Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Gaz-System Pogoń Szczecin22366516281804
2Zepter AZS UW Warszawa22316015951435
3Spójnia Wybrzeże Gdańsk22285525421327
4Arot-Astromal Leszno22276596401318
5Vetrex Sokół Kościerzyna22276086091237
6GSSPR Gorzów Wielkopolski22246206191129
7Wolsztyniak Wolsztyn22205705749211
8WKS Grunwald-Allegro Poznań22195555678311
9Polski Cukier Pomezania Malbork22175475567312
10Orlen Wisła II Płock22136116226115
11Wójcik Meble-Techtrans Elbląg22135735766115
12SMS ZPRP Gdańsk2296036223316
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1GSSPR Gorzów WielkopolskiWolsztyniak WolsztynGorzów Wielkopolski2011-09-1727:2817:142540:0Szczegóły
2Gaz-System Pogoń SzczecinSpójnia Wybrzeże GdańskSzczecin2011-09-1721:1913:126500:0Szczegóły
3Arot-Astromal LesznoZepter AZS UW WarszawaLeszno2011-09-1735:3219:122900:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkOrlen Wisła II PłockMalbork2011-09-1732:1920:92500:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskWKS Grunwald-Allegro PoznańGdańsk2011-09-1731:3219:131000:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaWójcik Meble-Techtrans ElblągKościerzyna2011-09-1730:2615:122500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynWójcik Meble-Techtrans ElblągWolsztyn2011-09-2435:2817:134800:0Szczegóły
2WKS Grunwald-Allegro PoznańVetrex Sokół KościerzynaPoznań2011-09-2426:3013:121000:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockSMS ZPRP GdańskPłock2011-09-2430:3617:171000:0Szczegóły
4Zepter AZS UW WarszawaPolski Cukier Pomezania MalborkWarszawa2011-09-2432:2316:72000:0Szczegóły
5Spójnia Wybrzeże GdańskArot-Astromal LesznoGdańsk2011-09-2435:2817:164000:0Szczegóły
6GSSPR Gorzów WielkopolskiGaz-System Pogoń SzczecinGorzów Wielkopolski2011-09-2424:2911:162000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Arot-Astromal LesznoGSSPR Gorzów WielkopolskiLeszno2011-10-0132:2917:163600:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkSpójnia Wybrzeże GdańskMalbork2011-10-0126:2615:132800:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskZepter AZS UW WarszawaGdańsk2011-10-0132:3316:131500:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaOrlen Wisła II PłockKościerzyna2011-10-0130:2415:121500:0Szczegóły
5Wójcik Meble-Techtrans ElblągWKS Grunwald-Allegro PoznańElbląg2011-10-0126:2515:81500:0Szczegóły
6Gaz-System Pogoń SzczecinWolsztyniak WolsztynSzczecin2011-10-0128:2613:124000:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynWKS Grunwald-Allegro PoznańWolsztyn2011-10-0822:2510:144800:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockWójcik Meble-Techtrans ElblągPłock2011-10-0826:3214:16800:0Szczegóły
3Zepter AZS UW WarszawaVetrex Sokół KościerzynaWarszawa2011-10-080:100:000:0Szczegóły
4Spójnia Wybrzeże GdańskSMS ZPRP GdańskGdańsk2011-10-0825:2111:105000:0Szczegóły
5GSSPR Gorzów WielkopolskiPolski Cukier Pomezania MalborkGorzów Wielkopolski2011-10-0832:3316:191000:0Szczegóły
6Gaz-System Pogoń SzczecinArot-Astromal LesznoSzczecin2011-10-0839:2423:116500:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Arot-Astromal LesznoWolsztyniak WolsztynLeszno2011-10-1528:268:174000:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkGaz-System Pogoń SzczecinMalbork2011-10-1526:3113:172900:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskGSSPR Gorzów WielkopolskiGdańsk2011-10-1529:3511:121500:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaSpójnia Wybrzeże GdańskKościerzyna2011-10-1523:2313:92500:0Szczegóły
5Wójcik Meble-Techtrans ElblągZepter AZS UW WarszawaElbląg2011-10-1523:2410:112500:0Szczegóły
6WKS Grunwald-Allegro PoznańOrlen Wisła II PłockPoznań2011-10-1531:2118:91500:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynOrlen Wisła II PłockWolsztyn2011-10-2235:2616:104200:0Szczegóły
2Zepter AZS UW WarszawaWKS Grunwald-Allegro PoznańWarszawa2011-10-2222:2211:111500:0Szczegóły
3Spójnia Wybrzeże GdańskWójcik Meble-Techtrans ElblągGdańsk2011-10-2232:2320:82500:0Szczegóły
4GSSPR Gorzów WielkopolskiVetrex Sokół KościerzynaGorzów Wielkopolski2011-10-2240:3024:111500:0Szczegóły
5Gaz-System Pogoń SzczecinSMS ZPRP GdańskSzczecin2011-10-2233:2815:126000:0Szczegóły
6Arot-Astromal LesznoPolski Cukier Pomezania MalborkLeszno2011-10-2225:2912:144000:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Polski Cukier Pomezania MalborkWolsztyniak WolsztynMalbork2011-10-2924:3012:142500:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskArot-Astromal LesznoGdańsk2011-10-2920:268:11700:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaGaz-System Pogoń SzczecinKościerzyna2011-10-2926:2013:52500:0Szczegóły
4Wójcik Meble-Techtrans ElblągGSSPR Gorzów WielkopolskiElbląg2011-10-2928:3112:181500:0Szczegóły
5WKS Grunwald-Allegro PoznańSpójnia Wybrzeże GdańskPoznań2011-10-2922:2511:121000:0Szczegóły
6Orlen Wisła II PłockZepter AZS UW WarszawaPłock2011-10-2921:309:17500:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynZepter AZS UW WarszawaWolsztyn2011-11-1225:278:184300:0Szczegóły
2Spójnia Wybrzeże GdańskOrlen Wisła II PłockGdańsk2011-11-1226:3612:173000:0Szczegóły
3GSSPR Gorzów WielkopolskiWKS Grunwald-Allegro PoznańGorzów Wielkopolski2011-11-1238:3018:151500:0Szczegóły
4Gaz-System Pogoń SzczecinWójcik Meble-Techtrans ElblągSzczecin2011-11-1225:2311:127000:0Szczegóły
5Arot-Astromal LesznoVetrex Sokół KościerzynaLeszno2011-11-1235:2916:144000:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkSMS ZPRP GdańskMalbork2011-11-1238:3116:172500:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SMS ZPRP GdańskWolsztyniak WolsztynGdańsk2011-11-1930:3014:15500:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaPolski Cukier Pomezania MalborkKościerzyna2011-11-1930:2017:142500:0Szczegóły
3Wójcik Meble-Techtrans ElblągArot-Astromal LesznoElbląg2011-11-1922:258:141200:0Szczegóły
4WKS Grunwald-Allegro PoznańGaz-System Pogoń SzczecinPoznań2011-11-1927:2116:92000:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockGSSPR Gorzów WielkopolskiPłock2011-11-1925:3312:171000:0Szczegóły
6Zepter AZS UW WarszawaSpójnia Wybrzeże GdańskWarszawa2011-11-1919:169:82000:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynSpójnia Wybrzeże GdańskWolsztyn2011-11-2627:2115:104800:0Szczegóły
2GSSPR Gorzów WielkopolskiZepter AZS UW WarszawaGorzów Wielkopolski2011-11-2622:2211:111500:0Szczegóły
3Gaz-System Pogoń SzczecinOrlen Wisła II PłockSzczecin2011-11-2646:3622:236000:0Szczegóły
4Arot-Astromal LesznoWKS Grunwald-Allegro PoznańLeszno2011-11-2629:3117:154000:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkWójcik Meble-Techtrans ElblągMalbork2011-11-2624:2712:112800:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskVetrex Sokół KościerzynaGdańsk2011-11-2624:2412:131500:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vetrex Sokół KościerzynaWolsztyniak WolsztynKościerzyna2011-12-0335:2819:142500:0Szczegóły
2Wójcik Meble-Techtrans ElblągSMS ZPRP GdańskElbląg2011-12-0326:3113:141000:0Szczegóły
3WKS Grunwald-Allegro PoznańPolski Cukier Pomezania MalborkPoznań2011-12-0321:2212:92000:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockArot-Astromal LesznoPłock2011-12-0321:2810:161000:0Szczegóły
5Zepter AZS UW WarszawaGaz-System Pogoń SzczecinWarszawa2011-12-0320:2611:132500:0Szczegóły
6Spójnia Wybrzeże GdańskGSSPR Gorzów WielkopolskiGdańsk2011-12-0326:1615:92000:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynGSSPR Gorzów WielkopolskiWolsztyn2011-12-100:100:000:0Szczegóły
2Spójnia Wybrzeże GdańskGaz-System Pogoń SzczecinGdańsk2011-12-1027:2212:85000:0Szczegóły
3Zepter AZS UW WarszawaArot-Astromal LesznoWarszawa2011-12-1035:3217:141500:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockPolski Cukier Pomezania MalborkPłock2011-12-1028:3216:171000:0Szczegóły
5WKS Grunwald-Allegro PoznańSMS ZPRP GdańskPoznań2011-12-1028:2514:101500:0Szczegóły
6Wójcik Meble-Techtrans ElblągVetrex Sokół KościerzynaElbląg2011-12-1031:3314:141300:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wójcik Meble-Techtrans ElblągWolsztyniak WolsztynElbląg2012-01-2824:2114:122000:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaWKS Grunwald-Allegro PoznańKościerzyna2012-01-2825:239:92950:0Szczegóły
3SMS ZPRP GdańskOrlen Wisła II PłockGdańsk2012-01-2833:3519:16500:0Szczegóły
4Polski Cukier Pomezania MalborkZepter AZS UW WarszawaMalbork2012-01-2824:2410:112500:0Szczegóły
5Arot-Astromal LesznoSpójnia Wybrzeże GdańskLeszno2012-01-2829:2014:83900:0Szczegóły
6Gaz-System Pogoń SzczecinGSSPR Gorzów WielkopolskiSzczecin2012-01-2831:2316:126000:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynGaz-System Pogoń SzczecinWolsztyn2012-02-0419:238:134000:0Szczegóły
2GSSPR Gorzów WielkopolskiArot-Astromal LesznoGorzów Wielkopolski2012-02-0429:2517:102300:0Szczegóły
3Spójnia Wybrzeże GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2012-02-0423:2014:73500:0Szczegóły
4Zepter AZS UW WarszawaSMS ZPRP GdańskWarszawa2012-02-0437:2616:101000:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockVetrex Sokół KościerzynaPłock2012-02-0436:3415:172000:0Szczegóły
6WKS Grunwald-Allegro PoznańWójcik Meble-Techtrans ElblągPoznań2012-02-0423:2512:131200:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1WKS Grunwald-Allegro PoznańWolsztyniak WolsztynPoznań2012-02-1123:2512:122000:0Szczegóły
2Wójcik Meble-Techtrans ElblągOrlen Wisła II PłockElbląg2012-02-1128:3210:172000:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaZepter AZS UW WarszawaKościerzyna2012-02-1127:2814:142500:0Szczegóły
4SMS ZPRP GdańskSpójnia Wybrzeże GdańskGdańsk2012-02-1118:217:133000:0Szczegóły
5Polski Cukier Pomezania MalborkGSSPR Gorzów WielkopolskiMalbork2012-02-1122:3011:122000:0Szczegóły
6Arot-Astromal LesznoGaz-System Pogoń SzczecinLeszn2012-02-1128:2711:123000:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynArot-Astromal LesznoWolsztyn2012-02-1833:2516:74800:0Szczegóły
2Gaz-System Pogoń SzczecinPolski Cukier Pomezania MalborkSzczecin2012-02-1835:2118:95000:0Szczegóły
3GSSPR Gorzów WielkopolskiSMS ZPRP GdańskGorzów Wielkopolski2012-02-1826:2410:91800:0Szczegóły
4Spójnia Wybrzeże GdańskVetrex Sokół KościerzynaGdańsk2012-02-1828:2513:144000:0Szczegóły
5Zepter AZS UW WarszawaWójcik Meble-Techtrans ElblągWarszawa2012-02-1830:2615:121500:0Szczegóły
6Orlen Wisła II PłockWKS Grunwald-Allegro PoznańPłock2012-02-1829:2913:102500:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła II PłockWolsztyniak WolsztynPłock2012-02-2529:2712:121500:0Szczegóły
2WKS Grunwald-Allegro PoznańZepter AZS UW WarszawaPoznań2012-02-2525:2912:131500:0Szczegóły
3Wójcik Meble-Techtrans ElblągSpójnia Wybrzeże GdańskElbląg2012-02-2519:2411:121500:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaGSSPR Gorzów WielkopolskiKościerzyna2012-02-2525:3411:152500:0Szczegóły
5SMS ZPRP GdańskGaz-System Pogoń SzczecinGdańsk2012-02-2525:4012:181500:0Szczegóły
6Polski Cukier Pomezania MalborkArot-Astromal LesznoMalbork2012-02-2522:2510:122500:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynPolski Cukier Pomezania MalborkWolsztyn2012-03-0327:2111:94800:0Szczegóły
2Arot-Astromal LesznoSMS ZPRP GdańskLeszno2012-03-0336:3618:193600:0Szczegóły
3Gaz-System Pogoń SzczecinVetrex Sokół KościerzynaSzczecin2012-03-0333:2213:126000:0Szczegóły
4GSSPR Gorzów WielkopolskiWójcik Meble-Techtrans ElblągGorzów Wielkopolski2012-03-0329:2914:172200:0Szczegóły
5Spójnia Wybrzeże GdańskWKS Grunwald-Allegro PoznańGdańsk2012-03-0319:2010:85000:0Szczegóły
6Zepter AZS UW WarszawaOrlen Wisła II PłockWarszawa2012-03-0339:2719:181500:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Zepter AZS UW WarszawaWolsztyniak WolsztynWarszawa2012-03-1724:2111:131500:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockSpójnia Wybrzeże GdańskPłock2012-03-1731:2916:151500:0Szczegóły
3WKS Grunwald-Allegro PoznańGSSPR Gorzów WielkopolskiPoznań2012-03-1725:2413:131500:0Szczegóły
4Wójcik Meble-Techtrans ElblągGaz-System Pogoń SzczecinElbląg2012-03-1725:2911:131500:0Szczegóły
5Vetrex Sokół KościerzynaArot-Astromal LesznoKościerzyna2012-03-1730:2915:152500:0Szczegóły
6SMS ZPRP GdańskPolski Cukier Pomezania MalborkGdańsk2012-03-1721:227:111500:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynSMS ZPRP GdańskWolsztyn2012-03-2435:2620:123500:0Szczegóły
2Polski Cukier Pomezania MalborkVetrex Sokół KościerzynaMalbork2012-03-2426:2813:171500:0Szczegóły
3Arot-Astromal LesznoWójcik Meble-Techtrans ElblągLeszno2012-03-2442:3017:83000:0Szczegóły
4Gaz-System Pogoń SzczecinWKS Grunwald-Allegro PoznańSzczecin2012-03-2435:2514:135000:0Szczegóły
5GSSPR Gorzów WielkopolskiOrlen Wisła II PłockGorzów Wielkopolski2012-03-2430:2718:91500:0Szczegóły
6Spójnia Wybrzeże GdańskZepter AZS UW WarszawaGdańsk2012-03-2430:2916:132500:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Spójnia Wybrzeże GdańskWolsztyniak WolsztynGdańsk2012-03-3126:2413:1118000:0Szczegóły
2Zepter AZS UW WarszawaGSSPR Gorzów WielkopolskiWarszawa2012-03-3135:3017:122000:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockGaz-System Pogoń SzczecinPłock2012-03-3119:2410:121800:0Szczegóły
4WKS Grunwald-Allegro PoznańArot-Astromal LesznoPoznań2012-03-3124:3211:181500:0Szczegóły
5Wójcik Meble-Techtrans ElblągPolski Cukier Pomezania MalborkElbląg2012-03-3128:2214:123000:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaSMS ZPRP GdańskKościerzyna2012-03-3136:2817:152000:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wolsztyniak WolsztynVetrex Sokół KościerzynaWolsztyn2012-04-1426:2612:143600:0Szczegóły
2SMS ZPRP GdańskWójcik Meble-Techtrans ElblągGdańsk2012-04-1428:2416:121000:0Szczegóły
3Polski Cukier Pomezania MalborkWKS Grunwald-Allegro PoznańMalbork2012-04-1418:1810:102500:0Szczegóły
4Arot-Astromal LesznoOrlen Wisła II PłockLeszno2012-04-1441:3319:173000:0Szczegóły
5Gaz-System Pogoń SzczecinZepter AZS UW WarszawaSzczecin2012-04-1433:3014:154500:0Szczegóły
6GSSPR Gorzów WielkopolskiSpójnia Wybrzeże GdańskGorzów Wielkopolski2012-04-1428:3118:171000:0Szczegóły