REKLAMA

 

REKLAMA
2021-02-16 09:59:06
Redakcja

Handball Talks PL: Odcinek 23 [Podcast]

Łomża Vive Kielce wróciła do gry w Lidze Mistrzów, a Orlen Wisła do Ligi Europejskiej. I właśnie o meczach polskich drużyn w tych rozgrywkach oraz o PGNiG Superlidze rozmawiamy w 23. odcinku podcastu Handball Talks PL.

Zaczynamy jednak od zmiany systemu rozgrywania Ligi Mistrzów jaki wprowadziła Europejska Federacja Piłki Ręcznej. Według niej każdy zespół wyjdzie z grupy i zagra w fazie pucharowej. Federacja będzie musiała też w jakiś sposób rozstrzygnąć mecze, które się nie odbyły. Jak to zrobić? 

REKLAMA

Łomża Vive wygrała u siebie z FC Porto, a później przegrała na wyjeździe z Mieszkowem Brześć. Te mecze oraz czwartkowe spotkanie z Elverum są kolejnym tematem podcastu. Rozmawiamy też o Orlen Wiśle, która jest w dobrej formie i ograła Metalurg. Przed płocczanami kolejny mecz z klubem ze Skopje, a później z Abanką Ademar Leon.

Za nami hit PGNiG Superligi, w którym Łomża Vive ograła Azoty Puławy. Na koniec podcastu rozmawiamy właśnie o naszej lidze - omawiamy wyniki.

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Jeżeli wolisz słuchać na YouTube, to możesz tutaj:
Zobacz więcej: