122990:0Szczegóły
3MKS Sambor TczewSPR GKS ŻukowoTczew2019-01-2622:269:111000:0Szczegóły
4KS Meble Wójcik ElblągOKPR Warmia Energa OlsztynElbląg2019-01-2626:2813:152500:0Szczegóły
5CKS Jurand CiechanówSMS ZPRP GdańskCiechanów2019-01-2629:3513:152700:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówCKS Jurand CiechanówGorzów Wielkopolski2019-02-0824:2211:75000:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskOKPR Warmia Energa OlsztynGdańsk2019-02-0926:3113:161000:0Szczegóły
3KS Meble Wójcik ElblągSokół Porcelana Lubiana KościerzynaElbląg2019-02-0931:2813:162000:0Szczegóły
4SPR GKS ŻukowoGwardia KoszalinŻukowo2019-02-0928:2812:142504:5Szczegóły
5MKS Nielba WągrowiecMKS Mazur SierpcWągrowiec2019-02-0924:2213:106000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówMKS Nielba WągrowiecGorzów Wielkopolski2019-02-1630:2614:85920:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcSPR GKS ŻukowoSierpc2019-02-1619:247:101500:0Szczegóły
3MKS Sambor TczewKS Meble Wójcik ElblągTczew2019-02-1730:3317:161500:0Szczegóły
4Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaSMS ZPRP GdańskKościerzyna2019-02-2030:2916:121800:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynCKS Jurand CiechanówOlsztyn2019-02-1936:1719:72990:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OKPR Warmia Energa OlsztynKS Stal GorzówOlsztyn2019-02-2326:3415:172500:0Szczegóły
2CKS Jurand CiechanówSokół Porcelana Lubiana KościerzynaCiechanów2019-02-2329:369:212900:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskMKS Sambor Tczew2019-02-2337:2618:11500:0Szczegóły
4KS Meble Wójcik ElblągGwardia KoszalinElbląg2019-02-2337:4219:201000:0Szczegóły
5SPR GKS ŻukowoMKS Nielba WągrowiecŻukowo2019-02-2324:3212:212000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówSPR GKS ŻukowoGorzów Wielkopolski2019-03-0232:2516:124000:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcKS Meble Wójcik ElblągSierpc2019-03-0228:2917:112000:0Szczegóły
3Gwardia KoszalinSMS ZPRP GdańskKoszalin2019-03-0930:2818:142200:0Szczegóły
4MKS Sambor TczewCKS Jurand CiechanówTczew2019-03-0225:2615:131000:0Szczegóły
5Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaOKPR Warmia Energa OlsztynKościerzyna2019-03-0222:277:152000:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaKS Stal GorzówKościerzyna2019-03-1622:229:102903:2Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Sambor TczewOlsztyn2019-03-1630:2314:121500:0Szczegóły
3CKS Jurand CiechanówGwardia KoszalinCiechanów2019-03-1626:3612:182200:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskMKS Mazur SierpcGdańsk2019-03-1632:2816:18500:0Szczegóły
5KS Meble Wójcik ElblągMKS Nielba WągrowiecElbląg2019-03-1629:3615:171000:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR GKS ŻukowoKS Meble Wójcik ElblągŻukowo2019-03-2429:3113:192000:0Szczegóły
2MKS Nielba WągrowiecSMS ZPRP GdańskWągrowiec2019-03-2331:2714:166000:0Szczegóły
3MKS Mazur SierpcCKS Jurand CiechanówSierpc2019-03-2336:3018:132000:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynGwardia KoszalinOlsztyn2019-03-2424:2415:141906:7Szczegóły
5MKS Sambor TczewSokół Porcelana Lubiana KościerzynaTczew2019-03-2321:2814:12500:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Sambor TczewKS Stal GorzówTczew2019-03-3027:3913:20800:0Szczegóły
2Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaGwardia KoszalinKościerzyna2019-03-3027:2614:112000:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Mazur SierpcOlsztyn2019-03-3124:2116:132500:0Szczegóły
4CKS Jurand CiechanówMKS Nielba WągrowiecCiechanów2019-03-3034:4716:241400:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskSPR GKS ŻukowoGdańsk2019-03-3026:3711:181000:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówKS Meble Wójcik ElblągGorzów Wielkopolski2019-04-0625:2015:91500:0Szczegóły
2SPR GKS ŻukowoCKS Jurand CiechanówŻukowo2019-04-0738:3419:162000:0Szczegóły
3MKS Nielba WągrowiecOKPR Warmia Energa OlsztynWągrowiec2019-04-0624:2512:105500:0Szczegóły
4MKS Mazur SierpcSokół Porcelana Lubiana KościerzynaSierpc2019-04-0625:1912:62000:0Szczegóły
5Gwardia KoszalinMKS Sambor TczewKoszalin2019-04-0632:2516:152000:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Gwardia KoszalinKS Stal GorzówKoszalin2019-02-0322:2311:122500:0Szczegóły
2MKS Sambor TczewMKS Mazur SierpcTczew2019-04-1330:3612:19500:0Szczegóły
3Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaMKS Nielba WągrowiecKościerzyna2019-03-0925:2613:111500:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynSPR GKS ŻukowoOlsztyn2019-04-1436:2419:102910:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskKS Meble Wójcik ElblągGdańsk2019-04-1335:2317:10500:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówSMS ZPRP GdańskGorzów Wielkopolski2019-04-2728:2515:136300:0Szczegóły
2KS Meble Wójcik ElblągCKS Jurand CiechanówElbląg2019-04-2736:2820:13500:0Szczegóły
3SPR GKS ŻukowoSokół Porcelana Lubiana KościerzynaŻukowo2019-04-2632:2417:121500:0Szczegóły
4MKS Nielba WągrowiecMKS Sambor TczewWągrowiec2019-04-2738:2019:75500:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcGwardia KoszalinSierpc2019-04-2725:2612:121500:0Szczegóły