2021-01-18 17:10:26

MŚ 2021: Macedonia Północna gra dalej. Chile powalczy w Pucharze Prezydenta

Po pierwszej połowie zanosiło się na niespodziankę. Później jednak Macedonia Północna odrobiła straty i wygrała 32:29.

Stawką tego spotkania było wyjście z grupy. Trudno było wskazać faworyta, bo Macedonia Północna o tym, że leci do Egiptu dowiedziała się chwilę przed turniejem.

Pierwsza połowa była ciekawym, zaciętym widowiskiem. Kibice oglądający to spotkanie nie mogli narzekać na nudę. W sumie padły 33 bramki, a Chile prowadziło jednym trafieniem.

Tuż po wznowieniu gry zawodnicy z Bałkanów wyszli na prowadzenie i później mieli nieznaczną przewagę.

Po kwadransie, gdy lekko zacięła się gra Chile i drużyna ta przegrywała różnicą dwóch bramek – Macedonia Północna zmarnowała szansę na podwyższenie prowadzenie o czas poprosił trener Mateo Garalda.

To jednak nie odmieniło losów meczu, bo Macedończycy odskoczyli w 48. minucie na cztery gole i znów o czas poprosił trener Chile.

Macedonia Północna - Chile 32:29 (16:17)