REKLAMA

Statystyki klubowe

Sezon Kluby Mecze Bramki Kary 2 min Żółte kartki Czerwone kartki
2019/2020Azoty-Puławy, Azoty-Puławy II2242100
I Liga624100
Puchar Polski12000
Superliga1516000
2018/2019Arka Gdynia1942120
Superliga1942120
2017/2018Polski Cukier Pomezania Malbork, Wybrzeże Gdańsk2560410
I Liga2259410
Superliga31000
2016/2017Wybrzeże Gdańsk2433210
Puchar Ligi00000
Puchar Polski36000
Superliga2127210
2015/2016Sokół Kościerzyna1959430
I Liga1959430
2014/2015SMS ZPRP Gdańsk2228620
I Liga2228620
2013/2014SMS ZPRP Gdańsk710100
I Liga710100

Statystyki z reprezentacji

Sezon Reprezentacja Mecze Bramki Kary 2 min Żółte kartki Czerwone kartki

Statystyki rozgrywek

Rozgrywki Mecze Bramki Kary 2 min Żółte kartki Czerwone kartki
I Liga761801660
Puchar Ligi00000
Puchar Polski48000
Superliga5886330

Statystyki meczów

Drużyna Mecze Bramki Kary 2 min Żółte kartki Czerwone kartki
Azoty II Puławy624100
Azoty Puławy1618000
Polski Cukier Pomezania Malbork2563420
SMS ZPRP Gdańsk2938720
Sokół Kościerzyna1959430
Spójnia Gdynia1942120
Wybrzeże Gdańsk4863520