Faza zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | 26 | 49 | 821 | 554 | 267 | 24 | 1 | 1 |
2 | Nielba Wągrowiec | 26 | 44 | 793 | 599 | 194 | 21 | 2 | 3 |
3 | Polski Cukier Pomezania Malbork | 26 | 37 | 812 | 703 | 109 | 18 | 1 | 7 |
4 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | 26 | 36 | 826 | 754 | 72 | 18 | 0 | 8 |
5 | Wolsztyniak Wolsztyn | 26 | 32 | 760 | 691 | 69 | 15 | 2 | 9 |
6 | MKS Real-Astromal Leszno | 26 | 29 | 735 | 723 | 12 | 13 | 3 | 10 |
7 | Meble Wójcik Elbląg | 26 | 29 | 730 | 736 | -6 | 13 | 3 | 10 |
8 | Vetrex Sokół Kościerzyna | 26 | 23 | 663 | 711 | -48 | 9 | 5 | 12 |
9 | MKS Poznań | 26 | 21 | 682 | 741 | -59 | 9 | 3 | 14 |
10 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | 26 | 19 | 694 | 766 | -72 | 9 | 1 | 16 |
11 | SMS ZPRP Gdańsk | 26 | 14 | 663 | 781 | -118 | 7 | 0 | 19 |
12 | AZS UW Warszawa | 26 | 13 | 619 | 710 | -91 | 6 | 1 | 19 |
13 | WKS Grunwald Poznań | 26 | 12 | 616 | 730 | -114 | 6 | 0 | 20 |
14 | KU AZS UKW Bydgoszcz | 26 | 6 | 574 | 789 | -215 | 3 | 0 | 23 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Bydgoszcz | 2013-09-14 | 28:31 | 12:19 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Meble Wójcik Elbląg | MKS Real-Astromal Leszno | Elbląg | 2013-09-14 | 24:31 | 11:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Polski Cukier Pomezania Malbork | MKS Poznań | Malbork | 2013-09-14 | 31:28 | 16:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Gdańsk | 2013-09-14 | 34:29 | 15:13 | 65 | 0:0 | Szczegóły |
5 | WKS Grunwald Poznań | Nielba Wągrowiec | Poznań | 2013-09-14 | 18:26 | 10:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Vetrex Sokół Kościerzyna | AZS UW Warszawa | Kościerzyna | 2013-09-14 | 26:21 | 12:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wybrzeże Gdańsk | Wolsztyniak Wolsztyn | Gdańsk | 2013-09-14 | 35:20 | 19:10 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wolsztyniak Wolsztyn | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Wolsztyn | 2013-09-21 | 32:25 | 19:11 | 440 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UW Warszawa | Wybrzeże Gdańsk | Warszawa | 2013-09-21 | 21:28 | 8:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Nielba Wągrowiec | Vetrex Sokół Kościerzyna | Wągrowiec | 2013-09-21 | 29:23 | 15:10 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | WKS Grunwald Poznań | Olsztyn | 2013-09-21 | 32:22 | 17:11 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Poznań | SMS ZPRP Gdańsk | Poznań | 2013-09-21 | 27:23 | 11:11 | 240 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Real-Astromal Leszno | Polski Cukier Pomezania Malbork | Leszno | 2013-09-21 | 29:28 | 16:11 | 390 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Meble Wójcik Elbląg | Bydgoszcz | 2013-09-21 | 24:32 | 13:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meble Wójcik Elbląg | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Elbląg | 2013-09-28 | 29:30 | 10:20 | 420 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Polski Cukier Pomezania Malbork | KU AZS UKW Bydgoszcz | Malbork | 2013-09-28 | 48:24 | 24:10 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Real-Astromal Leszno | Gdańsk | 2013-09-28 | 28:27 | 16:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | WKS Grunwald Poznań | MKS Poznań | Poznań | 2013-09-28 | 21:25 | 8:8 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Vetrex Sokół Kościerzyna | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Kościerzyna | 2013-09-28 | 23:29 | 10:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | Nielba Wągrowiec | Gdańsk | 2013-09-28 | 22:21 | 11:8 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wolsztyniak Wolsztyn | AZS UW Warszawa | Wolsztyn | 2013-09-28 | 29:24 | 14:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | AZS UW Warszawa | Gdynia | 2013-10-05 | 29:33 | 12:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Nielba Wągrowiec | Wolsztyniak Wolsztyn | Wągrowiec | 2013-10-05 | 32:27 | 16:15 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
3 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Wybrzeże Gdańsk | Olsztyn | 2013-10-05 | 23:37 | 10:19 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Poznań | Vetrex Sokół Kościerzyna | Poznań | 2013-10-05 | 29:28 | 12:15 | 230 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Real-Astromal Leszno | WKS Grunwald Poznań | Leszno | 2013-10-05 | 28:17 | 12:9 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KU AZS UKW Bydgoszcz | SMS ZPRP Gdańsk | Bydgoszcz | 2013-10-05 | 21:27 | 11:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Meble Wójcik Elbląg | Polski Cukier Pomezania Malbork | Elbląg | 2013-10-05 | 28:20 | 12:8 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Malbork | 2013-10-12 | 32:28 | 16:17 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk | Meble Wójcik Elbląg | Gdańsk | 2013-10-12 | 26:36 | 12:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | WKS Grunwald Poznań | KU AZS UKW Bydgoszcz | Poznań | 2013-10-12 | 26:25 | 12:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Vetrex Sokół Kościerzyna | MKS Real-Astromal Leszno | Kościerzyna | 2013-10-12 | 24:31 | 11:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | MKS Poznań | Gdańsk | 2013-10-12 | 29:17 | 15:10 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wolsztyniak Wolsztyn | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Wolsztyn | 2013-10-12 | 30:32 | 14:16 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
7 | AZS UW Warszawa | Nielba Wągrowiec | Warszawa | 2013-10-12 | 18:25 | 9:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Nielba Wągrowiec | Gdynia | 2013-10-19 | 22:34 | 13:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | AZS UW Warszawa | Olsztyn | 2013-10-19 | 35:28 | 17:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Poznań | Wolsztyniak Wolsztyn | Poznań | 2013-10-19 | 21:31 | 13:14 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Real-Astromal Leszno | Wybrzeże Gdańsk | Leszno | 2013-10-19 | 22:25 | 9:7 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Vetrex Sokół Kościerzyna | Bydgoszcz | 2013-10-19 | 18:20 | 8:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Meble Wójcik Elbląg | WKS Grunwald Poznań | Elbląg | 2013-10-19 | 30:26 | 17:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Polski Cukier Pomezania Malbork | SMS ZPRP Gdańsk | Malbork | 2013-10-19 | 35:21 | 15:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMS ZPRP Gdańsk | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Gdańsk | 2013-10-26 | 25:28 | 14:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | WKS Grunwald Poznań | Polski Cukier Pomezania Malbork | Poznań | 2013-10-26 | 23:34 | 10:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Meble Wójcik Elbląg | Vetrex Sokół Kościerzyna | Elbląg | 2013-10-26 | 36:30 | 17:15 | 420 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gdańsk | 2013-10-26 | 34:15 | 17:8 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Real-Astromal Leszno | Wolsztyn | 2013-10-26 | 25:25 | 12:12 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS UW Warszawa | MKS Poznań | Warszawa | 2013-10-26 | 23:26 | 11:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Nielba Wągrowiec | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Wągrowiec | 2013-10-26 | 37:26 | 17:18 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Gdynia | 2013-11-09 | 27:30 | 14:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Poznań | Nielba Wągrowiec | Poznań | 2013-11-09 | 26:31 | 12:15 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Real-Astromal Leszno | AZS UW Warszawa | Leszno | 2013-11-09 | 25:28 | 12:14 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Wolsztyniak Wolsztyn | Bydgoszcz | 2013-11-09 | 16:33 | 9:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Meble Wójcik Elbląg | Wybrzeże Gdańsk | Elbląg | 2013-11-09 | 21:24 | 9:7 | 190 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Vetrex Sokół Kościerzyna | Malbork | 2013-11-09 | 29:29 | 19:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SMS ZPRP Gdańsk | WKS Grunwald Poznań | Gdańsk | 2013-11-09 | 29:35 | 16:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WKS Grunwald Poznań | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Poznań | 2013-11-16 | 32:24 | 10:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Vetrex Sokół Kościerzyna | SMS ZPRP Gdańsk | Kościerzyna | 2013-11-16 | 28:26 | 14:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Polski Cukier Pomezania Malbork | Gdańsk | 2013-11-16 | 29:25 | 17:10 | 950 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wolsztyniak Wolsztyn | Meble Wójcik Elbląg | Wolsztyn | 2013-11-16 | 26:26 | 12:13 | 420 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UW Warszawa | KU AZS UKW Bydgoszcz | Warszawa | 2013-11-16 | 24:21 | 14:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Nielba Wągrowiec | MKS Real-Astromal Leszno | Wągrowiec | 2013-11-16 | 37:23 | 16:11 | 700 | 0:0 | Szczegóły |
7 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | MKS Poznań | Olsztyn | 2013-11-16 | 33:27 | 16:12 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | MKS Poznań | Gdynia | 2013-11-23 | 24:27 | 11:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Real-Astromal Leszno | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Leszno | 2013-11-23 | 28:30 | 13:13 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Nielba Wągrowiec | Bydgoszcz | 2013-11-23 | 18:32 | 9:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Meble Wójcik Elbląg | AZS UW Warszawa | Elbląg | 2013-11-23 | 29:24 | 15:11 | 380 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Wolsztyniak Wolsztyn | Malbork | 2013-11-23 | 27:24 | 15:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SMS ZPRP Gdańsk | Wybrzeże Gdańsk | Gdańsk | 2013-11-23 | 20:35 | 8:18 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
7 | WKS Grunwald Poznań | Vetrex Sokół Kościerzyna | Poznań | 2013-11-23 | 24:20 | 14:8 | 190 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vetrex Sokół Kościerzyna | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Kościerzyna | 2013-11-30 | 24:24 | 14:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | WKS Grunwald Poznań | Gdańsk | 2013-11-30 | 32:22 | 16:8 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wolsztyniak Wolsztyn | SMS ZPRP Gdańsk | Wolsztyn | 2013-11-30 | 29:22 | 14:10 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UW Warszawa | Polski Cukier Pomezania Malbork | Warszawa | 2013-11-30 | 27:29 | 13:12 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Nielba Wągrowiec | Meble Wójcik Elbląg | Wągrowiec | 2013-11-30 | 33:23 | 18:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
6 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Olsztyn | 2013-11-30 | 38:27 | 22:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Poznań | MKS Real-Astromal Leszno | Poznań | 2013-11-30 | 34:34 | 19:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | MKS Real-Astromal Leszno | Gdynia | 2013-12-07 | 32:28 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS Poznań | Bydgoszcz | 2013-12-07 | 24:20 | 9:7 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Meble Wójcik Elbląg | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Elbląg | 2013-12-07 | 33:32 | 17:19 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Nielba Wągrowiec | Malbork | 2013-12-07 | 22:26 | 11:15 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | AZS UW Warszawa | Gdańsk | 2013-12-07 | 31:26 | 17:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
6 | WKS Grunwald Poznań | Wolsztyniak Wolsztyn | Poznań | 2013-12-07 | 23:27 | 9:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Vetrex Sokół Kościerzyna | Wybrzeże Gdańsk | Kościerzyna | 2013-12-07 | 24:29 | 14:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Gdańsk | 2013-12-14 | 31:27 | 16:11 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wolsztyniak Wolsztyn | Vetrex Sokół Kościerzyna | Wolsztyn | 2013-12-14 | 37:23 | 20:14 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UW Warszawa | WKS Grunwald Poznań | Warszawa | 2013-12-14 | 32:21 | 13:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Nielba Wągrowiec | SMS ZPRP Gdańsk | Wągrowiec | 2013-12-14 | 33:25 | 18:14 | 550 | 0:0 | Szczegóły |
5 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Polski Cukier Pomezania Malbork | Olztyn | 2013-12-14 | 30:32 | 17:17 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Poznań | Meble Wójcik Elbląg | Poznań | 2013-12-14 | 32:34 | 14:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Real-Astromal Leszno | KU AZS UKW Bydgoszcz | Leszno | 2013-12-14 | 32:18 | 15:7 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gdynia | 2014-01-18 | 28:24 | 12:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Real-Astromal Leszno | Meble Wójcik Elbląg | Leszno | 2014-01-18 | 26:21 | 15:11 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Poznań | Polski Cukier Pomezania Malbork | Poznań | 2014-01-18 | 28:36 | 14:18 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | SMS ZPRP Gdańsk | Olsztyn | 2014-01-18 | 39:20 | 22:9 | 75 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Nielba Wągrowiec | WKS Grunwald Poznań | Wągrowiec | 2014-01-18 | 29:15 | 18:6 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS UW Warszawa | Vetrex Sokół Kościerzyna | Warszawa | 2014-01-18 | 19:22 | 9:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wolsztyniak Wolsztyn | Wybrzeże Gdańsk | Wolsztyn | 2014-01-18 | 23:34 | 12:15 | 440 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Wolsztyniak Wolsztyn | Gdynia | 2014-01-25 | 26:36 | 8:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | AZS UW Warszawa | Gdańsk | 2014-01-25 | 36:17 | 16:8 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Vetrex Sokół Kościerzyna | Nielba Wągrowiec | Kościerzyna | 2014-01-25 | 19:20 | 11:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | WKS Grunwald Poznań | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Poznań | 2014-01-25 | 30:37 | 16:20 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
5 | SMS ZPRP Gdańsk | MKS Poznań | Gdańsk | 2014-01-25 | 25:27 | 11:14 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Polski Cukier Pomezania Malbork | MKS Real-Astromal Leszno | Malbork | 2014-01-25 | 36:26 | 19:11 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Meble Wójcik Elbląg | KU AZS UKW Bydgoszcz | Elbląg | 2014-01-25 | 31:24 | 17:11 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Meble Wójcik Elbląg | Gdynia | 2014-02-01 | 25:29 | 16:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Polski Cukier Pomezania Malbork | Bydgoszcz | 2014-02-01 | 19:30 | 10:8 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MKS Real-Astromal Leszno | SMS ZPRP Gdańsk | Leszno | 2014-02-01 | 31:25 | 15:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Poznań | WKS Grunwald Poznań | Poznań | 2014-02-01 | 28:27 | 13:11 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
5 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Vetrex Sokół Kościerzyna | Olsztyn | 2014-02-01 | 34:29 | 20:9 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Nielba Wągrowiec | Wybrzeże Gdańsk | Wągrowiec | 2014-02-01 | 21:21 | 8:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
7 | AZS UW Warszawa | Wolsztyniak Wolsztyn | Warszawa | 2014-02-01 | 24:30 | 9:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UW Warszawa | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Warszawa | 2014-02-08 | 27:23 | 15:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wolsztyniak Wolsztyn | Nielba Wągrowiec | Wolsztyn | 2014-02-08 | 24:23 | 14:13 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Gdańsk | 2014-02-08 | 32:26 | 19:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Vetrex Sokół Kościerzyna | MKS Poznań | Kościerzyna | 2014-02-08 | 25:25 | 11:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
5 | WKS Grunwald Poznań | MKS Real-Astromal Leszno | Poznań | 2014-02-08 | 25:32 | 13:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | SMS ZPRP Gdańsk | KU AZS UKW Bydgoszcz | Gdańsk | 2014-02-08 | 23:22 | 12:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Meble Wójcik Elbląg | Malbork | 2014-02-08 | 36:26 | 17:15 | 280 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Polski Cukier Pomezania Malbork | Gdynia | 2014-02-15 | 31:30 | 16:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Meble Wójcik Elbląg | SMS ZPRP Gdańsk | Elbląg | 2014-02-15 | 28:27 | 15:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KU AZS UKW Bydgoszcz | WKS Grunwald Poznań | Bydgoszcz | 2014-02-15 | 22:18 | 9:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MKS Real-Astromal Leszno | Vetrex Sokół Kościerzyna | Leszno | 2014-02-15 | 27:27 | 11:14 | 160 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Poznań | Wybrzeże Gdańsk | Poznań | 2014-02-15 | 22:33 | 13:20 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
6 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Wolsztyniak Wolsztyn | Olsztyn | 2014-02-15 | 36:30 | 18:16 | 295 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Nielba Wągrowiec | AZS UW Warszawa | Wągrowiec | 2014-02-15 | 37:20 | 18:8 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nielba Wągrowiec | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Wągrowiec | 2014-02-22 | 37:23 | 22:11 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS UW Warszawa | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Warszawa | 2014-02-22 | 21:27 | 10:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Poznań | Wolsztyn | 2014-02-22 | 29:27 | 12:13 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | MKS Real-Astromal Leszno | Gdańsk | 2014-02-22 | 47:20 | 21:10 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Vetrex Sokół Kościerzyna | KU AZS UKW Bydgoszcz | Kościerzyna | 2014-02-22 | 28:27 | 17:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | WKS Grunwald Poznań | Meble Wójcik Elbląg | Poznań | 2014-02-22 | 27:25 | 15:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | SMS ZPRP Gdańsk | Polski Cukier Pomezania Malbork | Gdańsk | 2014-02-22 | 30:43 | 17:20 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | SMS ZPRP Gdańsk | Gdynia | 2014-03-01 | 26:24 | 12:12 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Polski Cukier Pomezania Malbork | WKS Grunwald Poznań | Malbork | 2014-03-01 | 35:32 | 22:19 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Vetrex Sokół Kościerzyna | Meble Wójcik Elbląg | Kościerzyna | 2014-03-01 | 29:29 | 14:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KU AZS UKW Bydgoszcz | Wybrzeże Gdańsk | Bydgoszcz | 2014-03-01 | 18:42 | 8:21 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MKS Real-Astromal Leszno | Wolsztyniak Wolsztyn | Leszno | 2014-03-01 | 29:26 | 13:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Poznań | AZS UW Warszawa | Poznań | 2014-03-01 | 29:29 | 16:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
7 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Nielba Wągrowiec | Olsztyn | 2014-03-01 | 27:31 | 12:16 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Olsztyn | 2014-03-08 | 39:30 | 17:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Nielba Wągrowiec | MKS Poznań | Wągrowiec | 2014-03-08 | 36:19 | 18:10 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS UW Warszawa | MKS Real-Astromal Leszno | Warszawa | 2014-03-08 | 21:29 | 12:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wolsztyniak Wolsztyn | KU AZS UKW Bydgoszcz | Wolsztyn | 2014-03-08 | 32:21 | 13:10 | 420 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | Meble Wójcik Elbląg | Gdańsk | 2014-03-08 | 37:22 | 21:11 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Vetrex Sokół Kościerzyna | Polski Cukier Pomezania Malbork | Kościerzyna | 2014-03-08 | 29:26 | 15:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7 | WKS Grunwald Poznań | SMS ZPRP Gdańsk | Poznań | 2014-03-08 | 29:22 | 14:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | WKS Grunwald Poznań | Gdynia | 2014-03-22 | 23:22 | 14:11 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SMS ZPRP Gdańsk | Vetrex Sokół Kościerzyna | Gdańsk | 2014-03-22 | 29:30 | 14:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Polski Cukier Pomezania Malbork | Wybrzeże Gdańsk | Malbork | 2014-03-22 | 26:25 | 17:11 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Meble Wójcik Elbląg | Wolsztyniak Wolsztyn | Elbląg | 2014-03-22 | 29:36 | 17:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KU AZS UKW Bydgoszcz | AZS UW Warszawa | Bydgoszcz | 2014-03-22 | 24:23 | 7:7 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MKS Real-Astromal Leszno | Nielba Wągrowiec | Leszno | 2014-03-22 | 27:36 | 19:17 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Poznań | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Poznań | 2014-03-22 | 30:31 | 13:19 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
23. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Poznań | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Poznań | 2014-03-29 | 26:25 | 11:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | MKS Real-Astromal Leszno | Olsztyn | 2014-03-29 | 32:29 | 14:17 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Nielba Wągrowiec | KU AZS UKW Bydgoszcz | Wągrowiec | 2014-03-29 | 36:21 | 21:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS UW Warszawa | Meble Wójcik Elbląg | Warszawa | 2014-03-29 | 24:25 | 10:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wolsztyniak Wolsztyn | Polski Cukier Pomezania Malbork | Wolsztyn | 2014-03-29 | 29:30 | 16:14 | 420 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | SMS ZPRP Gdańsk | Gdańsk | 2014-03-29 | 32:21 | 18:7 | 380 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Vetrex Sokół Kościerzyna | WKS Grunwald Poznań | Kościerzyna | 2014-03-29 | 26:19 | 11:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
24. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Vetrex Sokół Kościerzyna | Gdynia | 2014-04-12 | 34:26 | 16:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | WKS Grunwald Poznań | Wybrzeże Gdańsk | Poznań | 2014-04-12 | 16:30 | 8:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SMS ZPRP Gdańsk | Wolsztyniak Wolsztyn | Gdańsk | 2014-04-12 | 25:33 | 11:17 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Polski Cukier Pomezania Malbork | AZS UW Warszawa | Malbork | 2014-04-12 | 29:20 | 17:8 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Meble Wójcik Elbląg | Nielba Wągrowiec | Elbląg | 2014-04-12 | 31:31 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KU AZS UKW Bydgoszcz | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Bydgoszcz | 2014-04-12 | 25:34 | 17:21 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
7 | MKS Real-Astromal Leszno | MKS Poznań | Leszno | 2014-04-12 | 29:28 | 15:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
25. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Real-Astromal Leszno | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Leszno | 2014-04-26 | 32:25 | 15:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MKS Poznań | KU AZS UKW Bydgoszcz | Poznań | 2014-04-26 | 32:24 | 15:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Meble Wójcik Elbląg | Olsztyn | 2014-04-26 | 34:27 | 18:15 | 25 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Nielba Wągrowiec | Polski Cukier Pomezania Malbork | Wągrowiec | 2014-04-26 | 31:28 | 16:14 | 350 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS UW Warszawa | SMS ZPRP Gdańsk | Warszawa | 2014-04-26 | 23:24 | 12:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wolsztyniak Wolsztyn | WKS Grunwald Poznań | Wolsztyn | 2014-04-26 | 35:25 | 17:12 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
7 | Wybrzeże Gdańsk | Vetrex Sokół Kościerzyna | Gdańsk | 2014-04-26 | 33:20 | 14:8 | 450 | 0:0 | Szczegóły |
26. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kar-Do-Spójnia Gdynia | Wybrzeże Gdańsk | Gdynia | 2014-05-03 | 24:29 | 14:15 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Vetrex Sokół Kościerzyna | Wolsztyniak Wolsztyn | Kościerzyna | 2014-05-03 | 31:27 | 16:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | WKS Grunwald Poznań | AZS UW Warszawa | Poznań | 2014-05-03 | 21:22 | 12:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SMS ZPRP Gdańsk | Nielba Wągrowiec | Gdańsk | 2014-05-03 | 31:29 | 17:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Polski Cukier Pomezania Malbork | OKPR Warmia Energa Olsztyn | Malbork | 2014-05-03 | 35:31 | 20:15 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Meble Wójcik Elbląg | MKS Poznań | Elbląg | 2014-05-03 | 26:22 | 15:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
7 | KU AZS UKW Bydgoszcz | MKS Real-Astromal Leszno | Bydgoszcz | 2014-05-03 | 24:35 | 9:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |