Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Buzet58147147401
2HC "Polytechnik"56142142302
3Dublin International HC327878102
4Olympia Handball304747003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC "Polytechnik"BuzetBuzet2010-10-0319:258:145000:0Szczegóły
2Dublin International HCOlympia HandballBuzet2010-10-0330:2615:133000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC "Polytechnik"Dublin International HCBuzet2010-10-0133:2418:92000:0Szczegóły
2BuzetOlympia HandballBuzet2010-10-0143:1124:55000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Olympia HandballHC "Polytechnik"Buzet2010-10-0210:394:202000:0Szczegóły
2Dublin International HCBuzetBuzet2010-10-0224:319:175000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Partizan Dunav Osiguranje1118355355902
2RK "Konjuh namjestaj"54138138203
3HPC Arkatron32100100102
4Manchester HC304949003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HPC ArkatronManchester HCZivinice2010-10-0343:2125:111000:0Szczegóły
2Partizan Dunav OsiguranjeRK "Konjuh namjestaj"Zivinice2010-10-0334:2416:1110000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Manchester HCPartizan Dunav OsiguranjeZivinice2010-10-0210:414:202000:0Szczegóły
2HPC ArkatronRK "Konjuh namjestaj"Zivinice2010-10-0229:3013:1710000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Partizan Dunav OsiguranjeHPC ArkatronZivinice2010-10-0141:2821:135000:0Szczegóły
2RK "Konjuh namjestaj"Manchester HCZivinice2010-10-0136:1817:93000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Stord Handball710200200502
2Maliye Milli Piyango SK34100100201
3E.S.N. Vrilissia329292102
4Great Dane London305757003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Maliye Milli Piyango SKE.S.N. VrilissiaTysnes2010-10-0333:3017:131000:0Szczegóły
2Stord HandballGreat Dane LondonTysnes2010-10-0341:1723:83000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Great Dane LondonMaliye Milli Piyango SKStord2010-10-0220:4010:181000:0Szczegóły
2Stord HandballE.S.N. VrilissiaStord2010-10-0228:2511:143000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1E.S.N. VrilissiaGreat Dane LondonStord2010-10-0137:2017:91000:0Szczegóły
2Maliye Milli Piyango SKStord HandballStord2010-10-0127:2913:153000:0Szczegóły
Faza pucharowa
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Partizan Dunav Osiguranje1118355355902
2RK Cimos Koper1016334334721
3Stiinta Municipal Dedeman Bacau812248248602
4S.L. Benfica1011303303514
5HC Radnicki Kragujevac610154154501
6Stord Handball710200200502
7OIF Arendal69174174411
8Buzet58147147401
9Azoty Puławy67152152312
10HC "Polytechnik"56142142302
11RD Slovan459797211
12A.E.K.64158158204
13Eskilstuna Guif44126126202
14HC Rudar449797202
15RK "Konjuh namjestaj"54138138203
16Sporting CP44106106202
17TSV St. Otmar SG44115115202
18CSA Steaua Bukareszt225858101
19HBC Bascharage429898103
20HC "Motor-ZNTU-ZAS"42103103103
21HC VV Tikvesh 06224646101
22Junior Fasano224747101
23RK Medjimurje225151101
24SKA Mińsk225757101
25ABC de Braga204242002
26Bahcesehir Koleji205353002
27BSV Bern Muri205454002
28HC Linz AG205050002
29HK "Spartak-Varna"203939002
30Initia Hasselt205454002
31RK Budvanska Rivijera204343002
32RK Sloga Doboj205050002
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC "Motor-ZNTU-ZAS"BuzetZaporoże2010-11-2128:2014:89000:0Szczegóły
2RK Budvanska RivijeraHC RudarBudva2010-11-2024:3411:163000:0Szczegóły
3RD SlovanHC Linz AGLjubljana2010-11-2127:2514:142000:0Szczegóły
4Junior FasanoHBC BascharageFasano2010-11-2022:1711:104000:0Szczegóły
5HK "Spartak-Varna"RK Cimos KoperKoper2010-11-2719:468:213000:0Szczegóły
6HC "Polytechnik"Sporting CPDonieck2010-11-2021:2615:132000:0Szczegóły
7Initia HasseltStiinta Municipal Dedeman BacauHasselt2010-11-2025:3312:193000:0Szczegóły
8OIF ArendalBahcesehir KolejiNedenes2010-11-2640:2922:146000:0Szczegóły
9RK Sloga DobojStord HandballStord2010-11-2724:2514:102000:0Szczegóły
10HC Radnicki KragujevacABC de BragaKragujevac2010-11-1927:2512:1315000:0Szczegóły
11TSV St. Otmar SGBSV Bern MuriSt. Gallen2010-11-2631:2516:124000:0Szczegóły
12A.E.K.SKA MińskAteny2010-11-2031:2515:139000:0Szczegóły
13Eskilstuna GuifRK "Konjuh namjestaj"Eskilstuna2010-11-2138:1820:712000:0Szczegóły
14S.L. BenficaCSA Steaua BukaresztLizbona2010-11-2743:2921:183000:0Szczegóły
15Azoty PuławyHC VV Tikvesh 06Puławy2010-11-2023:2412:137000:0Szczegóły
16Partizan Dunav OsiguranjeRK MedjimurjeBelgrad2010-11-2131:2714:1510000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1BuzetHC "Motor-ZNTU-ZAS"Buzet2010-11-2728:2414:93000:0Szczegóły
2HC RudarRK Budvanska RivijeraPljevlja2010-11-2726:1913:77000:0Szczegóły
3HC Linz AGRD SlovanLinz2010-11-2725:2812:188000:0Szczegóły
4HBC BascharageJunior FasanoBascharage2010-11-2734:2516:135000:0Szczegóły
5RK Cimos KoperHK "Spartak-Varna"Koper2010-11-2848:2024:112000:0Szczegóły
6Sporting CPHC "Polytechnik"Donieck2010-11-2126:3013:143000:0Szczegóły
7Stiinta Municipal Dedeman BacauInitia HasseltBacau2010-11-2731:2914:1210000:0Szczegóły
8Bahcesehir KolejiOIF ArendalNedenes2010-11-2724:4012:194000:0Szczegóły
9Stord HandballRK Sloga DobojStord2010-11-2830:2614:113000:0Szczegóły
10ABC de BragaHC Radnicki KragujevacKragujevac2010-11-2017:208:98000:0Szczegóły
11BSV Bern MuriTSV St. Otmar SGGuemligen2010-11-2829:3216:157000:0Szczegóły
12SKA MińskA.E.K.Mińsk2010-11-2732:2714:1617000:0Szczegóły
13RK "Konjuh namjestaj"Eskilstuna GuifZivinice2010-11-2730:3211:179000:0Szczegóły
14CSA Steaua BukaresztS.L. BenficaLizbona2010-11-2829:2318:115000:0Szczegóły
15HC VV Tikvesh 06Azoty PuławyKavadarci2010-11-2722:249:920000:0Szczegóły
16RK MedjimurjePartizan Dunav OsiguranjeCakovec2010-11-2724:2113:612000:0Szczegóły
TOP 16
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1OIF ArendalRD SlovanNedenes2011-02-2621:1912:114000:0Szczegóły
2HC RudarStiinta Municipal Dedeman BacauPljevlja2011-02-1922:3111:1212000:0Szczegóły
3Eskilstuna GuifRK Cimos KoperEskilstuna2011-02-2032:3317:1610000:0Szczegóły
4Sporting CPA.E.K.Lizbona2011-02-1927:2315:99000:0Szczegóły
5HC "Motor-ZNTU-ZAS"S.L. BenficaZaporoże2011-02-2028:339:139000:0Szczegóły
6Partizan Dunav OsiguranjeHBC BascharageBelgrad2011-02-1936:2319:1320000:0Szczegóły
7TSV St. Otmar SGHC Radnicki KragujevacKragujevac2011-02-2524:2711:1818000:0Szczegóły
8Stord HandballAzoty PuławyStord2011-02-1923:2912:114000:0Szczegóły
TOP 16 - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RD SlovanOIF ArendalNedenes2011-02-2723:2315:115000:0Szczegóły
2Stiinta Municipal Dedeman BacauHC RudarBacau2011-02-2640:1521:915000:0Szczegóły
3RK Cimos KoperEskilstuna GuifKoper2011-02-2632:2416:1210000:0Szczegóły
4A.E.K.Sporting CPAteny2011-02-2632:2712:1110000:0Szczegóły
5S.L. BenficaHC "Motor-ZNTU-ZAS"Lizbona2011-02-2730:2315:135000:0Szczegóły
6HBC BascharagePartizan Dunav OsiguranjeBascharage2011-02-2724:3810:183000:0Szczegóły
7HC Radnicki KragujevacTSV St. Otmar SGKragujevac2011-02-2630:2813:1100:0Szczegóły
8Azoty PuławyStord HandballPuławy2011-02-2625:2412:116000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Partizan Dunav OsiguranjeA.E.K.Belgrad2011-03-2628:2213:1020000:0Szczegóły
2RK Cimos KoperAzoty PuławyKoper2011-03-2633:2617:1210000:0Szczegóły
3HC Radnicki KragujevacS.L. BenficaLizbona2011-04-0229:2816:188000:0Szczegóły
4Stiinta Municipal Dedeman BacauOIF ArendalBacau2011-03-2633:2418:1415000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.E.K.Partizan Dunav OsiguranjeAteny2011-04-0223:2411:1110000:0Szczegóły
2Azoty PuławyRK Cimos KoperPuławy2011-04-0225:2515:148000:0Szczegóły
3S.L. BenficaHC Radnicki KragujevacLizbona2011-04-0329:2114:1110000:0Szczegóły
4OIF ArendalStiinta Municipal Dedeman BacauNedenes2011-04-0326:2312:106000:0Szczegóły
Półfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Cimos KoperStiinta Municipal Dedeman BacauKoper2011-04-2334:2716:1112000:0Szczegóły
2Partizan Dunav OsiguranjeS.L. BenficaBelgrad2011-04-2336:3017:1320000:0Szczegóły
Półfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Stiinta Municipal Dedeman BacauRK Cimos KoperBacau2011-04-3030:2516:917000:0Szczegóły
2S.L. BenficaPartizan Dunav OsiguranjeLizbona2011-05-0133:2519:125000:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1S.L. BenficaRK Cimos KoperLizbona2011-05-1527:2713:1110000:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Cimos KoperS.L. BenficaKoper2011-05-2231:2717:1128000:0Szczegóły