Najlepsi gracze

Faza zasadnicza
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Jurand Ciechanów22387207201903
2Gaz-System Pogoń Szczecin22327027021606
3KU AZS PW Warszawa22306666661507
4Orlen Wisła II Płock22297097091417
5Vetrex Sokół Kościerzyna222264364310210
6Wójcik Meble-Techtrans Elbląg222257357310210
7WKS Grunwald-Allegro Poznań222161361310111
8KS AZS AWF Warszawa22186366368212
9Ostrovia Ostrów Wielkopolski22186466468212
10NLO SMS ZPRP Gdańsk22147067067015
11KU AZS UZ Zielona Góra22126356355215
12Metalbark AZS UKW Bydgoszcz2286706704018
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KU AZS UZ Zielona GóraJurand CiechanówZielona Góra2010-09-1831:3515:1800:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiKS AZS AWF WarszawaOstrów Wielkopolski2010-09-1831:2716:1200:0Szczegóły
3NLO SMS ZPRP GdańskVetrex Sokół KościerzynaGdańsk2010-09-1829:3718:1800:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockWójcik Meble-Techtrans ElblągPłock2010-09-1833:2415:1200:0Szczegóły
5WKS Grunwald-Allegro PoznańKU AZS PW WarszawaPoznań2010-09-1824:2711:1300:0Szczegóły
6Metalbark AZS UKW BydgoszczGaz-System Pogoń SzczecinBydgoszcz2010-09-1823:319:1500:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówGaz-System Pogoń SzczecinCiechanów2010-09-2536:2815:900:0Szczegóły
2WKS Grunwald-Allegro PoznańMetalbark AZS UKW BydgoszczPoznań2010-09-2530:3215:1400:0Szczegóły
3Wójcik Meble-Techtrans ElblągKU AZS PW WarszawaElbląg2010-09-2526:3111:1700:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaOrlen Wisła II PłockKościerzyna2010-09-2526:2711:1400:0Szczegóły
5KS AZS AWF WarszawaNLO SMS ZPRP GdańskWarszawa2010-09-2535:3018:1300:0Szczegóły
6KU AZS UZ Zielona GóraOstrovia Ostrów WielkopolskiZielona Góra2010-09-2526:3113:1300:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Ostrovia Ostrów WielkopolskiJurand CiechanówOstrów Wielkopolski2010-10-0228:3013:1600:0Szczegóły
2NLO SMS ZPRP GdańskKU AZS UZ Zielona GóraGdańsk2010-10-0229:3115:1100:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockKS AZS AWF WarszawaPłock2010-10-0228:2816:1200:0Szczegóły
4KU AZS PW WarszawaVetrex Sokół KościerzynaWarszawa2010-10-0228:2712:1000:0Szczegóły
5Wójcik Meble-Techtrans ElblągMetalbark AZS UKW BydgoszczElbląg2010-10-0229:2611:1300:0Szczegóły
6Gaz-System Pogoń SzczecinWKS Grunwald-Allegro PoznańSzczecin2010-10-0224:2010:1200:0Szczegóły
4. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówWKS Grunwald-Allegro PoznańCiechanów2010-10-0931:2613:1200:0Szczegóły
2Wójcik Meble-Techtrans ElblągGaz-System Pogoń SzczecinElbląg2010-10-0911:234:1000:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaMetalbark AZS UKW BydgoszczKościerzyna2010-10-0934:3013:1200:0Szczegóły
4KS AZS AWF WarszawaKU AZS PW WarszawaWarszawa2010-10-0929:3715:1400:0Szczegóły
5KU AZS UZ Zielona GóraOrlen Wisła II PłockZielona Góra2010-10-0933:3514:2100:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiNLO SMS ZPRP GdańskOstrów Wielkopolski2010-10-0932:3318:1600:0Szczegóły
5. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1NLO SMS ZPRP GdańskJurand CiechanówGdańsk2010-10-1639:4222:2100:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockOstrovia Ostrów WielkopolskiPłock2010-10-1635:2515:1300:0Szczegóły
3KU AZS PW WarszawaKU AZS UZ Zielona GóraWarszawa2010-10-1631:259:1500:0Szczegóły
4Metalbark AZS UKW BydgoszczKS AZS AWF WarszawaBydgoszcz2010-10-1635:3114:1300:0Szczegóły
5Gaz-System Pogoń SzczecinVetrex Sokół KościerzynaSzczecin2010-10-1628:2514:1300:0Szczegóły
6WKS Grunwald-Allegro PoznańWójcik Meble-Techtrans ElblągPoznań2010-10-1620:199:700:0Szczegóły
6. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówWójcik Meble-Techtrans ElblągCiechanów2010-10-2342:2520:1000:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaWKS Grunwald-Allegro PoznańKościerzyna2010-10-2328:2016:800:0Szczegóły
3KS AZS AWF WarszawaGaz-System Pogoń SzczecinWarszawa2010-10-2332:3915:1900:0Szczegóły
4KU AZS UZ Zielona GóraMetalbark AZS UKW BydgoszczZielona Góra2010-10-2336:2818:1500:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiKU AZS PW WarszawaOstrów Wielkopolski2010-10-2331:2813:1100:0Szczegóły
6NLO SMS ZPRP GdańskOrlen Wisła II PłockGdańsk2010-10-2326:4111:1900:0Szczegóły
7. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Orlen Wisła II PłockJurand CiechanówPłock2010-11-0634:2920:1200:0Szczegóły
2KU AZS PW WarszawaNLO SMS ZPRP GdańskWarszawa2010-11-0639:3818:1700:0Szczegóły
3Metalbark AZS UKW BydgoszczOstrovia Ostrów WielkopolskiBydgoszcz2010-11-0636:3416:1500:0Szczegóły
4Gaz-System Pogoń SzczecinKU AZS UZ Zielona GóraSzczecin2010-11-0625:2014:1100:0Szczegóły
5WKS Grunwald-Allegro PoznańKS AZS AWF WarszawaPoznań2010-11-0630:3218:1300:0Szczegóły
6Wójcik Meble-Techtrans ElblągVetrex Sokół KościerzynaElbląg2010-11-0631:2214:800:0Szczegóły
8. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówVetrex Sokół KościerzynaCiechanów2010-11-1329:2813:1300:0Szczegóły
2KS AZS AWF WarszawaWójcik Meble-Techtrans ElblągWarszawa2010-11-1327:2211:1200:0Szczegóły
3KU AZS UZ Zielona GóraWKS Grunwald-Allegro PoznańZielona Góra2010-11-1328:2915:1500:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiGaz-System Pogoń SzczecinOstrów Wielkopolski2010-11-1334:2513:1000:0Szczegóły
5NLO SMS ZPRP GdańskMetalbark AZS UKW BydgoszczGdańsk2010-11-1348:3825:1800:0Szczegóły
6Orlen Wisła II PłockKU AZS PW WarszawaPłock2010-11-1329:2814:1400:0Szczegóły
9. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KU AZS PW WarszawaJurand CiechanówWarszawa2010-11-2028:3412:1500:0Szczegóły
2Metalbark AZS UKW BydgoszczOrlen Wisła II PłockBydgoszcz2010-11-2032:3614:1900:0Szczegóły
3Gaz-System Pogoń SzczecinNLO SMS ZPRP GdańskSzczecin2010-11-2035:2218:900:0Szczegóły
4WKS Grunwald-Allegro PoznańOstrovia Ostrów WielkopolskiPoznań2010-11-2030:2715:1500:0Szczegóły
5Wójcik Meble-Techtrans ElblągKU AZS UZ Zielona GóraElbląg2010-11-2026:2514:1600:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaKS AZS AWF WarszawaKościerzyna2010-11-2031:2012:900:0Szczegóły
10. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówKS AZS AWF WarszawaCiechanów2010-11-2737:1718:600:0Szczegóły
2KU AZS UZ Zielona GóraVetrex Sokół KościerzynaZielona Góra2010-11-2728:2812:1100:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiWójcik Meble-Techtrans ElblągOstrów Wielkopolski2010-11-2726:269:1200:0Szczegóły
4NLO SMS ZPRP GdańskWKS Grunwald-Allegro PoznańGdańsk2010-11-2725:2614:1300:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockGaz-System Pogoń SzczecinPłock2010-11-2732:2911:900:0Szczegóły
6KU AZS PW WarszawaMetalbark AZS UKW BydgoszczWarszawa2010-11-2733:2918:1500:0Szczegóły
11. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Metalbark AZS UKW BydgoszczJurand CiechanówBydgoszcz2010-12-0430:4911:2500:0Szczegóły
2Gaz-System Pogoń SzczecinKU AZS PW WarszawaSzczecin2010-12-0424:2515:1200:0Szczegóły
3WKS Grunwald-Allegro PoznańOrlen Wisła II PłockPoznań2010-12-0435:3118:1600:0Szczegóły
4Wójcik Meble-Techtrans ElblągNLO SMS ZPRP GdańskElbląg2010-12-0431:3015:1500:0Szczegóły
5Vetrex Sokół KościerzynaOstrovia Ostrów WielkopolskiKościerzyna2010-12-0431:3114:1400:0Szczegóły
6KS AZS AWF WarszawaKU AZS UZ Zielona GóraWarszawa2010-12-0430:2718:1300:0Szczegóły
12. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówKU AZS UZ Zielona GóraCiechanów2011-01-2227:3013:1800:0Szczegóły
2KS AZS AWF WarszawaOstrovia Ostrów WielkopolskiWarszawa2011-01-2224:2310:1300:0Szczegóły
3Vetrex Sokół KościerzynaNLO SMS ZPRP GdańskKościerzyna2011-01-2236:3118:1300:0Szczegóły
4Wójcik Meble-Techtrans ElblągOrlen Wisła II PłockElbląg2011-01-2229:2614:1500:0Szczegóły
5KU AZS PW WarszawaWKS Grunwald-Allegro PoznańWarszawa2011-01-2226:2712:1500:0Szczegóły
6Gaz-System Pogoń SzczecinMetalbark AZS UKW BydgoszczSzczecin2011-01-2245:3023:1300:0Szczegóły
13. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Gaz-System Pogoń SzczecinJurand CiechanówSzczecin2011-01-2929:2313:1100:0Szczegóły
2Metalbark AZS UKW BydgoszczWKS Grunwald-Allegro PoznańBydgoszcz2011-01-2927:3513:1600:0Szczegóły
3KU AZS PW WarszawaWójcik Meble-Techtrans ElblągWarszawa2011-01-2925:2714:1300:0Szczegóły
4Orlen Wisła II PłockVetrex Sokół KościerzynaPłock2011-01-2932:3014:1400:0Szczegóły
5NLO SMS ZPRP GdańskKS AZS AWF WarszawaGdańsk2011-01-2936:3917:1800:0Szczegóły
6Ostrovia Ostrów WielkopolskiKU AZS UZ Zielona GóraOstrów Wielkopolski2011-01-2931:2716:1700:0Szczegóły
14. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówOstrovia Ostrów WielkopolskiCiechanów2011-02-1229:2816:1500:0Szczegóły
2KU AZS UZ Zielona GóraNLO SMS ZPRP GdańskZielona Góra2011-02-1235:3115:1400:0Szczegóły
3KS AZS AWF WarszawaOrlen Wisła II PłockWarszawa2011-02-1231:4213:2200:0Szczegóły
4Vetrex Sokół KościerzynaKU AZS PW WarszawaKościerzyna2011-02-1227:2614:1200:0Szczegóły
5Metalbark AZS UKW BydgoszczWójcik Meble-Techtrans ElblągBydgoszcz2011-02-1233:3719:1700:0Szczegóły
6WKS Grunwald-Allegro PoznańGaz-System Pogoń SzczecinPoznań2011-02-1230:3914:1400:0Szczegóły
15. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1WKS Grunwald-Allegro PoznańJurand CiechanówPoznań2011-02-2628:3113:1300:0Szczegóły
2Gaz-System Pogoń SzczecinWójcik Meble-Techtrans ElblągSzczecin2011-02-2634:2714:1100:0Szczegóły
3Metalbark AZS UKW BydgoszczVetrex Sokół KościerzynaBydgoszcz2011-02-2631:2915:1500:0Szczegóły
4KU AZS PW WarszawaKS AZS AWF WarszawaWarszawa2011-02-2632:2217:1100:0Szczegóły
5Orlen Wisła II PłockKU AZS UZ Zielona GóraPłock2011-02-2640:3320:1600:0Szczegóły
6NLO SMS ZPRP GdańskOstrovia Ostrów WielkopolskiGdańsk2011-02-2632:3414:1500:0Szczegóły
16. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówNLO SMS ZPRP GdańskCiechanów2011-03-0527:2414:1100:0Szczegóły
2Ostrovia Ostrów WielkopolskiOrlen Wisła II PłockOstrów Wielkopolski2011-03-0525:2610:1200:0Szczegóły
3KU AZS UZ Zielona GóraKU AZS PW WarszawaZielona Góra2011-03-0529:3014:1400:0Szczegóły
4KS AZS AWF WarszawaMetalbark AZS UKW BydgoszczWarszawa2011-03-0536:3417:1600:0Szczegóły
5Vetrex Sokół KościerzynaGaz-System Pogoń SzczecinKościerzyna2011-03-0527:2916:1400:0Szczegóły
6Wójcik Meble-Techtrans ElblągWKS Grunwald-Allegro PoznańElbląg2011-03-0525:2511:1000:0Szczegóły
17. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Wójcik Meble-Techtrans ElblągJurand CiechanówElbląg2011-03-1921:2311:1300:0Szczegóły
2WKS Grunwald-Allegro PoznańVetrex Sokół KościerzynaPoznań2011-03-1929:3014:1700:0Szczegóły
3Gaz-System Pogoń SzczecinKS AZS AWF WarszawaSzczecin2011-03-1943:3015:1500:0Szczegóły
4Metalbark AZS UKW BydgoszczKU AZS UZ Zielona GóraBydgoszcz2011-03-1927:3516:1700:0Szczegóły
5KU AZS PW WarszawaOstrovia Ostrów WielkopolskiWarszawa2011-03-1934:3018:1200:0Szczegóły
6Orlen Wisła II PłockNLO SMS ZPRP GdańskPłock2011-03-1928:3715:1600:0Szczegóły
18. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówOrlen Wisła II PłockCiechanów2011-03-2636:3018:1600:0Szczegóły
2NLO SMS ZPRP GdańskKU AZS PW WarszawaGdańsk2011-03-2624:3616:1800:0Szczegóły
3Ostrovia Ostrów WielkopolskiMetalbark AZS UKW BydgoszczOstrów Wielkopolski2011-03-2644:3622:1700:0Szczegóły
4KU AZS UZ Zielona GóraGaz-System Pogoń SzczecinZielona Góra2011-03-2629:3411:1800:0Szczegóły
5KS AZS AWF WarszawaWKS Grunwald-Allegro PoznańWarszawa2011-03-2630:2718:1200:0Szczegóły
6Vetrex Sokół KościerzynaWójcik Meble-Techtrans ElblągKościerzyna2011-03-2622:2612:1000:0Szczegóły
19. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Vetrex Sokół KościerzynaJurand CiechanówKościerzyna2011-04-0231:3217:1500:0Szczegóły
2Wójcik Meble-Techtrans ElblągKS AZS AWF WarszawaElbląg2011-04-0232:2916:1600:0Szczegóły
3WKS Grunwald-Allegro PoznańKU AZS UZ Zielona GóraPoznań2011-04-0228:2614:1100:0Szczegóły
4Gaz-System Pogoń SzczecinOstrovia Ostrów WielkopolskiSzczecin2011-04-0236:2216:1000:0Szczegóły
5Metalbark AZS UKW BydgoszczNLO SMS ZPRP GdańskBydgoszcz2011-04-0227:3911:2200:0Szczegóły
6KU AZS PW WarszawaOrlen Wisła II PłockWarszawa2011-04-0228:2613:1200:0Szczegóły
20. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówKU AZS PW WarszawaCiechanów2011-04-0927:2311:900:0Szczegóły
2Orlen Wisła II PłockMetalbark AZS UKW BydgoszczPłock2011-04-0937:2820:1400:0Szczegóły
3NLO SMS ZPRP GdańskGaz-System Pogoń SzczecinGdańsk2011-04-0933:3220:1300:0Szczegóły
4Ostrovia Ostrów WielkopolskiWKS Grunwald-Allegro PoznańOstrów Wielkopolski2011-04-0928:3115:1700:0Szczegóły
5KU AZS UZ Zielona GóraWójcik Meble-Techtrans ElblągZielona Góra2011-04-0924:3010:1400:0Szczegóły
6KS AZS AWF WarszawaVetrex Sokół KościerzynaWarszawa2011-04-0930:3211:1800:0Szczegóły
21. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1KS AZS AWF WarszawaJurand CiechanówWarszawa2011-04-1629:3510:1500:0Szczegóły
2Vetrex Sokół KościerzynaKU AZS UZ Zielona GóraKościerzyna2011-04-1634:2919:1400:0Szczegóły
3Wójcik Meble-Techtrans ElblągOstrovia Ostrów WielkopolskiElbląg2011-04-1619:267:1300:0Szczegóły
4WKS Grunwald-Allegro PoznańNLO SMS ZPRP GdańskPoznań2011-04-1632:3518:1800:0Szczegóły
5Gaz-System Pogoń SzczecinOrlen Wisła II PłockSzczecin2011-04-1643:3920:1600:0Szczegóły
6Metalbark AZS UKW BydgoszczKU AZS PW WarszawaBydgoszcz2011-04-1627:3412:1200:0Szczegóły
22. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Jurand CiechanówMetalbark AZS UKW BydgoszczCiechanów2011-04-3036:3116:1600:0Szczegóły
2KU AZS PW WarszawaGaz-System Pogoń SzczecinWarszawa2011-04-3037:2719:1300:0Szczegóły
3Orlen Wisła II PłockWKS Grunwald-Allegro PoznańPłock2011-04-3022:317:1700:0Szczegóły
4NLO SMS ZPRP GdańskWójcik Meble-Techtrans ElblągGdańsk2011-04-3035:3020:1400:0Szczegóły
5Ostrovia Ostrów WielkopolskiVetrex Sokół KościerzynaOstrów Wielkopolski2011-04-3025:2812:1300:0Szczegóły
6KU AZS UZ Zielona GóraKS AZS AWF WarszawaZielona Góra2011-04-3028:2814:1200:0Szczegóły