2021-04-04 08:54:20
Wojciech Staniec

Barcelona, czy Nantes? Legenda nie może narzekać na brak ofert

Kiril Lazarov jeszcze nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości. Jeżeli jednak zdecyduje się na zakończenie kariery zawodnika, to rozpocznie przygodę z piłką ręczną w nowej roli.

Według informacji portalu ekipa.mk Kiril Lazarov otrzymał oferty pracy w roli asystenta od FC Barcelony, gdzie miałby pomagać Xaviemu Pascualowi oraz z HBC Nantes, gdzie obecnie gra - w razie przyjęcia tej oferty współpracowałby z Alberto Entrerriosem.

Tak więc Lazarova chciałyby zatrudnić kluby, z którym jest już związany. Obecnie gra w HBC Nantes, a wcześniej bronił FC Barcelony. Dodatkowo Lazarov jest już selekcjonerem reprezentacji Macedonii Północnej, z którą bardzo udanie rozpoczął pracę, bo już w debiuciu wygrał z mistrzem świata - Danią.

Lazarov nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony klubów, które chciałyby go zatrudnić w roli drugiego trenera. Nie jest jednam przesądzone, że grający na prawym rozegraniu zawodnik nie zdecyduje się przedłużyć swojej bogatej kariery zawodniczej i spędzić na parkiecie kolejnego sezonu (oczywiście równocześnie będąc grającym selekcjonerem Macedończków Północnych). Decyzja w tej sprawie powinna zapaść niedługo.

Co powinien zrobić Kiril Lazarov?