Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1KPR Borodino Legionowo26518358292510
2Piotrkowianin Piotrków Trybunalski26388068121826
3Polski Cukier Pomezania Malbork26387647581826
4Meble Wójcik Elbląg26316936921439
5KS Warszawianka262968969514111
6OKPR Warmia Traveland Olsztyn262780379413112
7Kar-Do-Spójnia Gdynia262668268812212
8Wolsztyniak Wolsztyn262566465912113
9Vetrex Sokół Kościerzyna262467566911213
10MKS Poznań262369369411114
11MKS Real-Astromal Leszno26197036939116
12SMS ZPRP Gdańsk26176856908117
13MKS Henri Lloyd Brodnica2696766854121
14AZS AWF Biała Podlaska2676636733122
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Polski Cukier Pomezania MalborkMKS Henri Lloyd BrodnicaMalbork2014-09-1331:2515:131500:0Szczegóły
2Kar-Do-Spójnia GdyniaMeble Wójcik ElblągGdynia2014-09-1324:2411:121000:0Szczegóły
3MKS PoznańKPR Borodino LegionowoPoznań2014-09-1327:2915:142500:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiVetrex Sokół KościerzynaPiotrków Trybunalski2014-09-1333:2322:73000:0Szczegóły
5KS WarszawiankaWolsztyniak WolsztynWarszawa2014-09-1321:2312:92000:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskMKS Real-Astromal LesznoGdańsk2014-09-1319:2510:14500:0Szczegóły
7AZS AWF Biała PodlaskaOKPR Warmia Traveland OlsztynBiała Podlaska2014-09-1330:3714:1515000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaOKPR Warmia Traveland OlsztynBrodnica2014-09-2028:3715:178000:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoAZS AWF Biała PodlaskaLeszno2014-09-2035:2513:123000:0Szczegóły
3Wolsztyniak WolsztynSMS ZPRP GdańskWolsztyn2014-09-2026:2110:124000:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaKS WarszawiankaKościerzyna2014-09-2025:1915:91000:0Szczegóły
5KPR Borodino LegionowoPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiLegionowo2014-09-2034:2816:162900:0Szczegóły
6Meble Wójcik ElblągMKS PoznańElbląg2014-09-2024:2312:133000:0Szczegóły
7Polski Cukier Pomezania MalborkKar-Do-Spójnia GdyniaMalbork2014-09-2035:2918:92000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaMKS Henri Lloyd BrodnicaGdynia2014-09-2726:2112:121000:0Szczegóły
2MKS PoznańPolski Cukier Pomezania MalborkPoznań2014-09-2723:3311:152500:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMeble Wójcik ElblągPiotrków Trybunalski2014-09-2732:2718:162500:0Szczegóły
4KS WarszawiankaKPR Borodino LegionowoWarszawa2014-09-2720:359:182000:0Szczegóły
5Vetrex Sokół KościerzynaSMS ZPRP GdańskKościerzyna2014-09-2725:2410:111000:0Szczegóły
6AZS AWF Biała PodlaskaWolsztyniak WolsztynBiałą Podlaska2014-09-2723:2813:115000:0Szczegóły
7OKPR Warmia Traveland OlsztynMKS Real-Astromal LesznoOlsztyn2014-09-2735:2716:132900:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaMKS Real-Astromal LesznoBrodnica2014-10-0430:2917:113000:0Szczegóły
2Wolsztyniak WolsztynOKPR Warmia Traveland OlsztynWolsztyn2014-10-0429:2613:163500:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaAZS AWF Biała PodlaskaKościerzyna2014-10-0441:2722:111500:0Szczegóły
4KPR Borodino LegionowoSMS ZPRP GdańskLegionowo2014-10-0435:1421:52000:0Szczegóły
5Meble Wójcik ElblągKS WarszawiankaElbląg2014-10-0425:2815:102000:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiMalbork2014-10-0430:2818:182500:0Szczegóły
7Kar-Do-Spójnia GdyniaMKS PoznańGdynia2014-10-0424:2310:12700:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS PoznańMKS Henri Lloyd BrodnicaPoznań2014-10-1129:2715:151500:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKar-Do-Spójnia GdyniaPiotrków Trybunalski2014-10-1126:2315:121500:0Szczegóły
3KS WarszawiankaPolski Cukier Pomezania MalborkWarszawa2014-10-1128:2713:151500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskMeble Wójcik ElblągGdańsk2014-10-1125:2813:152000:0Szczegóły
5KPR Borodino LegionowoAZS AWF Biała PodlaskaLegionowo2014-10-1131:2216:10780:0Szczegóły
6OKPR Warmia Traveland OlsztynVetrex Sokół KościerzynaOlsztyn2014-10-1127:2714:162700:0Szczegóły
7MKS Real-Astromal LesznoWolsztyniak WolsztynLeszno2014-10-1130:2313:134000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaWolsztyniak WolsztynBrodnica2014-10-1825:2712:96000:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaMKS Real-Astromal LesznoKościerzyna2014-10-1833:3015:151000:0Szczegóły
3KPR Borodino LegionowoOKPR Warmia Traveland OlsztynLegionowo2014-10-1829:2214:132500:0Szczegóły
4Meble Wójcik ElblągAZS AWF Biała PodlaskaElbląg2014-10-1829:2013:600:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkSMS ZPRP GdańskMalbork2014-10-1829:1918:102000:0Szczegóły
6Kar-Do-Spójnia GdyniaKS WarszawiankaGdynia2014-10-1827:2816:10800:0Szczegóły
7MKS PoznańPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPoznań2014-10-1818:219:102500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMKS Henri Lloyd BrodnicaPiotrków Trybunalski2014-10-2537:2621:112000:0Szczegóły
2KS WarszawiankaMKS PoznańWarszawa2014-10-2529:2914:132000:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskKar-Do-Spójnia GdyniaGdańsk2014-10-2523:269:141500:0Szczegóły
4AZS AWF Biała PodlaskaPolski Cukier Pomezania MalborkBiała Podlaska2014-10-2522:2910:124500:0Szczegóły
5OKPR Warmia Traveland OlsztynMeble Wójcik ElblągOlsztyn2014-10-2528:2714:142900:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoKPR Borodino LegionowoLeszno2014-10-2523:3811:122500:0Szczegóły
7Wolsztyniak WolsztynVetrex Sokół KościerzynaWolsztyn2014-10-2528:2415:144000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaVetrex Sokół KościerzynaBrodnica2014-11-0826:3714:182900:0Szczegóły
2KPR Borodino LegionowoWolsztyniak WolsztynLegionowo2014-11-0838:2319:122900:0Szczegóły
3Meble Wójcik ElblągMKS Real-Astromal LesznoElbląg2014-11-0826:219:102000:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkOKPR Warmia Traveland OlsztynMalbork2014-11-0828:2715:132900:0Szczegóły
5Kar-Do-Spójnia GdyniaAZS AWF Biała PodlaskaGdynia2014-11-0828:2619:13500:0Szczegóły
6MKS PoznańSMS ZPRP GdańskPoznań2014-11-0824:2915:152000:0Szczegóły
7Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKS WarszawiankaPiotrków Trybunalski2014-11-0842:2819:162500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS WarszawiankaMKS Henri Lloyd BrodnicaWarszawa2014-11-1535:2816:121200:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiGdańsk2014-11-1530:4016:21520:0Szczegóły
3AZS AWF Biała PodlaskaMKS PoznańBiała Podlaska2014-11-1523:2410:116000:0Szczegóły
4OKPR Warmia Traveland OlsztynKar-Do-Spójnia GdyniaOlsztyn2014-11-1527:3115:132000:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoPolski Cukier Pomezania MalborkLeszno2014-11-1525:3314:183500:0Szczegóły
6Wolsztyniak WolsztynMeble Wójcik ElblągWolsztyn2014-11-1523:267:134200:0Szczegóły
7Vetrex Sokół KościerzynaKPR Borodino LegionowoKościerzyna2014-11-1525:3018:122000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR Borodino LegionowoMKS Henri Lloyd BrodnicaLegionowo2014-11-2238:2121:112000:0Szczegóły
2Meble Wójcik ElblągVetrex Sokół KościerzynaElbląg2014-11-2224:1712:111000:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkWolsztyniak WolsztynMalbork2014-11-2231:2613:142500:0Szczegóły
4Kar-Do-Spójnia GdyniaMKS Real-Astromal LesznoGdynia2014-11-2223:2214:15500:0Szczegóły
5MKS PoznańOKPR Warmia Traveland OlsztynPoznań2014-11-2226:2814:131500:0Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiAZS AWF Biała PodlaskaPiotrków Trybunalski2014-11-2237:2219:122800:0Szczegóły
7KS WarszawiankaSMS ZPRP GdańskWarszawa2014-11-2236:2020:91500:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP GdańskMKS Henri Lloyd BrodnicaGdańsk2014-11-2931:2816:161900:0Szczegóły
2AZS AWF Biała PodlaskaKS WarszawiankaBiała Podlaska2014-11-2928:3012:156000:0Szczegóły
3OKPR Warmia Traveland OlsztynPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiOlsztyn2014-11-2929:2811:142780:0Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoMKS PoznańLeszno2014-11-2930:2712:112000:0Szczegóły
5Wolsztyniak WolsztynKar-Do-Spójnia GdyniaWolsztyn2014-11-2930:3017:144300:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaPolski Cukier Pomezania MalborkKościerzyna2014-11-2926:2614:162500:0Szczegóły
7KPR Borodino LegionowoMeble Wójcik ElblągLegionowo2014-11-2939:2817:122850:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaMeble Wójcik ElblągBrodnica2014-12-0626:2014:103000:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkKPR Borodino LegionowoMalbork2014-12-0628:3212:162950:0Szczegóły
3Kar-Do-Spójnia GdyniaVetrex Sokół KościerzynaGdynia2014-12-0630:2114:91500:0Szczegóły
4MKS PoznańWolsztyniak WolsztynPoznań2014-12-0631:2518:102900:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMKS Real-Astromal LesznoPiotrków Trybunalski2014-12-0628:2814:142900:0Szczegóły
6KS WarszawiankaOKPR Warmia Traveland OlsztynWarszawa2014-12-0629:2717:12500:0Szczegóły
7SMS ZPRP GdańskAZS AWF Biała PodlaskaGdańsk2014-12-0634:2817:12500:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS AWF Biała PodlaskaMKS Henri Lloyd BrodnicaBiała Podlaska2014-12-1336:2515:96000:0Szczegóły
2OKPR Warmia Traveland OlsztynSMS ZPRP GdańskOlsztyn2014-12-1343:3527:162000:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoKS WarszawiankaLeszno2014-12-1336:2415:123000:0Szczegóły
4Wolsztyniak WolsztynPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiWolsztyn2014-12-1322:2712:124200:0Szczegóły
5Vetrex Sokół KościerzynaMKS PoznańKościerzyna2014-12-1331:2818:152900:0Szczegóły
6KPR Borodino LegionowoKar-Do-Spójnia GdyniaLegionowo2014-12-1336:2616:132500:0Szczegóły
7Meble Wójcik ElblągPolski Cukier Pomezania MalborkElbląg2014-12-1325:3011:172310:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaPolski Cukier Pomezania MalborkBrodnica2015-01-2420:3310:152500:0Szczegóły
2Meble Wójcik ElblągKar-Do-Spójnia GdyniaElbląg2015-01-2428:2413:161000:0Szczegóły
3KPR Borodino LegionowoMKS PoznańLegionowo2015-01-2434:2514:122850:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiKościerzyna2015-01-2420:259:111000:0Szczegóły
5Wolsztyniak WolsztynKS WarszawiankaWolsztyn2015-01-2431:2612:94500:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoSMS ZPRP GdańskLeszno2015-01-2429:2815:131500:0Szczegóły
7OKPR Warmia Traveland OlsztynAZS AWF Biała PodlaskaOlsztyn2015-01-2441:2827:131500:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OKPR Warmia Traveland OlsztynMKS Henri Lloyd BrodnicaOlsztyn2015-01-3138:2518:151000:0Szczegóły
2AZS AWF Biała PodlaskaMKS Real-Astromal LesznoBiała Podlaska2015-01-3128:2617:99600:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskWolsztyniak WolsztynGdańsk2015-01-3130:3113:17600:0Szczegóły
4KS WarszawiankaVetrex Sokół KościerzynaWarszawa2015-01-3126:2414:102500:0Szczegóły
5Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiKPR Borodino LegionowoPiotrków Trybunalski2015-01-3129:2913:132950:0Szczegóły
6MKS PoznańMeble Wójcik ElblągPoznań2015-01-3127:2911:161000:0Szczegóły
7Kar-Do-Spójnia GdyniaPolski Cukier Pomezania MalborkGdynia2015-01-3127:2612:141000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaKar-Do-Spójnia GdyniaBrodnica2015-02-0725:3111:132600:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkMKS PoznańMalbork2015-02-0727:2314:112500:0Szczegóły
3Meble Wójcik ElblągPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiElbląg2015-02-0728:3115:183000:0Szczegóły
4KPR Borodino LegionowoKS WarszawiankaLegionowo2015-02-0729:2012:53000:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskVetrex Sokół KościerzynaGdańsk2015-02-0733:2219:9500:0Szczegóły
6Wolsztyniak WolsztynAZS AWF Biała PodlaskaWolsztyn2015-02-0733:2715:144000:0Szczegóły
7MKS Real-Astromal LesznoOKPR Warmia Traveland OlsztynLeszno2015-02-0734:3910:193000:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Real-Astromal LesznoMKS Henri Lloyd BrodnicaLeszno2015-02-1430:2114:111000:0Szczegóły
2OKPR Warmia Traveland OlsztynWolsztyniak WolsztynOlsztyn2015-02-1429:2814:141500:0Szczegóły
3AZS AWF Biała PodlaskaVetrex Sokół KościerzynaBiała Podlaska2015-02-1423:3011:174500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskKPR Borodino LegionowoGdańsk2015-02-1424:2913:14400:0Szczegóły
5KS WarszawiankaMeble Wójcik ElblągWarszawa2015-02-1423:3211:161500:0Szczegóły
6Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiPolski Cukier Pomezania MalborkPiotrków Trybunalski2015-02-1432:3416:163000:0Szczegóły
7MKS PoznańKar-Do-Spójnia GdyniaPoznań2015-02-1425:2013:82000:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaMKS PoznańBrodnica2015-02-2123:2812:121500:0Szczegóły
2Kar-Do-Spójnia GdyniaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiGdynia2015-02-2122:3410:201000:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkKS WarszawiankaMalbork2015-02-2128:2915:152500:0Szczegóły
4Meble Wójcik ElblągSMS ZPRP GdańskElbląg2015-02-2126:2512:172310:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaKPR Borodino LegionowoBiała Podlaska2015-02-2120:296:176500:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaOKPR Warmia Traveland OlsztynKościerzyna2015-02-2127:3216:152000:0Szczegóły
7Wolsztyniak WolsztynMKS Real-Astromal LesznoWolsztyn2015-02-2118:2410:114500:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynMKS Henri Lloyd BrodnicaWolsztyn2015-02-2831:3019:143800:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoVetrex Sokół KościerzynaLeszno2015-02-2823:209:92100:0Szczegóły
3OKPR Warmia Traveland OlsztynKPR Borodino LegionowoOlsztyn2015-02-2826:3213:132000:0Szczegóły
4AZS AWF Biała PodlaskaMeble Wójcik ElblągBiała Podlaska2015-02-2822:2210:86000:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2015-02-2826:2613:111000:0Szczegóły
6KS WarszawiankaKar-Do-Spójnia GdyniaWarszawa2015-02-2826:2412:101500:0Szczegóły
7Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiMKS PoznańPiotrków Trybunalski2015-02-2833:2818:132700:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiBrodnica2015-03-0727:2613:102000:0Szczegóły
2MKS PoznańKS WarszawiankaPoznań2015-03-0725:2416:132500:0Szczegóły
3Kar-Do-Spójnia GdyniaSMS ZPRP GdańskGdynia2015-03-0725:2613:12400:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkAZS AWF Biała PodlaskaMalbork2015-03-0734:2715:112000:0Szczegóły
5Meble Wójcik ElblągOKPR Warmia Traveland OlsztynElbląg2015-03-0731:3015:131500:0Szczegóły
6KPR Borodino LegionowoMKS Real-Astromal LesznoLegionowo2015-03-0732:2514:132600:0Szczegóły
7Vetrex Sokół KościerzynaWolsztyniak WolsztynKościerzyna2015-03-0722:2012:122000:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vetrex Sokół KościerzynaMKS Henri Lloyd BrodnicaKościerzyna2015-03-2133:2417:141050:0Szczegóły
2Wolsztyniak WolsztynKPR Borodino LegionowoWolsztyn2015-03-2118:2610:124000:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoMeble Wójcik ElblągLeszno2015-03-2120:3110:163000:0Szczegóły
4OKPR Warmia Traveland OlsztynPolski Cukier Pomezania MalborkOlsztyn2015-03-2123:2711:112000:0Szczegóły
5AZS AWF Biała PodlaskaKar-Do-Spójnia GdyniaBiała Podlaska2015-03-2123:2510:137000:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskMKS PoznańGdańsk2015-03-2124:3215:16800:0Szczegóły
7KS WarszawiankaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiWarszawa2015-03-2130:2914:172500:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaKS WarszawiankaBrodnica2015-03-2823:2112:104500:0Szczegóły
2Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiSMS ZPRP GdańskPiotrków Trybunalski2015-03-2831:2415:111500:0Szczegóły
3MKS PoznańAZS AWF Biała PodlaskaPoznań2015-03-2827:2311:112000:0Szczegóły
4Kar-Do-Spójnia GdyniaOKPR Warmia Traveland OlsztynGdynia2015-03-2837:3423:20500:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkMKS Real-Astromal LesznoMalbork2015-03-2827:2614:152000:0Szczegóły
6Meble Wójcik ElblągWolsztyniak WolsztynElbląg2015-03-2832:2317:113000:0Szczegóły
7KPR Borodino LegionowoVetrex Sokół KościerzynaLegionowo2015-03-2833:1513:78000:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaKPR Borodino LegionowoBrodnica2015-04-1125:3610:15800:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaMeble Wójcik ElblągKościerzyna2015-04-1120:2310:112000:0Szczegóły
3Wolsztyniak WolsztynPolski Cukier Pomezania MalborkWolsztyn2015-04-1128:2514:104000:0Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoKar-Do-Spójnia GdyniaLeszno2015-04-1129:3015:142500:0Szczegóły
5OKPR Warmia Traveland OlsztynMKS PoznańOlsztyn2015-04-1129:3214:151800:0Szczegóły
6AZS AWF Biała PodlaskaPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiBiała Podlaska2015-04-1124:3010:133000:0Szczegóły
7SMS ZPRP GdańskKS WarszawiankaGdańsk2015-04-1126:2713:13400:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaSMS ZPRP GdańskBrodnica2015-04-1830:3116:192400:0Szczegóły
2KS WarszawiankaAZS AWF Biała PodlaskaWarszawa2015-04-1830:2417:111200:0Szczegóły
3Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiOKPR Warmia Traveland OlsztynPiotrków Trybunalski2015-04-1830:2614:152000:0Szczegóły
4MKS PoznańMKS Real-Astromal LesznoPoznań2015-04-1833:2214:91500:0Szczegóły
5Kar-Do-Spójnia GdyniaWolsztyniak WolsztynGdynia2015-04-1822:2810:131000:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkVetrex Sokół KościerzynaMalbork2015-04-1831:2515:151500:0Szczegóły
7Meble Wójcik ElblągKPR Borodino LegionowoElbląg2015-04-1822:2912:112000:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Meble Wójcik ElblągMKS Henri Lloyd BrodnicaElbląg2015-04-2532:3213:13600:0Szczegóły
2KPR Borodino LegionowoPolski Cukier Pomezania MalborkLegionowo2015-04-2527:2515:111500:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaKar-Do-Spójnia GdyniaKościerzyna2015-04-2530:2815:161500:0Szczegóły
4Wolsztyniak WolsztynMKS PoznańWolsztyn2015-04-2520:289:114000:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiLeszno2015-04-2527:3211:181500:0Szczegóły
6OKPR Warmia Traveland OlsztynKS WarszawiankaOlsztyn2015-04-2533:2115:91500:0Szczegóły
7AZS AWF Biała PodlaskaSMS ZPRP GdańskBiała Podlaska2015-04-2526:2916:153500:0Szczegóły
26. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Henri Lloyd BrodnicaAZS AWF Biała PodlaskaBrodnica2015-05-0235:3615:151500:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskOKPR Warmia Traveland OlsztynGdańsk2015-05-0235:3021:14600:0Szczegóły
3KS WarszawiankaMKS Real-Astromal LesznoWarszawa2015-05-0231:2714:131300:0Szczegóły
4Piotrkowianin Piotrków TrybunalskiWolsztyniak WolsztynPiotrków Trybunalski2015-05-0237:2217:92000:0Szczegóły
5MKS PoznańVetrex Sokół KościerzynaPoznań2015-05-0228:3213:121500:0Szczegóły
6Kar-Do-Spójnia GdyniaKPR Borodino LegionowoGdynia2015-05-0220:2610:12560:0Szczegóły
7Polski Cukier Pomezania MalborkMeble Wójcik ElblągMalbork2015-05-0231:2415:112000:0Szczegóły