REKLAMA

 

REKLAMA
2020-09-15 09:51:49
Wojciech Staniec

Ruszamy z podcastem! Posłuchajcie premierowego odcinka

Długo czekaliśmy na ten moment, ale w końcu jest! Premierę ma przygotowany przez redakcję podcast Handball Talks PL.

Chcemy w nim poruszać i omawiać najważniejsze tematy związane z piłką ręczną. Będziemy mówić o tym co się działo w minionym tygodniu, ale też o tym co nas czeka. W pierwszym odcinku omawiamy wznowienie Ligi Mistrzów, dwie pierwsze kolejki Ligi Mistrzów oraz rywali Polaków na mistrzostwach świata 2021.

Pomysł zrodził się już dawno, pierwotnie mieliśmy wystartować jeszcze w kwietniu, ale z powodu pandemii koronawirusa nasze plany uległy zmianie. Ale w końcu ruszamy! W podcaście posłuchacie dziennikarzy portalu handballnews.pl, ale będziemy też zapraszali gości i innych ekspertów.

REKLAMA

Podcast będziemy publikowali co tydzień, w każdy wtorek o godzinie 10. Na początek prosimy oczywiście o wyrozumiałość, bo wchodzimy na nową dla nas ścieżkę, której jeszcze nie znamy dobrze. Tak więc mogą nam się zdarzyć niedociągnięcia techniczne itp. Prosimy Was o opinie na temat podcastu, co Wam się podoba, a co nie. Będziemy wdzięczni za każdą uwagę. Obiecujemy też, że będziemy pracowali, żeby z odcinka na odcinek nasz program był coraz lepszy.

Handball Talks PL znajdziecie na wszyskich popularnych platformach podcastowych. Jesteśmy na Spotify (TUTAJ), Apple Podcast (TUTAJ) oraz Google Podcast (TUTAJ). Zapraszamy do subskrybowania w tych aplikacjach oraz pobierania na swoje telefony lub odtwarzacze. Możecie też nas słuchać na naszej stronie internetowej, wystarczy, że skorzystacie ze znajdującego się powyżej odtwarzacza. 

Nasz podcast ma też swój profil na Facebooku (TUTAJ). Jeżeli preferujecie YouTube, to i tam jesteśmy: 

Zapraszamy do słuchania, bądźcie z nami! Następny artykuł: https://www.handballnews.pl/


Zobacz więcej: