REKLAMA

 

REKLAMA
2020-11-17 10:00:00
Redakcja

Handball Talks PL: Odcinek 10 [Podcast]

Prezentujemy - lekko jubileuszowy - bo już 10 odcinek podcastu o piłce ręcznej Handball Talks PL. Tematów do rozmów nie zabrakło.

Zaczynamy od PGNiG Superligi i omawiamy to co się działo w minionym tygodniu. A działo się sporo! Liga dość mocno nadrabia straty - a też dużo przed nami - emocji nie będzie brakować!

REKLAMA

Kolejny temat to Orlen Wisła Płock i powrót do Ligi Europejskiej. W swoim drugim meczu fazy grupowej "Nafciarze" zagrają na wyjeździe z Czechowskimi Niedźwiedziami.

Po przerwie wraca też Liga Mistrzów, a Łomżę Vive Kielce czeka wyjazd do Skopje na mecz z Vardarem. A na tym terenie zawsze gra się trudno.

Na koniec rozmawiamy o losowaniu par półfinałowych Ligi Mistrzów. Jakie są nasze typy, kto wygra grudniowy turniej Final4?

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Jeżeli preferujecie YouTube, to i tam jesteśmy: 
Zobacz więcej: