REKLAMA

 

REKLAMA
2020-10-27 10:00:00
Redakcja

Handball Talks PL: odcinek 7 [Podcast]

To był kolejny ciekawy weekend w piłce ręcznej - więc tematów do rozmów w siódmym odcinku podcastu Handball Talks PL nie brakowało.

Temat numer 1 to Łomża Vive. Kielczanie po świetnym meczu ograli PSG - to spotkanie było hitem jesieni i przyniosło ogromne emocje. Teraz mistrzów Polski czeka pojedynek z FC Porto.

REKLAMA

Następnie zajmujemy się tematem Orlen Wisłą. Płocczanie udanie weszli w rozgrywki Ligi Europejskiej, a do gry wrócili po miesięcznej przerwie. Teraz "Nafciarzy" czeka kolejna kwarantanna.

Na koniec PGNiG Superliga - w minionym tygodniu rozegrano trzy mecze - wszystkie przyniosły sporo emocji. Niestety, w związku z koronawirusem rozgrywki są torpedowane.

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Jeżeli preferujecie YouTube, to i tam jesteśmy: 
Zobacz więcej: