Grupa A
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buzet | 3 | 6 | 99 | 54 | 45 | 3 | 0 | 0 |
2 | HC "Polytechnik" | 3 | 4 | 91 | 59 | 32 | 2 | 0 | 1 |
3 | Dublin International HC | 3 | 2 | 78 | 90 | -12 | 1 | 0 | 2 |
4 | Olympia Handball | 3 | 0 | 47 | 112 | -65 | 0 | 0 | 3 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC "Polytechnik" | Dublin International HC | Buzet | 2010-10-01 | 33:24 | 18:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Buzet | Olympia Handball | Buzet | 2010-10-01 | 43:11 | 24:5 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympia Handball | HC "Polytechnik" | Buzet | 2010-10-02 | 10:39 | 4:20 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Dublin International HC | Buzet | Buzet | 2010-10-02 | 24:31 | 9:17 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC "Polytechnik" | Buzet | Buzet | 2010-10-03 | 19:25 | 8:14 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Dublin International HC | Olympia Handball | Buzet | 2010-10-03 | 30:26 | 15:13 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa B
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partizan Dunav Osiguranje | 3 | 6 | 116 | 62 | 54 | 3 | 0 | 0 |
2 | RK "Konjuh namjestaj" | 3 | 4 | 90 | 81 | 9 | 2 | 0 | 1 |
3 | HPC Arkatron | 3 | 2 | 100 | 92 | 8 | 1 | 0 | 2 |
4 | Manchester HC | 3 | 0 | 49 | 120 | -71 | 0 | 0 | 3 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partizan Dunav Osiguranje | HPC Arkatron | Zivinice | 2010-10-01 | 41:28 | 21:13 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | RK "Konjuh namjestaj" | Manchester HC | Zivinice | 2010-10-01 | 36:18 | 17:9 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manchester HC | Partizan Dunav Osiguranje | Zivinice | 2010-10-02 | 10:41 | 4:20 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | HPC Arkatron | RK "Konjuh namjestaj" | Zivinice | 2010-10-02 | 29:30 | 13:17 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HPC Arkatron | Manchester HC | Zivinice | 2010-10-03 | 43:21 | 25:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Partizan Dunav Osiguranje | RK "Konjuh namjestaj" | Zivinice | 2010-10-03 | 34:24 | 16:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa C
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stord Handball | 3 | 6 | 98 | 69 | 29 | 3 | 0 | 0 |
2 | Maliye Milli Piyango SK | 3 | 4 | 100 | 79 | 21 | 2 | 0 | 1 |
3 | E.S.N. Vrilissia | 3 | 2 | 92 | 81 | 11 | 1 | 0 | 2 |
4 | Great Dane London | 3 | 0 | 57 | 118 | -61 | 0 | 0 | 3 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | E.S.N. Vrilissia | Great Dane London | Stord | 2010-10-01 | 37:20 | 17:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Maliye Milli Piyango SK | Stord Handball | Stord | 2010-10-01 | 27:29 | 13:15 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Great Dane London | Maliye Milli Piyango SK | Stord | 2010-10-02 | 20:40 | 10:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Stord Handball | E.S.N. Vrilissia | Stord | 2010-10-02 | 28:25 | 11:14 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maliye Milli Piyango SK | E.S.N. Vrilissia | Tysnes | 2010-10-03 | 33:30 | 17:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Stord Handball | Great Dane London | Tysnes | 2010-10-03 | 41:17 | 23:8 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
Trzecia runda
Trzecia runda - rewanż
TOP 16
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OIF Arendal | RD Slovan | Nedenes | 2011-02-26 | 21:19 | 12:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
2 | HC Rudar | Stiinta Municipal Dedeman Bacau | Pljevlja | 2011-02-19 | 22:31 | 11:12 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Eskilstuna Guif | RK Cimos Koper | Eskilstuna | 2011-02-20 | 32:33 | 17:16 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Sporting CP | A.E.K. | Lizbona | 2011-02-19 | 27:23 | 15:9 | 900 | 0:0 | Szczegóły |
5 | HC "Motor-ZNTU-ZAS" | S.L. Benfica | Zaporoże | 2011-02-20 | 28:33 | 9:13 | 900 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Partizan Dunav Osiguranje | HBC Bascharage | Belgrad | 2011-02-19 | 36:23 | 19:13 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
7 | TSV St. Otmar SG | HC Radnicki Kragujevac | Kragujevac | 2011-02-25 | 24:27 | 11:18 | 1800 | 0:0 | Szczegóły |
8 | Stord Handball | Azoty Puławy | Stord | 2011-02-19 | 23:29 | 12:11 | 400 | 0:0 | Szczegóły |
TOP 16 - rewanż
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RD Slovan | OIF Arendal | Nedenes | 2011-02-27 | 23:23 | 15:11 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Stiinta Municipal Dedeman Bacau | HC Rudar | Bacau | 2011-02-26 | 40:15 | 21:9 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
3 | RK Cimos Koper | Eskilstuna Guif | Koper | 2011-02-26 | 32:24 | 16:12 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
4 | A.E.K. | Sporting CP | Ateny | 2011-02-26 | 32:27 | 12:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
5 | S.L. Benfica | HC "Motor-ZNTU-ZAS" | Lizbona | 2011-02-27 | 30:23 | 15:13 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
6 | HBC Bascharage | Partizan Dunav Osiguranje | Bascharage | 2011-02-27 | 24:38 | 10:18 | 300 | 0:0 | Szczegóły |
7 | HC Radnicki Kragujevac | TSV St. Otmar SG | Kragujevac | 2011-02-26 | 30:28 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8 | Azoty Puławy | Stord Handball | Puławy | 2011-02-26 | 25:24 | 12:11 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
Ćwierćfinał
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partizan Dunav Osiguranje | A.E.K. | Belgrad | 2011-03-26 | 28:22 | 13:10 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
2 | RK Cimos Koper | Azoty Puławy | Koper | 2011-03-26 | 33:26 | 17:12 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
3 | HC Radnicki Kragujevac | S.L. Benfica | Lizbona | 2011-04-02 | 29:28 | 16:18 | 800 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Stiinta Municipal Dedeman Bacau | OIF Arendal | Bacau | 2011-03-26 | 33:24 | 18:14 | 1500 | 0:0 | Szczegóły |
Ćwierćfinał - rewanż
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A.E.K. | Partizan Dunav Osiguranje | Ateny | 2011-04-02 | 23:24 | 11:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Azoty Puławy | RK Cimos Koper | Puławy | 2011-04-02 | 25:25 | 15:14 | 800 | 0:0 | Szczegóły |
3 | S.L. Benfica | HC Radnicki Kragujevac | Lizbona | 2011-04-03 | 29:21 | 14:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
4 | OIF Arendal | Stiinta Municipal Dedeman Bacau | Nedenes | 2011-04-03 | 26:23 | 12:10 | 600 | 0:0 | Szczegóły |
Półfinał
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RK Cimos Koper | Stiinta Municipal Dedeman Bacau | Koper | 2011-04-23 | 34:27 | 16:11 | 1200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Partizan Dunav Osiguranje | S.L. Benfica | Belgrad | 2011-04-23 | 36:30 | 17:13 | 2000 | 0:0 | Szczegóły |
Półfinał - rewanż
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stiinta Municipal Dedeman Bacau | RK Cimos Koper | Bacau | 2011-04-30 | 30:25 | 16:9 | 1700 | 0:0 | Szczegóły |
2 | S.L. Benfica | Partizan Dunav Osiguranje | Lizbona | 2011-05-01 | 33:25 | 19:12 | 500 | 0:0 | Szczegóły |
Finał
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.L. Benfica | RK Cimos Koper | Lizbona | 2011-05-15 | 27:27 | 13:11 | 1000 | 0:0 | Szczegóły |
Finał - rewanż
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RK Cimos Koper | S.L. Benfica | Koper | 2011-05-22 | 31:27 | 17:11 | 2800 | 0:0 | Szczegóły |