2021-04-06 09:54:03
Redakcja

Handball Talks PL: Odcinek 30 [Podcast]

Kontrowersje w Puławach, losowanie grup Igrzyskch Olimpijskich - to jedne z tematów trzydziestego odcinka podcastu Handball Talks PL.

Zaczynamy od losowania grup Igrzysk Olimpijskich, które odbedą się na przełomie lipca i sierpnia w Tokio. Mamy grupę śmierci, będziemy mieć ogromne emocje! Czekamy na to z ogromną niecierpliwością.

Następnie zajmujemy się europejskimi pucharami i awansem Orlen Wisły do ćwierćfinału Ligi Europejskich, a tam płocczanie zmierzą się z duńskim GOG. W drugim meczu 1/8 finału "Nafciarze" przegrali u siebie ze Sportingiem CP, ale i tak awansowali dalej. Z kolei Łomża Vive Kielce wygrała na wyjeździe i zrobiła pierwszy krok do awansu do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów.

Na koniec wracamy na polskie podwórko. Azoty Puławy wydały dwa oświadczenia w sprawie rozstania z trenerem Larsem Waltherem, jest ciekawie! Do tego ZPRP ukarał trenera Łomży Vive Kielce, Talanta Dujszebajewa za zachowanie w półfinale Pucharu Polski.

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Jeżeli wolisz słuchać na YouTube, to możesz tutaj: