2021-01-14 09:20:04
Wojciech Staniec

Kolejny ciekawy transfer Siódemki Miedź? Legniczanie blisko pozyskania byłego reprezentanta Polski

Jakub Moryń rozpoczął treningi z Siódemką Miedź Legnica. O tym, czy trafi do tego klubu dowiemy się w przyszłym tygodniu.

Jakub Moryń pojawił się na treningu legnickiego klubu w poniedziałek. Grający na środku rozegrania zawodnik ma na swoim koncie grubo ponad 100 meczów w PGNiG Superlidze.

Jeszcze nie tak dawno zadebiutował w reprezentacji Polski, a po udanym sezonie w Zagłębiu Lubin trafił do Azotów Puławy, tam rozegrał szesnaście spotkań i trafił do Torus Wybrzeża. W barwach gdańskiego klubu zagrał rozegrał tylko cztery spotkania, bo rozgrywki zakończono wcześniej. 

Od początku sezonu pozostaje bez klubu. Być może teraz zagra w Siódemce Miedź Legnica. - W piątek (15 stycznia) wystąpi w meczu sparingowym z Borem Oborniki Śląskie. Czy Jakub Moryń zwiąże się na drugą rundę sezonu I ligi z Siódemką? Na finał rozmów między klubem i zawodnikiem musimy poczekać przynajmniej do przyszłego tygodnia - informuje klub.

To znaczy, że Siódemka Miedź może przeprowadzić kolejny ciekawy transfer, bo latem udało jej się pozyskać Karola Siwaka, który także ma bogate doświadczenie w PGNiG Superlidze. W klubie tym gra też m.in. olimpijczyk, Paweł Piwko.

źródło: siodemka.legnica.pl

fot: Azoty Puławy/inf. prasowa  

Czy Jakub Moryń zostanie w Siódemce Miedź Legnica?
Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki zagłosuj