REKLAMA

 

REKLAMA
2020-09-14 08:26:29
Wojciech Staniec

Hit transferowy. Były reprezentant Polski w I lidze!

Adrian Nogowski nie kończy kariery! Skrzydłowy zostaje w Kwidzynie i będzie zawodnikiem miejscowego USAR-u.

Adrian Nogowski to prawdziwa ikona MMTS-u Kwidzyn. Dobre występy w tym klubie zaowocowały powołaniami i grą w reprezentacji Polski. W sumie 30-latek zanotował 11 meczów z orzełkiem na piersi, rzucił w nich 17 bramek.

Ostatni sezon z powodu kontuzji był dla niego bardzo pechowy. Po zakończeniu rozgrywek Nogowski odszedł z MMTS-u, ale jak się okazuje nie kończy kariery. Został w Kwidzynie i podpisał umowę z I-ligowym USAR-em.

- Adrian będzie bardzo poważnym wzmocnieniem naszej drużyny, a dzięki możliwości gry na skrzydle jak i rozegraniu, da dodatkowe możliwości trenerowi Boneczce i z pewnością przyczyni się do sukcesów naszego klubu! - cieszą się w USAR-ze.

Nowy sezon I ligi wystartuje w sobotę 19 września, a USAR zagra na wyjeździe z KPR-em Elbląg.

 
Zobacz więcej: