Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1MKS Nielba Wągrowiec28408237041927
2OKPR Warmia Energa Olsztyn28397616471918
3KS Stal Gorzów28377797001738
4Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna28367316821729
5AZS UW Warszawa283577974317110
6MKS Real-Astromal Leszno28357317051558
7WKS Grunwald Poznań283375772416111
8Polski Cukier Pomezania Malbork282978176412511
9KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego282574876310513
10MKS Mazur Sierpc282464671311215
11SMS ZPRP Gdańsk282475476310414
12Orlen Wisła II Płock28207918297615
13SPR GKS Żukowo28177448097318
14Gwardia Koszalin28166748077219
15MKS Grudziądz28107448905023
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS GrudziądzAZS UW WarszawaGrudziądz2017-09-1032:3317:193000:0Szczegóły
2KS Stal GorzówMKS Mazur SierpcGorzów Wielkopolski2017-09-0931:1819:102000:0Szczegóły
3Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaOKPR Warmia Energa OlsztynKościerzyna2017-09-0922:1910:112500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2017-09-0925:2412:121000:0Szczegóły
5MKS Nielba WągrowiecOrlen Wisła II PłockWągrowiec2017-09-0930:3015:144004:3Szczegóły
6Gwardia KoszalinSPR GKS ŻukowoKoszalin2017-09-0929:2315:125000:0Szczegóły
7KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoMKS Real-Astromal LesznoZielona Góra2017-09-0925:299:132200:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaMKS Real-Astromal LesznoWarszawa2017-09-1630:2612:122500:0Szczegóły
2SPR GKS ŻukowoKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoŻukowo2017-09-1627:2712:92003:4Szczegóły
3MKS Nielba WągrowiecGwardia KoszalinWągrowiec2017-09-1634:2515:134800:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkOrlen Wisła II PłockMalbork2017-09-1624:2714:151000:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańSMS ZPRP GdańskPoznań2017-09-1623:219:112000:0Szczegóły
6MKS GrudziądzKS Stal GorzówGrudziądz2017-09-1628:2515:114500:0Szczegóły
7MKS Mazur SierpcSokół Porcelana Lubiana KościerzynaSierpc0000-00-0026:2513:112500:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Stal GorzówAZS UW WarszawaGorzów Wielkopolski2017-09-2328:2315:122990:0Szczegóły
2Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaMKS GrudziądzKościerzyna2017-09-2335:2116:112500:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskOKPR Warmia Energa OlsztynGdańsk2017-09-2325:2312:161000:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockWKS Grunwald PoznańPłock2017-09-2321:3111:14500:0Szczegóły
5Gwardia KoszalinPolski Cukier Pomezania MalborkKoszalin2017-09-2324:2412:76004:2Szczegóły
6KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoMKS Nielba WągrowiecZielona Góra2017-09-2330:2515:131360:0Szczegóły
7MKS Real-Astromal LesznoSPR GKS ŻukowoLeszno2017-09-2328:2814:133500:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaSPR GKS ŻukowoWarszawa2017-09-3029:2417:102000:0Szczegóły
2MKS Nielba WągrowiecMKS Real-Astromal LesznoWągrowiec2017-09-3028:2913:134000:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoMalbork2017-09-3025:2511:141002:4Szczegóły
4WKS Grunwald PoznańGwardia KoszalinPoznań2017-09-3030:2314:112000:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynOrlen Wisła II PłockOlsztyn2017-10-0129:1816:82000:0Szczegóły
6MKS Mazur SierpcSMS ZPRP GdańskSierpc2017-09-3025:2214:122500:0Szczegóły
7KS Stal GorzówSokół Porcelana Lubiana KościerzynaGorzów Wielkopolski2017-09-3025:1813:92990:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaAZS UW WarszawaKościerzyna2017-10-0728:2417:121500:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskMKS GrudziądzGdańsk2017-10-0726:2913:141500:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockMKS Mazur SierpcPłock2017-10-0820:2011:111003:4Szczegóły
4Gwardia KoszalinOKPR Warmia Energa OlsztynKoszalin2017-10-0720:307:144500:0Szczegóły
5KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoWKS Grunwald PoznańZielona Góra2017-10-0726:2913:141900:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoPolski Cukier Pomezania MalborkLeszno2017-10-0731:2811:92800:0Szczegóły
7SPR GKS ŻukowoMKS Nielba WągrowiecŻukowo2017-10-0821:307:141500:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaMKS Nielba WągrowiecWarszawa2017-10-1525:2810:131500:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkSPR GKS ŻukowoMalbork2017-10-1327:3115:15500:0Szczegóły
3WKS Grunwald PoznańMKS Real-Astromal LesznoPoznań2017-10-1420:2310:102400:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoOlsztyn2017-10-1432:2313:82950:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcGwardia KoszalinSierpc2017-10-1427:2213:91800:0Szczegóły
6MKS GrudziądzOrlen Wisła II PłockGrudziądz2017-10-1528:3314:153000:0Szczegóły
7KS Stal GorzówSMS ZPRP GdańskGorzów Wielkopolski2017-10-1432:2616:132500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP GdańskSokół Porcelana Lubiana KościerzynaGdańsk2017-11-0426:2813:131000:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockKS Stal GorzówPłock2017-11-0426:2514:13800:0Szczegóły
3Gwardia KoszalinMKS GrudziądzKoszalin2017-11-0427:2313:95000:0Szczegóły
4KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoMKS Mazur SierpcZielona Góra2017-11-0420:1712:91800:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoOKPR Warmia Energa OlsztynLeszno2017-11-0420:2911:124000:0Szczegóły
6SPR GKS ŻukowoWKS Grunwald PoznańŻukowo2017-11-0428:2715:142000:0Szczegóły
7MKS Nielba WągrowiecPolski Cukier Pomezania MalborkWągrowiec2017-11-0435:1815:85500:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaPolski Cukier Pomezania MalborkWarszawa2017-11-1234:3517:152000:0Szczegóły
2WKS Grunwald PoznańMKS Nielba WągrowiecPoznań2017-11-1122:239:72500:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynSPR GKS ŻukowoOlsztyn2017-11-1235:2616:102950:0Szczegóły
4MKS Mazur SierpcMKS Real-Astromal LesznoSierpc2017-11-1124:2712:172300:0Szczegóły
5MKS GrudziądzKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoGrudziądz2017-11-1229:3419:153000:0Szczegóły
6KS Stal GorzówGwardia KoszalinGorzów Wielkopolski2017-11-1134:2417:106000:0Szczegóły
7Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaOrlen Wisła II PłockKościerzyna2017-11-0824:2012:122000:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP GdańskAZS UW WarszawaGdańsk2017-11-1825:2613:14400:0Szczegóły
2Gwardia KoszalinSokół Porcelana Lubiana KościerzynaKoszalin2017-11-1815:295:143500:0Szczegóły
3KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoKS Stal GorzówZielona Góra2017-11-1824:2412:122602:4Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoMKS GrudziądzLeszno2017-11-1830:2415:143900:0Szczegóły
5SPR GKS ŻukowoMKS Mazur SierpcŻukowo2017-11-1824:2815:132000:0Szczegóły
6MKS Nielba WągrowiecOKPR Warmia Energa OlsztynWągrowiec2017-11-1823:2312:115705:3Szczegóły
7Polski Cukier Pomezania MalborkWKS Grunwald PoznańMalbork2017-11-1829:2114:101500:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaWKS Grunwald PoznańWarszawa2017-11-2531:2814:132000:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynPolski Cukier Pomezania MalborkOlsztyn2017-11-2625:2112:82900:0Szczegóły
3MKS Mazur SierpcMKS Nielba WągrowiecSierpc2017-11-2520:288:131500:0Szczegóły
4MKS GrudziądzSPR GKS ŻukowoGrudziądz2017-11-2526:2210:103000:0Szczegóły
5KS Stal GorzówMKS Real-Astromal LesznoGorzów Wielkopolski2017-11-2525:2011:86400:0Szczegóły
6Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoKościerzyna2017-11-2530:2918:162500:0Szczegóły
7SMS ZPRP GdańskOrlen Wisła II PłockGdańsk2017-11-2533:3316:1303:4Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła II PłockAZS UW WarszawaPłock2017-12-0240:3019:131000:0Szczegóły
2Gwardia KoszalinSMS ZPRP GdańskKoszalin2017-12-0221:299:135000:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoSokół Porcelana Lubiana KościerzynaLeszno2017-12-0225:2511:154001:3Szczegóły
4SPR GKS ŻukowoKS Stal GorzówŻukowo2017-12-0224:2916:142000:0Szczegóły
5MKS Nielba WągrowiecMKS GrudziądzWągrowiec2017-12-0248:3222:144800:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkMKS Mazur SierpcMalbork2017-12-0233:1912:111200:0Szczegóły
7WKS Grunwald PoznańOKPR Warmia Energa OlsztynPoznań2017-12-0224:2111:121800:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaOKPR Warmia Energa OlsztynWarszawa2017-12-0926:249:121500:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcWKS Grunwald PoznańSierpc2017-12-0817:266:102570:0Szczegóły
3MKS GrudziądzPolski Cukier Pomezania MalborkGrudziądz2017-12-0928:3812:212990:0Szczegóły
4KS Stal GorzówMKS Nielba WągrowiecGorzów Wielkopolski2017-12-0921:2510:106440:0Szczegóły
5Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaSPR GKS ŻukowoKościerzyna2017-12-0927:2213:132500:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoGdańsk2017-12-0924:289:13500:0Szczegóły
7Orlen Wisła II PłockGwardia KoszalinPłock2017-12-0937:3415:201460:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Gwardia KoszalinAZS UW WarszawaKoszalin2018-01-1318:258:135000:0Szczegóły
2KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoOrlen Wisła II PłockZielona Góra2018-01-1335:3015:142500:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoSMS ZPRP GdańskLeszno2018-01-1325:2513:113804:5Szczegóły
4MKS Nielba WągrowiecSokół Porcelana Lubiana KościerzynaWągrowiec2018-02-2429:1915:76000:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkKS Stal GorzówMalbork2018-01-1328:2812:172002:4Szczegóły
6WKS Grunwald PoznańMKS GrudziądzPoznań2018-01-1339:3419:152000:0Szczegóły
7OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Mazur SierpcOlsztyn2017-12-1527:2012:102500:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaMKS Mazur SierpcWarszawa2018-01-2031:1811:92800:0Szczegóły
2MKS GrudziądzOKPR Warmia Energa OlsztynGrudziądz2018-01-2019:369:171000:0Szczegóły
3KS Stal GorzówWKS Grunwald PoznańGorzów Wielkopolski2018-01-2028:2515:106000:0Szczegóły
4Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaPolski Cukier Pomezania MalborkKościerzyna2018-01-2032:2517:152500:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskSPR GKS ŻukowoGdańsk2018-01-1033:2212:111500:0Szczegóły
6Orlen Wisła II PłockMKS Real-Astromal LesznoPłock2018-01-2021:295:16500:0Szczegóły
7Gwardia KoszalinKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoKoszalin2018-01-2028:2914:15600:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoAZS UW WarszawaZielona Góra2018-01-2723:2613:131500:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoGwardia KoszalinLeszno2018-01-2730:1412:53700:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockSPR GKS ŻukowoPłock2018-01-2727:2712:161003:4Szczegóły
4MKS Nielba WągrowiecSMS ZPRP GdańskWągrowiec2018-01-2436:2617:146000:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańSokół Porcelana Lubiana KościerzynaPoznań2018-01-2725:2611:121500:0Szczegóły
6OKPR Warmia Energa OlsztynKS Stal GorzówOlsztyn2018-01-2623:2111:122500:0Szczegóły
7MKS Mazur SierpcMKS GrudziądzSierpc2018-01-2724:2310:132000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaMKS GrudziądzWarszawa2018-02-0328:2513:111000:0Szczegóły
2MKS Mazur SierpcKS Stal GorzówSierpc2018-02-0322:230:92000:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynSokół Porcelana Lubiana KościerzynaOlsztyn2018-02-0224:2515:132990:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkSMS ZPRP GdańskMalbork2018-02-1331:3215:18500:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockMKS Nielba WągrowiecPłock2018-02-0634:3917:19700:0Szczegóły
6SPR GKS ŻukowoGwardia KoszalinŻukowo2018-02-2429:2516:132000:0Szczegóły
7MKS Real-Astromal LesznoKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoLeszno2018-02-0320:239:133000:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Real-Astromal LesznoAZS UW WarszawaLeszno2018-02-1026:2615:13204:2Szczegóły
2KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoSPR GKS ŻukowoZielona Góra2018-02-1029:2613:141500:0Szczegóły
3Gwardia KoszalinMKS Nielba WągrowiecKoszalin2018-02-1021:287:153000:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockPolski Cukier Pomezania MalborkPłock2018-02-0932:3418:151000:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskWKS Grunwald PoznańGdańsk2018-02-1025:329:18500:0Szczegóły
6Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaMKS Mazur SierpcKościerzyna2018-02-1026:2112:102000:0Szczegóły
7KS Stal GorzówMKS GrudziądzGorzów Wielkopolski2018-02-1040:2317:116000:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaKS Stal GorzówWarszawa2018-02-2425:2315:111500:0Szczegóły
2MKS GrudziądzSokół Porcelana Lubiana KościerzynaGrudziądz2018-02-1719:289:102200:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynSMS ZPRP GdańskOlsztyn2018-02-2830:2715:142000:0Szczegóły
4WKS Grunwald PoznańOrlen Wisła II PłockPoznań2018-02-2034:3317:181500:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkGwardia KoszalinMalbork2018-02-1737:2017:81370:0Szczegóły
6MKS Nielba WągrowiecKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoWągrowiec2018-02-1729:2215:136000:0Szczegóły
7SPR GKS ŻukowoMKS Real-Astromal LesznoŻukowo2018-02-1827:3211:171500:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPR GKS ŻukowoAZS UW WarszawaŻukowo2018-03-0434:2818:132700:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoMKS Nielba WągrowiecLeszno2018-03-0326:2514:123950:0Szczegóły
3KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoPolski Cukier Pomezania MalborkZielona Góra2018-03-0329:3211:192000:0Szczegóły
4Gwardia KoszalinWKS Grunwald PoznańKoszalin2018-03-0326:2814:143000:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockOKPR Warmia Energa OlsztynPłock2018-03-0323:339:14900:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskMKS Mazur SierpcGdańsk2018-03-0721:3010:15300:0Szczegóły
7Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaKS Stal GorzówKościerzyna2018-03-0323:2412:122000:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaSokół Porcelana Lubiana KościerzynaWarszawa2018-03-1034:2315:82000:0Szczegóły
2MKS GrudziądzSMS ZPRP GdańskGrudziądz2018-03-1023:3011:122000:0Szczegóły
3MKS Mazur SierpcOrlen Wisła II PłockSierpc2018-03-1024:1912:92000:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynGwardia KoszalinOlsztyn2018-03-1130:2613:102500:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoPoznań2018-03-1034:3015:112000:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkMKS Real-Astromal LesznoMalbork2018-03-1026:2211:142000:0Szczegóły
7MKS Nielba WągrowiecSPR GKS ŻukowoWągrowiec2018-03-1025:2412:135000:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Nielba WągrowiecAZS UW WarszawaWągrowiec2018-03-1727:2412:126000:0Szczegóły
2SPR GKS ŻukowoPolski Cukier Pomezania MalborkŻukowo2018-03-1726:3012:162000:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoWKS Grunwald PoznańLeszno2018-03-1721:2111:93004:1Szczegóły
4KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoOKPR Warmia Energa OlsztynZielona Góra2018-03-1723:2611:111800:0Szczegóły
5Gwardia KoszalinMKS Mazur SierpcKoszalin2018-03-1731:2913:113000:0Szczegóły
6Orlen Wisła II PłockMKS GrudziądzPłock2018-03-1838:2721:10700:0Szczegóły
7SMS ZPRP GdańskKS Stal GorzówGdańsk2018-04-1124:3012:17500:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaSMS ZPRP GdańskKościerzyna2018-03-2429:2913:162005:4Szczegóły
2KS Stal GorzówOrlen Wisła II PłockGorzów Wielkopolski2018-03-2427:2413:136500:0Szczegóły
3MKS GrudziądzGwardia KoszalinGrudziądz2018-03-2425:2712:142000:0Szczegóły
4MKS Mazur SierpcKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoSierpc2018-03-2424:2311:112500:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Real-Astromal LesznoOlsztyn2018-03-2524:1913:101500:0Szczegóły
6WKS Grunwald PoznańSPR GKS ŻukowoPoznań2018-04-0735:3117:122000:0Szczegóły
7Polski Cukier Pomezania MalborkMKS Nielba WągrowiecMalbork2018-03-2337:2918:122500:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Polski Cukier Pomezania MalborkAZS UW WarszawaMalbork2018-04-1419:306:13800:0Szczegóły
2MKS Nielba WągrowiecWKS Grunwald PoznańWągrowiec2018-04-1422:2411:116000:0Szczegóły
3SPR GKS ŻukowoOKPR Warmia Energa OlsztynŻukowo2018-04-1423:2612:111200:0Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoMKS Mazur SierpcLeszno2018-04-1427:2515:132000:0Szczegóły
5KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoMKS GrudziądzZielona Góra2018-04-1431:2511:101300:0Szczegóły
6Gwardia KoszalinKS Stal GorzówKoszalin2018-04-1422:399:192000:0Szczegóły
7Orlen Wisła II PłockSokół Porcelana Lubiana KościerzynaPłock2018-04-1531:3215:18500:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaSMS ZPRP GdańskWarszawa2018-04-2133:2815:142500:0Szczegóły
2Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaGwardia KoszalinKościerzyna2018-04-2122:2410:121000:0Szczegóły
3KS Stal GorzówKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoGorzów Wielkopolski2018-04-2129:2814:105000:0Szczegóły
4MKS GrudziądzMKS Real-Astromal LesznoGrudziądz2018-04-2136:3216:191500:0Szczegóły
5MKS Mazur SierpcSPR GKS ŻukowoSierpc2018-04-2121:2810:141300:0Szczegóły
6OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Nielba WągrowiecOlsztyn2018-04-2227:2516:151800:0Szczegóły
7WKS Grunwald PoznańPolski Cukier Pomezania MalborkPoznań2018-04-2128:2714:131000:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1WKS Grunwald PoznańAZS UW WarszawaPoznań2018-04-2823:2413:91000:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkOKPR Warmia Energa OlsztynMalbork2018-04-0631:2912:152500:0Szczegóły
3MKS Nielba WągrowiecMKS Mazur SierpcWągrowiec2018-04-2828:2013:124000:0Szczegóły
4SPR GKS ŻukowoMKS GrudziądzŻukowo2018-04-2930:2913:142000:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoKS Stal GorzówLeszno2018-04-2827:2513:131500:0Szczegóły
6KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoSokół Porcelana Lubiana KościerzynaZielona Góra2018-04-2828:2417:91500:0Szczegóły
7Orlen Wisła II PłockSMS ZPRP GdańskPłock2018-04-2822:2213:10503:4Szczegóły
26. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaOrlen Wisła II PłockWarszawa2018-04-1836:3016:142000:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskGwardia KoszalinGdańsk2018-05-0528:2011:111000:0Szczegóły
3Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaMKS Real-Astromal LesznoKościerzyna2018-05-0920:239:12500:0Szczegóły
4KS Stal GorzówSPR GKS ŻukowoGorzów Wielkopolski2018-03-2930:3513:155500:0Szczegóły
5MKS GrudziądzMKS Nielba WągrowiecGrudziądz2018-05-0525:3712:172000:0Szczegóły
6MKS Mazur SierpcPolski Cukier Pomezania MalborkSierpc2018-04-3021:219:102002:3Szczegóły
7OKPR Warmia Energa OlsztynWKS Grunwald PoznańOlsztyn2018-04-2920:238:112500:0Szczegóły
27. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OKPR Warmia Energa OlsztynAZS UW WarszawaOlsztyn2018-05-1329:2012:61000:0Szczegóły
2WKS Grunwald PoznańMKS Mazur SierpcPoznań2018-05-1222:2412:111250:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkMKS GrudziądzMalbork2018-05-1224:2914:15500:0Szczegóły
4MKS Nielba WągrowiecKS Stal GorzówWągrowiec2018-05-1231:2516:105500:0Szczegóły
5SPR GKS ŻukowoSokół Porcelana Lubiana KościerzynaŻukowo2018-05-1223:2914:142000:0Szczegóły
6KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoSMS ZPRP GdańskZielona Góra2018-04-1920:319:171500:0Szczegóły
7Gwardia KoszalinOrlen Wisła II PłockKoszalin2018-05-1231:2917:182500:0Szczegóły
28. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaGwardia KoszalinWarszawa2018-05-1924:2611:131000:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoPłock2018-05-1935:3518:22604:3Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskMKS Real-Astromal LesznoGdańsk2018-05-1929:2713:15500:0Szczegóły
4Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaMKS Nielba WągrowiecKościerzyna2018-05-1928:2515:141800:0Szczegóły
5KS Stal GorzówPolski Cukier Pomezania MalborkGorzów Wielkopolski2018-05-1932:3214:124004:3Szczegóły
6MKS GrudziądzWKS Grunwald PoznańGrudziądz2018-05-1928:3214:162500:0Szczegóły
7MKS Mazur SierpcOKPR Warmia Energa OlsztynSierpc2018-05-3022:299:122000:0Szczegóły
29. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Mazur SierpcAZS UW WarszawaSierpc2018-05-2629:2615:11900:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynMKS GrudziądzOlsztyn2018-05-2632:2415:92970:0Szczegóły
3WKS Grunwald PoznańKS Stal GorzówPoznań2018-05-2526:2810:152000:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkSokół Porcelana Lubiana KościerzynaMalbork2018-05-2621:2010:13500:0Szczegóły
5SPR GKS ŻukowoSMS ZPRP GdańskŻukowo2018-05-2630:3615:151500:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoOrlen Wisła II PłockLeszno2018-05-2627:2614:111000:0Szczegóły
7KU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoGwardia KoszalinZielona Góra2018-05-2625:2514:121503:0Szczegóły
30. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaKU AZS Uniwersytetu ZielonogórskiegoWarszawa2018-04-0728:2414:81000:0Szczegóły
2Gwardia KoszalinMKS Real-Astromal LesznoKoszalin2018-05-3026:3012:151500:0Szczegóły
3SPR GKS ŻukowoOrlen Wisła II PłockŻukowo2018-06-0129:3218:151000:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskMKS Nielba WągrowiecGdańsk2018-05-2326:3114:16500:0Szczegóły
5Sokół Porcelana Lubiana KościerzynaWKS Grunwald PoznańKościerzyna2018-06-0234:2515:11500:0Szczegóły
6KS Stal GorzówOKPR Warmia Energa OlsztynGorzów Wielkopolski2018-02-1728:2617:146000:0Szczegóły
7MKS GrudziądzMKS Mazur SierpcGrudziądz2018-06-0230:3118:15500:0Szczegóły