REKLAMA

 

REKLAMA
2020-12-08 10:00:00
Redakcja

Handball Talks PL: Odcinek 13 [Podcast]

Fantastyczne zwycięstwo Orlen Wisły, zakażenia w Łomży Vive i mecze PGNiG Superligi - o tym rozmawiamy w 13. odcinku podcastu Handball Talks PL.

Na początek zajmujemy się zmaganiami Orlen Wisły z Lidze Europejskiej. "Nafciarze" przed tygodniem w dramatycznych okolicznościach ograli Fenix Tuluza, a teraz Francuzi przyjadą do Płocka. To będzie ważny mecz!

Kolejnym wątkiem podcastu jest Łomża Vive. Kielczanie mieli grać z PSG i FC Porto, ale oba te mecze zostały przełożone. W kieleckim zespole są zakażenia koronawirusem i to komplikuje sytuację mistrzów Polski.

Na koniec - w trzeciej części rozmawiamy o meczach PGNiG Superligi, za nami kilka niespodzianek, wiele interesujących meczów. Przed nami bardzo ważne spotkania, które mogą sporo zmienić w tabeli.

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Możecie nas też słuchać na YouTube:
Zobacz więcej: