Runda Zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | 32 | 49 | 839 | 719 | 120 | 23 | 3 | 6 |
2 | Petro Płock SSA | 32 | 47 | 813 | 706 | 107 | 23 | 1 | 8 |
3 | Śląsk Wrocław | 32 | 45 | 857 | 749 | 108 | 22 | 1 | 9 |
4 | Strzelec Lider Market Kielce | 32 | 41 | 934 | 879 | 55 | 20 | 1 | 11 |
5 | Warszawianka TOP 2000 | 32 | 41 | 912 | 787 | 125 | 20 | 1 | 11 |
6 | Zagłębie Lubin | 32 | 26 | 827 | 846 | -19 | 12 | 2 | 18 |
7 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | 32 | 35 | 797 | 747 | 50 | 16 | 3 | 13 |
8 | Spójnia Gdańsk | 32 | 27 | 835 | 831 | 4 | 11 | 5 | 16 |
9 | Metalplast Oborniki | 32 | 27 | 779 | 855 | -76 | 12 | 3 | 17 |
10 | Olimpia Piekary Śląskie | 32 | 25 | 749 | 808 | -59 | 11 | 3 | 18 |
11 | Pogoń Zabrze | 32 | 18 | 669 | 786 | -117 | 8 | 2 | 22 |
12 | Paria Szczecin | 32 | 3 | 661 | 959 | -298 | 1 | 1 | 30 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strzelec Lider Market Kielce | Olimpia Piekary Śląskie | Gdańsk | 1999-09-25 | 31:15 | 15:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | Paria Szczecin | Warsawa | 1999-09-25 | 30:26 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | Metalplast Oborniki | Płock | 1999-09-25 | 30:22 | 16:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Warszawianka TOP 2000 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Warsawa | 1999-09-25 | 30:26 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Pogoń Zabrze | Spójnia Gdańsk | Zabrze | 1999-09-25 | 19:17 | 10:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Petro Płock SSA | Zagłębie Lubin | Płock | 1999-09-25 | 30:22 | 16:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Zagłębie Lubin | Piekary Śląskie | 1999-10-02 | 27:25 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Spójnia Gdańsk | Petro Płock SSA | Gdańsk | 1999-10-02 | 25:33 | 13:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Pogoń Zabrze | Biała Podlaska | 1999-10-02 | 26:19 | 14:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Warszawianka TOP 2000 | Oborniki | 1999-10-02 | 25:36 | 8:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Paria Szczecin | Śląsk Wrocław | Szczecin | 1999-10-02 | 22:31 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Strzelec Lider Market Kielce | Wybrzeże Gdańsk | Kielce | 1999-10-02 | 29:28 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | Olimpia Piekary Śląskie | Gdańsk | 1999-10-09 | 36:20 | 18:4 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | Strzelec Lider Market Kielce | Wrocław | 1999-10-09 | 35:23 | 16:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka TOP 2000 | Paria Szczecin | Warszawa | 1999-10-09 | 33:26 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Pogoń Zabrze | Metalplast Oborniki | Zabrze | 1999-10-09 | 26:21 | 12:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Petro Płock SSA | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Płock | 1999-10-09 | 28:24 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Zagłębie Lubin | Spójnia Gdańsk | Lubin | 1999-10-09 | 32:24 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Spójnia Gdańsk | Piekary Śląskie | 1999-10-23 | 29:29 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Zagłębie Lubin | Biała Podlaska | 1999-10-23 | 25:28 | 14:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Metalplast Oborniki | Petro Płock SSA | Oborniki | 1999-10-23 | 24:29 | 11:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Paria Szczecin | Pogoń Zabrze | Szczecin | 1999-10-23 | 22:22 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Strzelec Lider Market Kielce | Warszawianka TOP 2000 | Kielce | 1999-10-23 | 28:24 | 15:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | Śląsk Wrocław | Gdańsk | 1999-10-23 | 24:23 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław | Olimpia Piekary Śląskie | Wrocław | 1999-10-30 | 30:23 | 10:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warszawianka TOP 2000 | Wybrzeże Gdańsk | Warszawa | 1999-10-30 | 25:26 | 14:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pogoń Zabrze | Strzelec Lider Market Kielce | Zabrze | 1999-10-30 | 27:30 | 11:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Petro Płock SSA | Paria Szczecin | Płock | 1999-10-30 | 36:25 | 20:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Zagłębie Lubin | Metalplast Oborniki | Lubin | 1999-10-30 | 38:28 | 20:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdańsk | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Gdańsk | 1999-10-30 | 22:23 | 12:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Piekary Śląskie | 1999-11-06 | 24:25 | 14:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Metalplast Oborniki | Spójnia Gdańsk | Oborniki | 1999-11-06 | 25:19 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Paria Szczecin | Zagłębie Lubin | Szczecin | 1999-11-06 | 19:32 | 8:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Strzelec Lider Market Kielce | Petro Płock SSA | Kielce | 1999-11-06 | 28:27 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | Pogoń Zabrze | Gdańsk | 1999-11-06 | 29:19 | 12:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Śląsk Wrocław | Warszawianka TOP 2000 | Wrocław | 1999-11-06 | 31:25 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka TOP 2000 | Olimpia Piekary Śląskie | Warszawa | 1999-11-13 | 30:16 | 12:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pogoń Zabrze | Śląsk Wrocław | Zabrze | 1999-11-13 | 21:27 | 9:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Petro Płock SSA | Wybrzeże Gdańsk | Płock | 1999-11-13 | 25:24 | 12:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Zagłębie Lubin | Strzelec Lider Market Kielce | Lubin | 1999-11-13 | 33:27 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdańsk | Paria Szczecin | Gdańsk | 1999-11-13 | 38:20 | 15:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Metalplast Oborniki | Biała Podlaska | 1999-11-13 | 31:11 | 15:5 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Metalplast Oborniki | Piekary Śląskie | 1999-11-20 | 31:23 | 14:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Paria Szczecin | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Szczecin | 1999-11-20 | 23:27 | 8:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | Spójnia Gdańsk | Kielce | 1999-11-20 | 36:32 | 19:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | Zagłębie Lubin | Gdańsk | 1999-11-20 | 35:20 | 15:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Śląsk Wrocław | Petro Płock SSA | Wrocław | 1999-11-20 | 20:21 | 5:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Warszawianka TOP 2000 | Pogoń Zabrze | Warszawa | 1999-11-20 | 34:17 | 21:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Zabrze | Olimpia Piekary Śląskie | Zabrze | 1999-11-27 | 21:23 | 9:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Petro Płock SSA | Warszawianka TOP 2000 | Płock | 1999-11-27 | 33:26 | 16:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Zagłębie Lubin | Śląsk Wrocław | Lubin | 1999-11-27 | 24:31 | 10:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | Wybrzeże Gdańsk | Gdańsk | 1999-11-27 | 23:23 | 9:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Strzelec Lider Market Kielce | Biała Podlaska | 1999-11-27 | 28:27 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Metalplast Oborniki | Paria Szczecin | Oborniki | 1999-11-27 | 27:21 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Paria Szczecin | Piekary Śląskie | 1999-12-04 | 28:19 | 16:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | Metalplast Oborniki | Kielce | 1999-12-04 | 36:24 | 17:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Gdańsk | 1999-12-04 | 23:22 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Śląsk Wrocław | Spójnia Gdańsk | Wrocław | 1999-12-04 | 30:22 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Warszawianka TOP 2000 | Zagłębie Lubin | Warszawa | 1999-12-04 | 31:28 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Pogoń Zabrze | Petro Płock SSA | Zabrze | 1999-12-04 | 23:30 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petro Płock SSA | Olimpia Piekary Śląskie | Płock | 1999-12-08 | 23:21 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Zagłębie Lubin | Pogoń Zabrze | Lubin | 1999-12-08 | 24:19 | 13:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Spójnia Gdańsk | Warszawianka TOP 2000 | Gdańsk | 1999-12-08 | 28:33 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Śląsk Wrocław | Biała Podlaska | 1999-12-08 | 20:23 | 10:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Metalplast Oborniki | Wybrzeże Gdańsk | Oborniki | 1999-12-08 | 23:28 | 9:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Paria Szczecin | Strzelec Lider Market Kielce | Szczecin | 1999-12-08 | 21:40 | 9:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Strzelec Lider Market Kielce | Piekary Śląskie | 1999-12-11 | 25:28 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Paria Szczecin | Wybrzeże Gdańsk | Szczecin | 1999-12-11 | 19:32 | 13:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Metalplast Oborniki | Śląsk Wrocław | Oborniki | 1999-12-11 | 23:27 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Warszawianka TOP 2000 | Biała Podlaska | 1999-12-11 | 31:31 | 15:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdańsk | Pogoń Zabrze | Gdańsk | 1999-12-11 | 25:20 | 8:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Zagłębie Lubin | Petro Płock SSA | Lubin | 1999-12-11 | 19:27 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | Olimpia Piekary Śląskie | Lubin | 2000-02-02 | 26:18 | 10:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Petro Płock SSA | Spójnia Gdańsk | Płock | 2000-02-02 | 28:25 | 18:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Pogoń Zabrze | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Zabrze | 2000-02-02 | 21:18 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Warszawianka TOP 2000 | Metalplast Oborniki | Warszawa | 2000-02-02 | 42:23 | 20:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Śląsk Wrocław | Paria Szczecin | Wrocław | 2000-02-02 | 34:10 | 17:4 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | Strzelec Lider Market Kielce | Gdańsk | 2000-02-02 | 23:17 | 7:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Wybrzeże Gdańsk | Piekary Śląskie | 2000-02-05 | 20:25 | 7:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | Śląsk Wrocław | Kielce | 2000-02-05 | 25:26 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Paria Szczecin | Warszawianka TOP 2000 | Szczecin | 2000-02-05 | 16:37 | 7:22 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Pogoń Zabrze | Oborniki | 2000-02-05 | 27:19 | 9:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Petro Płock SSA | Biała Podlaska | 2000-02-05 | 21:24 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdańsk | Zagłębie Lubin | Gdańsk | 2000-02-05 | 22:27 | 8:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spójnia Gdańsk | Olimpia Piekary Śląskie | Gdańsk | 2000-02-12 | 25:23 | 8:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Zagłębie Lubin | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Lubin | 2000-02-12 | 26:26 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Petro Płock SSA | Metalplast Oborniki | Płock | 2000-02-12 | 28:16 | 15:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Pogoń Zabrze | Paria Szczecin | Zabrze | 2000-02-12 | 22:15 | 9:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Warszawianka TOP 2000 | Strzelec Lider Market Kielce | Warszawa | 2000-02-12 | 34:43 | 17:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Śląsk Wrocław | Wybrzeże Gdańsk | Wrocław | 2000-02-12 | 19:23 | 8:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Śląsk Wrocław | Piekary Śląskie | 2000-02-19 | 19:25 | 9:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | Warszawianka TOP 2000 | Gdańsk | 2000-02-19 | 24:20 | 10:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | Pogoń Zabrze | Kielce | 2000-02-19 | 30:24 | 14:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Paria Szczecin | Petro Płock SSA | Szczecin | 2000-02-19 | 23:27 | 13:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Metalplast Oborniki | Zagłębie Lubin | Oborniki | 2000-02-19 | 25:25 | 10:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Spójnia Gdańsk | Biała Podlaska | 2000-02-19 | 25:23 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Olimpia Piekary Śląskie | Biała Podlaska | 2000-02-23 | 23:18 | 14:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Spójnia Gdańsk | Metalplast Oborniki | Gdańsk | 2000-02-23 | 29:23 | 14:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Zagłębie Lubin | Paria Szczecin | Lubin | 2000-02-23 | 28:19 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Petro Płock SSA | Strzelec Lider Market Kielce | Płock | 2000-02-23 | 10:0 | 0:0 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Pogoń Zabrze | Wybrzeże Gdańsk | Zabrze | 2000-02-23 | 22:31 | 9:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Warszawianka TOP 2000 | Śląsk Wrocław | Warszawa | 2000-02-23 | 23:26 | 8:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Warszawianka TOP 2000 | Piekary Śląskie | 2000-02-26 | 20:26 | 11:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | Pogoń Zabrze | Wrocław | 2000-02-26 | 29:18 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Petro Płock SSA | Gdańsk | 2000-02-26 | 23:17 | 13:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Strzelec Lider Market Kielce | Zagłębie Lubin | Kielce | 2000-02-26 | 33:32 | 18:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Paria Szczecin | Spójnia Gdańsk | Szczecin | 2000-02-26 | 17:23 | 6:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Metalplast Oborniki | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Oborniki | 2000-02-26 | 25:23 | 9:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metalplast Oborniki | Olimpia Piekary Śląskie | Oborniki | 2000-03-04 | 24:23 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Paria Szczecin | Biała Podlaska | 2000-03-04 | 10:0 | 0:0 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Spójnia Gdańsk | Strzelec Lider Market Kielce | Gdańsk | 2000-03-04 | 35:27 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Zagłębie Lubin | Wybrzeże Gdańsk | Lubin | 2000-03-04 | 25:26 | 12:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Petro Płock SSA | Śląsk Wrocław | Płock | 2000-03-04 | 29:25 | 13:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Pogoń Zabrze | Warszawianka TOP 2000 | Zabrze | 2000-03-04 | 18:30 | 9:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Pogoń Zabrze | Piekary Śląskie | 2000-03-11 | 20:20 | 10:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Warszawianka TOP 2000 | Petro Płock SSA | Warszawa | 2000-03-11 | 26:20 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | Zagłębie Lubin | Wrocław | 2000-03-11 | 30:28 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | Spójnia Gdańsk | Gdańsk | 2000-03-11 | 30:21 | 16:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Strzelec Lider Market Kielce | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Kielce | 2000-03-11 | 34:32 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Paria Szczecin | Metalplast Oborniki | Szczecin | 2000-03-11 | 26:24 | 9:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Paria Szczecin | Piekary Śląskie | 2000-03-22 | 36:20 | 19:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Metalplast Oborniki | Strzelec Lider Market Kielce | Oborniki | 2000-03-22 | 27:27 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Wybrzeże Gdańsk | Biała Podlaska | 2000-03-22 | 20:18 | 9:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | Śląsk Wrocław | Gdańsk | 2000-03-22 | 26:26 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Zagłębie Lubin | Warszawianka TOP 2000 | Lubin | 2000-03-22 | 25:26 | 6:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Petro Płock SSA | Pogoń Zabrze | Płock | 2000-03-22 | 23:13 | 12:3 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Petro Płock SSA | Piekary Śląskie | 2000-03-25 | 21:26 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Pogoń Zabrze | Zagłębie Lubin | Zabrze | 2000-03-25 | 24:29 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Warszawianka TOP 2000 | Spójnia Gdańsk | Warszawa | 2000-03-25 | 27:16 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Śląsk Wrocław | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Wrocław | 2000-03-25 | 29:24 | 15:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | Metalplast Oborniki | Gdańsk | 2000-03-25 | 23:23 | 10:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Strzelec Lider Market Kielce | Paria Szczecin | Kielce | 2000-03-25 | 37:23 | 13:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
23. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petro Płock SSA | Warszawianka TOP 2000 | Płock | 2000-04-01 | 24:23 | 15:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | Wybrzeże Gdańsk | Wrocław | 2000-04-01 | 25:26 | 9:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Zagłębie Lubin | Strzelec Lider Market Kielce | Lubin | 2000-04-01 | 31:38 | 13:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Metalplast Oborniki | Biała Podlaska | 2000-04-01 | 29:20 | 15:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdańsk | Paria Szczecin | Gdańsk | 2000-04-01 | 30:22 | 14:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Olimpia Piekary Śląskie | Pogoń Zabrze | Piekary Śląskie | 2000-04-01 | 22:23 | 12:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
24. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka TOP 2000 | Strzelec Lider Market Kielce | Warszawa | 2000-04-05 | 31:27 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | Zagłębie Lubin | Gdańsk | 2000-04-05 | 26:20 | 9:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Petro Płock SSA | Śląsk Wrocław | Płock | 2000-04-05 | 30:23 | 13:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Pogoń Zabrze | Oborniki | 2000-04-05 | 19:14 | 10:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Paria Szczecin | Olimpia Piekary Śląskie | Szczecin | 2000-04-05 | 21:24 | 8:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Spójnia Gdańsk | Biała Podlaska | 2000-04-05 | 32:25 | 16:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
25. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław | Warszawianka TOP 2000 | Wrocław | 2000-04-08 | 25:24 | 14:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Zagłębie Lubin | Petro Płock SSA | Lubin | 2000-04-08 | 22:21 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | Wybrzeże Gdańsk | Kielce | 2000-04-08 | 29:27 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | Metalplast Oborniki | Gdańsk | 2000-04-08 | 37:25 | 21:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Olimpia Piekary Śląskie | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Piekary Śląskie | 2000-04-08 | 27:26 | 13:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Pogoń Zabrze | Paria Szczecin | Zabrze | 2000-04-08 | 31:24 | 13:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
26. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka TOP 2000 | Wybrzeże Gdańsk | Warszawa | 2000-04-15 | 27:21 | 12:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Petro Płock SSA | Strzelec Lider Market Kielce | Płock | 2000-04-15 | 23:24 | 8:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | Zagłębie Lubin | Wrocław | 2000-04-15 | 27:20 | 15:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Paria Szczecin | Oborniki | 2000-04-15 | 32:20 | 19:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Pogoń Zabrze | Biała Podlaska | 2000-04-15 | 19:21 | 8:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdańsk | Olimpia Piekary Śląskie | Gdańsk | 2000-04-15 | 20:20 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
27. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | Warszawianka TOP 2000 | Lubin | 2000-04-19 | 18:22 | 7:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | Śląsk Wrocław | Kielce | 2000-04-19 | 30:24 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Petro Płock SSA | Gdańsk | 2000-04-19 | 18:18 | 10:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Olimpia Piekary Śląskie | Metalplast Oborniki | Piekary Śląskie | 2000-04-19 | 19:18 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Pogoń Zabrze | Spójnia Gdańsk | Zabrze | 2000-04-19 | 23:26 | 9:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Paria Szczecin | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Szczecin | 2000-04-19 | 27:31 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
28. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka TOP 2000 | Petro Płock SSA | Warszawa | 2000-04-29 | 23:22 | 10:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | Śląsk Wrocław | Gdańsk | 2000-04-29 | 27:26 | 17:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | Zagłębie Lubin | Kielce | 2000-04-29 | 23:28 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Oborniki | 2000-04-29 | 29:25 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Paria Szczecin | Spójnia Gdańsk | Szczecin | 2000-04-29 | 22:40 | 12:22 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Pogoń Zabrze | Olimpia Piekary Śląskie | Zabrze | 2000-04-29 | 20:23 | 10:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
29. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strzelec Lider Market Kielce | Warszawianka TOP 2000 | Kielce | 2000-05-03 | 34:33 | 14:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Zagłębie Lubin | Wybrzeże Gdańsk | Lubin | 2000-05-03 | 25:33 | 10:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | Petro Płock SSA | Wrocław | 2000-05-03 | 24:22 | 10:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Pogoń Zabrze | Metalplast Oborniki | Zabrze | 2000-05-03 | 21:27 | 8:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Olimpia Piekary Śląskie | Paria Szczecin | Piekary Śląskie | 2000-05-03 | 32:27 | 18:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdańsk | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Gdańsk | 2000-05-03 | 27:27 | 10:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
30. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka TOP 2000 | Śląsk Wrocław | Warszawa | 2000-05-06 | 24:23 | 12:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Petro Płock SSA | Zagłębie Lubin | Płock | 2000-05-06 | 29:23 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Strzelec Lider Market Kielce | Gdańsk | 2000-05-06 | 35:29 | 16:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Spójnia Gdańsk | Oborniki | 2000-05-06 | 32:28 | 16:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Olimpia Piekary Śląskie | Biała Podlaska | 2000-05-06 | 30:25 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Paria Szczecin | Pogoń Zabrze | Szczecin | 2000-05-06 | 23:26 | 9:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
31. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | Warszawianka TOP 2000 | Gdańsk | 2000-05-13 | 24:23 | 12:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | Petro Płock SSA | Kielce | 2000-05-13 | 34:31 | 20:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Zagłębie Lubin | Śląsk Wrocław | Lubin | 2000-05-13 | 21:22 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Paria Szczecin | Metalplast Oborniki | Szczecin | 2000-05-13 | 20:32 | 6:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Pogoń Zabrze | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Zabrze | 2000-05-13 | 16:21 | 10:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Olimpia Piekary Śląskie | Spójnia Gdańsk | Piekary Śląskie | 2000-05-13 | 32:31 | 14:19 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
32. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warszawianka TOP 2000 | Zagłębie Lubin | Warszawa | 2000-05-20 | 33:23 | 18:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | Strzelec Lider Market Kielce | Wrocław | 2000-05-20 | 31:30 | 17:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Petro Płock SSA | Wybrzeże Gdańsk | Płock | 2000-05-20 | 19:18 | 8:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Olimpia Piekary Śląskie | Oborniki | 2000-05-20 | 32:25 | 17:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdańsk | Pogoń Zabrze | Gdańsk | 2000-05-20 | 22:20 | 7:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Pol-Kres Biała Podlaska | Paria Szczecin | Biała Podlaska | 2000-05-20 | 27:23 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |