REKLAMA

Kolejne transfery Chrobrego! Trzech zawodników odejdzie, ale są nowe twarze drużyny

Autor: Ewa Basak, 13-05-2019, 17:10

Chrobry Głogów buduje skład na nowy sezon. Do drużyny dołączą: Marcel Zdobylak, Dawid Przysiek, Maciej Marszałek ale trzech graczy opuści zespół. 

Przypomnijmy, że od przyszłego sezonu głogowian będzie prowadził nowy trener - Witalij Nat. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. Władze klubu aktywnie działają i poinformowali o kolejnych zmianach w drużynie. 

REKLAMA

Pierwszym nowym zawodnikiem Chrobrego został Marcel Zdobylak, który jest wychowankiem głogowskiego klubu. Skrzydłowy w poprzednim sezonie grał w drużynie, ale nie dostał wielu szans na pokazanie się i został wypożyczony do pierwszoligowego Real Astromal Leszno. 

Kolejnym nowym graczem będzie Dawid Przysiek. Rozgrywający obecnie występuje w Arce Gdynia, wcześniej grał w Zagłębiu Lubin, Nielbie Wągrowiec. Od nowego sezonu barwy Chrobrego będzie reprezentował także Maciej Marszałek. Jest wychowankiem Wisły Płock, wcześniej grał w Spójni Gdynia, a aktualnie jest zawodnikiem luksemburskiego CHEV Diekirch. 

Klub informuje także o prowadzeniu rozmów z nowym leworęcznym zawodnikiem, a także o przedłużeniu umowy z Krzysztofem Tylutkim. 

Trzech zawodników na pewno opuści drużynę. Po sześciu sezonach w Chrobrym z drużyna pożegna się Rafał Biegaj. Z Chrobrym rozstaną się także Mateusz Rydz i Michał Bartczak

źródło: chrobryhandball.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz