REKLAMA

 

REKLAMA
2020-09-22 10:00:00
Wojciech Staniec

Drugi odcinek podcastu Handball Talks PL! Jak obecnie wygląda organizacja meczów Ligi Mistrzów?

Prezentujemy drugi odcinek podcastu Handball Talks PL. Rozmawiamy w nim o Lidze Mistrzów, PGNiG Superlidze i Lidze Europejskiej.

Na początku analizujemy mecz Łomży Vive Kielce we Flensburgu. Szukamy przyczyn porażki, ale też sprawdzamy co wyglądało dobrze.

REKLAMA

Już w środę kielczan czeka mecz Ligi Mistrzów z MOL-Pick Szeged, w którym jest aż sześć przypadków koronawirusa. Naszym gościem specjalnym jest Paweł Papaj, dyrektor ds. marketingu w Łomży Vive Kielce. Opowiada on o organizacji meczów Ligi Mistrzów w czasach pandemii, protokole sanitarnym wprowadzonym przez EHF oraz m.in. o lotach czarterowych. Z tej rozmowy dowiecie się wszystkiego o przygotowniach do spotkań w Champions League.

W kolejnej części omawiamy ostatnią kolejkę PGNiG Superligi. Tam też sporo się działo. Na koniec przechodzimy do Ligi Europejskiej i startu Azotów. Przed puławianami bardzi ciekawie zapowiadający się mecz z IFK Kristianstad.

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Jeżeli preferujecie YouTube, to i tam jesteśmy: 
Zobacz więcej: