REKLAMA

 

REKLAMA
2020-09-29 10:00:00
Wojciech Staniec

Handball Talks PL, odcinek 3: Co z Pucharem Polski?

Mamy pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem w klubie z Superligi. Przed nami FInal4 Pucharu Polski, ale czy turniej powinien się odbyć? - O tym rozmawiamy w trzecim odcinku podcastu Handball Talks PL.

Niestety, okazało się, że koronawirus pojawił się w Orlen Wiśle. Zawodnicy z Płocka od ponad tygodnia nie trenują, a już w weekend zaplanowany został turniej Final Four Pucharu Polski. Czy obliczu tego wszystkiego jest sens rozgrywać mecze już teraz? To główny wątek naszej rozmowy w podcaście Handball Talks PL. 

REKLAMA

Tematów jest jednak więcej - rozmawiamy o minionej kolejce Ligi Mistrzów i meczu Łomży Vive Kielce z MOL-Pick Szeged. Po tym spotkaniu okazało się, że jeden z zawodników węgierskiego klubu był zakażony koronawirusem i teraz wszyscy w Kielcach czekają na wyniki testów. W czwartek mistrzowie Polski mają zagrać na wyjeździe z Elverum i także mecz w Norwegii jest tematem naszej rozmowy.

Z kolei Azoty Puławy przegrały w pierwszym meczu 3. rundy Ligi Europejskiej z IFK Kristianstad, teraz czeka ich pojedynek wyjazdowy. Zastanawiamy się, czy puławianie są w stanie odrobić stratę jednek bramki i wygrać w Szwecji?

Na koniec rozmawiamy o krótkim zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Jeżeli preferujecie YouTube, to i tam jesteśmy: 
Zobacz więcej: