REKLAMA

 

REKLAMA
2021-01-13 17:38:30
Wojciech Staniec

Bez transmisji w telewizji i internecie? Mecze MŚ zablokowane dla kibiców w Polsce na YouTube

Ruszają mistrzostwa świata w piłce ręcznej. Jednak istnieje zagrożenie, że kibice w Polsce nie będą mogli ich zobaczyć nawet w internecie.

Żadna z polskich telewizji w tej chwili nie nabyła praw do pokazywania meczów mistrzostw świata 2021. To jednak nie znaczyło, że fani w Polsce nie mogliby oglądać transmisji ze spotkań mundialu.

REKLAMA

W państwach, w których nikt nie nabył praw do transmisji można oglądać mecze na YouTube - za darmo. I wydawało się, że podobnie będzie w Polsce, jednak w środę nałożono blokadę.

- Film niedostępny. Przesyłający nie udostępnił tego filmu w Twoim kraju - taka informacja pojawia się, gdy chce się wejść w link do transmisji z meczu inaugurującego mundial pomiędzy Egiptem a Chile (początek o godzinie 18).

W tym momencie trudno powiedzieć co to znaczy, być może wrócono do negocjacji i któraś ze stacji w ostatniej chwili nabędzie prawa do transmisji. Obecnie - nie wiadomo. Polacy pierwszy mecz zagrają dopiero 15 stycznia i do tego czasu - wszyscy mamy nadzieję - że sytuacja się wyjaśni.


Mistrzostwa świata. Sprawdź swoją wiedzę (poziom trudny)

Przed państwem trzeci test o mistrzostwach świata. Poziom rośnie i jest trudno! 


Który kraj jako pierwszy spoza Europy organizował mundial?

 Tunezja
 Japonia
 Brazylia
 EgiptZobacz więcej: