Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1KPR Legionowo24447097092121
2Wybrzeże Gdańsk24427147072103
3Polski Cukier Pomezania Malbork24337137071536
4OKPR Warmia Energa Olsztyn24306926981428
5Meble Wójcik Elbląg24276536481239
6Wolsztyniak Wolsztyn24277127101158
7SMS ZPRP Gdańsk242566166311310
8Kar-Do Spójnia Gdynia24206396469213
9MKS Real-Astromal Leszno24206886868412
10KS Vetrex Sokół Kościerzyna24196186209114
11AZS Uniwersytet Warszawski24145325236216
12WKS Grunwald Poznań24106236285019
13GSPR Gorzów Wielkopolski2413813900123
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1WKS Grunwald PoznańGSPR Gorzów WielkopolskiPoznań2012-09-1534:2218:121000:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynKS Vetrex Sokół KościerzynaOlsztyn2012-09-1526:2811:122500:0Szczegóły
3Kar-Do Spójnia GdyniaSMS ZPRP GdańskGdynia2012-09-1531:2614:111500:0Szczegóły
4AZS Uniwersytet WarszawskiKPR LegionowoWarszawa2012-09-1521:358:152500:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkWolsztyniak WolsztynMalbork2012-09-1533:3116:152000:0Szczegóły
6Meble Wójcik ElblągMKS Real-Astromal LesznoElbląg2012-09-1534:3117:153000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiMKS Real-Astromal LesznoGorzów Wielkopolski2012-09-2224:3710:172000:0Szczegóły
2Wolsztyniak WolsztynMeble Wójcik ElblągWolsztyn2012-09-2230:2514:103800:0Szczegóły
3KPR LegionowoWybrzeże GdańskLegionowo2012-09-2229:2613:137000:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskAZS Uniwersytet WarszawskiGdańsk2012-09-2227:2116:10750:0Szczegóły
5KS Vetrex Sokół KościerzynaKar-Do Spójnia GdyniaKościerzyna2012-09-2223:2013:112500:0Szczegóły
6WKS Grunwald PoznańOKPR Warmia Energa OlsztynPoznań2012-09-2220:369:131000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OKPR Warmia Energa OlsztynGSPR Gorzów WielkopolskiOlsztyn2012-09-2925:2211:182500:0Szczegóły
2Kar-Do Spójnia GdyniaWKS Grunwald PoznańGdynia2012-09-2937:2117:91500:0Szczegóły
3AZS Uniwersytet WarszawskiKS Vetrex Sokół KościerzynaWarszawa2012-09-2929:2413:91500:0Szczegóły
4Wybrzeże GdańskSMS ZPRP GdańskGdańsk2012-09-2921:2511:105000:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkKPR LegionowoMalbork2012-09-2927:2715:112700:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoWolsztyniak WolsztynLeszno2012-09-2925:288:134000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiWolsztyniak WolsztynLeszno2012-10-0625:318:141000:0Szczegóły
2KPR LegionowoMeble Wójcik ElblągLegionowo2012-10-0630:2713:114500:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2012-10-0635:3518:162000:0Szczegóły
4KS Vetrex Sokół KościerzynaWybrzeże GdańskKościerzyna2012-10-0620:339:162500:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańAZS Uniwersytet WarszawskiPoznań2012-10-0625:2612:131000:0Szczegóły
6OKPR Warmia Energa OlsztynKar-Do Spójnia GdyniaOlsztyn2012-10-0628:2614:122500:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Kar-Do Spójnia GdyniaGSPR Gorzów WielkopolskiGdynia2012-10-1330:2115:8800:0Szczegóły
2AZS Uniwersytet WarszawskiOKPR Warmia Energa OlsztynWarszawa2012-10-1320:2411:121500:0Szczegóły
3Wybrzeże GdańskWKS Grunwald PoznańGdańsk2012-10-1331:1911:83500:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkKS Vetrex Sokół KościerzynaMalbork2012-10-1326:1612:112500:0Szczegóły
5Meble Wójcik ElblągSMS ZPRP GdańskElbląg2012-10-1327:2715:172000:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoKPR LegionowoLeszno2012-10-1324:3711:154000:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR LegionowoWolsztyniak WolsztynLegionowo2012-10-2030:2815:133000:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskMKS Real-Astromal LesznoGdańsk2012-10-2036:3219:161290:0Szczegóły
3KS Vetrex Sokół KościerzynaMeble Wójcik ElblągKościerzyna2012-10-2022:297:152000:0Szczegóły
4WKS Grunwald PoznańPolski Cukier Pomezania MalborkPoznań2012-10-2022:3710:211500:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynWybrzeże GdańskOlsztyn2012-10-2025:2911:132500:0Szczegóły
6Kar-Do Spójnia GdyniaAZS Uniwersytet WarszawskiGdynia2012-10-2029:2114:10800:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AZS Uniwersytet WarszawskiGSPR Gorzów WielkopolskiWarszawa2012-10-2735:2616:141500:0Szczegóły
2Wybrzeże GdańskKar-Do Spójnia GdyniaGdańsk2012-10-2728:2114:117000:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkOKPR Warmia Energa OlsztynMalbork2012-10-2736:3016:122800:0Szczegóły
4WKS Grunwald PoznańMeble Wójcik ElblągPoznań2012-10-2724:2913:141000:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoKS Vetrex Sokół KościerzynaLeszno2012-10-2730:2813:114000:0Szczegóły
6Wolsztyniak WolsztynSMS ZPRP GdańskWolsztyn2012-10-2735:3320:204820:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiKPR LegionowoGorzów Wielkopolski2012-11-1024:2710:13400:0Szczegóły
2KS Vetrex Sokół KościerzynaWolsztyniak WolsztynKościerzyna2012-11-1025:2614:161500:0Szczegóły
3WKS Grunwald PoznańMKS Real-Astromal LesznoPoznań2012-11-1033:2915:121500:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynMeble Wójcik ElblągOlsztyn2012-11-1040:2716:102500:0Szczegóły
5Kar-Do Spójnia GdyniaPolski Cukier Pomezania MalborkGdynia2012-11-1024:2612:132500:0Szczegóły
6AZS Uniwersytet WarszawskiWybrzeże GdańskWarszawa2012-11-1020:2313:111500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wybrzeże GdańskGSPR Gorzów WielkopolskiGdańsk2012-11-1746:2627:123000:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkAZS Uniwersytet WarszawskiMalbork2012-11-1730:2616:112000:0Szczegóły
3Meble Wójcik ElblągKar-Do Spójnia GdyniaElbląg2012-11-1723:2315:124500:0Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoOKPR Warmia Energa OlsztynLeszno2012-11-1733:3114:133690:0Szczegóły
5Wolsztyniak WolsztynWKS Grunwald PoznańWolsztyn2012-11-1737:2616:134000:0Szczegóły
6KPR LegionowoSMS ZPRP GdańskLegionowo2012-11-1728:2417:134000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiSMS ZPRP GdańskGorzów Wielkopolski2012-11-2419:258:141500:0Szczegóły
2KS Vetrex Sokół KościerzynaKPR LegionowoKościerzyna2012-11-2426:3114:141500:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynWolsztyniak WolsztynOlsztyn2012-11-2428:2814:132000:0Szczegóły
4Kar-Do Spójnia GdyniaMKS Real-Astromal LesznoGdynia2012-11-2431:2811:131500:0Szczegóły
5AZS Uniwersytet WarszawskiMeble Wójcik ElblągWarszawa2012-11-2420:278:161000:0Szczegóły
6Wybrzeże GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2012-11-2433:2618:127000:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Polski Cukier Pomezania MalborkGSPR Gorzów WielkopolskiMalbork2012-12-0142:2718:142800:0Szczegóły
2Meble Wójcik ElblągWybrzeże GdańskElbląg2012-12-0125:3110:152000:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoAZS Uniwersytet WarszawskiLeszno2012-12-0131:2716:144000:0Szczegóły
4Wolsztyniak WolsztynKar-Do Spójnia GdyniaWolsztyn2012-12-0132:2214:94800:0Szczegóły
5KPR LegionowoWKS Grunwald PoznańLegionowo2012-12-0132:2517:117000:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskKS Vetrex Sokół KościerzynaGdańsk2012-12-0135:2817:162000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiKS Vetrex Sokół KościerzynaGorzów Wielkopolski2012-12-0826:3214:17500:0Szczegóły
2WKS Grunwald PoznańSMS ZPRP GdańskPoznań2012-12-0833:3516:21800:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynKPR LegionowoOlsztyn2012-12-0825:2610:102800:0Szczegóły
4AZS Uniwersytet WarszawskiWolsztyniak WolsztynWarszawa2012-12-0823:2313:151500:0Szczegóły
5Wybrzeże GdańskMKS Real-Astromal LesznoGdańsk2012-12-0840:2519:115000:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkMeble Wójcik ElblągMalbork2012-12-0830:3316:162500:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Meble Wójcik ElblągGSPR Gorzów WielkopolskiElbląg2012-12-1535:1815:111500:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoPolski Cukier Pomezania MalborkLeszno2012-12-1526:3314:173600:0Szczegóły
3Wolsztyniak WolsztynWybrzeże GdańskWolsztyn2012-12-1524:2312:164800:0Szczegóły
4Kar-Do Spójnia GdyniaKPR LegionowoGdynia2012-12-1519:359:16500:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskOKPR Warmia Energa OlsztynGdańsk2012-12-1526:3012:151000:0Szczegóły
6KS Vetrex Sokół KościerzynaWKS Grunwald PoznańKościerzyna2012-12-1528:2414:101500:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiWKS Grunwald PoznańGorzów Wielkopolski2013-01-2623:2610:141000:0Szczegóły
2KS Vetrex Sokół KościerzynaOKPR Warmia Energa OlsztynKościerzyna2013-01-2629:3216:132500:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskKar-Do Spójnia GdyniaGdańsk2013-01-2626:2117:111500:0Szczegóły
4KPR LegionowoAZS Uniwersytet WarszawskiLegionowo2013-01-2632:1817:46500:0Szczegóły
5Wolsztyniak WolsztynPolski Cukier Pomezania MalborkWolsztyn2013-01-2631:3714:204800:0Szczegóły
6MKS Real-Astromal LesznoMeble Wójcik ElblągLeszno2013-01-2630:3610:174000:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MKS Real-Astromal LesznoGSPR Gorzów WielkopolskiLeszno2013-02-0210:00:000:0Szczegóły
2Meble Wójcik ElblągWolsztyniak WolsztynElbląg2013-02-0227:2712:15500:0Szczegóły
3Wybrzeże GdańskKPR LegionowoGdańsk2013-02-0219:1710:510000:0Szczegóły
4AZS Uniwersytet WarszawskiSMS ZPRP GdańskWarszawa2013-02-0226:1910:112500:0Szczegóły
5Kar-Do Spójnia GdyniaKS Vetrex Sokół KościerzynaGdynia2013-02-0227:3215:15500:0Szczegóły
6OKPR Warmia Energa OlsztynWKS Grunwald PoznańOlsztyn2013-02-0229:2014:62500:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiOKPR Warmia Energa OlsztynGorzów Wielkopolski2013-02-0929:409:191000:0Szczegóły
2WKS Grunwald PoznańKar-Do Spójnia GdyniaPoznań2013-02-0934:2819:121500:0Szczegóły
3KS Vetrex Sokół KościerzynaAZS Uniwersytet WarszawskiKościerzyna2013-02-0917:2512:131500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskWybrzeże GdańskGdańsk2013-02-0924:2912:135000:0Szczegóły
5KPR LegionowoPolski Cukier Pomezania MalborkLegionowo2013-02-0932:2315:96500:0Szczegóły
6Wolsztyniak WolsztynMKS Real-Astromal LesznoWolsztyn2013-02-0925:2512:144700:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynGSPR Gorzów WielkopolskiWolsztyn2013-02-1641:2722:114400:0Szczegóły
2Meble Wójcik ElblągKPR LegionowoElbląg2013-02-1624:298:162500:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkSMS ZPRP GdańskMalbork2013-02-1633:3115:132000:0Szczegóły
4Wybrzeże GdańskKS Vetrex Sokół KościerzynaGdańsk2013-02-1635:2515:96500:0Szczegóły
5AZS Uniwersytet WarszawskiWKS Grunwald PoznańWarszawa2013-02-1624:2511:141500:0Szczegóły
6Kar-Do Spójnia GdyniaOKPR Warmia Energa OlsztynGdynia2013-02-1624:2911:181000:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiKar-Do Spójnia GdyniaGorzów Wielkopolski2013-02-2322:2213:111500:0Szczegóły
2OKPR Warmia Energa OlsztynAZS Uniwersytet WarszawskiOlsztyn2013-02-2327:1513:92560:0Szczegóły
3WKS Grunwald PoznańWybrzeże GdańskPoznań2013-02-2327:3813:181500:0Szczegóły
4KS Vetrex Sokół KościerzynaPolski Cukier Pomezania MalborkKościerzyna2013-02-2332:3214:192000:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskMeble Wójcik ElblągGdańsk2013-02-2331:3210:20800:0Szczegóły
6KPR LegionowoMKS Real-Astromal LesznoLegionowo2013-02-2328:2816:146500:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynKPR LegionowoWolsztyn2013-03-0229:3415:164820:0Szczegóły
2MKS Real-Astromal LesznoSMS ZPRP GdańskLeszno2013-03-0231:3213:173500:0Szczegóły
3Meble Wójcik ElblągKS Vetrex Sokół KościerzynaElbląg2013-03-0222:2410:132000:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkWKS Grunwald PoznańMalbork2013-03-0238:2617:152900:0Szczegóły
5Wybrzeże GdańskOKPR Warmia Energa OlsztynGdańsk2013-03-0229:2417:136000:0Szczegóły
6AZS Uniwersytet WarszawskiKar-Do Spójnia GdyniaWarszawa2013-03-0222:259:12500:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiAZS Uniwersytet WarszawskiGorzów Wielkopolski2013-03-160:100:000:0Szczegóły
2Kar-Do Spójnia GdyniaWybrzeże GdańskGdynia2013-03-1625:3015:192300:0Szczegóły
3OKPR Warmia Energa OlsztynPolski Cukier Pomezania MalborkOlsztyn2013-03-1627:2614:142990:0Szczegóły
4Meble Wójcik ElblągWKS Grunwald PoznańElbląg2013-03-1635:2620:141500:0Szczegóły
5KS Vetrex Sokół KościerzynaMKS Real-Astromal LesznoKościerzyna2013-03-1633:3718:171000:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskWolsztyniak WolsztynGdańsk2013-03-1636:3621:171000:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KPR LegionowoGSPR Gorzów WielkopolskiLegionowo2013-03-2310:00:000:0Szczegóły
2Wolsztyniak WolsztynKS Vetrex Sokół KościerzynaWolsztyn2013-03-2330:3615:154500:0Szczegóły
3MKS Real-Astromal LesznoWKS Grunwald PoznańLeszno2013-03-2337:3319:123000:0Szczegóły
4Meble Wójcik ElblągOKPR Warmia Energa OlsztynElbląg2013-03-2326:2516:102500:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkKar-Do Spójnia GdyniaMalbork2013-03-2329:3210:151500:0Szczegóły
6Wybrzeże GdańskAZS Uniwersytet WarszawskiGdańsk2013-03-2337:1418:85000:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiWybrzeże GdańskGorzów Wielkopolski2013-04-060:100:000:0Szczegóły
2AZS Uniwersytet WarszawskiPolski Cukier Pomezania MalborkWarszawa2013-04-0624:289:141000:0Szczegóły
3Kar-Do Spójnia GdyniaMeble Wójcik ElblągGdynia2013-04-0630:2816:161000:0Szczegóły
4OKPR Warmia Energa OlsztynMKS Real-Astromal LesznoOlsztyn2013-04-0630:3017:122500:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańWolsztyniak WolsztynPoznań2013-04-0626:339:121500:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskKPR LegionowoGdańsk2013-04-0623:338:191000:0Szczegóły
23. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP GdańskGSPR Gorzów WielkopolskiGdańsk2013-04-1310:00:000:0Szczegóły
2KPR LegionowoKS Vetrex Sokół KościerzynaLegionowo2013-04-1330:2218:131500:0Szczegóły
3Wolsztyniak WolsztynOKPR Warmia Energa OlsztynWolsztyn2013-04-1329:3014:94600:0Szczegóły
4MKS Real-Astromal LesznoKar-Do Spójnia GdyniaLeszno2013-04-1337:3417:153000:0Szczegóły
5Meble Wójcik ElblągAZS Uniwersytet WarszawskiElbląg2013-04-1325:2212:102000:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkWybrzeże GdańskMalbork2013-04-1319:319:132800:0Szczegóły
24. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiPolski Cukier Pomezania MalborkGorzów Wielkopolski2013-04-200:100:000:0Szczegóły
2Wybrzeże GdańskMeble Wójcik ElblągGdańsk2013-04-2028:2016:73500:0Szczegóły
3AZS Uniwersytet WarszawskiMKS Real-Astromal LesznoWarszawa2013-04-2021:2111:121000:0Szczegóły
4Kar-Do Spójnia GdyniaWolsztyniak WolsztynGdynia2013-04-2034:2319:9500:0Szczegóły
5WKS Grunwald PoznańKPR LegionowoPoznań2013-04-2024:368:20500:0Szczegóły
6KS Vetrex Sokół KościerzynaSMS ZPRP GdańskKościerzyna2013-04-2026:2711:121500:0Szczegóły
25. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS Vetrex Sokół KościerzynaGSPR Gorzów WielkopolskiKościerzyna2013-04-2710:00:000:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskWKS Grunwald PoznańGdańsk2013-04-2724:2210:101000:0Szczegóły
3KPR LegionowoOKPR Warmia Energa OlsztynLegionowo2013-04-2735:2518:146000:0Szczegóły
4Wolsztyniak WolsztynAZS Uniwersytet WarszawskiWolsztyn2013-04-2726:2214:94300:0Szczegóły
5MKS Real-Astromal LesznoWybrzeże GdańskLeszno2013-04-2725:3216:123000:0Szczegóły
6Meble Wójcik ElblągPolski Cukier Pomezania MalborkElbląg2013-04-2727:2813:142500:0Szczegóły
26. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSPR Gorzów WielkopolskiMeble Wójcik ElblągGorzów Wielkopolski2013-05-040:100:000:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkMKS Real-Astromal LesznoMalbork2013-05-0429:2615:121000:0Szczegóły
3Wybrzeże GdańskWolsztyniak WolsztynGdańsk2013-05-0432:2917:122500:0Szczegóły
4KPR LegionowoKar-Do Spójnia GdyniaLegionowo2013-05-0426:2411:115000:0Szczegóły
5OKPR Warmia Energa OlsztynSMS ZPRP GdańskOlsztyn2013-05-0426:2413:132980:0Szczegóły
6WKS Grunwald PoznańKS Vetrex Sokół KościerzynaPoznań2013-05-0428:3212:15470:0Szczegóły