2021-04-08 10:29:39
Wojciech Staniec

Talant Dujszebajew na konferencji docenił bramkarza HBC Nantes. To nagranie wideo podbija sieć

Łomża Vive odpadła z Ligi Mistrzów. Kielczanie przegrali u siebie z HBC Nantes 31:34. Duży wkład w zwyciestwo Francuzów miał Emil Nielsen.

Bramkarz z Nantes bronił wybornie. Po meczu docenił go trener Talant Dujszebajew. - Nie możemy grać drugich połów tak źle, jak to zrobiliśmy teraz. Poza tym chciałbym dodać, że w fazie play-off wygranie wyjazdowego meczu tylko jedną, czy dwiema bramkami to bardzo niebezpieczna sprawa. Cóż, teraz mecz ćwierćfinałowy Nantes z Veszprem obejrzymy w telewizji. Emil Nielsen zrobił największą różnicę - powiedział szkoleniowiec mistrzów Polski... po czym uścisnął dłoń Duńczyka.

Ten fragment pomeczowej konferencji wyciął Rasmus Boysen, który wrzucił go na Twittera. Nagranie w ciągu kilku godzin miało ponad 10 tysięcy odtworzeń:

- To była bardzo ciężka gra i myślę, że każdy jest po niej wykończony. Oczywiście, jesteśmy też bardzo szczęśliwi. Szczerze mówiąc, nie sądziłem, że tak to się potoczy. Kielce to jedna z najgorszych drużyn, na które można trafić, bo to jedna z najlepszych ekip na świecie - przyznał Emil Nielsen, bramkarz HBC Nantes.

Wypowiedzi: kielcehandball.pl