Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Drammen HK56165173302
2RK Siscia54112132203
3Pals Groep/E&O32102102102
4Dublin International HC304646003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Pals Groep/E&ODrammen HKSisak2009-10-1132:4416:222000:0Szczegóły
2RK SisciaDublin International HCSisak2009-10-1148:1523:414000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Dublin International HCPals Groep/E&OSisak2009-10-1020:398:192000:0Szczegóły
2RK SisciaDrammen HKSisak2009-10-1030:3316:1812000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Drammen HKDublin International HCSisak2009-10-0943:1120:52000:0Szczegóły
2Pals Groep/E&ORK SisciaSisak2009-10-0931:3414:1715000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1SC "Time-Burevestnik"78180199403
2A.C. Filippos Verias54176185203
3HC "Lokomotiv" Varna326464102
4Manchester HC305252003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.C. Filippos VeriasManchester HCŁugańsk2009-10-1145:1221:31000:0Szczegóły
2HC "Lokomotiv" VarnaSC "Time-Burevestnik"Ługańsk2009-10-1119:347:183000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Manchester HCHC "Lokomotiv" VarnaŁugańsk2009-10-1022:2913:142000:0Szczegóły
2A.C. Filippos VeriasSC "Time-Burevestnik"Ługańsk2009-10-1025:2613:134000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC "Lokomotiv" VarnaA.C. Filippos VeriasŁugańsk2009-10-0916:496:263000:0Szczegóły
2SC "Time-Burevestnik"Manchester HCŁugańsk2009-10-0945:1821:84000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1HC Odorheiu Secuiesc710216211502
2A.S.D. Albatro53128152113
3RK Konjuh Zivinice339191111
4Great Dane HC London306060003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.S.D. AlbatroGreat Dane HC LondonOdorheiu Secuiesc2009-10-1144:1524:84000:0Szczegóły
2HC Odorheiu SecuiescRK Konjuh ZiviniceOdorheiu Secuiesc2009-10-1141:3120:1512000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.S.D. AlbatroRK Konjuh ZiviniceOdorheiu Secuiesc2009-10-1022:2211:96000:0Szczegóły
2Great Dane HC LondonHC Odorheiu SecuiescOdorheiu Secuiesc2009-10-1021:4011:1710000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Konjuh ZiviniceGreat Dane HC LondonOdorheiu Secuiesc2009-10-0938:2421:135000:0Szczegóły
2HC Odorheiu SecuiescA.S.D. AlbatroOdorheiu Secuiesc2009-10-0926:2210:1210000:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Xico Andebol913272255612
2HC Berane56150155302
3RK "Tineks Prolet" Skopje33113113111
4Olympia HC306666003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK "Tineks Prolet" SkopjeOlympia HCPlav2009-10-1161:2030:92000:0Szczegóły
2HC BeraneXico AndebolPlav2009-10-1122:2611:125000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Olympia HCHC BeranePlav2009-10-1030:4411:202000:0Szczegóły
2RK "Tineks Prolet" SkopjeXico AndebolPlav2009-10-1030:3016:143000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC BeraneRK "Tineks Prolet" SkopjePlav2009-10-0929:2213:125000:0Szczegóły
2Xico AndebolOlympia HCPlav2009-10-0949:1626:73000:0Szczegóły
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Drammen HKStord HandballDrammen2009-11-1521:2213:95000:0Szczegóły
2A.O. Dimou ThermaikouHC BeranePeraia2009-11-1433:2514:72000:0Szczegóły
3A.S.D. AlbatroRK MetaloplastikaSyrakuzy2009-11-1418:319:143000:0Szczegóły
4RK GradacacXico AndebolGradacac2009-11-1426:3312:145000:0Szczegóły
5HC "Motor-ZNTU-ZAS"RK SisciaZaporoże2009-11-1410:00:000:0Szczegóły
6HC Odorheiu SecuiescH.C. "Pelister 08" BitolaOdorheiu Secuiesc2009-11-1431:2119:810000:0Szczegóły
7B.B. Ankara SporBologna UnitedAnkara2009-11-1429:2811:127000:0Szczegóły
8Ystads IFA.C. Filippos VeriasYstad2009-11-1436:2818:1316000:0Szczegóły
9RK MetkovićSC "Time-Burevestnik"Metković2009-11-1432:2416:95000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Stord HandballDrammen HKStord2009-11-2131:2416:108000:0Szczegóły
2HC BeraneA.O. Dimou ThermaikouPeraia2009-11-1530:2715:115000:0Szczegóły
3RK MetaloplastikaA.S.D. AlbatroSabac2009-11-2233:2213:128000:0Szczegóły
4Xico AndebolRK GradacacGuimaraes2009-11-2130:1914:105000:0Szczegóły
5RK SisciaHC "Motor-ZNTU-ZAS"Sisak2009-11-210:100:000:0Szczegóły
6H.C. "Pelister 08" BitolaHC Odorheiu SecuiescBitola2009-11-2128:2312:1415000:0Szczegóły
7Bologna UnitedB.B. Ankara SporBologna2009-11-2233:2919:135000:0Szczegóły
8A.C. Filippos VeriasYstads IFVeria2009-11-2129:3013:138000:0Szczegóły
9SC "Time-Burevestnik"RK MetkovićŁugańsk2009-11-2110:00:000:0Szczegóły
Czwarta runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Stiinta Municipal Dedeman BacauHC "Motor-ZNTU-ZAS"Bacau2010-02-1433:2017:1212000:0Szczegóły
2RK Budvanska RivijeraStord HandballStord2010-02-1320:2411:912000:0Szczegóły
3Sporting Clube de PortugalA.O. Dimou ThermaikouLizbona2010-02-1439:2420:95000:0Szczegóły
4MMTS KwidzynHC Odorheiu SecuiescKwidzyn2010-02-1332:2017:712000:0Szczegóły
5Xico AndebolRK MetaloplastikaSabac2010-02-1334:2918:1310000:0Szczegóły
6C.S.U. SuceavaSC "Time-Burevestnik"Suceava2010-02-1331:2015:135000:0Szczegóły
7HIT InnsbruckBologna UnitedInnsbruck2010-02-1329:3012:154000:0Szczegóły
8Ystads IFRD SlovanYstad2010-02-1728:219:108000:0Szczegóły
Czwarta runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC "Motor-ZNTU-ZAS"Stiinta Municipal Dedeman BacauZaporoże2010-02-2126:2913:1712000:0Szczegóły
2Stord HandballRK Budvanska RivijeraFitjar2010-02-1429:2219:115000:0Szczegóły
3A.O. Dimou ThermaikouSporting Clube de PortugalSaloniki2010-02-2120:347:181000:0Szczegóły
4HC Odorheiu SecuiescMMTS KwidzynOdorheiu Secuiesc2010-02-2035:2316:1112000:0Szczegóły
5RK MetaloplastikaXico AndebolSaabc2010-02-1423:1911:810000:0Szczegóły
6SC "Time-Burevestnik"C.S.U. SuceavaŁugańsk2010-02-2021:319:134000:0Szczegóły
7Bologna UnitedHIT InnsbruckBologna2010-02-2132:2716:116000:0Szczegóły
8RD SlovanYstads IFLjubljana2010-02-2137:2718:1410000:0Szczegóły
Ćwierćfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RD SlovanC.S.U. SuceavaLjubljana2010-03-2831:2317:125000:0Szczegóły
2MMTS KwidzynXico AndebolGuimaraes2010-04-0325:2811:178000:0Szczegóły
3Sporting Clube de PortugalStiinta Municipal Dedeman BacauLizbona2010-03-2830:2415:136000:0Szczegóły
4Stord HandballBologna UnitedStord2010-03-2822:259:176000:0Szczegóły
Ćwierćfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1C.S.U. SuceavaRD SlovanSuceava2010-04-0332:2516:124000:0Szczegóły
2Xico AndebolMMTS KwidzynGuimaraes2010-04-0423:2813:129000:0Szczegóły
3Stiinta Municipal Dedeman BacauSporting Clube de PortugalBacau2010-04-0328:2316:1315000:0Szczegóły
4Bologna UnitedStord HandballBologna2010-04-0428:2314:126000:0Szczegóły
Półfinał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting Clube de PortugalRD SlovanLizbona2010-04-2428:239:911000:0Szczegóły
2Bologna UnitedMMTS KwidzynBologna2010-04-2524:2410:1112000:0Szczegóły
Półfinał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RD SlovanSporting Clube de PortugalLjubljana2010-05-0233:3014:1610000:0Szczegóły
2MMTS KwidzynBologna UnitedKwidzyn2010-05-0228:1913:99000:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MMTS KwidzynSporting Clube de PortugalKwidzyn2010-05-2325:2713:149000:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sporting Clube de PortugalMMTS KwidzynLizbona2010-05-2927:2616:935000:0Szczegóły