Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meble Wójcik Elbląg | 26 | 44 | 775 | 623 | 152 | 22 | 0 | 4 |
2 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | 26 | 43 | 759 | 589 | 170 | 21 | 1 | 4 |
3 | Wybrzeże Gdańsk | 26 | 43 | 751 | 602 | 149 | 21 | 1 | 4 |
4 | MKS Real-Astromal Leszno | 26 | 32 | 721 | 676 | 45 | 15 | 2 | 9 |
5 | MKS Kalisz | 26 | 32 | 706 | 690 | 16 | 15 | 2 | 9 |
6 | Spójnia Gdynia | 26 | 29 | 675 | 639 | 36 | 13 | 3 | 10 |
7 | Polski Cukier Pomezania Malbork | 26 | 26 | 723 | 720 | 3 | 11 | 4 | 11 |
8 | Orlen Wisła II Płock | 26 | 25 | 723 | 738 | -15 | 12 | 1 | 13 |
9 | Sokół Kościerzyna | 26 | 23 | 688 | 721 | -33 | 10 | 3 | 13 |
10 | MKS Poznań | 26 | 19 | 666 | 683 | -17 | 9 | 1 | 16 |
11 | Wolsztyniak Wolsztyn | 26 | 19 | 602 | 687 | -85 | 9 | 1 | 16 |
12 | SMS ZPRP Gdańsk | 26 | 17 | 715 | 778 | -63 | 8 | 1 | 17 |
13 | ŚKPR Świdnica | 26 | 7 | 602 | 788 | -186 | 3 | 1 | 22 |
14 | Mueller MKS Grudziądz | 26 | 5 | 658 | 830 | -172 | 2 | 1 | 23 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Kościerzyna | Mueller MKS Grudziądz | Kościerzyna | 2015-09-12 | 29:23 | 12:10 | 260 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | MKS Kalisz | Gdańsk | 2015-09-12 | 23:22 | 11:9 | 650 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Polski Cukier Pomezania Malbork | ŚKPR Świdnica | Malbbork | 2015-09-12 | 26:20 | 13:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk | Orlen Wisła II Płock | Gdańsk | 2015-09-12 | 28:25 | 16:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Poznań | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Kalisz | 2015-09-12 | 27:22 | 12:10 | 270 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdynia | Wolsztyniak Wolsztyn | Gdynia | 2015-09-12 | 26:17 | 10:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Meble Wójcik Elbląg | MKS Real-Astromal Leszno | Elbląg | 2015-09-12 | 23:20 | 12:9 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | MKS Real-Astromal Leszno | Grudziądz | 2015-09-19 | 23:30 | 7:17 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wolsztyniak Wolsztyn | Meble Wójcik Elbląg | Wolsztyn | 2015-09-19 | 25:26 | 9:13 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
3 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Spójnia Gdynia | Olsztyn | 2015-09-19 | 30:21 | 18:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen Wisła II Płock | MKS Poznań | Płock | 2015-09-19 | 29:26 | 14:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | ŚKPR Świdnica | SMS ZPRP Gdańsk | Świdnica | 2015-09-19 | 27:25 | 12:10 | 170 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Kalisz | Polski Cukier Pomezania Malbork | Kalisz | 2015-09-19 | 25:27 | 13:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Sokół Kościerzyna | Wybrzeże Gdańsk | Kościerzyna | 2015-09-19 | 25:23 | 12:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | Mueller MKS Grudziądz | Gdańsk | 2015-09-26 | 38:21 | 23:9 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Sokół Kościerzyna | Malbork | 2015-09-26 | 25:25 | 13:13 | 160 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Kalisz | Gdańsk | 2015-09-26 | 27:30 | 12:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Poznań | ŚKPR Świdnica | Poznań | 2015-09-26 | 30:18 | 14:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdynia | Orlen Wisła II Płock | Gdynia | 2015-09-26 | 21:28 | 11:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Meble Wójcik Elbląg | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Elbląg | 2015-09-26 | 21:27 | 10:17 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Real-Astromal Leszno | Wolsztyniak Wolsztyn | Leszno | 2015-09-26 | 27:22 | 12:10 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | Wolsztyniak Wolsztyn | Grudziądz | 2015-10-03 | 28:33 | 14:18 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | MKS Real-Astromal Leszno | Olsztyn | 2015-10-03 | 26:20 | 12:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen Wisła II Płock | Meble Wójcik Elbląg | Płock | 2015-10-03 | 28:35 | 15:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | ŚKPR Świdnica | Spójnia Gdynia | Świdnica | 2015-10-03 | 17:24 | 10:8 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Kalisz | MKS Poznań | Kalisz | 2015-10-03 | 25:17 | 13:7 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Sokół Kościerzyna | SMS ZPRP Gdańsk | Kościerzyna | 2015-10-03 | 30:27 | 17:16 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wybrzeże Gdańsk | Polski Cukier Pomezania Malbork | Gdańsk | 2015-10-03 | 35:24 | 15:10 | 830 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Mueller MKS Grudziądz | Malbork | 2015-10-10 | 30:23 | 17:12 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk | Wybrzeże Gdańsk | Gdańsk | 2015-10-10 | 26:27 | 11:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Poznań | Sokół Kościerzyna | Poznań | 2015-10-10 | 27:21 | 12:9 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdynia | MKS Kalisz | Gdynia | 0000-00-00 | 29:18 | 15:6 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Meble Wójcik Elbląg | ŚKPR Świdnica | Elbląg | 2015-10-10 | 37:21 | 22:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Real-Astromal Leszno | Orlen Wisła II Płock | Leszno | 2015-10-10 | 37:33 | 19:15 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wolsztyniak Wolsztyn | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Wolsztyn | 2015-10-10 | 19:29 | 10:14 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Grudziądz | 2015-10-17 | 21:32 | 11:14 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła II Płock | Wolsztyniak Wolsztyn | Płock | 2015-10-17 | 27:27 | 15:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | ŚKPR Świdnica | MKS Real-Astromal Leszno | Świdnica | 2015-10-17 | 23:28 | 11:17 | 183 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Kalisz | Meble Wójcik Elbląg | Kalisz | 2015-10-17 | 25:23 | 11:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sokół Kościerzyna | Spójnia Gdynia | Kościerzyna | 2015-10-17 | 24:25 | 16:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | MKS Poznań | Gdańsk | 2015-10-17 | 30:25 | 15:9 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Polski Cukier Pomezania Malbork | SMS ZPRP Gdańsk | Malbork | 2015-10-17 | 31:20 | 12:9 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP Gdańsk | Mueller MKS Grudziądz | Gdańsk | 2015-10-24 | 33:26 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Poznań | Polski Cukier Pomezania Malbork | Poznań | 2015-10-24 | 33:24 | 13:11 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Spójnia Gdynia | Wybrzeże Gdańsk | Gdynia | 2015-10-24 | 25:26 | 11:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Meble Wójcik Elbląg | Sokół Kościerzyna | Elbląg | 2015-10-24 | 30:22 | 11:12 | 55 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Real-Astromal Leszno | MKS Kalisz | Leszno | 2015-10-24 | 29:17 | 11:8 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wolsztyniak Wolsztyn | ŚKPR Świdnica | Wolsztyn | 2015-10-24 | 29:15 | 14:8 | 380 | 0:0 | Szczegóły |
7 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Orlen Wisła II Płock | Olsztyn | 2015-10-24 | 31:29 | 20:11 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | Orlen Wisła II Płock | Grudziądz | 2015-10-31 | 28:33 | 10:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | ŚKPR Świdnica | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Świdnica | 2015-10-31 | 20:40 | 10:22 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Kalisz | Wolsztyniak Wolsztyn | Kalisz | 2015-10-31 | 24:17 | 11:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sokół Kościerzyna | MKS Real-Astromal Leszno | Kościerzyna | 2015-10-31 | 34:32 | 16:13 | 156 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | Meble Wójcik Elbląg | Gdańsk | 2015-10-31 | 26:21 | 15:9 | 783 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Spójnia Gdynia | Malbork | 2015-10-31 | 24:24 | 11:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Poznań | Gdańsk | 2015-10-31 | 32:26 | 16:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Poznań | Mueller MKS Grudziądz | Poznań | 2015-11-14 | 35:22 | 18:8 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Spójnia Gdynia | SMS ZPRP Gdańsk | Gdynia | 2015-11-14 | 34:24 | 18:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Meble Wójcik Elbląg | Polski Cukier Pomezania Malbork | Elbląg | 2015-11-14 | 27:24 | 14:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Real-Astromal Leszno | Wybrzeże Gdańsk | Leszno | 2015-11-14 | 29:27 | 17:17 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wolsztyniak Wolsztyn | Sokół Kościerzyna | Wolsztyn | 2015-11-14 | 28:23 | 15:9 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
6 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | MKS Kalisz | Olsztyn | 2015-11-14 | 29:19 | 14:6 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Orlen Wisła II Płock | ŚKPR Świdnica | Płock | 2015-11-14 | 28:23 | 8:10 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | ŚKPR Świdnica | Grudziądz | 2015-11-21 | 30:29 | 11:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Kalisz | Orlen Wisła II Płock | Kalisz | 2015-11-21 | 35:29 | 14:17 | 126 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sokół Kościerzyna | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Kościerzyna | 2015-11-21 | 21:26 | 10:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | Wolsztyniak Wolsztyn | Gdańsk | 2015-11-21 | 32:21 | 16:12 | 470 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Polski Cukier Pomezania Malbork | MKS Real-Astromal Leszno | Malbork | 2015-11-21 | 26:31 | 13:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SMS ZPRP Gdańsk | Meble Wójcik Elbląg | Gdańsk | 2015-11-21 | 26:38 | 14:23 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Poznań | Spójnia Gdynia | Poznań | 2015-11-21 | 19:21 | 8:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spójnia Gdynia | Mueller MKS Grudziądz | Gdynia | 2015-11-28 | 36:20 | 21:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Meble Wójcik Elbląg | MKS Poznań | Elbląg | 2015-11-28 | 30:26 | 14:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Real-Astromal Leszno | SMS ZPRP Gdańsk | Leszno | 2015-11-28 | 28:28 | 16:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wolsztyniak Wolsztyn | Polski Cukier Pomezania Malbork | Wolsztyn | 2015-11-28 | 18:31 | 8:15 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
5 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Wybrzeże Gdańsk | Olsztyn | 2015-11-28 | 27:17 | 14:9 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Orlen Wisła II Płock | Sokół Kościerzyna | Płock | 2015-11-28 | 34:28 | 16:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | ŚKPR Świdnica | MKS Kalisz | Świdnica | 2015-11-28 | 26:35 | 10:20 | 124 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | MKS Kalisz | Grudziądz | 2015-12-05 | 22:27 | 12:9 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Sokół Kościerzyna | ŚKPR Świdnica | Kościerzyna | 2015-12-05 | 33:28 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Orlen Wisła II Płock | Gdańsk | 2015-12-05 | 36:24 | 16:15 | 750 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Polski Cukier Pomezania Malbork | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Malbork | 2015-12-05 | 23:30 | 11:13 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | Wolsztyniak Wolsztyn | Gdańsk | 2015-12-05 | 25:34 | 13:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Poznań | MKS Real-Astromal Leszno | Poznań | 2015-12-05 | 22:31 | 13:15 | 270 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Spójnia Gdynia | Meble Wójcik Elbląg | Gdynia | 2015-12-05 | 25:32 | 15:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meble Wójcik Elbląg | Mueller MKS Grudziądz | Elbląg | 2015-12-12 | 38:20 | 19:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Real-Astromal Leszno | Spójnia Gdynia | Leszno | 2015-12-12 | 22:22 | 13:8 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Poznań | Wolsztyn | 2015-12-12 | 23:19 | 11:12 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | SMS ZPRP Gdańsk | Olsztyn | 2015-12-12 | 34:25 | 17:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen Wisła II Płock | Polski Cukier Pomezania Malbork | Płock | 2015-12-12 | 27:28 | 14:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | ŚKPR Świdnica | Wybrzeże Gdańsk | Świdnica | 2015-12-12 | 21:35 | 9:17 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Kalisz | Sokół Kościerzyna | Kalisz | 2015-12-12 | 29:22 | 15:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | Sokół Kościerzyna | Grudziądz | 2016-02-06 | 27:27 | 14:12 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Kalisz | Wybrzeże Gdańsk | Kalisz | 2016-02-06 | 23:28 | 9:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | ŚKPR Świdnica | Polski Cukier Pomezania Malbork | Świdnica | 2016-02-06 | 27:32 | 14:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen Wisła II Płock | SMS ZPRP Gdańsk | Płock | 2016-02-06 | 28:34 | 15:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | MKS Poznań | Olsztyn | 2016-02-06 | 36:21 | 16:10 | 289 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wolsztyniak Wolsztyn | Spójnia Gdynia | Wolsztyn | 2016-02-06 | 18:31 | 7:18 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Real-Astromal Leszno | Meble Wójcik Elbląg | Leszno | 2016-02-06 | 21:26 | 10:16 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Real-Astromal Leszno | Mueller MKS Grudziądz | Leszno | 2016-02-13 | 34:32 | 14:16 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Meble Wójcik Elbląg | Wolsztyniak Wolsztyn | Elbląg | 2016-02-13 | 34:17 | 15:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Spójnia Gdynia | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Gdynia | 2016-02-13 | 26:25 | 15:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Poznań | Orlen Wisła II Płock | Poznań | 2016-02-13 | 26:28 | 9:12 | 210 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | ŚKPR Świdnica | Gdańsk | 2016-02-13 | 30:31 | 15:12 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Polski Cukier Pomezania Malbork | MKS Kalisz | Malbork | 2016-02-13 | 27:34 | 8:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wybrzeże Gdańsk | Sokół Kościerzyna | Gdańsk | 2016-02-13 | 32:23 | 17:9 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | Wybrzeże Gdańsk | Grudziądz | 2016-02-20 | 26:29 | 13:15 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Sokół Kościerzyna | Polski Cukier Pomezania Malbork | Kościerzyna | 2016-02-20 | 24:32 | 8:16 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Kalisz | SMS ZPRP Gdańsk | Kalisz | 2016-02-20 | 33:23 | 12:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | ŚKPR Świdnica | MKS Poznań | Świdnica | 2016-02-20 | 22:32 | 11:16 | 170 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen Wisła II Płock | Spójnia Gdynia | Płock | 2016-02-20 | 21:22 | 12:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Meble Wójcik Elbląg | Olsztyn | 2016-02-20 | 29:25 | 12:12 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Real-Astromal Leszno | Wolsztyn | 2016-02-20 | 21:27 | 10:13 | 420 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wolsztyniak Wolsztyn | Mueller MKS Grudziądz | Wolsztyn | 2016-02-27 | 28:23 | 14:10 | 360 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Real-Astromal Leszno | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Leszno | 2016-02-27 | 30:32 | 17:14 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Meble Wójcik Elbląg | Orlen Wisła II Płock | Elbląg | 2016-02-27 | 26:23 | 16:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdynia | ŚKPR Świdnica | Gdynia | 2016-02-27 | 35:27 | 16:13 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Poznań | MKS Kalisz | Poznań | 2016-02-27 | 24:25 | 12:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SMS ZPRP Gdańsk | Sokół Kościerzyna | Gdańsk | 2016-02-27 | 32:37 | 14:19 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Wybrzeże Gdańsk | Malbork | 2016-02-27 | 27:27 | 12:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | Polski Cukier Pomezania Malbork | Grudziądz | 2016-03-05 | 30:34 | 17:16 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | SMS ZPRP Gdańsk | Gdańsk | 2016-03-05 | 31:23 | 18:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Sokół Kościerzyna | MKS Poznań | Kościerzyna | 2016-03-05 | 28:25 | 13:11 | 281 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Kalisz | Spójnia Gdynia | Kalisz | 2016-03-05 | 28:25 | 13:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | ŚKPR Świdnica | Meble Wójcik Elbląg | Świdnica | 2016-03-05 | 25:31 | 13:17 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Orlen Wisła II Płock | MKS Real-Astromal Leszno | Płock | 2016-03-05 | 28:26 | 15:13 | 152 | 0:0 | Szczegóły |
7 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Wolsztyniak Wolsztyn | Olsztyn | 2016-03-05 | 28:19 | 16:7 | 800 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Mueller MKS Grudziądz | Olsztyn | 2016-03-12 | 32:26 | 16:14 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wolsztyniak Wolsztyn | Orlen Wisła II Płock | Wolsztyn | 2016-03-12 | 23:27 | 13:11 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Real-Astromal Leszno | ŚKPR Świdnica | Leszno | 2016-03-12 | 30:19 | 17:8 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Meble Wójcik Elbląg | MKS Kalisz | Elbląg | 2016-03-12 | 39:19 | 18:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdynia | Sokół Kościerzyna | Gdynia | 2016-03-12 | 25:25 | 12:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Poznań | Wybrzeże Gdańsk | Poznań | 2016-03-12 | 24:28 | 8:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SMS ZPRP Gdańsk | Polski Cukier Pomezania Malbork | Gdańsk | 2016-03-12 | 34:32 | 17:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | SMS ZPRP Gdańsk | Grudziądz | 2016-03-19 | 23:35 | 10:16 | 263 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Polski Cukier Pomezania Malbork | MKS Poznań | Malbork | 2016-03-19 | 23:23 | 11:10 | 78 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Spójnia Gdynia | Gdańsk | 2016-03-19 | 29:19 | 14:7 | 640 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sokół Kościerzyna | Meble Wójcik Elbląg | Kościerzyna | 2016-03-19 | 30:31 | 15:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Kalisz | MKS Real-Astromal Leszno | Kalisz | 2016-03-19 | 30:34 | 16:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | ŚKPR Świdnica | Wolsztyniak Wolsztyn | Świdnica | 2016-03-19 | 21:22 | 10:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Orlen Wisła II Płock | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Płock | 2016-03-19 | 22:24 | 13:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Wisła II Płock | Mueller MKS Grudziądz | Płock | 2016-04-02 | 29:28 | 14:14 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
2 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | ŚKPR Świdnica | Olsztyn | 2016-04-02 | 30:16 | 13:6 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Kalisz | Wolsztyn | 2016-04-02 | 25:28 | 14:15 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Real-Astromal Leszno | Sokół Kościerzyna | Leszno | 2016-04-02 | 28:27 | 14:15 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Meble Wójcik Elbląg | Wybrzeże Gdańsk | Elbląg | 2016-04-02 | 26:25 | 12:13 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdynia | Polski Cukier Pomezania Malbork | Gdynia | 2016-04-02 | 29:33 | 14:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Poznań | SMS ZPRP Gdańsk | Poznań | 2016-04-02 | 26:25 | 14:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | MKS Poznań | Grudziądz | 2016-04-16 | 35:28 | 21:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk | Spójnia Gdynia | Gdańsk | 2016-04-16 | 29:26 | 15:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Meble Wójcik Elbląg | Malbork | 2016-04-16 | 26:33 | 13:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | MKS Real-Astromal Leszno | Gdańsk | 2016-04-16 | 29:18 | 15:8 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Sokół Kościerzyna | Wolsztyniak Wolsztyn | Kościerzyna | 2016-04-16 | 27:24 | 17:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Kalisz | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Kalisz | 2016-04-16 | 26:26 | 9:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | ŚKPR Świdnica | Orlen Wisła II Płock | Świdnica | 2016-04-16 | 25:33 | 14:18 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
23. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚKPR Świdnica | Mueller MKS Grudziądz | Świdnica | 2016-04-23 | 28:23 | 11:9 | 79 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen Wisła II Płock | MKS Kalisz | Płock | 2016-04-23 | 30:29 | 18:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Sokół Kościerzyna | Olsztyn | 2016-04-23 | 30:19 | 18:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wolsztyniak Wolsztyn | Wybrzeże Gdańsk | Wolsztyn | 2016-04-23 | 20:32 | 11:17 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Real-Astromal Leszno | Polski Cukier Pomezania Malbork | Leszno | 2016-04-23 | 30:27 | 13:12 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Meble Wójcik Elbląg | SMS ZPRP Gdańsk | Elbląg | 2016-04-23 | 35:27 | 16:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Spójnia Gdynia | MKS Poznań | Gdynia | 2016-04-23 | 27:24 | 11:12 | 47 | 0:0 | Szczegóły |
24. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | Spójnia Gdynia | Grudziadz | 2016-04-30 | 27:36 | 14:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Poznań | Meble Wójcik Elbląg | Poznań | 2016-04-30 | 21:29 | 13:17 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Real-Astromal Leszno | Gdańsk | 2016-04-30 | 32:30 | 12:16 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Wolsztyniak Wolsztyn | Malbork | 2016-04-30 | 24:28 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Gdańsk | 2016-04-30 | 22:21 | 14:11 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Sokół Kościerzyna | Orlen Wisła II Płock | Kościerzyna | 2016-04-30 | 29:25 | 16:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Kalisz | ŚKPR Świdnica | Kalisz | 2016-04-30 | 31:31 | 16:17 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
25. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Kalisz | Mueller MKS Grudziądz | Kalisz | 2016-05-07 | 38:28 | 20:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | ŚKPR Świdnica | Sokół Kościerzyna | Świdnica | 2016-05-07 | 22:25 | 12:9 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen Wisła II Płock | Wybrzeże Gdańsk | Płock | 2016-05-07 | 21:30 | 13:14 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Polski Cukier Pomezania Malbork | Olsztyn | 2016-05-07 | 29:30 | 13:14 | 1100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wolsztyniak Wolsztyn | SMS ZPRP Gdańsk | Wolsztyn | 2016-05-07 | 22:21 | 15:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Real-Astromal Leszno | MKS Poznań | Leszno | 2016-05-07 | 27:28 | 13:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Meble Wójcik Elbląg | Spójnia Gdynia | Elbląg | 2016-05-07 | 30:22 | 13:13 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
26. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mueller MKS Grudziądz | Meble Wójcik Elbląg | Grudziądz | 2016-05-14 | 23:29 | 13:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Spójnia Gdynia | MKS Real-Astromal Leszno | Gdynia | 2016-05-14 | 19:22 | 9:9 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Poznań | Wolsztyniak Wolsztyn | Poznań | 2016-05-14 | 32:22 | 13:8 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk | OKPR Warmia Traveland Olsztyn | Gdańsk | 2016-05-14 | 24:34 | 10:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Orlen Wisła II Płock | Malbork | 2016-05-14 | 33:34 | 15:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | ŚKPR Świdnica | Gdańsk | 2016-05-14 | 34:20 | 18:11 | 420 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Sokół Kościerzyna | MKS Kalisz | Kościerzyna | 2016-05-14 | 30:31 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |