2021-02-21 17:45:13

Liga Mistrzów: Vardar i Elverum na remis. Zdecydowała bramka w ostatniej sekundzie

Za nami pierwszy z dwóch meczów Vardaru z Elverum. Zakończył się on remisem 34:34.

Władze obu klubów doszły do porozumienia i zdecydowano, że oba mecze odbędą się w Skopje. Pierwszy, rozegrany w niedzielę przyniósł ogromne emocje.

Jej gospodarzem był formarlnie i dosłownie Vardar. Pierwsza połowa była bardzo szalona, w sumie padło w niej 41 bramek!

Po przerwie lepiej spisywali się już bramkarze obu drużyn, a Vardar uzyskał przewagę, która urosła do trzech bramek Kapitalnie spisywał się grający na rozegraniu Ivan Cupić. Gospodarze nie byli jednak w stanie utrzymać prowadzenia, a równo z końcową syreną do remisu 34:34 doprowadził Simen Holand Pettersen.

Mecz z dwoma bramkami zakończył reprezentant Polski, Patryk Walczak.

Kolejny mecz obu drużyn już w środę, wtedy formalnie gospodarzem będzie Elverum.

Vardar Skopje - Elverum Handball Herrer 34:34 (20:21)