REKLAMA

 

REKLAMA
2020-09-14 14:50:34
Wojciech Staniec

Łomża Vive do Flensburga poleci w siedemnastkę. Decyzja w sprawie składu zapadnie w ostatniej chwili

Pierwszy mecz Ligi Mistrzów w nowym sezonie zbliża się wielkimi krokami. Na inaugurację Łomża Vive Kielce zagra na wyjeździe z SG Flensburg-Handewitt.

Wciąż nie wiadomo w jakim składzie zagrają zawodnicy kieleckiego klubu. Dużo będzie zależeć od zdrowia Krzysztofa Lijewskiego, który zmaga się z problemami zdrowotnymi.

REKLAMA

- Nie chcemy za dużo ryzykować, w sobotę mamy kolejny ważny mecz w lidze, później u siebie z Szegedem. Będzie dużo meczów, więc albo będzie gotowy albo nie. My pojedziemy w szesnastu zawodników plus Krzysztof Lijewski jako trener. Tam w ostatnim momencie wybierzemy szesnastkę - przyznaje trener Talant Dujszebajew.

Wiadomo już, którzy zawodnicy nie polecą do Niemiec. - Zostanie Czarek Surgiel, jeden bramkarz i Sebastian Kaczor - wyjaśnia trener mistrzów Polski.

Cezary Surgiel doznał kontuzji w piątkowym meczu z Sandra SPA Pogonią Szczecin. Pierwotnie wydawało się, że mógł nawet złamaść kość w dłoni, ale ostatecznie okazało się, że uraz nie jest tak poważny. Jednak młody skrzydłowy potrzebował będzie kilku dni odpoczynku.

Czy Łomża Vive Kielce wygra we Flensburgu?
Jeżeli chcesz zobaczyć wyniki zagłosuj
Zobacz więcej: