Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Wybrzeże Gdańsk26498218212411
2Nielba Wągrowiec26447937932123
3Polski Cukier Pomezania Malbork26378128121817
4OKPR Warmia Energa Olsztyn26368268261808
5Wolsztyniak Wolsztyn26327607601529
6Meble Wójcik Elbląg262973073013310
7MKS Real-Astromal Leszno262973573513310
8Vetrex Sokół Kościerzyna26236636639512
9MKS Poznań26216826829314
10Kar-Do-Spójnia Gdynia26196946949116
11SMS ZPRP Gdańsk26146636637019
12AZS UW Warszawa26136196196119
13WKS Grunwald Poznań26126166166020
14KU AZS UKW Bydgoszcz2665745743023
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KU AZS UKW BydgoszczKar-Do-Spójnia GdyniaBydgoszcz2013-09-1428:3112:191000:0Szczegóły
2Meble Wójcik ElblągMKS Real-Astromal LesznoElbląg2013-09-1424:3111:172500:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkMKS PoznańMalbork2013-09-1431:2816:132000:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskOKPR Warmia Energa OlsztynGdańsk2013-09-1434:2915:13650:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańNielba WągrowiecPoznań2013-09-1418:2610:121500:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaAZS UW WarszawaKościerzyna2013-09-1426:2112:10500:0Szczegóły
7Wybrzeże GdańskWolsztyniak WolsztynGdańsk2013-09-1435:2019:106000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynKar-Do-Spójnia GdyniaWolsztyn2013-09-2132:2519:114400:0Szczegóły
2AZS UW WarszawaWybrzeże GdańskWarszawa2013-09-2121:288:121500:0Szczegóły
3Nielba WągrowiecVetrex Sokół KościerzynaWągrowiec2013-09-2129:2315:104000:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynWKS Grunwald PoznańOlsztyn2013-09-2132:2217:111800:0Szczegóły
5MKS PoznańSMS ZPRP GdańskPoznań2013-09-2127:2311:112400:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoPolski Cukier Pomezania MalborkLeszno2013-09-2129:2816:113900:0Szczegóły
7KU AZS UKW BydgoszczMeble Wójcik ElblągBydgoszcz2013-09-2124:3213:141500:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Meble Wójcik ElblągKar-Do-Spójnia GdyniaElbląg2013-09-2829:3010:204200:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkKU AZS UKW BydgoszczMalbork2013-09-2848:2424:102500:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskMKS Real-Astromal LesznoGdańsk2013-09-2828:2716:13500:0Szczegóły
4WKS Grunwald PoznańMKS PoznańPoznań2013-09-2821:258:82500:0Szczegóły
5Vetrex Sokół KościerzynaOKPR Warmia Energa OlsztynKościerzyna2013-09-2823:2910:151000:0Szczegóły
6Wybrzeże GdańskNielba WągrowiecGdańsk2013-09-2822:2111:812000:0Szczegóły
7Wolsztyniak WolsztynAZS UW WarszawaWolsztyn2013-09-2829:2414:114000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaAZS UW WarszawaGdynia2013-10-0529:3312:16500:0Szczegóły
2Nielba WągrowiecWolsztyniak WolsztynWągrowiec2013-10-0532:2716:153500:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynWybrzeże GdańskOlsztyn2013-10-0523:3710:192000:0Szczegóły
4MKS PoznańVetrex Sokół KościerzynaPoznań2013-10-0529:2812:152300:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoWKS Grunwald PoznańLeszno2013-10-0528:1712:93000:0Szczegóły
6KU AZS UKW BydgoszczSMS ZPRP GdańskBydgoszcz2013-10-0521:2711:13500:0Szczegóły
7Meble Wójcik ElblągPolski Cukier Pomezania MalborkElbląg2013-10-0528:2012:82200:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Polski Cukier Pomezania MalborkKar-Do-Spójnia GdyniaMalbork2013-10-1232:2816:172500:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskMeble Wójcik ElblągGdańsk2013-10-1226:3612:151500:0Szczegóły
3WKS Grunwald PoznańKU AZS UKW BydgoszczPoznań2013-10-1226:2512:131500:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaMKS Real-Astromal LesznoKościerzyna2013-10-1224:3111:181500:0Szczegóły
5Wybrzeże GdańskMKS PoznańGdańsk2013-10-1229:1715:104500:0Szczegóły
6Wolsztyniak WolsztynOKPR Warmia Energa OlsztynWolsztyn2013-10-1230:3214:164000:0Szczegóły
7AZS UW WarszawaNielba WągrowiecWarszawa2013-10-1218:259:102000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaNielba WągrowiecGdynia2013-10-1922:3413:17500:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynAZS UW WarszawaOlsztyn2013-10-1935:2817:132500:0Szczegóły
3MKS PoznańWolsztyniak WolsztynPoznań2013-10-1921:3113:142200:0Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoWybrzeże GdańskLeszno2013-10-1922:259:74000:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczVetrex Sokół KościerzynaBydgoszcz2013-10-1918:208:91000:0Szczegóły
6Meble Wójcik ElblągWKS Grunwald PoznańElbląg2013-10-1930:2617:112000:0Szczegóły
7Polski Cukier Pomezania MalborkSMS ZPRP GdańskMalbork2013-10-1935:2115:152500:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP GdańskKar-Do-Spójnia GdyniaGdańsk2013-10-2625:2814:151500:0Szczegóły
2WKS Grunwald PoznańPolski Cukier Pomezania MalborkPoznań2013-10-2623:3410:161000:0Szczegóły
3Meble Wójcik ElblągVetrex Sokół KościerzynaElbląg2013-10-2636:3017:154200:0Szczegóły
4Wybrzeże GdańskKU AZS UKW BydgoszczGdańsk2013-10-2634:1517:83500:0Szczegóły
5Wolsztyniak WolsztynMKS Real-Astromal LesznoWolsztyn2013-10-2625:2512:123500:0Szczegóły
6AZS UW WarszawaMKS PoznańWarszawa2013-10-2623:2611:102000:0Szczegóły
7Nielba WągrowiecOKPR Warmia Energa OlsztynWągrowiec2013-10-2637:2617:187000:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaOKPR Warmia Energa OlsztynGdynia2013-11-0927:3014:161000:0Szczegóły
2MKS PoznańNielba WągrowiecPoznań2013-11-0926:3112:152200:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoAZS UW WarszawaLeszno2013-11-0925:2812:143500:0Szczegóły
4KU AZS UKW BydgoszczWolsztyniak WolsztynBydgoszcz2013-11-0916:339:161000:0Szczegóły
5Meble Wójcik ElblągWybrzeże GdańskElbląg2013-11-0921:249:71900:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkVetrex Sokół KościerzynaMalbork2013-11-0929:2919:131000:0Szczegóły
7SMS ZPRP GdańskWKS Grunwald PoznańGdańsk2013-11-0929:3516:13500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1WKS Grunwald PoznańKar-Do-Spójnia GdyniaPoznań2013-11-1632:2410:141000:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaSMS ZPRP GdańskKościerzyna2013-11-1628:2614:112000:0Szczegóły
3Wybrzeże GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2013-11-1629:2517:109500:0Szczegóły
4Wolsztyniak WolsztynMeble Wójcik ElblągWolsztyn2013-11-1626:2612:134200:0Szczegóły
5AZS UW WarszawaKU AZS UKW BydgoszczWarszawa2013-11-1624:2114:121000:0Szczegóły
6Nielba WągrowiecMKS Real-Astromal LesznoWągrowiec2013-11-1637:2316:117000:0Szczegóły
7OKPR Warmia Energa OlsztynMKS PoznańOlsztyn2013-11-1633:2716:122990:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaMKS PoznańGdynia2013-11-2324:2711:14500:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoOKPR Warmia Energa OlsztynLeszno2013-11-2328:3013:132500:0Szczegóły
3KU AZS UKW BydgoszczNielba WągrowiecBydgoszcz2013-11-2318:329:141000:0Szczegóły
4Meble Wójcik ElblągAZS UW WarszawaElbląg2013-11-2329:2415:113800:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkWolsztyniak WolsztynMalbork2013-11-2327:2415:132000:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskWybrzeże GdańskGdańsk2013-11-2320:358:181800:0Szczegóły
7WKS Grunwald PoznańVetrex Sokół KościerzynaPoznań2013-11-2324:2014:81900:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vetrex Sokół KościerzynaKar-Do-Spójnia GdyniaKościerzyna2013-11-3024:2414:121000:0Szczegóły
2Wybrzeże GdańskWKS Grunwald PoznańGdańsk2013-11-3032:2216:84500:0Szczegóły
3Wolsztyniak WolsztynSMS ZPRP GdańskWolsztyn2013-11-3029:2214:104000:0Szczegóły
4AZS UW WarszawaPolski Cukier Pomezania MalborkWarszawa2013-11-3027:2913:122500:0Szczegóły
5Nielba WągrowiecMeble Wójcik ElblągWągrowiec2013-11-3033:2318:114000:0Szczegóły
6OKPR Warmia Energa OlsztynKU AZS UKW BydgoszczOlsztyn2013-11-3038:2722:132000:0Szczegóły
7MKS PoznańMKS Real-Astromal LesznoPoznań2013-11-3034:3419:152500:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaMKS Real-Astromal LesznoGdynia2013-12-0732:2815:141000:0Szczegóły
2KU AZS UKW BydgoszczMKS PoznańBydgoszcz2013-12-0724:209:7500:0Szczegóły
3Meble Wójcik ElblągOKPR Warmia Energa OlsztynElbląg2013-12-0733:3217:193000:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkNielba WągrowiecMalbork2013-12-0722:2611:151800:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskAZS UW WarszawaGdańsk2013-12-0731:2617:12500:0Szczegóły
6WKS Grunwald PoznańWolsztyniak WolsztynPoznań2013-12-0723:279:141500:0Szczegóły
7Vetrex Sokół KościerzynaWybrzeże GdańskKościerzyna2013-12-0724:2914:151000:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wybrzeże GdańskKar-Do-Spójnia GdyniaGdańsk2013-12-1431:2716:1120000:0Szczegóły
2Wolsztyniak WolsztynVetrex Sokół KościerzynaWolsztyn2013-12-1437:2320:144000:0Szczegóły
3AZS UW WarszawaWKS Grunwald PoznańWarszawa2013-12-1432:2113:122000:0Szczegóły
4Nielba WągrowiecSMS ZPRP GdańskWągrowiec2013-12-1433:2518:145500:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynPolski Cukier Pomezania MalborkOlztyn2013-12-1430:3217:172000:0Szczegóły
6MKS PoznańMeble Wójcik ElblągPoznań2013-12-1432:3414:162000:0Szczegóły
7MKS Real-Astromal LesznoKU AZS UKW BydgoszczLeszno2013-12-1432:1815:72000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaKU AZS UKW BydgoszczGdynia2014-01-1828:2412:12500:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoMeble Wójcik ElblągLeszno2014-01-1826:2115:113000:0Szczegóły
3MKS PoznańPolski Cukier Pomezania MalborkPoznań2014-01-1828:3614:181500:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynSMS ZPRP GdańskOlsztyn2014-01-1839:2022:9750:0Szczegóły
5Nielba WągrowiecWKS Grunwald PoznańWągrowiec2014-01-1829:1518:65000:0Szczegóły
6AZS UW WarszawaVetrex Sokół KościerzynaWarszawa2014-01-1819:229:102000:0Szczegóły
7Wolsztyniak WolsztynWybrzeże GdańskWolsztyn2014-01-1823:3412:154400:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaWolsztyniak WolsztynGdynia2014-01-2526:368:15500:0Szczegóły
2Wybrzeże GdańskAZS UW WarszawaGdańsk2014-01-2536:1716:84000:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaNielba WągrowiecKościerzyna2014-01-2519:2011:121500:0Szczegóły
4WKS Grunwald PoznańOKPR Warmia Energa OlsztynPoznań2014-01-2530:3716:20700:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskMKS PoznańGdańsk2014-01-2525:2711:14400:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkMKS Real-Astromal LesznoMalbork2014-01-2536:2619:112500:0Szczegóły
7Meble Wójcik ElblągKU AZS UKW BydgoszczElbląg2014-01-2531:2417:113000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaMeble Wójcik ElblągGdynia2014-02-0125:2916:15500:0Szczegóły
2KU AZS UKW BydgoszczPolski Cukier Pomezania MalborkBydgoszcz2014-02-0119:3010:8500:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoSMS ZPRP GdańskLeszno2014-02-0131:2515:152500:0Szczegóły
4MKS PoznańWKS Grunwald PoznańPoznań2014-02-0128:2713:112900:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynVetrex Sokół KościerzynaOlsztyn2014-02-0134:2920:92500:0Szczegóły
6Nielba WągrowiecWybrzeże GdańskWągrowiec2014-02-0121:218:1110000:0Szczegóły
7AZS UW WarszawaWolsztyniak WolsztynWarszawa2014-02-0124:309:132000:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS UW WarszawaKar-Do-Spójnia GdyniaWarszawa2014-02-0827:2315:101000:0Szczegóły
2Wolsztyniak WolsztynNielba WągrowiecWolsztyn2014-02-0824:2314:134500:0Szczegóły
3Wybrzeże GdańskOKPR Warmia Energa OlsztynGdańsk2014-02-0832:2619:114000:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaMKS PoznańKościerzyna2014-02-0825:2511:92000:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańMKS Real-Astromal LesznoPoznań2014-02-0825:3213:102000:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskKU AZS UKW BydgoszczGdańsk2014-02-0823:2212:10500:0Szczegóły
7Polski Cukier Pomezania MalborkMeble Wójcik ElblągMalbork2014-02-0836:2617:152800:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaPolski Cukier Pomezania MalborkGdynia2014-02-1531:3016:16500:0Szczegóły
2Meble Wójcik ElblągSMS ZPRP GdańskElbląg2014-02-1528:2715:171000:0Szczegóły
3KU AZS UKW BydgoszczWKS Grunwald PoznańBydgoszcz2014-02-1522:189:11500:0Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoVetrex Sokół KościerzynaLeszno2014-02-1527:2711:141600:0Szczegóły
5MKS PoznańWybrzeże GdańskPoznań2014-02-1522:3313:202000:0Szczegóły
6OKPR Warmia Energa OlsztynWolsztyniak WolsztynOlsztyn2014-02-1536:3018:162950:0Szczegóły
7Nielba WągrowiecAZS UW WarszawaWągrowiec2014-02-1537:2018:83500:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Nielba WągrowiecKar-Do-Spójnia GdyniaWągrowiec2014-02-2237:2322:113000:0Szczegóły
2AZS UW WarszawaOKPR Warmia Energa OlsztynWarszawa2014-02-2221:2710:131500:0Szczegóły
3Wolsztyniak WolsztynMKS PoznańWolsztyn2014-02-2229:2712:134500:0Szczegóły
4Wybrzeże GdańskMKS Real-Astromal LesznoGdańsk2014-02-2247:2021:105000:0Szczegóły
5Vetrex Sokół KościerzynaKU AZS UKW BydgoszczKościerzyna2014-02-2228:2717:161000:0Szczegóły
6WKS Grunwald PoznańMeble Wójcik ElblągPoznań2014-02-2227:2515:161000:0Szczegóły
7SMS ZPRP GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2014-02-2230:4317:20500:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaSMS ZPRP GdańskGdynia2014-03-0126:2412:12700:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkWKS Grunwald PoznańMalbork2014-03-0135:3222:192000:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaMeble Wójcik ElblągKościerzyna2014-03-0129:2914:122000:0Szczegóły
4KU AZS UKW BydgoszczWybrzeże GdańskBydgoszcz2014-03-0118:428:21500:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoWolsztyniak WolsztynLeszno2014-03-0129:2613:114000:0Szczegóły
6MKS PoznańAZS UW WarszawaPoznań2014-03-0129:2916:132000:0Szczegóły
7OKPR Warmia Energa OlsztynNielba WągrowiecOlsztyn2014-03-0127:3112:162500:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OKPR Warmia Energa OlsztynKar-Do-Spójnia GdyniaOlsztyn2014-03-0839:3017:142000:0Szczegóły
2Nielba WągrowiecMKS PoznańWągrowiec2014-03-0836:1918:104500:0Szczegóły
3AZS UW WarszawaMKS Real-Astromal LesznoWarszawa2014-03-0821:2912:91500:0Szczegóły
4Wolsztyniak WolsztynKU AZS UKW BydgoszczWolsztyn2014-03-0832:2113:104200:0Szczegóły
5Wybrzeże GdańskMeble Wójcik ElblągGdańsk2014-03-0837:2221:113000:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaPolski Cukier Pomezania MalborkKościerzyna2014-03-0829:2615:101500:0Szczegóły
7WKS Grunwald PoznańSMS ZPRP GdańskPoznań2014-03-0829:2214:151000:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaWKS Grunwald PoznańGdynia2014-03-2223:2214:11300:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskVetrex Sokół KościerzynaGdańsk2014-03-2229:3014:131000:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkWybrzeże GdańskMalbork2014-03-2226:2517:112900:0Szczegóły
4Meble Wójcik ElblągWolsztyniak WolsztynElbląg2014-03-2229:3617:171500:0Szczegóły
5KU AZS UKW BydgoszczAZS UW WarszawaBydgoszcz2014-03-2224:237:7500:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoNielba WągrowiecLeszno2014-03-2227:3619:173000:0Szczegóły
7MKS PoznańOKPR Warmia Energa OlsztynPoznań2014-03-2230:3113:192000:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS PoznańKar-Do-Spójnia GdyniaPoznań2014-03-2926:2511:91500:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Real-Astromal LesznoOlsztyn2014-03-2932:2914:172990:0Szczegóły
3Nielba WągrowiecKU AZS UKW BydgoszczWągrowiec2014-03-2936:2121:102000:0Szczegóły
4AZS UW WarszawaMeble Wójcik ElblągWarszawa2014-03-2924:2510:111000:0Szczegóły
5Wolsztyniak WolsztynPolski Cukier Pomezania MalborkWolsztyn2014-03-2929:3016:144200:0Szczegóły
6Wybrzeże GdańskSMS ZPRP GdańskGdańsk2014-03-2932:2118:73800:0Szczegóły
7Vetrex Sokół KościerzynaWKS Grunwald PoznańKościerzyna2014-03-2926:1911:111500:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaVetrex Sokół KościerzynaGdynia2014-04-1234:2616:121000:0Szczegóły
2WKS Grunwald PoznańWybrzeże GdańskPoznań2014-04-1216:308:141000:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskWolsztyniak WolsztynGdańsk2014-04-1225:3311:17700:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkAZS UW WarszawaMalbork2014-04-1229:2017:82500:0Szczegóły
5Meble Wójcik ElblągNielba WągrowiecElbląg2014-04-1231:3115:141000:0Szczegóły
6KU AZS UKW BydgoszczOKPR Warmia Energa OlsztynBydgoszcz2014-04-1225:3417:21500:0Szczegóły
7MKS Real-Astromal LesznoMKS PoznańLeszno2014-04-1229:2815:142500:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Real-Astromal LesznoKar-Do-Spójnia GdyniaLeszno2014-04-2632:2515:151500:0Szczegóły
2MKS PoznańKU AZS UKW BydgoszczPoznań2014-04-2632:2415:131500:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynMeble Wójcik ElblągOlsztyn2014-04-2634:2718:15250:0Szczegóły
4Nielba WągrowiecPolski Cukier Pomezania MalborkWągrowiec2014-04-2631:2816:143500:0Szczegóły
5AZS UW WarszawaSMS ZPRP GdańskWarszawa2014-04-2623:2412:101000:0Szczegóły
6Wolsztyniak WolsztynWKS Grunwald PoznańWolsztyn2014-04-2635:2517:124000:0Szczegóły
7Wybrzeże GdańskVetrex Sokół KościerzynaGdańsk2014-04-2633:2014:84500:0Szczegóły
26. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do-Spójnia GdyniaWybrzeże GdańskGdynia2014-05-0324:2914:1510000:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaWolsztyniak WolsztynKościerzyna2014-05-0331:2716:13500:0Szczegóły
3WKS Grunwald PoznańAZS UW WarszawaPoznań2014-05-0321:2212:91500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskNielba WągrowiecGdańsk2014-05-0331:2917:131000:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkOKPR Warmia Energa OlsztynMalbork2014-05-0335:3120:152990:0Szczegóły
6Meble Wójcik ElblągMKS PoznańElbląg2014-05-0326:2215:101000:0Szczegóły
7KU AZS UKW BydgoszczMKS Real-Astromal LesznoBydgoszcz2014-05-0324:359:16500:0Szczegóły