Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Initia Hasselt912256256522
2Pölva Serviti54130130203
3OCI Nitrogen-Lions328686102
4Mavrommatis Ayiou Pavlou305050003
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OCI Nitrogen-LionsPölva ServitiPolva2012-10-1219:2210:117000:0Szczegóły
2Initia HasseltMavrommatis Ayiou PavlouPolva2012-10-1237:1917:72000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Mavrommatis Ayiou PavlouOCI Nitrogen-LionsPolva2012-10-1320:3911:201000:0Szczegóły
2Pölva ServitiInitia HasseltPolva2012-10-1318:338:167000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OCI Nitrogen-LionsInitia HasseltPolva2012-10-1428:3015:141000:0Szczegóły
2Pölva ServitiMavrommatis Ayiou PavlouPolva2012-10-1434:1118:45000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Kłajpeda Dragunas710209209502
2SPE Strovolos76205205304
3HC Olimpus-85-USEFS328787102
4Ruislip Eagles305959003
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Olimpus-85-USEFSKłajpeda DragunasKiszyniów2012-10-1324:2913:179000:0Szczegóły
2SPE StrovolosRuislip EaglesKiszyniów2012-10-1341:1722:71000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Ruislip EaglesKłajpeda DragunasKiszyniów2012-10-1424:4713:26500:0Szczegóły
2HC Olimpus-85-USEFSSPE StrovolosKiszyniów2012-10-1423:2711:178000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Ruislip EaglesHC Olimpus-85-USEFSKiszyniów2012-10-1218:409:1712000:0Szczegóły
2Kłajpeda DragunasSPE StrovolosKiszyniów2012-10-1229:2115:122000:0Szczegóły
Runda 3
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Maccabi "Tyrec" Tel AvivSPE StrovolosNikozja2012-12-1526:2513:132500:0Szczegóły
2Pölva ServitiSKA MińskPolva2012-11-2432:3714:188000:0Szczegóły
3RK IzvidacMaliye Milli Piyango SKLjubuski2012-11-2430:2516:1311500:0Szczegóły
4RK SutjeskaInitia HasseltHasselt2012-11-2418:309:152100:0Szczegóły
5KH PrishtinaHandball EschPrisztina2012-11-2428:2411:1412000:0Szczegóły
6Kłajpeda DragunasZTR ZaporożeKłajpeda2012-11-2427:2214:94000:0Szczegóły
7B.B. Ankara SporHC Spartak VarnaAnkara2012-11-2433:1618:63000:0Szczegóły
8Drammen HKHC PortovikSpikkestad2012-11-2438:2920:143120:0Szczegóły
9RK Ovce PoleIL Runar2012-11-270:100:000:0Szczegóły
10HC Radnicki KragujevacPas Aeropos EdessasKragujevac2012-11-2438:2517:138000:0Szczegóły
Runda 3 - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SPE StrovolosMaccabi "Tyrec" Tel AvivNikozja2012-12-1632:2217:103000:0Szczegóły
2SKA MińskPölva ServitiMińsk2012-12-0136:2417:113500:0Szczegóły
3Maliye Milli Piyango SKRK IzvidacAnkara2012-12-0230:2718:171500:0Szczegóły
4Initia HasseltRK SutjeskaHasselt2012-11-2523:1612:71500:0Szczegóły
5Handball EschKH PrishtinaEsch2012-12-0131:2210:105000:0Szczegóły
6ZTR ZaporożeKłajpeda DragunasZaporoże2012-12-0129:2412:119000:0Szczegóły
7HC Spartak VarnaB.B. Ankara SporAnkara2012-11-2522:266:121200:0Szczegóły
8HC PortovikDrammen HKJużne2012-12-0125:2210:107000:0Szczegóły
9IL RunarRK Ovce Pole2012-11-270:100:000:0Szczegóły
10Pas Aeropos EdessasHC Radnicki KragujevacEdessa2012-12-0126:3312:144200:0Szczegóły
1/8 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Drammen HKRK IzvidacDrammen2013-02-1641:2020:132130:0Szczegóły
2B.B. Ankara SporA.C. DoukasAnkara2013-02-1629:2314:123500:0Szczegóły
3Handball EschRK Spartak VojputEsch2013-02-1734:2617:154000:0Szczegóły
4Kłajpeda DragunasHC Radnicki KragujevacKłajpeda2013-02-2330:2816:155500:0Szczegóły
5Initia HasseltAzoty PuławyHasselt2013-02-1721:218:1112000:0Szczegóły
6IL RunarA.C. PAOKSandefjord2013-02-1636:2616:122970:0Szczegóły
7C.S.U. SuceavaSPE StrovolosSuceava2013-02-1635:3412:154000:0Szczegóły
8SKA MińskPallamano PressanoMińsk2013-02-1639:2520:115000:0Szczegóły
1/8 finału rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK IzvidacDrammen HKLjubuski2013-02-2322:349:145000:0Szczegóły
2A.C. DoukasB.B. Ankara SporMarousi2013-02-2428:2513:154000:0Szczegóły
3RK Spartak VojputHandball EschSubotica2013-02-2327:2016:816000:0Szczegóły
4HC Radnicki KragujevacKłajpeda DragunasKłajpeda2013-02-2427:2314:115500:0Szczegóły
5Azoty PuławyInitia HasseltPuławy2013-02-2329:2915:157110:0Szczegóły
6A.C. PAOKIL RunarSaloniki2013-02-2331:3215:194000:0Szczegóły
7SPE StrovolosC.S.U. SuceavaNikozja2013-02-2325:3210:1215000:0Szczegóły
8Pallamano PressanoSKA MińskLavis2013-02-2420:289:108000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Initia HasseltHandball EschHasselt2013-03-1726:2813:1410200:0Szczegóły
2B.B. Ankara SporC.S.U. SuceavaAnkara2013-03-1633:3617:187000:0Szczegóły
3SKA MińskHC Radnicki KragujevacMińsk422013-03-2242:2920:164500:0Szczegóły
4Drammen HKIL RunarSpikkestad2013-03-1628:2915:162170:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Handball EschInitia HasseltEsch2013-03-2328:2715:146400:0Szczegóły
2C.S.U. SuceavaB.B. Ankara SporSuceava2013-03-2330:2717:134500:0Szczegóły
3HC Radnicki KragujevacSKA MińskMińsk2013-03-2327:4312:203000:0Szczegóły
4IL RunarDrammen HKSandefjord2013-03-2338:3220:143620:0Szczegóły
Półfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1IL RunarSKA MińskSandefjord2013-04-2029:3214:185150:0Szczegóły
2C.S.U. SuceavaHandball EschSuceava2013-04-2023:2112:75000:0Szczegóły
Półfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SKA MińskIL RunarMińsk2013-04-2833:3117:1725000:0Szczegóły
2Handball EschC.S.U. SuceavaEsch2013-04-2727:2413:148500:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1SKA MińskHandball EschMińsk2013-05-2532:2416:1152000:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Handball EschSKA MińskLuxemburg2013-05-1826:3111:1432500:0Szczegóły