Najlepsi gracze

Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPA.S.D. Romagna HandballLizbona2016-11-1932:2516:112500:0Szczegóły
2AHC Potaissa TurdaHC DobrudjaTurda2016-11-2632:2312:115000:0Szczegóły
3HB DudelangeHapoel AshdodDudelange2016-11-1923:289:152650:0Szczegóły
4RK Sloga PozegaHC Vise BMPozega2016-11-1926:2113:1211000:0Szczegóły
5PGU-Kartina TV TiraspolHC ZNTU-ZAB ZaporożeZaporoże2016-11-2023:2713:157200:0Szczegóły
6Ramat Hashron HCHandball EschEsch/Alzette2016-11-2621:2911:196000:0Szczegóły
7RK Partizan 1949A.S.S. SpesTivat2016-11-1827:2113:55000:0Szczegóły
8RK PartizanMŠK Považská BystricaBelgrad2016-11-1923:3110:153500:0Szczegóły
9ValurHaslum HandballklubbReykjavik2016-11-1931:2417:126180:0Szczegóły
10IEK Xini DikeasA.C. DoukasAteny2016-11-1927:2110:121500:0Szczegóły
11KH KastriotiHKM SalaSala2016-11-1829:3112:1810000:0Szczegóły
12Göztepe SKJMS Hurry-UpIzmir2016-11-2022:2012:1020000:0Szczegóły
13Kłajpeda DragunasTSV St. Otmar St. GallenKłajpeda2016-11-1928:3513:173500:0Szczegóły
14Tasova Yibo SKRiviera-SSSH-2Tasova2016-11-1932:2915:148000:0Szczegóły
15Cambridge HCHC "Lokomotiv" VarnaVarna2016-11-1922:367:192500:0Szczegóły
16RK Pelister BitolaVogošća Poljine HilsBitola2016-11-1921:2310:1030000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.S.D. Romagna HandballSporting CPLizbona2016-11-2024:378:162500:0Szczegóły
2HC DobrudjaAHC Potaissa TurdaTurda2016-11-2719:4310:224500:0Szczegóły
3Hapoel AshdodHB DudelangeDudelange2016-11-2027:3312:153100:0Szczegóły
4HC Vise BMRK Sloga PozegaVise2016-11-2726:2414:104000:0Szczegóły
5HC ZNTU-ZAB ZaporożePGU-Kartina TV TiraspolZaporoże2016-11-2131:2812:122000:0Szczegóły
6Handball EschRamat Hashron HCEsch/Alzette2016-11-2725:1813:116000:0Szczegóły
7A.S.S. SpesRK Partizan 1949Tivat2016-11-1922:2212:104000:0Szczegóły
8MŠK Považská BystricaRK PartizanPowaska Bystrzyca2016-11-2628:2911:1312000:0Szczegóły
9Haslum HandballklubbValurBekkestua2016-11-2625:259:153580:0Szczegóły
10A.C. DoukasIEK Xini DikeasMarousi2016-11-2624:1611:65000:0Szczegóły
11HKM SalaKH KastriotiSala2016-11-1929:2216:1112000:0Szczegóły
12JMS Hurry-UpGöztepe SKEH Emmen2016-11-2628:2516:1214000:0Szczegóły
13TSV St. Otmar St. GallenKłajpeda DragunasSt. Gallen2016-11-2728:2414:105000:0Szczegóły
14Riviera-SSSH-2Tasova Yibo SKTasova2016-11-2027:3315:166000:0Szczegóły
15HC "Lokomotiv" VarnaCambridge HCVarna2016-11-2040:2518:122000:0Szczegóły
16Vogošća Poljine HilsRK Pelister BitolaVogosca2016-11-2625:2816:1410000:0Szczegóły
TOP 16
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Tasova Yibo SKA.C. DoukasMarousi2017-02-2428:3214:183000:0Szczegóły
2ValurRK Partizan 1949Tivat2017-02-1821:2111:135500:0Szczegóły
3Handball EschAHC Potaissa TurdaEsch2017-02-1127:3113:146000:0Szczegóły
4HC ZNTU-ZAB ZaporożeHB DudelangeDudelange2017-02-1827:3214:154000:0Szczegóły
5HKM SalaTSV St. Otmar St. GallenSala2017-02-1830:2716:1416000:0Szczegóły
6RK Pelister BitolaSporting CPAlmada2017-02-1818:327:162000:0Szczegóły
7MŠK Považská BystricaJMS Hurry-UpPowaska Bystrzyca2017-02-1830:1912:1112000:0Szczegóły
8RK Sloga PozegaHC "Lokomotiv" VarnaPożega2017-02-2535:2218:99000:0Szczegóły
TOP 16 rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.C. DoukasTasova Yibo SKMarousi2017-02-2534:3016:112500:0Szczegóły
2RK Partizan 1949ValurTivat2017-02-1924:249:87500:0Szczegóły
3AHC Potaissa TurdaHandball EschTurda2017-02-1928:2916:105500:0Szczegóły
4HB DudelangeHC ZNTU-ZAB ZaporożeDudelange2017-02-1925:2716:134500:0Szczegóły
5TSV St. Otmar St. GallenHKM SalaSt.Gallen2017-02-2628:2712:154500:0Szczegóły
6Sporting CPRK Pelister BitolaAlmada2017-02-1934:2615:142000:0Szczegóły
7JMS Hurry-UpMŠK Považská BystricaEH Emmen2017-02-2632:1917:1015000:0Szczegóły
8HC "Lokomotiv" VarnaRK Sloga PozegaPożega2017-02-2622:2313:117000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Sloga PozegaValurPożega2017-03-2527:3015:1420000:0Szczegóły
2AHC Potaissa TurdaHB DudelangeTurda2017-04-0132:2917:206000:0Szczegóły
3A.C. DoukasSporting CPAlmada2017-03-2523:3510:214500:0Szczegóły
4JMS Hurry-UpHKM SalaEmmen2017-03-2528:2412:1214000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1ValurRK Sloga PozegaReykjavik2017-04-0129:2612:105100:0Szczegóły
2HB DudelangeAHC Potaissa TurdaTurda2017-04-0235:3616:196000:0Szczegóły
3Sporting CPA.C. DoukasAlmada2017-03-2627:2514:143200:0Szczegóły
4HKM SalaJMS Hurry-UpSala2017-04-0132:3815:1913000:0Szczegóły
Półfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1JMS Hurry-UpSporting CPEH Emmen2017-04-2227:3214:1518000:0Szczegóły
2ValurAHC Potaissa TurdaReykjavik2017-04-2230:2212:88300:0Szczegóły
Półfinał - rewnaż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPJMS Hurry-UpAlmada2017-04-2937:1421:77000:0Szczegóły
2AHC Potaissa TurdaValurTurda2017-04-3032:2316:95500:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting CPAHC Potaissa TurdaAlmada2017-05-2137:2819:118370:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1AHC Potaissa TurdaSporting CP Cluj Napoca2017-05-2724:308:1330000:0Szczegóły